Istá osoba ma nemá rada a neznáša sa ma, ale baví sa so mnou ako keby nič

17. mar 2021

Stalo sa vám už,ze vas niekto nemá rád,dokonca neznása a pritom sa normalne s vami bavi akoby nic??

lizzygrant
17. mar 2021

Ja to tak mám s veľa ľuďmi. Proste cítim z nich, že ma nemusia a ja ich tiež, no bavíme sa celkom dosť, niekedy aj o veciach, ktoré sa netýkajú školy ale proste akoby sme boli kamarátky dlhoročné. Je to dosť zvláštne.

eriksonka1234
17. mar 2021

Samozrejme, a ešte sa bude aj tváriť priateľsky. Ľudia sú pokryteckí, česť výnimkám

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
17. mar 2021

@lizzygrant tento.clovek.mi to dokonca aj na rovinu povie,ze ma nema rad,ze ma nenavidi,ale stale odo mna nieco potrebuje a chce

simona1998
17. mar 2021

Dosť psycho🤔

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
18. mar 2021

@taskataska prave nad tym premyslam ci s nim uplne prerusit kontakt?

andreatytler
18. mar 2021

Takze ta osoba je muz/chlapec... citis k nemu nieco?

mamusa34
18. mar 2021

A nevnímame to len tak?že každý má nejaké nálady ?

mamusa34
18. mar 2021

Tak buď musí sa baviť lebo trávite čas spolu buď ako rodina alebo niekde inde ..

denden77
18. mar 2021

mne to pride, ako ked ta v skolke chalanko zbije a vytaha za copy, lebo sa mu pacis 😊

autor
18. mar 2021
cervenaruza123
18. mar 2021

Ja by som uplne prerusila kontakt. To co je za blbost, ze ti povie, ze ta nenavidi a sa s tebou dalej bavi... Ked chce byt zaujimavy, nech si vymysla normalne sposoby ako zaujat. Nebavila by som sa s nim. A uz vobec by som mu nepomahala s nicim. Jedna vec su sympatie a druha vec je to, ked ti niekto povie, ze ta nenavidi. Nech si nemysli, ze si k tebe moze dovolit hocico. Vsetko ma svoje hranice

sense
18. mar 2021

Keď ti povie ze ta nemá rád a neznáša sa ta tak načo sa s n bavis? Žeby slabosť k jeho osobe? Tak sa vzchop, a posli ho do teplých krajin

jana_eyre_2
18. mar 2021

Jasne, takých ľudí je kopa.. aj tu na MK, aj v skutočnom živote.. mrzí ma to, ale nie každý ma musí mať rad.. a tak kým mi na ulici nenadáva a neohovara ako malé decko, tak nech...

jana_eyre_2
18. mar 2021

Čítam diskusiu, ak je to tak ako píšeš - prerus kontakt, ak niečo bude chcieť, tak mu povedz že ľuďom čo má otvorene nenávidia nepomaham..

autor
18. mar 2021

@jana_eyre_2 presne to mám v plane urobit..a dakujem

autor
18. mar 2021

@cervenaruza123 povedal resp.napisal to sposobom,ze to ze ta nenavidim,neznamena,ze sa nemozme stretavat

leuchtturm
18. mar 2021

nie si to ty, co dava svoje domace ulohy tomu lenivcovi?

autor
18. mar 2021
j93375
18. mar 2021

jaaaj kočkyyy, ja mam toto v práci, kolegynu a to je na slucku,tomu sa neda vyhybat,sme spolu v kancli,musime robit spolu lebo firma lebo spoločne doklady a tak,ale je to hrozne tazke,davam si limit do leta,a potom sa to bude musiet riesit,asi budem musiet odist z prace,napriek tazkej covid situacii,aj napriek ze pracu milujem aj plat fajn, ale ta osoba nonsens.

teleskop
18. mar 2021

deje sa nam to vsetkym a cely zivot

andreatytler
18. mar 2021

To je mi luto ze sa k tebe takto chova. Podla mna ta iba vyuziva kedze pises ze ta kontaktuje len ked od teba nieco potrebuje. Ak ti taketo nieco povie muz, nie je za tym nic ine iba hnusne vyuzivanie. Nedovol mu aby ti to robil. Nema ani vyznam mu to vysvetlovat ani sa s nim hadat. On je velmi zly clovek a jedinne co si od teba zasluzi je uplne prerusenie kontaktov - ignoruj ho, zabudni na neho. Ked zacnes bojovat za svoju hrdost a uctu, zacnu si ta aj ludia v okoli vazit a stretnes dobreho chalana.

3michaela23
22. mar 2021

Mam taku svokru,ze nas vyhodila a tvari sa jak keby nic