Kamarát s výhodami

29. mar 2021

Ahojte, už nejaký ten týždeň sa s mužom rozvádzame. Nežijeme spolu, stretávame sa len kvôli dieťaťu. Pred tým sme spolu intímne nežili viac ako rok , a keď sme od seba išli definitívne , našla som si milenca, alebo teda "kamaráta s výhodami". Necítim sa na nový vážny vzťah potrebujem len uvoľnenie. Myslela som, že to môj "kamarát" vníma rovnako ( mali sme vydiskutované čo od nášho stretávania obaja očakávame, šlo nám len o sex). V poslednej dobe mám ale pocit, že z jeho strany ku mne narastá nejaká väčšia náklonnosť alebo čo. Napríklad , mali sme sa cez víkend stretnúť - užiť si, ale dostala som menštruáciu, napriek tomu chcel aby som prišla , že by bol rád keby sme spolu strávili večer aj tak. Neodmietla som, pozreli sme nejaké filmy , rozprávali sa ... ráno ma šiel hodiť do práce, cestou sme sa stavili v obchode na nákup. Stretli sme moju ešte svokru. Kúsok sa do nás obula, že je dosť slizký vekový rozdiel v našom vzťahu a , že je to od nás neetické voči nej keďže náš rozvod ťažko prežíva a ja teraz randím s jej kolegom a bla bla bla.. na to jej povedal, "že je jeho osobná vec s kým má vzťah" toto ma kus vyplašilo.. neviem či to mám brať tak , že nevedel čo jej na to narýchlo povedať tak z neho vyliezlo toto , alebo naše stretávanie vníma inak ako ja. Rada by som sa ho na to opýtala ale nechcem sa v tom vŕtať, ak to náhodou vníma inak ako ja, tak to znamená, že s tým musím skončiť čo by som nerada . Aký máte na to názor? Myslíte, že začal voči mne cítiť čosi viac ? ... áno ja viem, že nemáte veštecké gule a do hlavy mu nevidíte, ale názor žien ma zaujíma. Možno som len ja zle pochopila jeho správanie...

autor
1. jún 2021

@desore ego mi to neboostovalo , a "vzťah" sme ukončili. Nebolo mi jedno, že sa zaľúbil. Nechcela som aby pri mne strácal čas zatiaľ čo si inde môže budovať normálny vzťah ,ktorý som ja nechcela.