"Krásny" Valentín

14. feb 2022

Už veľa rokov sme Valentín neoslavovali. Dnes som sa potešila ako malá, manžel si asi pomýlil karty a platil tou spoločnou 80€ v kvetinarstve, prišla mi sms. Pred chvíľou prišiel na obed a dostala som kyticu z Lidla, ktorá bola odfotená v letáku. Odišiel naspäť do práce, malá našťastie spí, ja plačem a rozmýšľam co mu poviem keď príde domov...

mahulienao
14. feb 2022

Hlavne s kludom, moze to mat aj nejaké normálne vysvetlenie, ale chápem prvotnú obavu. drzim palce

elviku11
14. feb 2022

Mala som kolegu čo každej žene v práci doniesol kvietok 🙂
(teraz si nie som istá či to bol Valentín či MDŽ....) ale mohlo by to byť jedno z vysvetlení

dievcacitajucelist
14. feb 2022

Hlavne pokoj...plač ti je nanič...len budeš mať oči opuchnuté a bolesť hlavy....počkaj kým príde z práce...uprav sa uvar mu niečo čo má rád...a s pokojným hlasom mu povedz "miláčik, keď som uvidela, že si kúpil zrejme kyticu v kvetinárstve za 80 eur potešila som sa ako malá..." podľa reakcie uvidíš čo je vo veci....

acrobaleno
14. feb 2022

A oslavujete svoju lásku počas celého roka? Valentín je prázdne gesto. Inak celkom prúser no.

h2
14. feb 2022

Normálne sa ho opýtaj, môže to byť niečo úplne nevinné. No a ak to tak nebude, tak podľa mňa je vždy lepšie vedieť, ako žiť v sladkej nevedomosti.

patka06
14. feb 2022

Prečo plačeš, veď si dostala kyticu, niektoré nedostanú ani to. Aj keď si myslím, že Valentína treba mať celý rok, nielen v ten jeden deň a láska sa nedokazuje kyticou kvetov,
Večer keď príde manžel domov, mu pekne upravená s večerou na stole poďakuj a povedz, že si veľmi vážiš, že do teba investoval 80 Eur a v kvetinárstve kúpil krásnu kyticu.

ella_price
14. feb 2022

Radšej počkaj ako sa to vyvrbí, než si hneď vytvárať strašlivé scenáre.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
acrobaleno
14. feb 2022

@ella_price prvé čo mi napadlo bolo Love Actually (Láska nebeská)🙈

janickacrazy
14. feb 2022

No možno kúpil kvety aj pre mamu a pre svokru? Lebo napr. môj muž tak kúpil, čiže minul celkom dosť. Inak predtým ste mali aký vzťah? Všetko bolo ok alebo nemali ste nejaký problém?

andrea_prestastna
14. feb 2022

No toto je parada, ja som mala scenare uz v hlave😂 drzim ti palce , ak nic nepovie tak mu odkusni vtaka vecer😂😂😂

livka283
14. feb 2022

Ja by som nabehla do kvetinárstva, či si náhodou nepamätajú, nech mám večer argumenty, kebyže chcel klamať, 80€ je fakt dosť, toľko nestála ani moja svadobná kytica .

dkethe
14. feb 2022

Preboha 😲😲😲 to je ako zo zleho filmu. Prosim napis potom ako to dopadlo

katkazuz
14. feb 2022

Súcitim s tebou a hádam sa dočkať normálneho vysvetlenia 😊

viveglo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikaj
14. feb 2022

@janickacrazy kupit kvety pre svokru? K MDZ ano ale nie na sviatok zalubenych!

denka259
14. feb 2022

Nerozumiem, prečo autorka dostala kyticu z Lidla keď platil v kvetinárstve. Aj keby kupoval kytice mame, sestre, kolegyniam, tak prečo práve ona dostala kyticu z Lidla?! Alebo ho niekto poprosil, aby pre neho kúpil drahú kyticu, nuž sú to fabulácie. Tiež by ma zaujimalo čo povie. Hlavu hore..

mamina1419
14. feb 2022

A prečo si sa ho rovno nespýtala ? A teraz zbytočné reves. Možno kupoval darček niekomu do práce a ostatný sa poskladali . Ja toto nechápem neopýtat sa a zbytočne revať. Je problém otvoriť ústa ?

mishka81
14. feb 2022

Argumenty ze kupoval kytice mame, sestre, babke, kolegyni by som veru nebrala. Ak mohol inym zenam ked aj z rodiny kupit v kvetinarstve, preco by zrovna manzelka mala dostat s Lidlu. Ved uz by kupil vsetky na jednom mieste.
V kazdom pripade by som sa ho s kludom opytala ze kde mam tu 80 eurovu kyticu, ze som zvedava.

bublinka1426
14. feb 2022

to je ako z filmu :/ , ale verim ze to bude mat rozumne vysvetlenie. drzim palce.

denka259
14. feb 2022

@mishka81 presne tak

miusa00
14. feb 2022

A pouziva standardne druhu kartu alebo ako to mate? Podla mna je to tak 50:50, a divne, ze tam nekupil rovno aj tebe, aj ked lacnejsiu… cele je to divne

fleur1111
14. feb 2022

No keďže si dostala kyticu z Lidla a on minul v kvetinárstve 80€, sú dve možnosti - buď ta chce prekvapiť ešte jednou, keď príde domov z prace (čo si myslím, že je skôr blbost) alebo kúpil kyticu ešte niekomu inému. Zrejme milenke.

irusa
14. feb 2022

fúúúha.... tak to som zvedavá......

kakawah
14. feb 2022

Ja mam bohužiaľ tušenie, že tá drahá je pre milenku. Chcem sa mýliť 😩

janickacrazy
14. feb 2022

@nikaj môj muž kúpil svojej svokre pernikove srdce na Valentína, aj svojej mame, má ich rád, podľa mňa je to milé

98
14. feb 2022

@mamina1419 hej aj môj tak minule kupoval... a normálne som sa spýtala, dostala som normálnu odpoveď a už dlhšie som vedela, že kolegyňa im ide končiť v práci... upokoj sa, a aj keby, radšej vedieť ako nevedieť
mňa tak bývalý podvádzal s naj kamarátkou cez 3 roky :D

gabu_lienka
14. feb 2022

@janickacrazy ale nie kyticu za 80€ a tebe z lidla za 5€

daniela1911
14. feb 2022

Nečitala som všetky komentare. A prepkladam, že budem za hnusnú, ale prečo teraz plačeš ? Prečo si o nechala odísť do prace a pretvarovala si sa? Mala si sa spýtať rovno za horúca a bolo by. Možno to má racionálne vysvetlenie, že zaplatil za kolegu a dal mu hotovosť, alebo sa v práci skladali niekomu, vedúcej, šéfke..
takto do vecera možno aj sám príde na to, ktorou kartou platil a bude mat dokonale vysvetlenie.
Bohužiaľ, z môjho pohladu si si uškodila sama.

h2
14. feb 2022

@janickacrazy To by bolo možné, ale prečo by im kupoval v kvetinárstve a manželke v Lidli?

mamina1419
14. feb 2022

@98 ja som si celkovo všimla že tu na MK veľa žien píše len o Tom ako naznačujú a myslia si že všetko bude ako z romantického filmu. Však mám ústa tak sa opýtam. A chlapovi treba povedať narovinu.