Fotografia detí

26. máj 2023

Ahojte, ideme absolvovať rodinné fotenie, chcela by som jednu fotku kde budú všetky moje deti spolu, akurát jedno sa fotenia nemôže zúčastniť ( neriešme prečo). Chcela by som ho do fotky nejako zakomponovať,ale vôbec netuším ako. Dať deťom do rúk jeho fotku ? Alebo ho tam nejako doplniť vo fotoshope? Nemám predstavu ako by to mohlo dobre vyzerať. Nemáte nejaký nápad, prípadne inšpiráciu?

autor
26. máj 2023

.

domkakvet
26. máj 2023

Napadlo ma iba kazdy samostatne na fotke napriklad v nejakych kruzkoch a to dieta tam potom pridas, cize jedna fotka a vsetci tam budu ako keby rozhadzany, ale tak urcite je krajsie byt vsetci spolu.

autor
26. máj 2023

@domkakvet myslíš nejakú koláž z ich fotiek urobiť?

domkakvet
26. máj 2023

Ani nie kolaz, ako napriklad mas vianocny stromcek na nom gule a na kazdej guly by bola fotka, ale ked ze ide leto, tak nieco ine, to len tak na predstavivost.

autor
26. máj 2023

@domkakvet neviem si to nejako predstaviť, ale možno fotografka bude vedieť 😅

sylvia217
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
syslik81
26. máj 2023

uprimne? radsej by som fotenie odlozila az budu moct vsetky deti ako tam jedno len "dolepit" ... drzat jeho fotku je ako keby nic v zlom ale umrelo ... nebude to dobre vyzerat .. jedine kolaz so vsetkymi aby to nebilo do oci

ankare
26. máj 2023

Asi photoshop najlepšie

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. máj 2023

@syslik81 rátam s tým, že to tak bude vyzerať..

sanen
27. máj 2023

Na pixiz sa dajú robiť dobré rôzne koláže z fotografií https://sk.pixiz.com/template/Kola-5-fotografii...

autor
27. máj 2023

@sanen to si skôr nechám urobiť profesionálom, nebudem to robiť sama .