Facebook a manželstvo

sonickaka
14. mar 2013

Vďaka facebooku som v kontakte s ľuďmi, ktorých som roky nevidela , som v kontakte so vzdialenou rodinou, proste úžasne. Len nechám prečo zadaní ľudia majú potrebu si tam pridávať nesmierny počet priateľov a aj opačného pohlavia, niekedy v prevahe, nechápem, prečo má vydatá žena potrebu chatovať s kamarátom svojho manžela, prečo ženatý muž má potrebu chatovať s kolegyňou. Vďaka internetu, mobilom krachujú manželstvá, niekto zabúda zahľadiť stopy totiž. Vydaté a zadané dámy, prosím Vás o vysvetlenie. Ďakujem.

prasiatko30
14. mar 2013

@sonickaka o com je tato tema akosi som nenasla v tom pointu - ty mas FB, pouzivas ho podla tvojho svedomia a vedomia tak druhych nechaj nech si robia co chcu!! pokial ty mas svedomie kludne a vies co chces robit druhi ti mozu byt ukradnuti 😅

vefi89
14. mar 2013

@sonickaka skôr záleží od priorít daného človeka 😉 ja takú potrebu nemám.. hoc som tam, som tam len kvôli pár ľuďom, kt. bývajú na opačnom konci slovenska. žiadny manželovi kamaráti, žiadne vykecávanie od nevidím do nevidím. Ja mám prioritu rodinu, a keď je o rodinu postarané, o domácnosť detto, tak mám čas na kusa sadnúť k netu

materina_duska
14. mar 2013

@sonickaka AMEN! 😀

chymenitta33
14. mar 2013

@sonickaka - nerozumiem čo tým sleduješ nepochopila som o čo ti ide? ja som na Facebooku a som rada som v kontakte s ludmi, ktorých nevidím často, nepridavam si ludí ktorých nepoznam..to je individuálne, ako sa kto ktomu stavia a ake ma priority, niekomu asi vyhovuje flirt alebo čo...to by sa museli vyjadriť osoby ktoré to naplna..mna nie 😒

ekinkala
14. mar 2013

@sonickaka tak ja som vydata a tiez som tam nasla ludi kamaratou spoluziakou a super sme si pokecali ale ziadny zamer v tom nebol aj oni maju svoje polovicky a nechapem co myslis touto temou vyjadri sa presnejsie

atinag
14. mar 2013

@sonickaka je v tom manzel namoceny,ci preco tolko trapenia okolo toho? 😅

kikaba44
14. mar 2013

si v tom namočená, keď hľadáš vysvetlenie?

atinag
14. mar 2013

@kikaba44 nepozname sa? 😀

chymenitta33
14. mar 2013

Mna to tiež napadlo kočky 😉 to bolo prvé...že nechce sa citiť trapne a nevie si dať rady 😒 a možno naozaj ju napadaju otazky ktoré mna nezaujímaju 😅

sonickaka
autor
14. mar 2013

@atinag mňa sa to vôbec netýka. Niektoré diskusie, napr.už nevládzem ako ďalej, a mnohé dalšie ma inšpirovali. Názor väčšiny ma zaujíma.

sonickaka
autor
14. mar 2013

@chymenitta33 Tak prečo reaguješ ked ťa to nezaujíma? Môj manžel ani na FC nie je. Takže v pohode, svoj súkromný problém neriešim.

stardust
14. mar 2013

ked skrachuje manzelstvo, tak urcite nie kvoli FB, ale kvoli ludom, ktori sa uz nemiluju.

amouramour
14. mar 2013

@sonickaka toto neriesim,manzel nie je moj majetok a neskrtne kamosky ktore pozna aj 20 rokov lebo ma mna...je to mozno otazka sebavedomia a dovery? - myslim to, ci ti to vadi alebo nie...nevidim na tom nic zle

chymenitta33
14. mar 2013

myslela som že mna také temy nezaujímaju nerozmýšlam nad tým!

sonickaka
autor
14. mar 2013

@chymenitta33 Mne skôr pripadajú trochu trápne otázky v diskusiách, po koľkých dňoch sa mám ozvať manželovi, alebo manžel ma bije, nadáva mi, mám s ním zostať? Toto mne pripadá fakt trápne.

chymenitta33
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonickaka
autor
14. mar 2013

@chymenitta33 Ked si si všimla tu je väčšina tém čo nestojí za to, a niektoré sú tu doslavo hodené ako kosť. Ja si vážim ľudí čo si povedie svoj názor a nepritakávajú ako teliatka, lebo ďalších desať to tak povedalo. Mám aj kamarátky, čo vlastne FC využívajú na flirt, vydaté baby, je to ich vec, poznám aj takých uchylákov, majú tam spústu priateľov, ale vlastného partnera napr. nie. Zaujímal ma názor, nič viac.

chymenitta33
14. mar 2013

Soni- ved to je jasné...to robí vela ludí či pokec alebo skype...aj ja poznám takých ani by som ich nevedela zratať.
a k tým temam...celý MK nie je ten čo býval ked som tu chodila ako snažilka a tehulka 😉 namiesto pomahanie a radenia... je to tu niekedy neznesitelné a hraničí to...

aurorag
14. mar 2013

Myslim, ze zakladatelka chcela upozornit na to, ze socialne siete podporuju rozpad manzelstiev a neveru, lebo v mnohych temach je to priamo napisane - nezavazne chatovanie sa takto skoncilo!
a ano, myslim, ze je to pravda! to, co sa zacne ako rozhovor, moze skoncit vselijako.... ludia zabudaju na komunikaciu zoci voci, a vsetko riesia cez mail, sms... a zoci voci by mozno tolko odvahy nemali!

sonickaka
autor
14. mar 2013

@aurorag zrejme by to bolo zruzumiteľnejšie keby som sa spýtala či vie pravá ruka čo robí ľavá a opačne, lebo potom už je neskoro. Príležitosť robí zlodeja a FC je zaujímava zbraň.

aurorag
14. mar 2013

@sonickaka presne, prilezitost robi zlodeja! keby nebolo online zivota, nebolo by tolko prilezitosti..... komunikovat s niekym, koho v reali nemas ani sancu stretnut, hoci pred 20 rokmi ste boli spolu, co ja viem, v pionierskom tabore! 😀

atinag
14. mar 2013

@sonickaka jasne,chapem...pokial je to v ramci normy a neprekracuju sa hranice,nevidim na tom nic zle..pokial dotycna/y v tom vidi nejaky iny umysel....nezabranis tomu asi nijak...bohuzial...je to o dovere a charaktere cloveka..

haslerka27
14. mar 2013

NO pokial ide o kamaratov nevidim na tom nic zle.

novamamima
14. mar 2013

Moja kamarátka vďaka FB zistila, že ju manžel podvádza.

viera27
14. mar 2013

"Vďaka internetu, mobilom krachujú manželstvá, niekto zabúda zahľadiť stopy totiž. "
1. Ako sorry, to je riadna hovadina toto. Manzelstva nekrachuju kvoli mobilom a technologiam, ale kvoli nevernikom. Bodka. Babenky, vsak uz sa tolko nevyhovarajte na ten net a setrite takymito vyhlaseniami kvoli comu krachuju a nekrachuju manzelstva 😀 . Pozrite si statistiky dovodov rozvodovosti na SUSR. POmer nevery pri rozvodoch je presne rovnaky ako v casoch komunizmu, ked este technicke hracky neboli.
2. zabuda zahladit stopy? To ako keby ich zahladil tak vsetko v poraaadecku? Co oko nevidi, to srdce neboli 🤐?
3. "majú potrebu si tam pridávať nesmierny počet priateľov a aj opačného pohlavia" hm, tak este ma teda nenapadlo pridavat si priatelov podla pohlavia. Ako dnes som pridala uz dvoch chlapov, tak do konca tyzdna pridavam len zenske, nech nevyzeram blbo 😀 ? Ja si pridavam priatelov. MM si pridava priatelov. Neriesim, nezaujima ma, ani netusim kolko ich ma ani v akom "pohlavnom pomere" a ani mi to nestoji za namahu skontrolovat

amouramour
14. mar 2013

@viera27 toto si bohuzial zeny neuvedomuju alebo je to jednoduchsie, ze to mozu zvalit aj na nieco ine🙂ja tiez netusim v akom pomere mam jednotlive pohlavia, az tak sa nenudim aby som robila demograficke analyzy🙂))

kikaba44
14. mar 2013

@novamamima a manželovi aspoň poďakovala, že to zistila vďaka FB?

novamamima
14. mar 2013

@kikaba44 no rozvádzajú sa ☹ smutné ale neviem čo je lepšie vedieť to aj keď je to kruté alebo radšej o ničom netušiť

viera27
14. mar 2013

@amouramour sa netes, ako vidis, niektori ti spravia demograficku vzorku tvojich priatelov aj za teba 😀