Koľko slobody je v poriadku a koľko už škodí?

hanboo
7. jún 2016

Ahojte baby, coraz viac ma trapi otazka dokedy by mala zena ustupovat. Robit kompromisy, davat volnost a podobne. Poslednu dobu ma moj drahy az nejako viac aktivit ako inokedy. Vzdy som bola nazoru, ze clovek musi tomu druhemu davat istu volnost aby to fungovalo. Ze nemozu byt dvaja ludia navzajom sebe uplne odovzdany pretoze pride stereotyp. Preto sme sa dohodli, ze stale nadalej budeme mat taky vikend ze raz si vyrazi on von s kamaratmi a potom ja. Lenze teraz posledne mesiace ma plany pomaly na kazdy vikend a ja mu nechcem nic zakazovat. Preto mu poviem ved chod a doma ticho trpim. Ja viem, ze nerobim dobre, ale ako to chlapovi povedat, ze uz by sa mohol krotit bez toho aby to brat ako obmedzovanie alebo nieco podobne? 😖

renka40
10. jún 2016

Môj keď ide niekam a vypije, je celý ďalší deň unavený, celý deň natiahnutý na gauči! To nenávidím! A druhá vec, nechápem. Aj ja sa viem baviť a vypiť. Všelijaké akcie, plesy,svadby,grilovačky, oslavy, ( domáce mám aj na starosti. Vyobsluhovat, poumyvat riady,upratať) a na druhý deň fungujem normálne. Môj muž je rozbitý jak cigánska hračka! Nič neurobí, len sa motá, abo leží.

sardinka335
10. jún 2016

@renka40 toto poznám, ale ja mojho nešetrím. Mame dohodu taku, ze nech ide sa baviť atd...ale rano je fit a nezaujima ma! Necham ho oddychnut podla uvazenia ze nebudim ho v sobotu o 07:00 ale cely den mi nebude vydrichmávat.

natalym
11. jún 2016

@renka40 Si ľahni aj Ty. 😉

renka40
11. jún 2016

@natalym hahaha... To by už vyzeralo 😀

makoveusi
11. jún 2016

@hanboo ahoj, a kolko casu teda spolu travite tyzdenne? Ale naozaj spolu, len vy dvaja, s tym, ze mas partnerovu plnu pozornost - a ze ten spolocne straveny cas ti prinasa radost. Lebo ja mam z tvojho opisu pocit, ze tvoj muz hlada v prvom rade svoje vyzitie - visi na telefone, ked sa ti ma venovat, rozhoduje o tom, kto s nim pojde na vylet - a na tvoje potreby a spokojnost nejako pozabudol. Mozno mu to len nedochadza, lebo mu to dostatocne jasne nezdoraznujes 🙂 , pises, ze sa milujete, tak ako milujuci manzel by sa mal hrnut do toho urobit ta stastnou 😉 . Ci ale problem nebude aj v tom, ze sa ti nedari to dobre odkomunikovat... Vyzeras ako citlive, ale trochu neiste dievca, ktore nema vo zvyku hovorit Nie a radsej si nenarokuje na to, co jej patri, nez aby doma vyvolalo konflikt. Skus popracovat aj na tomto. Ved neziadas nic nenormalne, len spolocne zazitky, ktore budu patrit len vam a ktore su nevyhnutnostou pre dobre fungovanie vztahu.

natalym
12. jún 2016

@renka40 Však ale práve to je ten problém, že Tvoj muž vie, že to neurobíš. 😉
Odkedy neskáčem a ľahnem si tak sme všetci v kľude.

michal3691
13. jún 2016

cim viac si toto citam tym viac nadobudam pocit sa nikdy neozenit 🙂

hanboo
autor
15. jún 2016

@sono2 mam pocit, ze mas pravdu. Ja by som chcela aby on sam prisiel s tym, ze podme tam a tam. A aby netahal do toho kamaratov. Vacsinou ja musim planovat nase spolocne chvile pretoze on to ma mam pocit v pazi. Sice neustale mi hovori, ze ma miluje..ale mne to nestaci.. tie slova nie su pre mna znak lasky. Ja potrebujem aby so mnou travil viac casu.. to budem brat ako prejav lasky 😢
@charity zeby sme az tak zle na tom boli? neviem donedavna som to asi nejako prehliadala alebo nechcela vidiet, ale teraz sa mi zacali nejako pomaly oci otvarat. A veru nie je to prijemneee..
@dominika6 velka skoda, ze ja som si ten zlaty stred nejako nevedela ustrazit. Teraz to uz spat nevratim, musim zjest a riesit to co som si navarila 😔
@makoveusi cas ktory sme spolu cez tyzden, bez telefonu, telky, kamaratov? mozno tak dokopy 24 hodin? ale jasne ze to zalezi od daneho tyzdna.. neustale sa to meni. Ale zda sa mi to malo.. spolu sme viac hodin. Ale to sme len spolu, pri sebe. To je vsetko.. Nie je to take ze by sa mi venoval, ze by sme spolu vykonavali nejaku aktivitu, len proste travime cas pri sebe..
Tento vikend co bol sa mi ho podarilo vytiahnut na ryby. Bola som prekvapena, ze nemal ziadne namietky. Viem, ze ma rad rybacku ale nikdy ma nejako so sebou nechcel vziat. Teraz som to naplanovala ja tak moc na vyber nemal. Bolo mi fajn, len ma neustale vytaca ten jeho telefon 😠

sono2
15. jún 2016

@hanboo a to mu nemôžeš povedať, že ti ne fon vadi? Ako moj tiež tuka aj pc hra, klamala by som , že nie, ale keď je veľa tak teda štekám. Ja si poviem, keď sa mi neľúbi, zase my mimo netravime čas a mm kamarátov nejako nema na stretávanie, sme V zahraničí, píšem, ani neni ten typ. Mne by to tiež strašne vadilo, nakoľko ja fakt tv, fon, pc nepotrebujem. Kuknem si jeden Film. My zas chodíme spolu veľa kupko atď. Toto ťažko povedať, to už musíš ty cítiť, ako to s tebou myslí. Kamosky hovoria čo keď vás vidia? Ostatní vidia, čo my nevidíme. Má tá ozaj rád? Zase neni taký 20+ žeby stále kamarátov potreboval A tie výjazdy. Otázka je, čo mu to dáva, či mu vtedy nechybas, či si na teba spomenie. Hrozne mi je taucht vstahov ľúto, je to škoda, ale je to úplne normálne, poznám hrozne veka takýchto pripadov tie ženy sú buď nešťastné, ale tvária sa, alebo akože, veď muž potrebuje voľno, ten to zneužíva atď atď kombinacii 😲

misela36
15. jún 2016

@renka40 Podľa všetkého je už starší,potrebuje viac času,aby sa spamatal. 😉

hanboo
autor
21. jún 2016

@sono2 co o nas hovoria kamosky? my ked nahodou ze ideme von s mojimi kamoskami a znamymi tak on je vzdy pozorny. Mne kolkokrat kamoska povie, ze ved to mam skvely vztah ze ziadne problemy ani nic nemame. Mam pocit, ze my na pohlad vyzerame ako idealny par. Len v skutocnosti to tak zrejme nie je kedze sa trapim. Raz si spominam ze mi aj napisal ked bol s kamaratmi ze radsej mohol zostat so mnou, ze by bol radsej. Ale na druhy vikend akoby to uz ani pravda nebola, ze nieco take napisal.

sono2
21. jún 2016

@hanboo 😐😕

dai
21. jún 2016

@hanboo ahoj. Chlapovi daj vediet priamo co potrebujes a citis... inak nepochopi...

michaela4_4
21. jún 2016

@hanboo presne tak treba dat chlapovi jasne najavo co chceme. Oni su taki ze si to nedomyslia, nie su ako my zeny ze na vsetko myslime