Hádame sa a nemáme rovnaké názory

cleo17
3. feb 2014

baby ja osm uz zufala... neviem ako dalej, jedna sa o mojho partnera... takmer stale sa iba hadame, namame rovnaky nazor takmer na nic... dalo by sa povedat , ze prakticky na vsetko som sama.. s malym je to ine... stara sa , dal by mu vsetko.. ale ja uz pomalicky sa dostavam do toho stadia, ze uz mu nemam ani co povedat. sme spolu 4 roky, spoznali sme sa v praci, robime na tom istom oddeleni, aj nazor na pracu mame inu, tak sa o nej radsej uz ani nerozpravame...

juliana77
3. feb 2014

@cleo17 asi ti tu väčšina žíen, napíše, že ak to je možné zmeň prácu. Ak nejde zmeniť jeho správanie, tak proste niečo zmeniť musíš.

cleo17
autor
3. feb 2014

@juliana77 mas pravdu, uz som aj nad tym rozmyslala, ze by som zmenila miesto... alebo on... len to neni take jednoduche a ci by to vobec zmenilo nieco...

luba28
3. feb 2014

@cleo17 a ist na nejaky cas k rodicom a v praci OCR???

juliana77
3. feb 2014

@cleo17 Zmenilo, pretože nie každý pár je stavaný byť spolu 24 hodín , proste trochu pauza od vlastných ksichtov, nič viac.

cleo17
autor
3. feb 2014

@luba28 len co by som im povedala, ??? vies nasi su dost krestansky zalozeni a toto by niesli velmi tazko.... ze co sa deje..
@juliana77 som sa asi zle vyjadrila... nerobime tak , ze spolu, ale iba na jednom oddeleni.. takze sa v praci nestretneme, max. na chodbe a porade... ale to, ze mame rovnakych kolegov a tak.

luba28
3. feb 2014

@cleo17 tak trosku by som klamala,ze v skolke je nejaka viroza a kazali Vm,ze kto moze nech dieta zoberie na 2 tyzdne ,...

juliana77
3. feb 2014

@cleo17 vy ste manželia alebo partneri?

cleo17
autor
3. feb 2014

@juliana77 zijeme spolu ale nie sme manzelia

juliana77
3. feb 2014

@cleo17 Píšeš, že vaši sú silne kresťansky založení a toto, teda tú zmenu by ťažko niesli, proste berieš na nich ohľad, a to im ako kresťanom nevadí, že žijete ako partneri a nie ako manželia s dieťaťom? Tak toto nechápem.

ammellia
3. feb 2014

lubis ho?

cleo17
autor
3. feb 2014

tak napr. aj teraz, v piatok som mala narodeniny, tak sme trosku oslavovali a ako ani mi len nezavinsoval.... nasral ma s prepacenim, boli sme si sadnut, chcela som aby sme sa trosku odreagovali tak maleho zobrali nasi na noc, prvy krat spinkal mimo domu....a ako ON... proste ma znervoznoval so vsetkym co rozpraval, mal sproste narazky a ked sme prisli v nocii domov, tak sa ukazal ako totalny debil...zacal ma urazat, ze co si myslim, kto som a taaak.... proste opity clovek asi iba v tedy povie, co si skutocne mysli... takze mame uplne tichu domacnost, co ma zere a fakto ze rozmyslam ako dalej... nebolo to prvy krat, co sa takto choval.....

cleo17
autor
3. feb 2014

@juliana77 vies ako... ked sa dozvedeli ze cakame babo, tak podmienka bola aby sme sa zobrali... no ja som nechcela... takze sa cez to preniesli, ale stale nam to vycitaju... ale do svatby ta nik nedonuti, pokial sama nechces

cleo17
autor
3. feb 2014

@ammellia sama neviem....

luba28
3. feb 2014

@cleo17 tak potom odid a povedz pravdu,ved vidis,ze si vobec nevazi,ked ti ani ruku nepodal na narodky,..

cleo17
autor
3. feb 2014

@luba28 ved toto... uz som vela krat povedala aj jemu , ze to urobim.... ale ja sa trapim skor pre maleho.. je na neho prilis naviazany, vsetko iba tatik, tatik sem tatik tam....

luba28
3. feb 2014

@cleo17 a co ti na to povedal???bolo mu to jedno,alebo ako reagoval???

cleo17
autor
3. feb 2014

@luba28 nie neni... zmeni sa aspon na par dni, vsetko je OK.... a potom zas... a tak dokola...

luba28
3. feb 2014

@cleo17 tak inak neviem ako ti poradit,jedine odist aspon na nejaky cas a mozno si budete potom vzacnejsi,...alebo sa odcudzite a budes vediet,ze to bolo dobre riesenie,...

cleo17
autor
3. feb 2014

@luba28 asi tak aj urobim.... aspon na kus.... dakujem aspon som sa trsoku vykecala, lebo uz som to v sebe dlhsie dusila..

luba28
3. feb 2014

@cleo17 ale nedaj sa hned na1.krat prehovorit,keby prisiel potom,..nech sa trosku podusi vo vlastnej stave a nech si vas zacne vazit a nech citi,ze mu chybate,....