Keď sa ti zrúti sen

jozeffezoj
9. jún 2023

Ahojte.
V prvom rade prepáčte, že takto píšem do viac menej ženského fóra, ale snažím sa nájsť cestu a keďže sa snažím pochopiť pohľad zo ženskej stránky tak mi nič lepšie nenapadlo....
Som s manželkou 13 rokov.
Mame krásnu a sikovnu 7 ročnú dcéru.
Obaja mame dobrú prácu a nemáme sa zle.
Avšak problémov je viac ako dosť.
Odkedy sme postavili rodinný dom, odvtedy sa všetko akosi pokaslalo. Všetok ten zhon, všetok ten tlak, stavanie popri práci, venovanie sa len dcére, všetko to zanechalo stopu.
Začali sme sa s manželkou odsudzovať.
Prestali sme sa baviť o príjemných veciach, dotýkať sa jeden druhého, prišla nervozita hádky, moje problémy v spálni, a všetko sa začalo kopit. Obaja sme vedeli ze to nie je dobre ale nevedeli sme s toho kruhu vyjsť vonku.
Práca, dieta, dom a dookola.
Úplne obmedzené na základné veci.
Obaja sme dúfali ze to nejako prejde a tak plynul čas a ubehol rok dva... skoro 3.
Posledný rok bol však najhorsi.
Začal som badať na manželke ze je stále bejaka zvlastnejsia. Nervoznejsia, depresivnejsia, začala skrývať mobil, zhadzovat aplikácie. Z prace začala chodiť na školenia aby dostala vyššiu pozíciu.
Keď som začal mať prvé podozrenia tak som si to nechcel pripustiť a vôbec som sa bal začať do toho rýpať. Žiaľ začiatkom roka mi nedalo a zistil som to vo som nechcel....
Manželka má podvádzala takmer rok.
Po odhalení sa zrútila. Plakala, chcela si vziať život, nespala celé noci, vravela ze to nevydrží ze proste musí odísť zo sveta ze to proste nedá...
A viac menej je to lepšie ale je to tak dodnes.
Vravi ze je to aj pre ňu ťažké, to všetko.
Ale za tie 4 mesiace za mnou nikdy neprišla a nepovedala prepáč, je mi to strašné ľúto, ale bolo to ako bolo a ja som zlyhala....
Povedala mi ze sa namotala, že jej písal dlho, že nešlo o sexe, ze ho nemiluje, že je to človek ktorý by nikdy nebol s jednou ženou, že ma prístelku, a je cudzinec...
Place ze nevládze, že druhý krát by radšej skočila pod vlak, či má od nás odísť, že to nezvládne.
Ja však začínam mať pocit ze je to všetko nejaké sebecké alebo ja neviem...
A mne sa zrútil svet. Nechcem vedieť všetko a viem ze toho je okolo toho viac.
Viem ze aj ja mam chyby, mal som bojovať ako chlap keď mala zlu náladu z práce. Nemal som sa jej otočiť chrbtom keď bola náladová. Ale bolo toho veľa a ja som rezignoval.
Toto všetko jej nedalo právo urobiť vo urobila....
Dnes sú 4 mesiace co s tým bojujeme.
Všetky tie klamstvá keď som ja ostal s malou celý týždeň a ona bola....
Stále sa v tom vraciam spätne, porovnávam sa, rozmýšľam co, kde, ako, skym.... nevládzem.
Chodíme k psychologické ale všetko je také, také umelé... priateľom to vešať na hlavu nemôžem.....
Pýta sa ma co bude, ako to zvládneme....
Ako mi mohla písať ze ma ľúbi, že ma ľúbi aj dcéru a pritom bola s ním....
Vraj ho nemiluje, vraj to nie je o sexe, vraj jej chýbala pozornosť. Písala si s Jim už dávno na instagrame.. a tak sa nakoniec zlomila...
Ale zlomila aj mňa...
Mam ešte nejakú sebauctu?
Ľúbim ju ale neklamem si?
Chcem aby všetko bolo ako predtým aj keď ani vtedy to nebolo neskutočne perfektne ale bolo to dobre...
Boli sme veľmi tvrdohlavý a nik nechcel ustúpiť.
Ona je trpsku viac náladová a je problém s nou hovoriť o dôležitých témach a tak sme len prežívali....
Môže vôbec niekto ľúbiť a zároveň byť s iným.
Dokonca x krát žiarlila aby som esiel do jednej práce lebo tam mala známu a ze tam chodíš PP večierkoch a trdkaju tam jeden s druhým (je to pravda) ale tak mne išlo i pravdu a peniaze a nie o...
Ako môže mne vyčítať veci a pritom....
Teraz žiarli aj na posunutu sedačku v aute...
Boji sa ze o mňa príde?
Alebo je to len jej svedomie?
Neviem...
Všetko je také ťažké. Ľúbim ju aj nenávidím.
Prepáčte že veľa píšem a ze s tým otravujem....
Ak sa nájde niekto kto toto prežil ci už od manžela alebo sám bol v takej pozícii ako moja žena budem vďačný ak mi napíše.
Snažím sa pochopiť pre mňa nepochopiteľné...
Je to pre mňa veľká rana.
Som chlap ako hora ale plačem každý tretí deň Keď som doma sam...
Ďakujem a prepáčte... :(

jozeffezoj
autor
9. jún 2023

@katkami123 je to tak. Hľadáš obraz sám seba. Pritom na začiatku každému lahodi práve tá rozdielnosť a neskôr. .

katkami123
9. jún 2023

@jozeffezoj
A akí boli tvoji rodicia a ich manželstvo?

agnesino
9. jún 2023

@jozeffezoj ahoj, zažila som podobne zlyhanie zo strany manžela, je tomu už viac ako rok sme spolu a manželstvo je omnoho lepšie ako predtým. Rozhodnutie zostať s ním závislo od toho čo povie vtedy 11 ročná dcéra a tá chcela, aby som mu dala šancu, ja som totiž nebola na neho odkázaná finančne ani nijako inak. On keď chcel byť s nami musel zabojovať a zmeniť na sebe veľa, zatiaľ sa mu darí. Beriem to tak, ak by opakovane zlyhal hocikedy môže odísť a ja viem ísť ďalej bez jeho pomoci, čo si myslím že nie je zlé lebo vie že ho nebudem prosikat ani o lásku ani o peniaze. Nehovorím, že sa niekedy k tomu nevraciame, ale dokážeme s tým žiť a nemám pocit, že som tým stratila svoju cenu a podobne ako tu často píšu ženy ktoré to nezažili, mám pocit že odpustiť niečo také dokáže len silná osobnosť.Drzim palce ❤️

katkami123
9. jún 2023

@agnesino
Veľmi zavisí ako sa zachová druha strana. Odpustiť sa podľa mna dá iba vtedy, keď tá chýbujúca strana aj žiada o odpustenie. Navyše, je zničená dôvera, ktorá len tak zo dňa na deň nevznikne opäť. Jeho žena to neurobila, asi to v skutočnosti ani neľutuje. Ľutuje len seba samú, pritom ublížila najviac svojmu okoliu.

jozeffezoj
autor
9. jún 2023

@agnesino ďakujem za reakciu. Naozaj sa snažím a je to ťažké. Tak isto som mohol zlyhať aj ja. Rok bez sexu a možnosti v práci a inde boli. Ale ja som taky ze som si s nikym ani nepísal, nikdy. Nikdy som sa za tie roky nedotkol cudzej ženy a ani to k tímu nešlo. Pre mňa je manželstvo a vzťah posvätný ale žiaľ to som ja...
Som rad ze bojujete a ze sa vám darí 🙂
Ja som jej povedal aj pred psychologickou ze druhý krát by už bol koniec. Už by som to nedal a mam aspoň trocha sebaucty. Proste ak sa teraz budem snažiť a ona aj tak zlyhá alebo povie ze nie. Tak ja budem mat svedomie čisté. Spravil som a robím všetko preto ale ak druhý nechce tak..
Ona často place teraz ze ako to zvladne.
Ze co bude ďalej. Ze nevládze. Ze je to strašný pocit ale žiaľ nikdy to nejak nepomenovala.
Ci je ten pocit to ze sa to prevalilo alebo to ue zrazu stoji pred priepasťou.
Neviem...
Ja som sa jej aj pýtal ze co si myslela ze dokedy to bude takto ťahať?
Tak ze ona nevie co si myslela, že nevie co mi ma povedať a začala plakať.
Zrútila sa viac krat za tie mesiace, hlavne na začiatku.
Ja sa snažím nebyť zničený ani sa tváriť ze sa nič nestalo. Je ťažké to dávkovať...
Ja som taky ze pre rodinu spravím všetko. Zomrel som sa pri dome. Utekám prvý z prace. Nechodím po krcmach. Co treba doma spravím, opravím, operie, navarím, žena kľudne môže odísť na mesiac preč a ja doma s malou budeme v pohode. Pre mňa je rodina všetko.

kp7333
9. jún 2023

@jozeffezoj tak hadat sa je vzdy lepsie ako nekomunikovat. a zle vlastnosti si zacneme uvedomovat na partnerovi az casom, ked vyprcha zamilovanost. dolezite je, ci sa cez ne dokazeme preniest, ci aj po uplynuti fazy zamilovanosti spolu dokazeme zit. a nevera je obrovska skuska pre vztah. ale tou moze byt aj vazna choroba. alebo financna kriza.

jozeffezoj
autor
9. jún 2023

@kp7333 ja viem. Mame v rodine postihnuté dieťa a tam si človek uvedomí co to je.
My sme zdravý aj keď žena raz mala nechutný nádor. Aši si neuvedomujeme co mame a to som jen vravel.
Ze mame dom, auta, motorku, dvor, psa, mačku, a hlavne ze sme všetci zdraví. Ale to mm vedela len..

juliet86
9. jún 2023

@jozeffezoj ja va. radim psychologa z institutu virginie satirovej

jozeffezoj
autor
9. jún 2023

@katkami123 myslíš ze ma zmysel jej to povedať alebo to nechať na ňu? Ze by som jej povedal ze vlastne za mnou nikdy neprišla a nesadla si a povedala prepáč mi, odpusť mi?

Na druhej strane ona ma celkovo problém komunikovať o veciach. Žiaľ ma povahu jednej mojej blízkej osoby

goodidea
9. jún 2023

@jozeffezoj ona sa tu ide zrúcat ako nejaká dráma quen..to čo je za puča s prepáčenim, rok ta podvádzala vtedy sa nezrucala? Ako dal by som jej riešiť skutočne problémy ...kurňa tak nech príde ku tebe, konečne sa ti za to ospravedlní a poďte ďalej a snažte sa obaja alebo choďte od seba čo bude najlepšie riesenie, ..

77daniela77
9. jún 2023

@jozeffezoj Mna muz podviedol,tiez sme mali vtedy vsetko.....dlho sme sa pokusali aj nadalej spolu existovat,dcera mala 7 rokov.Nedalo sa,bolo to velke trapenie,uz som mu neverila.....rozviedli sme sa,nejaky cas som sa este trapila.....nelutujem rozvod.....no ale kazdy sme ini,u nas to nebolo mozne uz zlepit.

toskanka
9. jún 2023

@jozeffezoj Tvoja žena je mašina na vyrábanie problémov a ty si ten, kto to má riešiť. Bola ti neverná, ale problémy s tým spojené máš riešiť zas len ty, lebo ona je chudinka z toho zrútena. Máš to ťažké... a pokiaľ sa ona nespamäta a nezačne makať na sebe a na vzťahu, môžeš to rovno zabaliť.

sickynickyobsadene
9. jún 2023

@jozeffezoj boha keď toto všetko ozaj robíš,tak si výhra v lotérii.Ozaj ako bežné navaris, venuješ sa malej ? Akú máš prácu? Asi nie fyzicky náročnú. A co robí žena? Takto bežne po práci? Ty si môžeš vyberať pokiaľ nie si tiež psycho co zo seba robí supermana. A žena, ta by sa ti mala ospravedlniť, rok toto je moc .Je moc 1x podviest, nieže celý rok.

pofox
9. jún 2023

Kamo,ako keby si o mne pisal...este aj ten pribeh mame na 90% rovnaky.Ja som to nedal,uz sme rozvedeni.

hama007
9. jún 2023

@jozeffezoj
Priznam sa. Stalo sa to aj mne a mužovi. Veľmi sme sa odcudzili a pritom sme dom nestavali. Bývali sme u svokry. Nebudem to rozoberať dopodrobna. Nakoniec to končilo na tom, že som mala pocit ako keby som stála v miestnosti a chcela niečo povedať no nikto ma nepočúval. Mala som veľmi dobrého kamaráta, netušila som, že mi tak popletie hlavu, práve v situácii kedy som bola najzranitelnejsia a aj môj vzťah s manželom. Pred pol rokom keby mi niekto povedal, že budem manželovi neverná, tak by som mu vylepila jednu výchovnu. Nevyhľadávala som mužov, nedovolila by som žeby sa ma čo i len dotkli. No, to moje zúfalstvo ma zlomilo.
Manžel ani na chvíľu nezaváhal a začal o mňa bojovať ako lev, hoci nevidel ani svetielko nádeje, že s ním ostanem. Tak veľmi som chcela byť s kamošom lebo mi dával pocit dôležitosti, že záleží na tom čo poviem, že mu na mne záleží, že mám oveľa väčšiu hodnotu ako hocičo iné.
Videla som na manželovi, ze bol zničený, tak veľmi chcel napraviť čo zmeškal, ako sa správal. Nakoniec sme to urovnali a kamaráta som poslala k vode. Vyznie to ako keby som bola bez viny, ale keď si predstavím ako bolo ťažké hovoriť s manželom o čomkoľvek, lebo pre neho bola jeho rodina prednejšie ako ta, ktorú sme spolu vytvorili 😕. Veľmi zlý pocit.
Stále musí zvíťaziť manželstvo, ALE len v tom prípade, ak obja chcú. Ak sú ochotní za to bojovať. My máme 2 deti. Srdce by mi puklo keby ich to poznačilo.
Naše manželstvo nevera poznačila, ale vo väčšine v dobrom. Môžem povedať, že nechcem, aby bol náš vzťah taký ako pred neverou. Teraz je oveľa krajší. Zbožňujem svojho manžela keď vidím ako sa snaží a ja mu to s veľkou láskou vraciam späť ❤️. Ospravedlnila som sa mu, on mne a ideme ďalej, silnejší ako kedykoľvek predtým ❤️🙂.

hama007
9. jún 2023

@autor keď tak čítam co píšeš o svojej žene, tak to musí byť riadne tvrdý oriešok. Ale ruku na srdce. Rok niekoho podvádzať, na to treba žalúdok. Ona si musí uvedomiť zložitosť svojej povahy a ako veľmi ti tou náladovosťou ubližuje. 😕 Inak sa nikam nepohnete. Priznať chybu je veľmi ťažké. Psychologička sa snaží vám pomôcť, ale v prvom rade musíte chcieť vy obaja... Fakt obaja, lebo keď sa snaží len jeden, tak tam cesta nevedie... Skús s ňou prehodiť reč... Aj keď viem, ze je to ťažké vzhľadom na jej psychiku... 😕
Veľa síl prajem.

moonlight1210
9. jún 2023

@jozeffezoj dokazala si niekdy v zivote (pri vyznamnejsich veciach) uznat chybu, ak ju urobila?

Alebo to vzdy koncilo tym, ze vlastne sa to nakoniec tocilo okolo nej, ako ona tym trpi.
Ze si to odpustenie chyby nevymohla ani tak ospravedlnenim a uznanim svojej chyby, ale ukazovanim svojej ubohosti a utrpenia z toho, co sa jej stalo. Ze jej clovek vlastne odpustil, lebo ju lutoval (dokonca sa citil trochu aj vinny, ze sa ona tym tak trapi).
A tak nejak si iba domyslel, ze jej to teda aj luto (co nemusela byt pravda, lebo v realite mohla lutovat seba ubohu, ze jej hrozi mozno trest, ale nelutovala nie ten cin), ked sa tak trapi (hoci slova ospravedlnenia neprerecie).

kluska
9. jún 2023

ako dlho to uz vies? ukoncila to alebo su stale v kontakte? no ja ti poviem takto, ze zena moze lubit dvoch naraz, kazdeho svojim sposobom. Moze jej zalezat aj na tebe a aj na nom. Ked to vsak nebolo o sexe jak hovori, tak to bolo isto tak, ze sa zalubila. Jedno alebo druhe. Place preto, lebo podla mna lubi vas oboch a nevie ako to vyriesit, nechce ublizit jednemu alebo druhemu a do toho mysli na svoje dieta. A prave kvoli malej zostane podla mna s tebou, aj ked ju to taha niekde inde (zakazane ovocie). Da sa to prezit, ale musi prerusit s nim kontakt a musite si obaja nanovo najst cestu k sebe. Nepodlizuj sa, neskac stale okolo nej, bud skor chlap, o ktoreho sa moze opriet, daj jej najavo, ze ti ublizila, ale pokial bude chciet zostat s tebou, musi sa aj ona snazit a ty tiez. Vobec to nemusi znamenat, ze ta podvedie este raz, podla mna skor slo o city ako o sex, to znamena, ze ta nepodvedie na akzdom kroku, iba s tou jednou osobou.

luccija
9. jún 2023

Zaujímavé, že ju netrápi ako sa cítiš ty, ako zradila rodinu.Trapi ju sebeckosť čo s ňou bude a či ju náhodou nenechas.Mrzi ma tvoja situacia veľa ľudí sa cíti zle, pod tlakom, ale nehľadajú vzťah na rok
Ľutuje iba samu seba aj s tou hystériou, ktorú predvadza.Si príliš dobrý a to sa niekedy nevypláca.Len neustupuj a netoleruj prilis...ak by si na to neprišiel pokračovalo by to

kluska
9. jún 2023

o a jasne, ze by mala sa ti ospravedlnit, to jej povedz, ze ta to mrzi, ze to nespravila. Ale bud nad vecou, proste jej to len povedz a vybavene.

domkakvet
9. jún 2023

@jozeffezoj na jednej strane ked zene chyba pozornost nieje to dobre, na druhej, povedala ti niekedy ze jej ta pozornost chyba, za dalsie rok je dost dlha doba a nakoniec ty musis vediet aka je ci to lutuje naozaj, alebo len nema kam ist.

dilino
9. jún 2023

Mňe stačila jedna veta neklameme si.Halo ved 1 rok mala všetko inde s iným sex, lásku a odrazu ked si na to prišiel plakala prosila vyhražala sa že skoči pod vlak.Ale otázne je čo ak by si an to neprišiel vôbec ťahala by to s nim dalej.Ja by som na tvojom mieste s ňou ani nespal pokiaľ by si nedala urobiť testy.

elisebah91
9. jún 2023

Mrzí ma čo sa ti/vám stalo @autor. U nás niečo podobné, len v platonickej podobe u muža, (nič fyzicke) že ,,podviedol som ťa, nie si prvá v mojom srdci...,, Mňa to veľmi bolelo a ranilo, nechápala som tomu. Ako pises, psychologicka poradňa je fajn a dobre ste urobili, naozaj, ale píšeš že ti to príde také umelé. My sme nehľadali takúto pomoc, sme obaja živo veriaci tak sme sa utiekali k Bohu. Mne to veľmi pomohlo. Áno musela som si v jeden okamih priznať , že hrám druhé husle ale povedala som že ak to má manžela urobiť šťastným tak to zoberiem, spolu s tým som sa modlila a prosila Boha aby mi pomohol rozumieť chápať a milovať manžela napriek všetkému, aby uzdravil naše manželstvo a intimitu. A On to urobil, sme za krízou dva roky a je to oveľa lepšie a krajšie ako pred ňou. Ale musela som veľa vyplakať, veľa sa pýtať, veľa sa pokoriť ....nás oboch v ťažkom čase držala len Prísaha(ako kotva ktorá nepustí loď na more). Môj muž mi to tak vravel a ja som to prijala.,,som tu len preto, že som prisahal,, znova bodliak a bolesť (nie preto že ma ľúbi, len kôli prísahe...vďaka Bohu za ňu, dala nám čas vychladnúť a riešiť veci s odstupom času. Keby nebola taká sme bezhlavo rozvedení) .
Ale píšem je to ovela lepšie. Ja som sa naučila oveľa viac v skúške ohňa, skúške vzťahu o mojom muzovi, o nás.
Fyzicky kontakt je potrebný, hoci to ženy tak necítia a ,,nepotrebujú,, predsa to potrebujú. Ale trochu inak. Napr pozornosťou v rozhovore, záujmom, krátkou správou cez deň či dakym vtipom na sebe samom...a potom je žena viac pritulna, chce sa mojkat.
Muž je ako platnička zapnes a ide, žena je ako pec zapnes a musis vyčkať kým bude tepla, hrejivá.
A také hlave v manželstve. Nezanedbavat intimitu. Ako píšem žena je skôr k nej naklonená keď sa na nej pracuje aj cez deň, ...u nás po prvom cisárskom intimita -100bodov, následne problémy a odcudzenie...dnes intimita +100 a popri troch deťoch je náš vzťah oveľa krajší ako keď sme boli bezdetní.
Netreba zanedbávať vzťah. Keď mi muž príde z roboty odložím čo robím a ideme sa porozprávať na 20 minút kym malý vstane a baby prídu zo škôlky. Rozprávať o inom ako čo treba, čo chyba, financie a iné...to preberáme v behu. Toto je čas len náš a pre nás. A iné, napísať vtipnú príhodu ako sa malý zámočil za 60sekund mužovi so práce. Zaujímať sa o jeho koníčky...žiaľ na moju smolu, som sa toto naučila az potom čo sme si navzájom veľmi ublížili.
Povzbudzujem ťa, dnes si ty ten silnejší vo vztahu tak zabujuj aj za ženu ♥️

ahhola
9. jún 2023

Na tvojom mieste... si splním nejaký cestovateľský sen... júl, august, možno s dcérou.
Vyčistí sa vzduch, madam sa umrdka s instagramacom a v septembri budeš mat jasno.
Žiaľ, asi si nemal najšťastnejší ruku pri vybere, ale ty sa ešte minies.... 🌺

toskanka
9. jún 2023

@elisebah91 To prirovnanie ženy k piecke je krásne a pravdivé.

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nickpick
9. jún 2023

@jozeffezoj v prvom rade zmente psychologicku, ak to je cele take umele a nemas pocit ze vas to niekam posuva, tak to nie je spravna osoba pre vas 2….
aj mne z toho co si napisal vychadza, ze tvoja zena je ta co je vo vasom vztahu sebeckejsia a veci sa krutia predovsetkym okolo jej osoby, ja by som si na tvojom mieste kladla tieto otazky: Lutuje vobec co urobila tebe a dcerke, alebo je skor nestastna preto lebo je do dotycneho zamilovana ale uvedomuje si, ze to nema buducnost, kedze je vydata, ma dieta, on je vo vztahu a ona je prilis slaba opustit rodinu pre cloveka ktory jej nedava prakticky ziadne zaruky ze by sucasnu partnerku opustil a isiel do toho s nou?? preco sa ti dosial neospravedlnila? chce skutocne vas vztah zachranit a robi pre to v tvojich ociach dost? si schopny jej tuto neveru odpustit? mne to pripada akoby zodpovednost za jej neveru kladla na tvoje plecia, ty si si ju nevsimal, mali ste tazke obdobie tak ona mala akoze otvorene dvere a isla do toho, okrem toho ona od teba ziada aby si rozhodol/vyjadril sa ci chces aby od vas odisla, toto mi pride opat akoby sa zbavovala vlastnej zodpovednosti pri zachrane vasej rodiny, stavia sa akoby do role obete, pricom je to uplne naopak, vies ked niekto niekoho podvedie a uvedomuje si svoje zlyhanie mal by sa sakra snazit aby svojho partnera presvedcil ze urobil chybu a chce bojovat o partnera, dieta, rodinu…mas z nej pocit ze to robi?

jozeffezoj
autor
9. jún 2023

@katkami123 moji? Nebolo to dobre. Žili spolu ale mali sme finančné problémy a otec často chodil mimo republiku. Komunikácia tiež na minime. Viem kam mieria ale snažím sa robiť presný opak

jozeffezoj
autor
9. jún 2023

@juliet86 ďakujem za odporucanie

jozeffezoj
autor
9. jún 2023

@sickynickyobsadene áno bežné. Nevravím ze varím každý deň, ale ak ma manželka nočnú tak navarím. Pripadne ak ma poprosí tak navarím. Hocičo.
Malej sa venujem, chodíme korčuľovať, skladáme lego, sme na dvore, veľmi na mne lipne.
Pracku nemám problém aj 3 krát pustiť za deň. Niekedy príde z prace a je povesane suché všetko. Riady umývačka a vyložiť. Dvor pokoseny. Vysávač robot pobehať dom.
Co robi? Tak samozrejme vari aj upratuje ale poznám veľa chlapov co si sadnú za stôl a čakajú jedlo a večer sex. U nás to tak nieje. Idem do obchodu, idem so psom, po malú do škôlky, pre mňa to je všetko normálna vec. Prácu mám náročnú, hlavne náročnú na manažérstvo a často mam hovorí aj cez víkend. Robím denne 10 hodín. Chodím skoro a prídem o 5tej. Niekedy aj víkend. Ale všetok voľný čas ide rodine. Aj víkend aj po tej 5tej.