Každý sa z nej ide zblázniť

12. nov 2022

Ahojte. Pracujem v jednej automobilke mám 25 rokov myslím si že vyzerám dosť dobre starám sa o seba aj chodím cvičiť ale nejako o mňa nejavý nikto záujem ale za to mám jednu kolegyňu za ktorou sa krúti každý muž áno aj ženatí a pritom vyzerá úplne obyčajné má čierne vlasy je nižšia a má trochu väčší zadok proste nič extra podľa mňa ani nechodí cvičiť a každý sa z nej ide zblázniť minule som fajčila vonku a keď prišla všetci muži na ňu pozreli aj kolegovia o nej hovoria aká je šupa atď s každým sa bavý s každým sa smeje stále chodí vysmiata...ako to robí?? Že každý je z nej tak na mäkko??

jarmila2010
12. nov 2022

mozno je,len sama so sebou spokojna a vyrovnana ...a citit to aj na jej spravani...

petricka22
12. nov 2022

Lebo sa asi nehra na dolezitu, je prirodzena, mozno ma sarm, ktory ty nevidis, lebo na nu ziarlis. Neber to v zlom, ale pokial to takto dokazes napisat, je jasne, ze sa pokladas za supu ty a pri tom kazdy da prednost jej, cize nehladaj chybu v nej, ale v sebe… mozes vyzerat dobre, ale ide aj o to, co z teba vyzaruje. A za mna napr. cigarety ee, aj to moze niektorych odradit.

amiaja
12. nov 2022

Mozno prave to ze je stale vysmiata pozitivna priatelska.. chlapi maju radi baby ktore sa vedia zabavit posrandovat a pokecat. Urcite lepsie ako nejaka podrazdena vecne zamracena zena.

natalienka12
12. nov 2022

To, ze vyzeras dobre si zjavne myslis iba ty…muzi ta vidia inak. 😂

tosomja
12. nov 2022

Lebo cvičenie a výška nie je všetko. Skôr čo z teba vyžaruje.

stanulienkat
12. nov 2022

Dúfam, že nemáš viac ako 13 rokov, lebo by to bola bieda.🙄

lamonita
12. nov 2022

Možno im imponuje to, že nepofajčieva 🤷‍♀️

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barborachors
12. nov 2022

A ty chces muza, co sa ide pototo z nejakeho maleho vysmiateho piva? Ak beries kolegov ako objekt tvojho zaujmu, tak chapem ze ta to stve. Mna by to nestvalo, ale tak ja nepracujem v tomto odvetvi, takze neporadim. Iba viem, ze tam kde robim ja, by isto chlapi z takejto zeny namakko neboli, nech je vysmiata hoc aj ako sam Joker.

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninusa221
12. nov 2022

Podľa mňa človek musí mať niečo v sebe čo tých chlapov priťahuje a nemusí mať veľký zadok a veľké cecky. Aj ten môj robí v automobilke tak hádam to nieje tá istá 😂😂😂😂

autor
12. nov 2022

@chiaraaaa neviem ale príde mi trochu od veci že každý po nej tak ide dokonca aj ženatí muži o nej hovoria aká je a tak

vikes
12. nov 2022

Tomu sa hovorí čaro osobnosti. Za peniaze nekupiš.

daniela2202
12. nov 2022

Žeby ten úsmev? .... niekedy krásky bez mimiky tváre nie sú veľmi príťažlivé

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
12. nov 2022

Je staaale vysmiata 😃 Ty na nu tak akurat zduto zareras s cigaretou v ustach. Si myslis, ze to muzi nevidia? Ale vidia. A velmi dobre.

tosomja
12. nov 2022

@barborachors tvoj príspevok je dosť trápny, povýšenecky, aby si nebola prekvapená, keby malé pivo zaujalo viac ako zmachlena žirafa 🙂

fotoarch
12. nov 2022

charizma .... bud je alebo nieje 🙂

1gramofon
12. nov 2022

Pracovala som ako predavačka a naozaj usmev robí veľa. hneď boli lepšie tringelty, chceli flirtovat a radšej stali v dlhej rade než vedla ak sa ta druha tvárila kyslo. A to sme tiež neboli vyšportovane, niekedy ani ucesane 😂😂😂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luscious
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luscious
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
12. nov 2022

@elizabet173 práveže ona je mladšia ona má asi 23 rokov a naozaj idú po nej aj 40 roční muži

petricka22
12. nov 2022

@barborachors zosmiesnila si male pivo, zosmiesnila si autorku, zosmiesnila si uroven muzov, zosmiesnila si ich pracovnu poziciu. Lebo ty sa pohybujes v tak vysokych kruhoch, sa citis ako supermodelka? Ale vies co, ty nie si supermodelka, ta by nemala potrebu honit si ego na modrom konikovi 😂 takze si ako kazda ina zena tu…

lindous
12. nov 2022

"S každým sa baví, s každým sa smeje, stále chodí vysmiata" ... toto je presne ono, energia, vyžarovanie, úsmev ... zrejme sa s ňou ľudia cítia príjemne a nemusí byť kráska ako z časopisu (aj keď možno je, to je subjektívne), aby bola sympatická

nwnw
12. nov 2022

Čaro osobnosti 😍. Veľa robia oči.

1gramofon
12. nov 2022

A možno je to aj väčším zadkom. Veľa chlapov chce práve nízke dievča a väčší zadok

nikpa
12. nov 2022

Zrejme to nie je v tom, čo tu opisujes a to ako vyzerá. Už len tým, že sa s každý baví, smeje a stále chodí vysmiata je pre chlapcov príťažlivejsie ako keby bola ,,šupa,, ako si napísala. Niečo z nej vyžaruje čo ich k nej ťahá, to sú ale veci s ktorými nič nespravis. Buď to v sebe máš alebo nie.

valeria_h
12. nov 2022

Raz mi jeden muž povedal, že úsmev je na žene to najkrajšie. Takže asi tak. Nie je všetko o vzhľade.