Dôvody na zrušenie striedavej starostlivosti

hatatitla1234
9. dec 2018

mame striedavku cca 2 roky a matka sa pokusa ju zrusit. dovody zatial nema, chyta sa drobnosti - rad by som sa vas spytal - komu sa podarilo zrusit striedavku a ake boli dovody ?

nikaeli
9. dec 2018

co su to podla teba drobnosti, ktorych sa chyta? co napisala do navrhu?

ivu80
9. dec 2018

@hatatitla1234 my sme mali striedavku a podarilo sa mi ju zrušiť.. ale u nás to boli pádne dôvody= fungovala len na papieri,v skutočnosti boli deti u mňa, keďže otec detí odišiel pracovať do zahraničia...

hatatitla1234
autor
10. dec 2018

@nikaeli
zatial ziaden navrh nie je, su to skor nicim nepreukazane tvrdenia o tom ze deti nie su v psychickej pohode., co teda ja urcite takto nevnimam. ziadne problemy s prospechom v skole, ziadne poruchy prijimania jedla, spania, ziadne pomocovanie, nic..

@ivu80
to su naozaj padne dovody, ktore u nas neexistuju, u nas sa realizuje striedavka presne na minuty bez akychkolvek incidentov..

lujza123
10. dec 2018

@hatatitla1234 skúste zmeniť dobu striedania, možno pridať nejaký deň navyše u mamy nech sa decka stabilizuju. Striedavku treba prispôsobiť deckam, občas im intervaly striedania nevyhovujú, reagujú podráždene ci správajú sa zvláštne.....ono sa to po nejakom čase zas môže zmenit
Skúste z vašou ex vyhľadať pomoc mediatora a tam sa spolu dohodnúť mimosúdne, je to efektívnejšie ako súdne ťahanie.
Mam dcéru v striedavke už 8 rokov, ale je väčšiu polku času u mna, systém pol na pol nám nevyhovoval