Ex môjho priateľa nás stalkuje

8. jan 2023

Pár krát ho po rozchode kontaktovala. S ním nemám problém on jej dal jasne najavo že je naozaj koniec a my dvaja plánujeme spoločne bývanie atď. Ona narobila scény ze mu obetovala celý život a že teraz nemá nič a zabije sa. Ja som do toho nijak nezasahovala, verím môjmu partnerovi a vedela som že si to musia vyriešiť oni dvaja. Už to vyzeralo že dá pokoj no potom sa začala náhodne objavovať mne pred robotou. Oproti baráku máme takú krcmicku, nikdy tam nechodila a zrazu tak chodí skoro každý večer. Nerobí nič nezákonné ale mám z nej fakt zlý pocit a bojím sa že by mohla niečo urobiť. Ona bola veľký miláčik aj jeho mami, vsadím sa že sa stále stretávajú a rozmýšľajú ako ma vyštvat pretože mňa moc nemusí. Máte nejakú radu?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
8. jan 2023

@elizabet173 Nikomu som nič nerozbila mali síce dlhoročný vzťah ale nevzali sa a nemali deti. Je pravda že sme sa dali dokopy krátko po ich rozchode ale ich vzťah už dávno nefungoval a ona ho ničila podvádzala klamala. A ja som v čase ich rozchodu ani nebola na Slovensku. Takže aj keď ma mrzí že je nešťastná, nemôžem za to

pribinak
8. jan 2023

Toto ty nevyriešis. Toto vyrieši len tvoj priateľ ktorý v prípade nejakého jej hysaku jej zavola sanitku či políciu

mamulik10
8. jan 2023

Ahoj ja som zažila niečo podobne. Našťastie ona bola v CZ a ja V DE takze osobný kontakt nehrozil. A ona bola aktuálna priateľka môjho ex a stalkovala ma. Trvalo to asi 4 roky. Neustále si zakladala fake ucty na ig posielala ziadosti zoparkrat sa stalo ze som potvrdila.... sťahovala mi fotky zosmiesnovala moju postavu a vela iného... skončilo to v deň keď sa rozišli. Takže ano zial su aj zeny ktoré sú úplne vysinute a nevieš čoho sú schopné.. veľmi nepríjemná situácia a želám Ti aby to čím skôr skončilo ale s tym nic zial Ty neurobíš musi to prísť z jej strany uvedomenie si pochopenie alebo novy partner. Ja som skúsila asi všetko nepomohlo nic ani ignorovať... vsetko dobre

andel7766
8. jan 2023

@mamulik10 detto to iste som zazila..ale tam nepomohol ani novy partner..stalkuje stale..

laska86
8. jan 2023

Ignorovat nevsimat si ju akoby bola vzduch..ak sa o nieco pokusi voci tebe alebo priatelovi volat policiu🤷

laska86
8. jan 2023

Ale je to vadná osoba ktora to v hlave nebude mat celkom v poriadku..

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gladys_07
8. jan 2023

“ Ona bola veľký miláčik aj jeho mami, vsadím sa že sa stále stretávajú a rozmýšľajú ako ma vyštvat ”

Ty si ale tiez troska paranoidna, nie?

modrykonik33
8. jan 2023

@mamulik10 ako vieš že tie fake účty boli jej?

mamulik10
8. jan 2023

@modrykonik33 lebo vsetko vedela a kradla mi fotky a robila screen mojich príbehov 🙈 asi preto som to vedela

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz