Ex ma podvádzal, ale chýba mi

efa123456789
3. okt 2018

Dobrý deň, je možné odpustiť byvalemu(ex frajer) ak viac krát sme sa rozišli kvôli tomu ze ma podvádzal, chcel inú babu alebo chcel zmenu ako napríklad byť sám ? Chýba mi, bol to najdôležitejší chalan v zivote a aj najdlhšie vzťahy. V kontakte sme boli pár rokov.

maciatko93
3. okt 2018

Urcite neodpustaj ... ak chlap ktory dokaze podviest ten nemiluje nelubi

terezka1947
3. okt 2018

@efa123456789 ked sa to stalo opakovane,zabudni....pride niekto lepsi

ukulela
3. okt 2018

@efa123456789 otazka neznie, ci je mozne odpustit. ale: Je mozne, aby sa byvaly zmenil a bol mi verny a miloval ma a zili sme v spokojnom vztahu napriek tomu, ze ma za niekolko rokov viac krat podviedol a opustil, lebo chcel byt s inou babou, alebo chcel byt sam?
jedna nevera sa da nazvat zlyhanim vo vztahu a pre mna je odpustitelna za urcitych okolnosti. ale viacnasobna nevera v priebehu rokov, viacnasobne rozchody - moja zlata, tam nie je vztah, to je len - ja neviem, ako to nazvat - prehovori ta vzdy, ked nema do postele lepsiu? to chces zazivat cely zivot? permanentne podvadzanie, rozchody, hadky ... ked sa takto ku tebe sprava, ty nie si jeho osudova zena v ziadnom pripade. ty si len a len istota, ked nema nic lepsie, lebo zjavne vie, ze si z neho na makko a ked piskne, cela stastna pobezis - lebo "bol to najdôležitejší chalan v zivote a aj najdlhšie vzťahy"

romiada
3. okt 2018

@ukulela lepsie by som to nenapisala 👍

prevenar
3. okt 2018

@efa123456789 najdi si lepsieho partnera

miadi
4. okt 2018

Ani keby bol posledny chlap na svete. Nemas ziadnu hrdost? Ved si ta nikdy nevažil nemiloval ta. Taky vztah mal byt len poučenie do života že takeho chlapa uz nikdy nechceš -inak si budes vyberat takyto typ co ta bude podvadzat Alebo sa rozchadzat aby bol "sam" znamena aby ta mohol podvadzat s čistym svedomim a ked ho ta ina posle do prdky tak zas budes aj ty dobra. Rozist sa stači raz a vzdy je na to dobry dovod na ktory nesmies zabudnut! Nefixuj sa myslienkami nanho otvpr oci a hladaj takeho co si ta bude cennit važit lubit

dorotka9819
4. okt 2018

@efa123456789 jasné že chýba, chodili ste spolu pár rokov, nezabudneš na neho zo dňa na deň. Ale nestalo sa raz, že ste sa rozišli. Chcel zmenu? Veď si bola jeho partnerka a nie obľúbená čokoláda ktorej sa prejedol a potreboval zmenu.
Nehľadaj hneď nový vzťah pokiaľ nie si vyrovnaná s predošlým lebo ho budeš vo všetkom porovnávať. Povedz si fajn, niečo sme spolu prežili, ale nemalo to význam. Nezachraňuješ manželstvo s tromi deťmi, vo vzťahu ste boli vy dvaja a nefungovalo to.
Ja by som viacnásobnú neveru neodpúšťala, ten človek to proste nemá v hlave vysporiadané keď sa opakuje stále to isté.

kikina84
4. okt 2018

@efa123456789 takych este bude neboj sa..ja som nemohla ani dychat z prveho jak som bola zamilovana ,po troch rokoch ako sme sa rozisli ( tiez podvadzal),tak som myslela ze z okna vyskocim 😁..ale chvala bohu som sa nenechala zlomit vtedy od neho,vydrzala a nakoniec stretla toho naozaj praveho princa a ten ma uz 14 rokov na rukach nosi..😉..kasli naneho..chod uzivaj si kym si mlada,vybujač sa a raz pride ten pravy..aspom to budes moct nakoniec porovnat a zistis ze s jakym hovadom si chodila..ked ta stale podvadza ved to neni hoden ani toho aby si sa trapila preneho..ved musis mat aj ty nejaku hrdost 😎

labutienka82
4. okt 2018

@ukulela súhlasím s odpoveďou, každý urobíme v živote chyby, no ak sa opakuje, je to neodpustiteľné. No ja by som asi ani 1x neodpustila. Vždy by sa mi pri pohľade na neho zvýšil tlak a prišla nerva, sklamanie, smútok....myslím...žeby to nefungovalo. Už by to nebolo také.

whistler
4. okt 2018

Toto sa už asi ani nedá prekonať. Možno akurát témou - Ex ma bil, ale zaslúžila som si. Chýba mi.

magdusaaa
4. okt 2018

@efa123456789 kopni ho akurat tak do riti...k......t

lavinis
4. okt 2018

...kto chce kam...

deti95060810
4. okt 2018

ty si asi macochista že?
Kočka teraz vážne, maj rozum, načo ti je taký chlap ?? 😈 radšej sama ako s niekým kto ťa podvádza, neváži si ťa a nemá ťa rád...😉

rory267
4. okt 2018

@ukulela Súhlasím..nie je ťa hoden...

lubina
4. okt 2018

@efa123456789 pride niekto iny, je prirodzene, ze teraz ti este chybam ale treba sa odputat a preckat toto obdobie a uvidis, pride urcite niekto lepsie, co ta nebude podvadzat...

rory267
4. okt 2018

@efa123456789 už som písala do jedného príspevku jednej dievčine, ale napíšem aj tebe..začni sa správať ako rovnocenná a hodnotná osoba..nie ako tá menejhodnotná oproti nemu, lebo máš svoju vlastnú hodnotu, si cenná bytosť, tak sa tak správaj a spáľ mosty a nikdy sa už ani len neobzri späť...🍀

seva22
11. okt 2018

Pohni sa dalej preboha!!!on ta fakt nelubi!!! Co si nezasluzis chlapa ktory si ta vazi,stara sa o teba,je k tebe uprimny a mozes sa na neho spolahnut? Ver mi,aj taky chlapi existuju, ja som ho nasla az v 30tke,pockala som si,ale stalo to zato!Ked som sa vydavala,povedala som si,ze svadba je pekna vec,citit sa jeden den v zivote ako princezna,ale ze ja sa chcem citit ako princezna kazdy den. A SPLNILO SA MI TO.Dnes sa citim kazdy den ako princezna🙂Len uver,ze si to zasluzis, nie len nejake omrvinky!

ninapat
11. okt 2018

Milo napisane @seva22 a pravdivo. Niekedy sa vyckat oplati. Najhorsie je to, ked jeden miluje, dokazal by sa pre toho druheho aj rozdat a ten druhy nic. Treba si uvedomit svoju vlastnu cenu, nezhadzovat sa a pohnut sa dalej 🙂