Ja som tehotná a partner chodí von s kamarátmi

ptck
20. okt 2023

Dobrý večer neviem či je to len vplyvom tehotenských hormónov ale príde mi od môjho partnera dosť nevhodné že on sa chodí opiť s kamarátmi zatiaľ čo ja stále len sedím doma

patka06
20. okt 2023

Doteraz von bez teba nechodil?
Prečo stále sedíš doma ?
V prvom rade by ste sa o vašom spoločnom programe a o tom, čo ti vadí mali porozprávať vy dvaja.

ptck
autor
20. okt 2023

@patka06 Spolu sme chodievali no a sedím doma lebo som tehotná a vraj "sa to nepatrí".
Ja som mu povedala že mi to vadí vždy sa vyjadrím o svojich pocitoch ale to je ako hrach hádzať na stenu.

minenkak
20. okt 2023

@ptck však choď aj ty

patka06
20. okt 2023

Si tehotná nie chorá, normálne môžeš ísť von - nehovorím, že sa opíjať a pod.
Posedieť v kaviarni, do kina, kamkoľvek keď nie s partnerom tak s kamoškami
Ak nemáte spoločný program, určite by som doma nesedela.

andrejkap123
20. okt 2023

Zeny a co cakate? 😂 chodis s nim pit pred tehotenstvom, otehotnies a cakas ze on prestane chodit pit? A preco? On sa nezmenil 🙂

zenulkaaa
20. okt 2023

A kto povedal ze sa to nepatri? Ak on - tak je riadny blbec, ak niekto iny, tak Ti to moze byt ukradnute. Cele je to o tebe, ak sa na to citis, pokojne chod aj ty. Ak ti on povie ze mas byt doma, tak by som povedala ze ani on nikam nepojde. Ved si tehotna a zabavat sa mozes takisto ako netehotna, aj bez alkoholu.

beata_k
20. okt 2023

A bude horsie....ked porodis.

mane01
20. okt 2023

@ptck nepatri sa to? 😂 v akom storočí zijete, ludia?

nataly420
20. okt 2023

Treba si nájsť aj inu zabavu ako chodiť do baru každý víkend 🙂 to už smrdi problémom s alkoholom. Treba si s ním sadnúť a porozprávať sa. Alkohol cigarety drahá zábava tie peniaze sa dajú využiť aj inak.

domkakvet
20. okt 2023

@ptck podla mna je to tiez nevhodne aby chodil popijat, ked ma doma tehotnu partnerku.

xckaret
20. okt 2023

@ptck ked uz si tehotna, preco nie si zena, ale iba partnerka?

bolarazjedna
20. okt 2023

No ja som tiež tehotná a chodím kade-tade, aj s ročným dieťaťom, teraz napr máme jarmok, ale ja stretávam tehotné ženy aj na koncertoch, na dovolenke pri mori, v kine, v kaviarňach, na túrach, na plesoch ci svadbách, ja som bola pri prvom tehotenstve ešte aj 2 dní pred pôrodom na festivale (s manželom, a to vôbec nie som typ na zábavu). Samozrejme, alkohol nepijem, ale prečo by som sedela doma, keď som zdravotne ok? Budem sa dosť obmedzovať prvé mesiace po narodení bábätka....

Tvoj partner nemá záujem, aby ste trávili čas spolu? Nemusíte doma sedieť, môj manžel je tiež neposedny, ale údené väčšinou všade spolu...

Sem - tam vybehnúť s kamarátmi bez teba je ok , si myslim, ak aj doteraz chodil.... To už ty musíš vedieť, čo presne ti vadí... Ci chodí von často, či to ci pije moc, či to, že ide bez teba, alebo ze vôbec ide von...

martinka13
20. okt 2023

@andrejkap123 ano , očakávala som, a aj sa tak stalo. Mam manžela, s ktorým fungujeme spolu. Keď sa žuruje, tak spolu. Keď som tehotná, tak aj manžel je somnou. Sme spolu viac ako 15 rokov, mame 2 deti a funguje to...

calmmeadow
20. okt 2023

Prečo by si s ním nemohla ísť?Veď ty nebudeš piť,ale medzi ľudí chodiť môžeš.Ale aj tak si myslím,že by bolo vhodnejšie,keby už postupne počas tehotenstva presedlal na iný druh zábavy,než popíjanie s kamarátmi v bare,lebo o deväť mesiacov založíš tému,ako sa o malé staráš sama,zatiaľ čo on sa zabáva a opíja s kamarátmi.Ty sa v noci nevyspíš,lebo budeš vstávať k bábu a cez deň,keď by sa mohol postarať on,tak bude dospávať prežúrovanú noc...

mikadooo
20. okt 2023

@ptck jasné, že sa to patrí, to čo je za blbosť... nemáš chodiť piť po baroch ale preboha prečo by sa nepatrilo ináč chodiť von... Nechápem... By som sa vysrala na nejaké "vraj". Prečo sa my baby tak nechávame ovládať inými, nerozumiem tomu.

alickapusinka
20. okt 2023

@ptck a to kto povedal že sa to nepatri tvoj partner kopla by som ho do riti a išla by som rovno tam kam chodí ON von s kamarátmi.

marianarem
20. okt 2023

@ptck Nepatri sa, aby partner tehotnej zeny chodil von, zatial co jej nakazuje byt doma. To by som si nenechala a najlepsie by bolo sa uz teraz nejako dohodnut aj na tom, ako budete fungovat po porode. Isto bude chciet chodit von aj potom, co je ok, ale len za podmienky, ze vo vasom rozvrhu bude aj nejaky cas len pre teba.

koniarova
20. okt 2023

Budeš nešťastná s týmto mužom. Nezmení sa.

mandarinka555
20. okt 2023

@ptck A akú si mala predstavu? Že keď otehotnieš, tak ti bude sedieť za zadkom a masírovať ti nohy, či ako?

rebrambora
21. okt 2023

My sme mimo tehotenstiev tiez chodievali spolu a pocas ma braval tiez. Co sa nepatri? Akurat som nepila a mala som zabavku ked sa pripil on.

ankasek
21. okt 2023

@ptck Je to len frajer, nie manžel. Nie je ničím viazaný a povinný sedieť Ti pri zadku

sasa1310
21. okt 2023

tak baby ono si treba uvedomiť, aj kde chodí s chalanmi piť. Pokiaľ chodí do nejakého pajzlu, kde je poriadne nahúlené, tak jasne, že sa to nehodí, aby tam išla.

anketkarka
21. okt 2023

A keď bude dieťa na svete, tak pôjdete spolu piť aj s bábom?

barborachors
23. okt 2023

gratulujem k splodeniu potomka s alkoholikom

alica_matejka
23. okt 2023

tak sa vyber niekam s kamoskami a necakaj, ci ta niekam vezme. len je to taky varovny prst pre teba, ci sa takto nebude spravat aj ked bude babo na svete a u teba sa nezmeni nic, len ze budes stale doma sama s dietatom