Jedna švagriná normálna, druhá nie

pacna
29. aug 2007

ahoj mam 3 svagrine ale len dve su normalne.Bratova zena je super a zacali sme si rozumiet az po par rokoch ale teraz sme kamosky pomoze vo vsetkom vselico jej mozem povedat a viem, ze to nepovie dalej.No druha svagrina je opak manzela jeho rodicia maju radsej(aj ked to nepocituje)a ona na to ziarli.Mna ohovara pred manzelom a manzela predomnou a asi jej nedochadza ze mi si to povieme. JE NORMALNA?????? 🤐

bibula
29. aug 2007

😉 mozno je normalna, mozno len ziarli,pripadne ma potrebu niekomu skodit.

kuko7
29. aug 2007

Ani ja nemam normalnu svagrinu.....manzelovi rodicia ju maju najradsej zo vsetkych a ona toho riadne vyuziva....sprava sa povysenecky a mysli si o sebe boh vie co 🤐 Ohovara ma ked o tom neviemn so svojou matkou, ale vcera som ich pocula a bola som z toho riadne vykolajena 😒

pacna
autor
29. aug 2007

ja som z nej vykolajena vzdy lebo povie jednu vec tak a za hodinu ju povie uplne inac a tak nikdy nevieme co je pravda. ale berieme ju jednym uchom dnu druhym von. 😝

kuko7
29. aug 2007

No je mi jasne, ze aj svokry a aj svagrine su riadne zmyje.....ide ma z nich porazit...ja som po svadbe ziskala dve zmyje jednou ranou...osobne ich nemozem ani citit a kazdu nevestu, ktora ma problem bud s jednou alebo s druhou otvorene chapem 😖
Ja osobne o nich nemozem povedat nic pekne, su to obycajne falosnice falosne a ich pritomnost ma velmi znervoznuje....bohuzial byvame s nimi, takze ma asi do porodu drbne....no jedno viem na 100%.Ked sa malicke narodi a ja od jednej alebo druhej budem pocut co i len jedno jedine slovko na nasu adresu...balim kufre a idem do podnajmu, alebo k mame.Jednoznacne viem, ze to bude horor ale ja sa nedam a budem si stat za svojim, neznamena, ze ked som mladsia mozu do mna s prpacenim drbat den co den 😉

pacna
autor
29. aug 2007

😢 nemas to bohvieco ja mam to stastie ze su aj svokra aj svagrina daaaleko ale mam dost aj tu chvilu ked sme tam,len pozeraju na dievcata.svagrinina mala musi mat vsetko ruzove a ked maju moje modre tak sa posmieva raz to navydrzim a budem chrlit ale pekne asi nie 😝

barborkau
29. aug 2007

ach jaj, tak to som rada, ze nie som sama...Ja podla mojej svagrinej som NEZODPOVEDNA MATKA, pretoze som sa nezriekla svojho zivota a raz za cas si vyjdeme s muzom do kina, alebo na veceru. A dovolili sme si mat este druhe dieta, takze podla nej, je nas Kubko zanedbavany a chudacik, ked musi na nieco chvilku pockat, alebo sa nebodaj podelit o hracku....staci????
Nic si z tej Tvojej nerob, ignoruj ju, ako sa len da a povedz len to nevyhnutne...ona sa nezmeni. Ty sa povznes nad taketo primitivne a trapne spravanie...

pacna
autor
29. aug 2007

je to veru tak.aj nase baby su chudatka.ked tam prideme musi mat ta jejich princezna vsetko a u nas je to to iste.raz kopla do tej starsej rovno do hrude ale oni si sedeli akoby nic mna skoro rozdrapilo s manzelom sme usudili ze je to rozmaznanye decko "ale ona nemusi mat vsetko" povie svagrina 😠

kloky
29. aug 2007

no baby, moja švagriná je tiež trafená hus, je to žena môjho brata a s mojou mamou nás ide niekedy poraziť ... chce mať všetko čo ja ale asi neprišla na to, že si na to všetko musí najprv zarobiť a nie sa hned poškole vydávať ... a niekedy by som ju roztrhla ako žabu zato že bije moju neterku, asi by sa mala liečiť na hlavu ... uf, ale som to zoseba dostala, len škoda, že jej to nedokážem povedať, nemám odvahu

ela.masa
29. aug 2007

caute nezabudli ste na to ze aj vy ste svagrine? 😀 baby no ja sa nemozem pridat mam super svagrine rozumieme si pokecame a poradime navzajom 😎

radoslava
29. aug 2007

Ahojte ja mam super svagrinu velmi si rozumieme, pomohla mi aj s vecickami pre moju malu. Pozicala mi hromadu veciciek, vlastne mi stale poziciava.
Nasa oblubena tema je svokra ale to je asi vacsiny.

blumka
29. aug 2007

ja som sa akurat teraz vratila od mojej svagriny a celkom dobre sme si pokecali (a jedna z tem bola svokra 😅 ). Na to, ze sme kazda uplne ina a mame uplne ine povahy si rozumieme celkom dobre. Urcite sa najdu veci, ktore mne vadia na nej, a ktore jej vadia na mne, ale to je logicke.

radoslava
29. aug 2007

Blumka ja mam tak uprimnu svagrinu ze ona mi povie uplne vsetko co ma na jazyku, ona sa takpovediac nesere 😀

pacna
autor
30. aug 2007

aby to navyzeralo ze len nadavam ja mam bombovu druhu a tretiu svagrinu.ta druha je bratova zena a ta je uprimna a narovinu povie co si mysli je super rozumieme si aj ked sme odlisne nielen povahovo ale ona je mala a ja vysoka- protiklady.akurat dnes sa za nou chystame.zas dobre pokecame. 🙂

zuzpidka
30. aug 2007

Ahojte baby. Ja nemám ani švagrinú ani švagra. Manžel je jedináčik a je to horor. Mám svokrovcov, s ktorými žijeme v spoločnej domácnosti. Svokor je super a svokra má sem-tam svoje dni a vtedy ma ide rozhodiť. Ale svokry také bývajú. Vždy si poviem, sú aj horšie a život ide ďalej. Snažíme sa osamostatniť, hoci budeme bývať na jednom dvore, ale budeme mať vlastné bývanie. Už aby to bolo. 🙂

radoslava
30. aug 2007

Zuzpidka zela ti aby to bolo cim skor, lebo nieje to asi sranda byvat spolu v jednej domacnosti. Nemam s tym skusenosti ale niekedy staci aj vikend s nimi a mam dost. 😀
Pacna no vidis je to 2 : 1 a tie lepsie prevazuju 😉

jejke
30. aug 2007

AJ JA AJ JA AJ JAAAAAAAAAAA
😅 ale keby som zacal pisat, asi by to tu bolo ako telenovela, tak Vam poviem ze NIE STE SAME, ani mna niktora zo svagrin nema rada, hoci sa snazim s nimi vychadzat a som zdrzanliva aby som neurazila, vraj ma ma svokra najradsej a s tou ja mam konflikty, ze nechapem co mi chcu zavidiet....Keby tu napisal nejaky muz, asi by nas vysmial ze vidime problemy tam kde nie su...
Tak ja by som toto nenazyvala problemami, su to normalne medziludske vztahy... 😀
Mozno ja nie som "normalna" a ony vsetky ano 😀 😀 😀 😀

petusko
30. aug 2007

som vam sem nakukla a musim povedat, ze ja mam super svagrovcov, manzelov brat aj s manzelkou su super, rozumieme si a manzel mojej sestry je uuplne fantasticky 😵 neskutocne vela krat mi pomohol, hlavne ked mam nejake depky, zavolam mu a on mi zarucene pomoze 😵

pacna
autor
31. aug 2007

radoslava ved ja som pisala ze mam aj dobre svagriny to len ta jedna je taka"dolezita"svokrovci su ako tak ale neda sa zabudnut ze nas vyhodili z ich domu.ale co uz teraz to banuju lebo su sami. ☹

riusik
31. aug 2007

ahojte, nechcem provokovat, ale ja mam tiez super svagrinky. su tri, jedna mi je ako sestra, bola mi na svadbe za svedka 🙂 ale musim priznat, ze s jednou by vobec nebol problem prist do konfliktu, pretoze podla nej je najspravnejsia vychova dietata ta jej a bez debaty 😠 ja sa vacsinou usmejem, ked daco komentuje a prizvukuje ako jej dieta to a to a urobim si aj tak po svojom. ale je velmi dobra a ochotna pomoct, iba ten pristup je niekedy zvlastny 😕

bilka
31. aug 2007

ahojte 🙂
ja mam este len nastavajucu svagrinu, nas vztah je zatial v celkom prijemnej rovine, ale ma sklony chovat sa k mojmu priatelovi dost nepekne. z pozicie starsej sestry ma pocit ze ho musi stale vychovavat, neustale mu dava nejake prikazy, zakazy, upozornenia hoci on uz prekrocil 30ku, dost ho komanduje a prehana. priatel sa k tomu stavia neutralne akoby mu to neprekazalo, takze ja to nijako neriesim, je to medzi nimi.
ale co mi sem tam padne zle aj za neho, je to, ze uz parkrat som bola svedkom ako ho nepekne zhodila hlupymi recami na verejnosti a na oslave pred celou rodinou. vyznelo to fakt nevhodne. az sa vo mne nieco pohlo 😖

lula5
31. aug 2007

Ja mam tiez fantasticke svagrine (dve). Sme uplne rozdielne, ale aj tak sa uplne v pohode. Skor som zo svokry mala zvlastny pocit (akoby som jej brala syna - len ten ma 40, takze trochu cudne), tak som zacala byt odmerana a myslim, ze je uz vsetko v poriadku.

adamko05
31. aug 2007

švagriná.... hmmm, to by som vam ja mohla písať, škoda, že momentálne, ked som teraz našla túto pre man super tému (lebo nie každý má problémy so švagrinou), nemám čas na písanie, lebo je to ozaj na dlho... ale isto sa tu zastavím a podelím sa s vami o to, ako ma moja švagriná 9 rokov ledva pozdravila a teraz, ked sa tento rok rozviedla, tak si myslí, že budeme zrazu "kámošky", ale iba vtedy, ked ona niečo POTREBUJE, inak nepozná nikoho... ufff

veronika13
31. aug 2007

bilka to bol priestor pre teba, aby si si priateľa obhájila a zastala sa ho 😉

bilka
31. aug 2007

veronika13, to vies ze mi to nie je jedno 😉 , vzdy sa snazim taku situaciu nejako odlahcit a zaroven dat diplomaticky ale jasne najavo ze ja sa s nou v tomto nestotoznujem. casom som ale zistila, zvlast ked som to rozoberala s priatelom, ze jemu to akosi neprekaza a ani nestoji o to aby som si ho nejako hajila. on ma taky nazor ze sestra ma zlozitu povahu a on uz je zvyknuty na to, ako ona svojimi recami dokaze poriadne postipnut a pritom si neuvedomuje ze moze ludom ublizit a neberie ju vazne. 😖
no len ja si na to akosi zvyknut neviem. nerada hrotim situacie ale priznavam ze uz sa to vo mne hromadi a mozno jednoho dna pohar pretecie... 😝

maahuliena
31. aug 2007

No pridám aj ja pár teplých slov do tejto témy 😅
mám švagrinu... vlastne sa jej nedá povedať, že švagrina.. je tak pokrytecká, falošná.. a nechutná.. že ju nikdy neoslovým a kašlem naňu z vysoka/ pardón- aspoň trošku som si uľavila 😅 /, keď môjmu manželovi vlastný brat nepríde na svadbu, je jasné, že to má nasvedomí žena!!! Strašné.., ale život je len jeden a netreba sa znechutiť takýmito ľuďmi a vyvarovať sa im! A potom bude snáď pohodaa 😎

jenis
2. sep 2007

Ja mam jednu svagrinu, je super. Aspon zatial, nepoznam je nejak dobre, len tak zbezne. Ale nemam s nou problem.
Zato priatelov brat a jeho zena... To nebudem ani rozvadzat. Je to hlupa dedinska husicka. A viac o tom pisat nebudem. Nemam nic proti dedincanom, ja som tiez z dediny, ale ona je ... Hned mi je lepsie.
😀

lucie74
2. sep 2007

Ahojte baby, ja som to tiež s mojou švagrinou nevyhrala, 13 rokov bolo všetko celku o.k, aj keď moja švagriná je dosť zvláštna povaha, ale potom jej dcére / môjmu krsnátku / zistili skolioziu, a ona si predsavzala, že to musí mať po niekom v našej rodine, určite nie z jej strany a prestala sa nami komunikovať a už 2 roky sa s nami / s mojou rodinou a mojimi rodičmi/ nerozpráva a ani k nim nesmieme chodiť. Na návštevy chodí len brácho s deckami / ale ani s mojim bratom nekomunikuje, on je s ňou už len kvoli deťom/, a to je krsná mojmu staršiemu synovy, mladší Jakubko sa mi narodil v decebri 2006, a to bol pri krste iba brat ako krsný, ona neprišla ani ho vobec ešte nevidela. No strach a hrôza.

pacna
autor
2. sep 2007

lucie74 mas tiez dobre vysinutu svagrinu.niektori ludia su zvlastni 😖

pacna
autor
17. sep 2007

no včera sme sa dozvedeli o tej našej "hviezde" ako nas krasne poohovarala a tak nakydala že až no som na ňu taka nahnevana!!!!!!!!!!!ale nevie že my to vieme a dozvie sa to garantujem 😠 😠 😠

mvl8
17. sep 2007

moje 2 potenciálne švagrinky sa kumne správajú,akoby som im zobrala brata.a aj mi to tá jedna povedala.len namna zahliadajú.Jedna je odomna mladšia a normálne si dovolí poučova´t ma a je hrozne drzá.Tá druhá zasa namna žiarli.Chápete to,nemožem sa ani na jej frajera pozrie´t nie tak prehodi´t s ním pár slov.minule keď som bola tehotná a to som už bola pred porodom som musela íst do obchodu a tak ma tam zaviezol jej frajer a´keď sa to dozvedela tak sa s ním vyvadila.husa.no čo budem písať