Je moja vina, že manželovi ráno nezvonil budík?

21. júl 2023

Uz sa Vam niekedy stalo, ze Vam nezazvonil budik? Moj manzel chodi do prace ja tiez. Dnes rano mu nezvonil budik a nezobudil sa vtedy ked mal. Do prace chodi vlakom takze samozrejme, hned bola moja vina, ze mu nezvonil budik. ( Predpokladam, ze ho zabudol nastavit)
Je to normalne ze ma manzel z tohto obvinuje? Ze ja mozem za to, ze bude meskat do prace? Mne moj budik o 6.00 v pohode zvoni. . :( Este som zla, lebo sa "len valam v kancelarii) a nemam tak tazku robotu ako on.... Som z neho znechutena.

beronsche
21. júl 2023

@tanyag ano, urcite je to fantasticky, citlivy a vyrovnany chlap.
Len taky totiz hadze svoje neuspechy a zlyhania na zenu, len taky dokaze vycitat vzdelanie a vadia mu zenine prac.uspechy, len taky ma potrebu zhadzovat zenu, aby si zvysil vlastne ego..
.. jedine, ze by to bolo naopak....

ropucha6
21. júl 2023

@tanyag mame jej zagratulovat k vyberu partnera?

daniela2202
21. júl 2023

Za všetkým hľadaj ženu .... 😂😁😂😁😂

danica2711
21. júl 2023

si normálna, že sa vôbec zamýšľaš nad tým, že by to mohla byť tvoja vina?! Zakomplexovaný chlap ťa už dostal do polohy, že sa budeš považovať za zlú a za všetko zlé vinnú? Nedopusť to, nie je to pravda. Mne to pripadá, že si silnejšia osobnosť ako on a keďže vidí, že intelektuálne a osobnostne na teba nemá, snaží sa "vyrovnať úrovne" tým, že ťa bude ponižovať, obviňovať a tlačiť do kúta. Toto sa časom nezlepší, ver mi. Nespomínaš deti, ak ich nemáte, čo ťa pri ňom drží?

tanyag
21. júl 2023

@beronsche
@ropucha6
To netvrdím, ale ja osobne by som si nedovolila nadávať na nikoho, ale to som ja...názor sa dá vyjadriť slušne, inteligentne, na úrovni...
Každý má takého partnera, akého si vybral, s chybami, s plusmi aj mínusmi...to je jedno, určite nikto z nás nemá doma dokonalého partnera a samozrejme ani my nie sme dokonalé...
Pointou môjho komentára bolo to, že tiež nie je neviem ako inteligentné nazývať niekoho tak, ako ho tu mnohé nazvali. Ale iné sa tu ani očakávať v podstate nedá 🙄

autor
21. júl 2023

@danica2711 mame spolu syna.

ankare
21. júl 2023

Somár sprostý

matullienka
21. júl 2023

@domkakvet to mala byť otázka asi na autorku

autor
21. júl 2023

Ceresnicka na zaver. Dostali sme darom vanu na kupanie. Doniesol ju ku mne do prace, lebo pred domom nam robia kanalizaciu a cele to je rozkopane. Robil cirkus na ulici ako on sa velmi ponahla, nadaval mi ze nic nestiha. Miluje robit sa dolezitym, len mu nedoplo, ze si tym akurat urobil hanbu. Odniesli sme vanu na firmu a odisiel.

matullienka
21. júl 2023

Prečo s ním si? Myslíš, že ide dobrým príkladom vášmu synovi? Ja by som veru takto zakoplexovaneho chlapa vedľa seba nezniesla

ninusa221
21. júl 2023

Ty kkks nechápem my to máme tak že keď mne väčšinou budík nezazvoní budí ma priateľ a keď zaspim ešte ma aj zavezie ( ak nieje v robote) alebo koľkokrát sa ja zobudím rano na jeho budík a on nie tak ho budím a to mu húka na celý byt🤣.

sidicek
21. júl 2023

Načo ti je takýto pako v živote. Stačila mi prvá strana diskusie a ozaj sa čudujem, že sa ním necháš ničiť.Zakomplexovany chudák.

lavender94
21. júl 2023

Tvoj muž je neskutočne zakomplexovaný. Ale to už asi vieš, takže buď sa s tým zmieriš, alebo ho kopneš do riti. To že máš lepšiu kariéru mu asi nerobí dobre, lebo nemá pocit že si na ňom závislá. Boji sa že ho odkopneš, keď si uvedomiš, že ho k životu nepotrebuješ, tak ti zráža sebavedomie. Akurát si chudák neuvedomuje, že tým docieli presný opak toho čo chcel. Dá sa žiť s mužom, čo má nižšie vzdelanie, alebo nema nejaké kariérne ciele. Ale musí byť ten muž vyrovnany.

sajmonka_1216
21. júl 2023

môj tiež dnes zaspal.. :D mal byť o 7:00 v robote a zobudila sa 7:02, tiež robí fyzicky na stavbách... ja som na RD, vstávam k dcére v noci, budík nenastavujem... zobudím ho jedine, ked som hore v čase kedy má vstávať.. inak ma to nezaujíma...
prišiel na obed a že tiež prečo som nezobudila.. tak som mu povedala, že preto, že som spala.... :D a vybavené... ešte aby mi to vyčítal... aj keby to skúsil, tak by som si z toho nič nerobila... to nie je moja starosť

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alickapusinka
21. júl 2023

Je to obyčajný manipulátor. Kto mu môže za to že na iba učňovku a TY VS, Ale TY mu zato nemôžeš tak ako si TY pracovala na sebe mohol aj ON ale asi nechcel. Ak nemáte deti ja by volila rozvod. Manipuluje s tebou. Najprv si na vine že ON nemá VS potom že si ho nezobudila. Každý normálny ked ráno vstáva si budík natiahne alebo na mobile nastaví.

autor
21. júl 2023

@alickapusinka praveze mame :( maleho syna

yoxinka
21. júl 2023

Lepšie ti bude samej so synom ako s hentakým chlapom. Ešte ti pokazí aj chlapca. Hentaký zakomplexovaný chu*ko vyrobí z vášho syna podobne nastavené indivíduum, na to pamätaj.

tanyag
21. júl 2023

Takže nakoniec nie je problém vôbec v tom budíku ... ale niekde úplne ale úplne inde...

viky_21
21. júl 2023

Moj muz ma 4 budiky a aj tak je schopny zaspat 🤣🤣
Ale ani raz mi nepovedal, ze je to moja vina. Ved snad tvoj muz je svojpravny a nemusis mu ty nastavovat budik ..

yoxinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkakravcova
21. júl 2023

Choďte od seba.
Ty, aj keď píšeš, že s ním a jeho prácou nemáš problém, tak evidentne to pravda nie je, ak ho aj tu dokážeš takto zhadzovať.
On to isté, len keďže je trochu nižšie s tým intelektom ako ty, tak to robí hrubo, okato, ako drevorubač.
Jeden druhého si nevážite, takže to nemá zmysel. Len sa budete naťahovať spolu zvyšok života.

sidicek
21. júl 2023

@tanyag ale prosím ta , akože inteligentný človek sa nemoze rozculit nad niekým, co sa správa ako chuj ,až by som povedala psychicky tyran a to navyše k vlastnej žene?

ropucha6
21. júl 2023

@tanyag je to anonymna diskusia, este by som povedala, ze tento neobstal este tak zle v komentaroch. Ze je zakomplexovany, to vychadza z komentov autorky, to je len pomenovanie faktu.
@autorka, a obligatna otazka, pred narodenim syna takyto nebol? Nevazis si ani ty jeho, ani on teba, neviem, skuste nejaku poradnu, ci to nezachranite.

cacianka
21. júl 2023

@annm81 aj ja som poznala, susedia. on vyučený, manuálne zručný, ona VŠ, riaditeľka odboru na vysokej škole. ked sme sa zoznámili ako noví susedia, diskrétne nás upozornil, aby sme sa jej nesmiali, lebo ráčkuje. no ok, jemne a rozkošne rengala, ale on koktal poriadne. a po čase sme veru vypozorovali, ako sa k nej nechutne správa, zhadzuje, komentuje. Zakomplexovaný chudák, nechápali sme prečo je s ňou, keď je taká onaká nemožná, a ju sme nechápali prečo sa nechá ponižovať . až po rokoch sa rozišli, on je doteraz sám, iba psov mení a aj tých buzeruje, ona si našla partnera na úrovni, konečne cestuje, užíva si chatu v prírode a hlavne má partnera vyrovnaného a zrelého chlapa

bylinka25
21. júl 2023

On je nesvojprávny?
Však si večer skontrolujem, či som si nastavila budík. Radšej stokrát, ako ani raz.

tanyag
21. júl 2023

@ropucha6 veď áno, zakomlexovaný, narcis, manipulátor...to je jedno....ale citujem..."cocot", "chuj" a neviem, čo ešte...nechce sa mi to hľadať je pre mňa dosť silné slovo....ak by si ty napísala, že napr. manžel prišiel z práce, neosprchoval sa, padol do postele...(ber to ako príklad) a tebe by tu písali, že je to cocot, chuj, chmuľo či čo (také slovo som v živote nepočula), padlo by ti to dobre?
Neviem, ja som si s bývalým partnerom prešla kade čím, aj ma podviedol, aj klamal, aj kričal ale nikdy, nikdy v živote z jeho úst alebo z mojích nevyšli takéto silné nadávky a nie to, aby niekto cudzí, nezainteresovaný nazýval môjho partnera/manžela/rodiného príslušníka atď. takto..
Ale v pohode, vidím, že ja som tá divná a je to vážne úplne normálne, v spoločnosti akceptovateľné...

rorino
21. júl 2023

Máš nesvoj právneho manžela?Ak áno,tak si mu samozrejme mala rovno ten budík nastaviť Ak nie,tak tak si len vybíja na tebe zlosť za vlastnú neschopnosť

alickapusinka
21. júl 2023

juj no to už je horšie sama odisť ej jednoduche ale s dieťatom už ťažšie.

janage
21. júl 2023

NIe nie je to tvoja chyba, bohužiaľ tieti jeho výpady budú časom len horšie.
Skús ešte iróniu, ak je inteligentný dôjde mu. Príklad: jasné, že moja chyba aj prvá a druhá svetová a včerajší dážď.
2.Aha ja som myslela, že ty si vieš budík nastaviť ako každý normálny nad 7 rokov. Tak chyba, že som sa mýlila.
3. oslov toho predajcu v predajni telefónov, Ti ukážu ako si nastaviť budík. Ak je pokazený telefón môžeš sa sťažovať na predajni -mňa láskavo s tým neotravuj, nie som opravár
4. totálny ignor s prípadnou vetou Toto nebudem počúvať, realizuj sa inde.
Na prácu: A čo myslíš, že dám výpoveď a pôjdem robiť upratovačku, aby si bol spokojný? No takú nehrali.
5. K vani: Mal si povedať, že nemôžeš, dohodla by som sa k kolegami, susedom, kamošom. Či o čo Ti teraz ide? hanbu si robíš.
A tvrdo opakovať, že sa strápňuje a vytáča sám. Nie ty, dieťa a neviem kto
Každému občas rupnú nervy, ale nie vždy a za každým. To je rozdiel medzi dieťaťom a dospelým. dospelý má mať kapacitu, aby sa ovládal.