Je mi snúbenec neverný?

nadal24
16. feb 2020

Ahojte ,uz dlhsie ma trapi jedna vec a nemam sa komu vyrozpravat,mam dve male deticky (mesacnu a 13 mesacneho) a bojim sa ze mi z toho vsetkeho prepne. V decembri som si pozerala snubencov telefon konkretne foto a naahodne som nasla fotku kde je odfoteny on s dvomi zenami. Pozrela som si datum bolo to fotene 2 mesiace dozadu cize v oktobri a viem ze v ten cas bol v praci pracuje v nemecku . Poziadala som ho o vysvetlenie a len mi povedal ze ta foto je uz stara že ani nevie kto su tie zeny ze to sme sa este nepoznali. Lenze ja mu neverim ,ved datum predsa nemoze klamat. Milionkrat mi odprisahal na deti ze ma neklame ale ja mu uz neverim ,strasne ma to zlomilo ako zenu pretoze som mu neskutocne verila a teraz ani len netusim co mam robit. Snazim sa cez to preniest ale pride chvilka ked som uplne na dne neviem co mam robit. Keby sme sa rozisli neviiem ako by som to s detmi sama zvladla ked je doma rozumieme si venuje sa nam velmi ale co robi v zahranici to neviem😭😭😭
.

diplomka2020
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
19. feb 2020

@diplomka2020 no ako si sem rychlo prisla, tak pojdes aj rychlo prec

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
25. feb 2020

@cokolada_876 prosim ta, zasa? Nestaci, ze ti vsetko uz rad radom mazu? Diskusie, veci v blogu, komenty...

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
25. feb 2020

@cokolada_876 ty dzífčo 🙈🙈