Kamarátka je tehotná s moslimom

macka67
2. jan 2014

Ahojte, moja kamarátka má obrovský problém, neviem čo s ňou bude ďalej ale bojím sa o ňu. Je tehotná, v 4-tom mesiaci s chlapom, ktorý žije vo viedni (je moslim..samozrejme, že som jej dlho prizvukovala, aby sa na neho vykašlala kým nebude neskoro ale ona nie, lebo ho lúbila)... Tento chumaj ju vyhodil z jeho bytu, nechal ju napospas osudu a tak sa vrátila naspäť na Slovensko. Problém ale je, že jej rodina sa o ňu a jej bábo odmieta postarať a on jej napísal, že on to dieťa nechce nikdy v živote vidieť. Nie je evidovaná na úrade práce, je vraj dobrovoľne nezamestnaná.. ked bývala s ním vo viedni všetko jej platil on... maturitné vysvedčenie jej mama vyhodila.. nevieme teraz na čo vlastne má nárok, či má nárok na nejaký príspevok, alebo skončí na ulici a dieťa jej po pôrode zoberú.. Jej mama jej odmieta pomôcť, aj keď zarába veľa peňazí a má dva byty, ešte povedala tomu chumajovu, že dobre spravil že ju vyhodil z bytu. Ja by som jej tak rada pomohla, ale nemám ako, šetrím financie na vlastnú budúcnosť. Prosím poraďte, čo sa dá v takejto situácii robiť, ďakujem...

happyfrog80
21. jan 2014

jedno nechapem ze ako mozu moslimovia byt tak bezcitní .Ako ste zaregistrovali minuly tyzden v Skotsku muslimka zabila vlastne 3 rocne dieta .
Par rokov naspat sa odohralo v muslimskej rodine tuez nieco podobne.Dcerenka chcela byt ako jej kamosky krestanky,proste sa trocha zacala poanglistovat a rodicom sa to nepacilo tak ju zabili .Navsetko sa pride a teraz obaja hniju v diere vdaka ich druhej dceri ktora ich bonzla.

canerko
21. jan 2014

@happyfrog80 milacik si v kazdej diskusii kde sa spominaju moslimovia!!! neni ti to neako divne,keby ti neaky neublizil tak nereagujes.Draha Boh je len jeden ale kazde nabozenstvo si ho inak vola a reprezentuje.nepocula som ze Allah zabija ale co ja viem mozno ano,neberem ti tvoj nazor.A vobec mi nevadia ze mate fararov homoseksualov ved aj mnisky zacale rodit 😎 co je na tom.Len niesom nazoru toho ze ked zhresim pojdem sa vyspovedat neakemu fararovi,on mi povie 3x zdravas a je mi odpustene.O odpustenie treba v prvom rade ziadat osobu ktorej som ublizila az potom Boha,Allaha,Jahve atd...A moji rodicia niesu krestania ako si tu pisala ale nevadi.V prvom rade som clovek,zena matka ktora hresi a aj si to uvedomuje.Dneska si vstala na lavu nohu ked po tolkych dnoch tu chces rypat.mna nevytocis.nevsimla som si ze si poradila maj sa pekny den.

happyfrog80
21. jan 2014

@canerko a do kostola nechodim ale chodila som a spovedat sa nechodim uz 15 rokov ,ale krestan som .
Mne nikdy muslim neublizil ,mne ublizuju vsetci muslimovia v EU ,zijfm v meste kde stale muslimovia znasilnuju nevinne baby,zneuzivaju ich,dokonca predavaju na sex ,skoda ze Breivik minul muslimov 😉 ...aj tak je u mna hrdina kedze mu tiez vadia muslimovia,siria sa tu obrovskou rychlostou .V praci musim nosit osviezovac ked sa chcem najest ,muslimovia smrdia jak kravska mastal.Ked uz chcu byt v EU tak nech sa aspon prisposobia ,myju denne ,sak len bezdomovec smrdi ale oni smrdia normalne .
Toto mi vadi ze chcu byt iní ,nechcu byt ako my.
Keby sa neoddelovali a prisposobovali sa krestanom tak ich budem akceptovat ale oni si idu v Alahovych slapajach.Chcu ovladnut svet,musia sa rozsirovat ,mnozit ,ked zeny cakaju dievcata ,musia ist na potrat alebo do smrti bude hadra bo oni potrebuju chlapov a sirit ich vieru ,parit sa s krestanmi aby konvertovali.
Chod si pisat inde.Keby si nechcela vyrypovat tak si zalozis closed skupinu kde krestania neuvidia nic.Ale nie ty musis rypat .Uz sem nepis.Lebo mi prioadas uz jak jehovistka co chce vsetkych prekonvertovat na ich vieru 😀.

Som si myslela ze sme minuly Britaniu ked sme vysli von.
Ja som Slovenka,krestanka a mozem si tu pisat svoje nazore.Do kazdej diskusie.Nech vedia co su zac muslimovia aj tí co nemaju taku smolu ako ja ze musia pracovat s nimi.
Dam ti otazku ,ked tvoje dieta bude chcet krestana zabijete ju?Vy mate take zvlastne rulls ktore nepochopim.Ked sa niekto prieči Alahovi musi byt zlikvidovany.
Idem namestim a samí havran doprcic.
Posielam foto ked som priletela do Uk co ma tam cakalo a to som bola v tom ze od brita nas nedeli ziadny odtien farby pleti 😀
Predstavujem vam Britov .Ocakavali relatives z Azie.

happyfrog80
21. jan 2014

takto to bude o par rokov vyzerat aj na Sk

demo
21. jan 2014

@happyfrog80 na SK nie je taky friendly socialny system 🙂

fakteass
21. jan 2014

nech sa zaeviduje na úrade práce, nech ide do krízového centra. Musí sa dozvedieť čo najviac a hlavne sama - nech sa už dievča zobudí a nespolieha sa na všetkých naokolo. Ten moslim nikdy neuzná to dieťa za svoje - pretože u nich je to dosť veľká hanba na rodinu.
Je to drsné, ale teraz musí ísť na úrad, inak jej vyrúbia takú zdravotku zaplatiť, na čo nebude mať.. čím skôr tam pôjde, tým lepšie, lebo tam ti účtujú po deň po dni.. No a možno by nebolo zlé poriešiť svoju situáciu aj cez sociálku. To, že sa na ňu vykašľala mama - nemám čo k tomu povedať... Ale ak ešte nedovŕšila 26 rokov, rodičia sú zo zákona povinný sa o ňu postarať!!!

dafnea
21. jan 2014

@macka67 ja by som na to povedala len - pomôž si sam-aj Boh ti pomôže. Každý životaschopný, dospelý, svojprávny človek sa nejako vynájde.

canerko
21. jan 2014

@happyfrog80 nemam co povedat k tvojmu predslovu.mislela som ze ked si krestanka tak zijes podla Biblije a nemas naco bit hrda.len pre tvoju informovanost aj ja nemam rada moslimov z Afganistanu,Iraku a este vychodnejsie.jednoduho ich nemame radi a neznasame ked ich je tu ako kopa hnoju v Pn a sa premavaju ako hovoris ako cierne vrecia ale ja nemam pravo nikoho sudit,nech si zije ako kto chce,ja viem ako zijem ja.A mam dvoch synov a ked si jedneho dna vyberu za zeny biele,krestanky aj ked ciernu ciganku,ked sa budu lubit je mi to uplne jedno ja s nou zit nebudem.mohla bi si sa pozriet na to aj z druhej strany?!?: co keby si ti bola moslimka, a prisla bi si trebars na SK zit ako bi si sa citila pri jednani takych ako si ti???Ja mam za kamaratku aj byvalu mnisku ktora ma 4 dety,a je to cestna zena ktora berie moje nabozenstvo v pohode tak ako aj ja jej a je to najlepsia kamaratka aku som si mohla najst.Kazdy si hlada miesto na svete kde sa moze realizovat a kazdy clovek na to ma pravo.A ti moslimovia s ktorymi "musis" pracovat su to iste co vy mate v Kosiciach na Luniku IX.Pekny den

canerko
21. jan 2014

@happyfrog80 a este som zabudla ze Ja mam take iste pravo prispievat do ktorejkolvek diskusii ako aj Ti.breivik nezabil moslimov ale Narodnost ku ktorej pripada aj on sam a to ze mu fandis neni ti luto tych ludi co zomreli,mladych ktori mali celi zivot pred sebou.no precitala som znova tu tvoju diskusiu a dosla som do zaveru ze je v tebe len nenavist voci vsetkym.A si zatrpknuta az do spiku kosti.Je mi ta luto fakt uprimne. 😢

sophia111
21. jan 2014

@happyfrog80 no teraz ma tu ukameňujete, ale neriesim 😎 normálne mi rozum zastal stáť nad Tvojim príspevkom.. A úprimne, môžeš sa za takéto zmýšľanie hanbiť! A už vôbec nechápem, kto Ti na ten príspevok mohol dať like.. A čo hlása kresťanstvo? Asi to vieš lepšie ako ja, keď si taká kresťanka, ale mám dojem, že by to predovšetkým malo byť o láske k blížnemu nie? Mne by bolo úplne jedno, s kým by moja dcéra žila a čakala dieťa-myslím z náboženského hladiska. Podstatné je, že je to dobrý človek! Či moslim je horší ako kresťan?? Je mi veľmi ľúto, ak svoje deti vychovávaš takto! Bože..hlavne ísť v nedeľu do kostola, pred obedom sa pomodliť, chodiť trikrát do mesiaca na spoveď a potom nechať svoje dieťa-s dieťatkom v brušku-na ulici.."krása". Naozaj smutné.

happyfrog80
22. jan 2014

@canerko Breivik minul tych pravych ,Škoda no ,si to precitaj znova s dioptriami ked nevidis.Minul znamena ze sa netrafil do spravneho

happyfrog80
22. jan 2014

@canerko keby som muslimka sa sem nehrabem ked nechcem byt krestanom,ale sko krestan keby idem zit do Pakistanu rak ma zabiju .No.

monika15
22. jan 2014

@happyfrog80 to zial nie len Brity :((((((
u nas to iste..... :((((((( 80% letiska takto vyzera :((((((
ludia co necestuju tak tazko uveria ale fakt hrozne....
ked sme pristali z dovoelnky v novebri tak som sa normalne zlakla ty kokos ze to nekde inde nas odniesli :(((((((((((((

happyfrog80
22. jan 2014

@monika15 😀 ,nic prijjemne ,boli sme v Lanzarote na novy rok a aj tam som ich stretla ale len troch chlapov,nerozumiem co traja chlapi tam robili ,prechadzali sa po promenade,som mojmu suskala ze asi zamyslaju otvorit niekde take away shop a nevedia este kde 😀.Ty si z Toronta? To fakt ich aj tam je kopu?V LA som ich pre zmenu moc nevidela.

happyfrog80
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
canerko
22. jan 2014

@happyfrog80 ty si chora. 😒

happyfrog80
22. jan 2014

@canerko momentalne troska hej ,zacina ma boliet v krku co ty?

monika15
22. jan 2014

@happyfrog80 hej strasne ale strasne :(((((((((( je to hrozne keby tu mm nemal robotu uz som davno prec.....
=(

mariuskaa
22. jan 2014

@canerko mas rovnake právo prispievať ako každý iny. Nie je rozdiel ci si sa slovenkou narodila alebo stala. Ani to, akého nabozenstva si pokial si dobrý človek.

@sophia111 like! Nie každý ma "šťastie" na výchovu alebo rodičov. Každy z nás robíme chyby. Väčšina svoje dieta nevyhodi s bruškom na ulicu.

kuwait
24. jan 2014

hladim na syna a hovorim si s ulubou ako dobre vyzeram(chcela som povedat vyzeras a vyklzlo mi z ust vyzeram) a syn na mna pozrie no teda mama ty si ale narcis pozeras na mna a hovoris si ako dobre vyzeras? A ja na to vsak co si moj syn ked ty dobre vyzeras tak aj ja 😀

kuwait
24. jan 2014

sorry toto patrilo do ineho fora

erjona
7. mar 2014

@happyfrog80 Nemyslis, ze to uz prehanas? Ako v inych temach si sa este krotila, ale co tu predvadzas, to sa ani ludskostou uz nazvat neda, jednoducho a sorry za vyraz, ale cim dalej prispievas do tem moslimov, stale viacej mas ostrejsie nazory a stavas sa zarytou rasistkou... uprimne je mi ta luto,,, hadam sa niekedy spamätas,,, nechapem a nikdy nepochopim taketo nedostojne spravanie 😠 😠 😠 😠

happyfrog80
8. mar 2014

@erjona daj si odpich a nevyrypuj

erjona
8. mar 2014

@happyfrog80 Jedina, ktora ocividne vyripuje a provokuje si ty, citaj po sebe, aby si sa zbadala 😝 😝 😝

happyfrog80
8. mar 2014

@erjona 😉 😀😀

zvolsiinylogin
8. mar 2014

@happyfrog80 ha, ha...tak ta foto je dobra...a ano, smrdia...bohuzial, taky charakteristicky zapach, no nic.....ale pobavila som sa dobre...

azbestica
8. mar 2014

@happyfrog80 je mi z teba zle!

veva45
8. mar 2014

@macka67 no zbohom rodina..... to mohla radsej strcit hlavu do silaznej jamy..... ja by som ho na jej mieste smrada nikdy nekontaktovala.... bude to mat tazke.... tu je tazka pomoc..... je mi jej luto.....

happyfrog80
8. mar 2014

kto s takou rasou nepracoval nepochopi ...

erjona
9. mar 2014

@zvolsiinylogin
@happyfrog80

moslimovia smrdia - no chodte si sadnut na dedinsky autobus na Slovensku a zadusite sa, taketo nazazky maju ludia, co uz absolutne nemaju ziadnu argumentaciu a nevedia co by uz od dobroty zo seba ake mudrosti vydali... 😝 😝 😝