Financie v domácnosti

ronny311
23. júl 2018

Dobry deň, rada by som sa chcela s niekým Poradiť...mam stvorrocneho syna a s biologickym otcom syna som rozvedená ..po dvochodvrozvodu rozvodu so si nasla priateľa, ktorý. Je u mna každý zdy víkend od piatku do nedele, niekedy pride aj cez tyzden..problem je vtom, ze mi za pol roka nášho. Vztahu urobil. Dva nakupy potravin malemu kúpil dve knizky a boli sme raz v kine. Pred dvomi tyzdnami som zistila Ze jeho mesacny prijem je styri tisic eur...nvm ako mu mam povedat aby mi zacal Prispievat kedze U mna trávi. Dosť. Čase a neprispieva na nič ...prosim o radu ako ho nakopnut a naozaj blbe kom2ntare. Si neprosim...

loginexistuje
23. júl 2018

Ako si zistila kolko zaraba ? Inak ja by som mu povedala napriamo tolko das na najomne a energie plus tolko na stravu cistiace atd a za sex ti ratat nic nebudem ak nas kazdy vikend niekam vezmes na vylet a zaplatis ho cely

podkovickaa
23. júl 2018

@ronny311
4 tisic eur?To k tebe chodi na vikendy sam prezident?

janinah
23. júl 2018

Nenakopneš....jemu to vyhovuje a nemáš páku ho prinútiť...to ste ani neboli nikde na výlete,víkende? ...na takého len diplomaticky,začni tým..nestiham nakúpiť na víkend jedlo,prosím nakúp podla zoznamu to a to...a peniaze mu nedaj,zoznam mu pošli cez sms v štvrtok ...potom mu navrhni,že objednáš niekde víkend pobyt,stojú tolko a tolko,ja zaplatím sebe a dieťaťu a ty svoj podiel /ušetríš na jeho strave cez víkend/...ak toto nepomôže tak rovno a priiamo debata o financiách

obsadenemeno
23. júl 2018

@ronny311 no spis s nim a rozpravat s nim nevies?

mircalla
23. júl 2018

@ronny311 Pokial to doteraz nechopil, ze ma prispievat tak nepomoze nic, pripadne len docasne. Zoznam veci, co vam kupil je az komicky. Mam to doma, tazke viem, o com hovorim.
Neber to ako blby komentar, ale ako fakt: patologicky lakomec. Prides na to casom sama.

sense
23. júl 2018

Navrhni mu ze prides kazdy druhy vikend ku.nemu....

andy241
23. júl 2018

@ronny311 tvoj priatel urcite nebyva niekde v garsonke..nastahuj sa ty k nemu a mas vybavene 😀

jamika27
23. júl 2018

@ronny311 no ja neviem či je na mieste mu niečo navrhovať. Nehnevaj sa, ale podľa mňa mu robíš matrac ... Neuraz sa, nechcem aby to vyznelo ako blbý komentár.

Vieš, to je jedno koľko chlap zarába, možno to nechcel dávať skoro najavo, nech si ťa preklepne či nie si na peniaze. Ale každý normálny chlap, keď chce zbaliť ženu, tak jej nadbieha aj tak, že ju pozýva, kupuje jej darčeky. Teraz Vážne nemyslím šperky, alebo tak, ale kvietok, večeru. Keď vidí že máš syna tak nákup, ... bežné veci, ktoré sa od džentlmana patria. Nie ťa chodiť ,,vyžierať,, a vyciciavať.

Ďaľšia vec je tá, že keď už spolu skoro bývate, prečo spolu nekomunikujete aj o financiách. Ja netvrdím, že máš poznať jeho výdavky do centu, ale približne by ste sa o výdavkoch mali baviť, a pri tejto téme by malo každému dôjsť, že matke s dieťaťom treba prispieť.

No neviem - porozmýšľaj o ňom. Ja viem, že žena s dieťaťom, je niekedy rada, že na niekoho natrafí, ale netreba sa hneď hrnúť do nezmyselných vzťahov

ema234
23. júl 2018

@ronny311 ak lipne na peniazoch tak smola ;)

ronny311
autor
23. júl 2018

@loginexistuje mam kamosku a robi mu vyplatu..odtial to viem

lubkavargova1
23. júl 2018

za pol roka vztahu?

saslavka73
23. júl 2018

@ronny311 Rozhovor o peniazoch je dôležitý. Čím skôr tým lepšie.

ronny311
autor
23. júl 2018

@andy241 on byva 150vkm odo mňa a ma rovnako jo velkjy byt ako ja

ronny311
autor
23. júl 2018

@mircalla som rada. Ze ma vie. Niekto. Pochopit

ronny311
autor
23. júl 2018

@podkovickaa on pracuje. V troch zamestnaniach robi auditora

elaela23
23. júl 2018

@ronny311 nuz pekne sa nanominuj aj ty aspon sem tam k nemu

beky1813
23. júl 2018

Doteraz ti to nevadilo, ze neprispieva? Az ked si zistila, kolko zaraba? Ved to je zaklad, ked u teba prespava kazdy vikend

loginexistuje
23. júl 2018

@ronny311 uff no kamoska dobre riskuje ze ti take hovori proste davat ti mal bez ohladu nato kolko zarobi teraz bud mu povies na rovinu alebo sa na neho vykasli a najdi si niekoho kto nebude okradat teba a tvojho syna

elaela23
23. júl 2018

@loginexistuje ani nech mi nehovori,ze vie kolko zaraba.a ta suma sa moze mesacne lisit.len by kamaratke zavarika.a moze prist o miesto.toto nemoze povedat.

ronny311
autor
23. júl 2018

@elaela23 kazdy kto by mal moznost zistiť. Si prijem toho druhého tak by to urobil

ronny311
autor
23. júl 2018

@beky1813 vadilo Mi to aj skôr Ale som myslela ze sa dovtipi ze ma prispievat

beky1813
23. júl 2018

@ronny311 no to sa nacakas

ronny311
autor
23. júl 2018

@lubkavargova1 co za pol roka vztahu?

irusa
23. júl 2018

Pri takom prijme si si istá, že mu robí len výplatu ????😁

ronny311
autor
23. júl 2018

@irusa ano len vyplatu..on nie je nejaky playboy

obsadenemeno
23. júl 2018

@ronny311 playboy asi nie, ale lachvaty tupec asi ano 😒

irusa
23. júl 2018

@ronny311 to nemusí byť...
.

ronny311
autor
23. júl 2018

@obsadenemeno no zial nevie. Co sa patri

obsadenemeno
23. júl 2018

@ronny311 tu nejde o to, "co sa patri". Ale ak ta ma rad a zalezi mu na tebe, tak by ta mal rozmaznavat a starat sa o teba. Tak ak si makka sa s nim porozpravat, naznac mu to. Posli ho nakupit, daj mu zaplatit ucet za vodu alebo si "zabudni" penazenku nabuduce, ked budete spolu v Tescu. A hned uvidis.

0silvia0
23. júl 2018

@ronny311 nemam skusenosti s lakomcom, popravde neviem si predstavit fungovanie v jednej domacnosti s takymto clovekom, ale rada by som sa spytala ako spolu travite cas. Kedze na vylety nechodite, v kine ste boli raz... On sa zamerne vyhyba minaniu penazi alebo mu akoze nedocvakava alebo sa robi blby v zmysle ked odo mna nic nepyta tak asi nepotrebuje?