Je normálne ladiť oblečenie matky a dieťaťa každý deň ?

8. jan 2020

Pozerala som tu na fotky zien, ktore tu maju milion fotiek. A pride mi chore sa stale zladovat s oblecenim dietata. To tym zenam prepne, ze sa stale obliekaju do presne tych farieb ako v ten den oblecu svojmu dietatu? Ked to zena urobi obcas je to mile a pekne. Ale tu su albumy zien, ktore sa kazdy den zladuju so svojim dietatom a kazdy den sem daju fotku. Len ma tak zaujima, ci podla Vas to je normalne?

deti95060810
8. jan 2020

v pohode...je to ich vec.

veronikaszabova
8. jan 2020

Kazdeho osobna vec. Skorej mi pride "divne", ze sa tym zaoberas.

abbey1
8. jan 2020

Niekomu do hlavy udrie mlieko, niekomu víno a niekto si udrie rovno tu hlavu. Asi toľko k tvojmu výkriku do tmy.

veronikaszabova
8. jan 2020

@abbey1 anonymny vykrik na MK 🙂

dopolbokaodrata
8. jan 2020

K tejto problematike by som povedala asi len toto

abbey1
8. jan 2020

@veronikaszabova Tie sú v poslednej dobe najzaujímavejšie 🙂

katus226
8. jan 2020

Uz sa tu citim jak na topkach alebo novom case, bombasticky nadpis a nakoniec nic take strasne 😀

smile31
8. jan 2020

Ži a nechaj žiť 👌

basullinka
8. jan 2020

Uprimne nikdy ma nenapadlo toto riesit. Sak, ked sa to tebe nepaci,tak to nerob. Ak to tu maminu tesi, nech to robi a este aj manzela a aj psa nech zladi. Predsa preco sa nepotesit aj z malickosti v tomto pochmurnom a zlom svete.

dskjhfdlkdjhl
8. jan 2020

A preco to autorka nenapise rovno pod nejaky album? Ci anonymne ukazovat na niekoho je jednoduchsie? Nuz, keby sa kazdy staral o seba, tak by bolo o kazdeho postarane😉

lucinka1988
8. jan 2020

@dopolbokaodrata 😂😂😂😂👍👍👍👍