Je mi snúbenec neverný?

nadal24
16. feb 2020

Ahojte ,uz dlhsie ma trapi jedna vec a nemam sa komu vyrozpravat,mam dve male deticky (mesacnu a 13 mesacneho) a bojim sa ze mi z toho vsetkeho prepne. V decembri som si pozerala snubencov telefon konkretne foto a naahodne som nasla fotku kde je odfoteny on s dvomi zenami. Pozrela som si datum bolo to fotene 2 mesiace dozadu cize v oktobri a viem ze v ten cas bol v praci pracuje v nemecku . Poziadala som ho o vysvetlenie a len mi povedal ze ta foto je uz stara že ani nevie kto su tie zeny ze to sme sa este nepoznali. Lenze ja mu neverim ,ved datum predsa nemoze klamat. Milionkrat mi odprisahal na deti ze ma neklame ale ja mu uz neverim ,strasne ma to zlomilo ako zenu pretoze som mu neskutocne verila a teraz ani len netusim co mam robit. Snazim sa cez to preniest ale pride chvilka ked som uplne na dne neviem co mam robit. Keby sme sa rozisli neviiem ako by som to s detmi sama zvladla ked je doma rozumieme si venuje sa nam velmi ale co robi v zahranici to neviem😭😭😭
.

joannita
16. feb 2020

@nadal24 je odfoteny s 2 zenami a ty ho podozrievas z nevery? To vazne?

miadi
16. feb 2020

Tak foto s dvomi babami nic neznamena. Ale to že mas jedno babo za druhym je ozaj napor na telo aj psychiku. Este si hormonalna a urcite nevyspana a pretaźena. A teraz si robis zbytocne peklo doma. Nehrab sa mu v mobile a nehladaj uz nic. Klud dychaj neries daj tomu cas. Najprv musis vychladnut a uvažovat s jasnou hlavou.

sapetka
16. feb 2020

Toto kvoli jednej fotke? A co bol na nej nahy aj ony dve?Tiez by som sa spytala a ziadala vysvetlenie ale zalezi od toho aka to bola fotka? Ak nejaka pracovna s kolegynami tak ok, ak niekde v bare s nejakymi lahkymi slecnami tak to by ok velmi nebolo. Hlavne dychaj a nerob problemy kde nie su

denisa0504
16. feb 2020

Skôr ide o to, že ťa klamal že to bolo fotene dávno. Áno dátum neklame a môže si vymýšľať koľko chce. Keby povedal, že áno to sú kolegyne alebo náhodné baby na nejakom večierku a len tak sa odfotili, to by som osobne brala. No ak klamal o dátume kedy bola fotka urobená, tak kľudne môže klamať, že ich ani nepozná a nič s nimi nemá. U mňa by dôvera padla a povedala by som mu, že veľmi dobre viem, že to bolo fotene nedávno a že chceš celú pravdu, inak z toho vyvodiš dôsledky..

nadal24
autor
16. feb 2020

@sapetka ja som nikdy nebola ziarlivy typ ani som sa mu v mobile nehrabala on mi ho dal sam do ruky lebo som chcela jednu foto. Noo bolo to v bare a tie zeny isto nevyzerali ako kolegine

kittykat22
16. feb 2020

@nadal24 moj manzel bol na sluzboke v USA a ukazuje mi fotky - a na kazdej druhej kolegyna s kozami von vycerena, na nom zavesena. Pozeram - hmm, a to je co? A manzel - no to je kolegyna, je taka "pritulna" 😀 Bolo vidiet ze ma zaujem 😀 Dodava - ale ja som s nou nic nemal - ja mu verim, pretoze tam hrozne maka a boli tam 5 muzi na 5 dni. Behaju po firmach po USA. A hovori mi - hadam neziarlis, ved to je len blba fotka. Vysmial ma. Tak som sa na neho pozrela a povedala - ked ja nabuduce pojdem vonku, budem sa fotit s muzmi ktori maju roztrhnute tricko az po svoj 6 pack a budu sa tam po mne laktone usmievat, dufam, ze budes tiez tak otvoreny k tolerancii 😀 manzel ticho 😂 Tym ti chcem napisat, ze niekedy si ani clovek neuvedomuje, aku emociu moze vyvolat blba fotka - za ktorou nemusi skutocne nic byt. Povedz manzelovi, ze sa ti nepaci ked sa foti osmatlany zenami.

janinah
16. feb 2020

Len tak pokračuj a rozídete sa pre chorobnú žiarlivosť- tvoju.....

marion09
16. feb 2020

Netrebalo sa vŕtať v mobile a mala by si klud

nadal24
autor
16. feb 2020

@janinah ja niesom chorobne ziarliva ale ked mi niekto povie ze po praci ide spat a o dva mesiace najdem foto robenu po polnoci tak vies su pochybnosti

janinah
16. feb 2020

@kittykat22 vypočula som rozhovor dvoch mierne pripitých chlapov večer na pláži,jeden robil v USA a druhý sa vypytoval na ženy,zvlášť černošky....a ten amerikánec vravel,že "nič som s nima nemal,i som rozmyšľal,aľe tak som še bal teho ajcu /AIDS/....😀

nadal24
autor
16. feb 2020

@marion09 nevrtala som sa isla som si vytlacit foto z jeho mobilu bola to nahoda

marion09
16. feb 2020

@nadal24 v úvode si napísala že si si pozerala snúbencov telefon

michalcanka
16. feb 2020

Ako vidím väčšinu odpovedí, tak mnohé budú radšej hluché, slepé a ticho. Keď zistia, že ich manžel klame alebo aj podvádza, tak radšej budú ticho, aby ich náhodou ešte on neopustil 🤦

sapetka
16. feb 2020

@nadal24 ano moj byvali bol taky ze ma klamal , ze ide po kongrese domov a nakoniec casom sa ukazalo ze tam bol s kolegynou do rana. Zatajoval ma na internete som bola idem do fitka, idem .... flirtoval s doktorkami a jedna mlada doktorecka sa neho zavesila a vyvolavala a vypisovala mu este aj vtedy ked bol u mna.. rozisla som sa s nim(chvalabohu ) a zacal si s nou po roku asi.. (ale nemali sme deti🙏Takze kopnutie do zadku takeho chlapa nebolelo)😊

nadal24
autor
16. feb 2020

@michalcanka noo aj mne to tak pride,radsej hrat mrtveho chrobaka. Chcela som radu ale skor ma tu odfajčili že ja som žiarlivka neviem no.

dopolbokaodrata
16. feb 2020

@nadal24 vieš, na základe informácií čo si podala ozaj nemožno posúdiť, možno že to bolo ozaj fotene dávno a pred 2 mesiacmi mu to niekto poslal, mne tiež v smartfóne ukazuje fotky hocijako. Keby mal čo skrývať, tu fotku tam dávno nemá. Takže kľud, ak je všetko inak v poriadku, nerob kvôli tomu doma dusno.

jaskolka
16. feb 2020

@denisa0504 co sa týka dátumu, moze byť kľudne tak, že fotka je stara. Mne sa stalo, keď som mala nový mobil, a kamoška mi preposlala fotky, co sme sa fotili pred rokmi. V mobile ich uložilo, ale s takým dátumom, ako ich aktuálne poslala, hoci to boli viacročné fotky nevravím, že nutne aj v tomto prípade tak je, ale je to možné,mat viac ročnú starú fotku ako novú

miadi
16. feb 2020

@michalcanka ale ona nic nezistila tak nebudem tu podporovat jej paranoju ked je na prašky uz teraz. Ja mm Nie len ze doverujem ale aj mà pracu na druhej strane domu a este ho aj vidim na security kamere a nechodi nikam. Keby makal v zahranici a ja bola cele noci sama doma a nasla foto s inymi ženami tiez by mi Nebolo vsetko jedno. Ale to neznamena že ju podviedol. A klamat o tom mohol lebo vidi na nej ze uz ide vybuchnut za kazdu blbost.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
medulienka81
16. feb 2020

@nadal24 mala si mu povedať ze vidíš ten datum.. po tejto fotke by som si teda nemyslela ze po práci ide spať. Ako vidieť bary vymetat mu ide. Nemusel s nimi nič mať.. Skôr si to tam chalan užíva.. Alkohol.. Kamoši.. Úprimný moc nebol, to co si tu popísala to mu rovno aj povedz!

nadal24
autor
16. feb 2020

@veronika4495 ja som nad tym tiež rozmyšľala,už ma napadlo fakt všetko. Niesom typ čo vidi všetko hneď čierne ,ale keď on mi nevedel dať ani jediny argument odkiaľ tu foto ma . Proste som videla že ostal zaskočeny

miadi
16. feb 2020

@nadal24 a aku radu si chcela ??? Ze Ta urcite podvadza a mas sa snim rozist? Si ako tie baby co sa pytaju ci su teho bez toho zeby skusili urobit teho test. Nema tu nikto kristalovu gulu. Ty by si ho mala poznat a vediet -citit ci ste ok. Ty uz si sa rozhodla ze tam bola nevera tak co teraz chces tu ? Snad Keby snimi nieco mal tak to vymaze alebo ti neda len tak mobil do ruky. A vraj nie si žiarlivy typ hah. Osobne by som neveru netolerovala ale z jednej fotky =nie je dokaz pokial tam nie su nahi nebozkavaju sa.. bol niekde sa zabavit a boli tam aj iny ludia. Ale vobec nie si žiarliva ani hormonalna doma sama s 2 babatkami ..

marca12
16. feb 2020

@nadal24 moj bol tiez vyfoteny v bare s nejakymi zenami v objati a este zatlkal,ze tam nebol 😀 fotka bola na stranke toho disko clubu a poviem ti,ze to bola nahoda,ze som videla fotky,nezvykla som ich pozerat. No co narobila som cirkus a dalej som nepatrala a preslo odvtedy mnoho rokov a ziadna milenka sa neobjavila. Chlap sa ti neprizna,darmo sa v tom budes rypat. Bud sa rozhodnes mu verit a pojdete dalej alebo ho budrs nadalej podozrievat a nepohnete sa z miesta. Pozri sa na to takto. Nemas ako zistit,ci spolu nieco mali. Rozides sa s nim,pretoze si myslis,ze spolu nieco mali? Budes patrat,snorit? Myslim,ze nie. Uzi si cas s nim a ver tomu,ze ak ti bude neverny,casom sa to odhali same alebo nejakou nahodou.

jane89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xeniii
16. feb 2020

Keby som sa mala trápiť takýmito vecami tak by som asi ošedivela 🙂

daska153
16. feb 2020

No myslim si ze ked to bolo nedavno a on ide klamat aj ked tam je datum kedy to bolo odfotene MÔŽE BYT ZA TYM AJ NIEČO VIAC lebo ak by to boli naozaj len nejake kolegyne tak by to povedal rovno ale ked sa tvari ze ich nepozna a neni to stara fotka bude za tym nieco viac. Na 100%.

vilma7
16. feb 2020

Odstahujte sa za ním a bude dobre. Neboj.

alaguema
17. feb 2020

@nadal24 prepáč, ale mne je to také smiešne...to nemôžeš myslieť vážne. Vraj Nie som typ, ktorý vidí všetko hneď čierne...😂 Vážne? Mne tak pripadáš. Nuž, dievča, je čas dospieť, keď si už mamina dvoch detí. Je to len fotka. Príbeh si si domyslela a vyrobila drámu. Čo budeš robiť, keď príde nejaký skutočný problém? Ak by aj šiel von bez tvojho vedomia, tak čo? Nie je to tvoje decko, ani pes. Je to dospelý človek a to, že ide do baru neznamená, že ti zákonite bude neverný. Keby ste k sebe boli otvorenejší, možno by nemusel byť v rozpakoch, keď je "prichytený" pri zábave. Keby ti bol neverný, tak snáď by nebol taký blbý, aby si v mobile ukladal fotky milenky.

sense
17. feb 2020

Fotka moze byt starsia... datum moze byt aj ten ked goto prisla resp si ju stiahol do mobilu.... ako dokaz bevrry by som to nebrala