Dvojzmyselné otázky a dotyky kolegu

viola46aa
22. apr 2017

Ahojte baby,prosim o vase nazory,ano som tu nova ale myslim to vazne.mam kolegu ktory je uplne super,posranduje,pomoze a tak.vychadza so vsetkymi dobre.avsak posledne dni som si vsimla ze ked pride ku mne tak sa ma akoze nahodou dotyka,aj ma pohladil a nie raz.zacala som si vsimat u ostatnych pomaha z dialky,na mna sa nalepi.mal aj dvojzmyselne otazky ktore som zahovorila.co si o tom myslite?

kapurka270
22. apr 2017

Ak sa s nim citis dobre a nie je zadany a ani ty tak v tom nevidim problem

kimi203
22. apr 2017

Ze si mu sympatická....Ked ti je to nepríjemné, treba stopnúť na začiatku a keď ti to vyhovuje, tak si to užívaj a čakaj, ako sa to ďalej vyvinie....

viola46aa
autor
22. apr 2017

@kapurka270
@kimi203 no praveze citim iskricky trasiem sa a pri poslednom dotyku som citila ze aj on sa triasol.myslite teda ze ma zaujem?nechcem si to vsugerovat preto sa pytam na nazory,dakujeme baby ste zlate

viola46aa
autor
22. apr 2017

@kapurka270
@kimi203 viete neprekvitam krasou a mam aj kila navyse preto ma to dost prekvapilo

deniska2706
22. apr 2017

Jeej to je také milé.pokiaľ vám je to obom príjemné ako pises a ste nezadani tak super môžeš sa tešiť na pekne obdobie medzi vami.ale daj tomu čas uvidíš ako sa to vyvinie.nič netreba uponahlat. Držím palce 😊

kapurka270
22. apr 2017

Uzivaj si to,ak citis motyla v bruchu,tak pockaj ako sa to vyvinie.Ja som vzdy tvrdila,ze ak nepreskoci iskra na prvom rande,tak uz nepreskoci.Ja som vzdy vedela,ci sa este s tym dotycnym stretnem alebo nie.A ze mas kila navyse neries,krasa spociva v niecom uplne inom a dotycny vie preco si ta vsimol.Drzim prsty.

viola46aa
autor
22. apr 2017

@deniska2706 dakujem😉veru aj sa cervenam ked je blizko,uvidime necham tomu cas snad ma ozaj zaujem inak by to asi nerobil...

viola46aa
autor
22. apr 2017

@kapurka270 dakujem no pozname sa uz dlhsie vidame sa kazdy den v praci ale az teraz to zacalo😉

janinah
22. apr 2017

Je to tvoj prvý vzťah? lebo píšeš ako školáčka...nič v zlom,je to milé,ale niečo poradím....užívaj si to vo svojom súkromí,tu sa nezveruj,si zrejme mladá a málo skúsená a tu ťa riadne domotajú,chodia sem všelijaké ženy aj seriozne,aj závistlivé....kľudne sa tu poraď o receptoch ,o babských liekoch,o recenziách na lekárov,na výrobky...ale svoje súkromie si stráž....myslím to v dobrom,radím ti ako vlstnej dcére🙂

0silvia0
22. apr 2017

@viola46aa uzivaj si to a nic neurychluj🙂

viola46aa
autor
22. apr 2017

@janinah dakujem si zlata no som tu nova neviem este ako to tu chodi😉

juliet86
22. apr 2017

a je on nezadany? no, davaj si pozor, nech ta nezneuzije iba na sex. snad nie je taky, ale tak to nikdy vopred neries. nemas blizke priatelky, zeny v rodine s ktorymi by si mohla o tom pokecat? nedavaj sa pod cenu a nedavaj na seba tlacit. si vzacna a zasluzis si aby sa s tebou tak jednalo

viola46aa
autor
22. apr 2017

@juliet86 dakujem pekne si to napisal.pokial viem je volny,pozname sa dva roky neviem za ten cas co ho poznam je to dobrak ale tak blizsie neviem doteraz sme len pokecali zartovali ako aj s inymi len posledne zacal robit toto tak neviem.som daleko od domova kamosky zatial nemam ,uvidim teda ako to bude pokracovat,dakujem este raz

terezka1947
22. apr 2017

@viola46aa ake dvojzmyselne poznamky ma?a za tie dva roky...ako sa spraval k inym zenam,kolegyniam?to ti vela napovie
kludne sa mohol zalubit-preco nie,nie je vsetko o kg,atd....ver,ze nie,aspon u tych spravnych muzov
ale ak si nevies rady a sama nevies,co a ako,na com si,tak skus si zaspominat aky bol k ostatnym zenam,ako sa spraval na nejakych firemnych akciach,no a najma tie dvojzmysene poznamky by ma zaujimali a pohladenie???
viem,co pisem...mala som kolegov a veru...no...boli vselijaki...a mlada baba,ci neskusena zena sa namotat skratka da....nic nepokazis,ked budes obozretna a najma realna

markinko
22. apr 2017

@viola46aa noa co ze nieje krasna????? to musis mat super postavicku a krasnu plet aby si bola super krasna????? zena je v prvom rada krasna vo vnutri srdcom niekedy nezalezi ze ma 40kg 170cm nadhernu tvar a je vo vnutri bestia ak sa trasie ked sa ta dotyka to je bomba poviem ti myslim si ze sa mu velmi pacis a nepis ze niesi krasna si KRASNA kazda zena je krasna ale inym sposobom nezalezi na dokonalej pleti a super postave kazdemu muzovi sa paci nieco ine ❤

viola46aa
autor
22. apr 2017

@terezka1947 tak ku vsetkym sa spraval kolegialne,pomohol poradil nikdy neublizil.nemyslim za ten cas ze je suknickar,u nikoho som nic take nezaregistrovala.budem cakat ako sa to vyvinie a uvidim len som chcela vediet nazory skusenejsich bab.otazky typu akoby cakal odpoved mam zaujem nemam zaujem.dakujem za radu

katarinapekna
22. apr 2017

No chodí to tu tak,že sa zabávaš rovnako ako ja😀 srandy nikdy je nie dosť😉

viola46aa
autor
22. apr 2017

@markinko jej dakujem povzbudila si ma😉ano raz pri dotyku som zaregistrovala jeho trasenie😉uvidime teda pockam co bude a ako sa to vyvinie

terezka1947
22. apr 2017

@viola46aa tak,potom bud prirodzena ako doteraz a ono sa to postupne ukaze,co a ako,drzim palce😉

markinko
22. apr 2017

@viola46aa neboj sa nechaj tomu volny priebeh drzi palce nech to dobre dopadne🙂

mima4
22. apr 2017

@viola46aa
jasne by som mu vysvetlila, ze si nezelam, aby sa ku mne takto nevhodne spraval.

ak ma muz zaujem o zenu, ma bojovat o jej srdce, nie ju obchytkavat. Ma si zenu vazit a pristupovat k nej ako ku kvetinke, nie handre.

maciatkolulu
22. apr 2017

@viola46aa poznas ho dva roky a si si ista, ze je volny? Lebo" pokial viem", je trosku prislabe tvrdenie, za dva roky "kolegovania" si myslim, zeby si to mohla vediet aj na isto a pre mna by to teda bolo prvorade, predtym akoby by som si nieco pripustala, ze ho doma necaka tehotna zena na rizikovom a dve male deti😉

moonlight1210
22. apr 2017

@viola46aa a co konkretne riesis? mas pocit, ze nie si pre muzov zaujimava, tak nerozumies, cim si tohto tak zaujala?

ak si neveris, daj si este maly odstup a trochu vyckavaj, ako sa bude chovat on.
ale to ti aj tak figu povie o tom, aky bude vas vztah, ak sa z toho nejaky vykluje.

tazko ti povedat, ze mas mat oci otvorene, lebo len co sa definitivne zalaskujes, tak oslepnes. to je bezne.
dolezite je, nakolko mas sebavedomie, aby si vedela rozpoznat pripadne signaly, ze tento vztah nebude ferovy a ukoncit ho. a nie sa potom vyhovarat na to, ako moc ho milujes.

pamataj si, ze nech si aka si, zasluzis si dobrého chlapa a nie si odkazana brat prveho, co prejavil zaujem.
takze, ak by sa ti nieco na vztahu nezdalo, zabal to a nechaj ho ist prec. radsej si poplac. lepsi trojdnovy plac ako par rokov s chlapom, co ti udupe sebavedomie.

ale inak zelam vela stastia a dufam, ze tvoja neistota nie je na mieste. a ze ta ma fakt normalne rad.

PS: mmch, ked sa chlap zalubi, vyzera ako chory baran. nevidi, nepocuje, uplne sa ztetrovie. ale zena dostane iskru a opeknie. uplne ziari. tak sa neprekvap, ze ked sa zalubis, zrazu o teba prejavi zaujem aj viac chlapov. 🙂 (je to overene generáciami.)