"Krásny" Valentín

14. feb 2022

Už veľa rokov sme Valentín neoslavovali. Dnes som sa potešila ako malá, manžel si asi pomýlil karty a platil tou spoločnou 80€ v kvetinarstve, prišla mi sms. Pred chvíľou prišiel na obed a dostala som kyticu z Lidla, ktorá bola odfotená v letáku. Odišiel naspäť do práce, malá našťastie spí, ja plačem a rozmýšľam co mu poviem keď príde domov...

lenkadenisa
14. feb 2022

Toto mi pripomína tú tému čo tu bola okolo vianoc, chlap kúpil nejaký náramok a žena ho nedostala.

zuzanazu85
14. feb 2022

Tak toto je ...no des. V tejto situácii napísať ,,buď optimistická" by bolo pokrytecké 😟. Každá jedna by myslela na ten najhorší scenár (ale sú aj výnimky a čudné okolnosti v živote). Opýtať sa ho večer na tento ,, prúser" 😞.

acrobaleno
14. feb 2022

Bola by sranda, keby manžel kúpil nejaký strom alebo ker, ktorý chce vysadiť vonku. 😂

delphineta
14. feb 2022

Ja by som sa nezdržala s hned by som vyšetrovala

lenkavalova
14. feb 2022

Tak len vydržať do večera a kľudne spýtať. Ale ako poznám seba, už by som bola v robote 🤷😂

annamalaga
14. feb 2022

Spýtaj sa ho narovinu.

baboobchod
14. feb 2022

@lenkadenisa presne… ale asi nevieme, ako to dopadlo, však?

hederamonstera
14. feb 2022

Mozno ta chce este len prekvapit🙄🙄

gabu_lienka
14. feb 2022

@lenkadenisa aj ja som si na to spomenula. Naramok kupovany v septembri a tam komentare, ze mozno ho dostane na valentina 🤦‍♀️ Autorka sa potom neozvala, mozno este caka, ci ho nedostane dnes

nnnuuunnn
14. feb 2022

Ja by som sa nepýtala nič a nechala to tak. Sledovala jeho správanie. Keď má milenku, tak sa to ukáže nejak. Jedine to mohol kúpiť milenke, alebo že by sa v praci skladali, ale bolo by zvláštne, že zrovna na valentina...

acrobaleno
14. feb 2022

@gabu_lienka to je vrchol optimizmu, ak čaká náramok kúpený v septembri na Valentína. Keď nič tento rok, je aj budúci. 😂
@autorka Veď sa normálne opýtaj, mlčaním jednak nič nevyriešiš a navyše si zbytočne domýšľaš.

soldi
14. feb 2022

Neviem si dost dobre predstavit kyticu za 80€. U nas predavaju v zahradnictve vacsinou aj dekoracie a zahradkarske potreby. Nehysacila by som ale normalne sa opytala 🤷‍♀️
Mate divny vztah

nyusika
14. feb 2022

@soldi v takom Rhapise je za 80 eur skor mensia, skromnejsia kytica, zial..

nyusika
14. feb 2022

ja si myslim, ze toto je vymysleny prispevok, preto si dovolim odlahcit.

Milenka si predsa zasluzi drahsiu kyticu, nakolko manzel bude Valentina oslavovat doma so zenou, nie ?

sima338
14. feb 2022

Uff, ženy, kyticu za 80 EUR na VALENTÍNA pre maminu alebo svokru? Nemyslím si. Ešte by som videla možnosť, že to kupoval pre nejakého kolegu, ktorý mu potom dá cash, lebo možno on to nestíhal, ale pokiaľ nedá dobré vysvetlenie, tak to kričí tým, že tebe kúpil v Lidli ( to by bolo za iných okolností ok ) a milenke kyticu za 80 EUR. Ťažko povedať, chce to jeden veľmi úprimný rozhovor.

liusa82
14. feb 2022

Aj ja si myslim že zase vymyslená téma aby sa tu mali ženy o čom dohadovať

janickacrazy
14. feb 2022

@liusa82 je to možné, uvidíme, či sa autorka ešte ozve s nejakým rozuzlením 😂

sima338
14. feb 2022

@nyusika presne, za 80 EUR je berne kytica už v dnešnej dobe, aj keď sa to fakt nezdá

zuzanazu85
14. feb 2022

Ešte mi napadlo,že naschvál jej dal teraz kyticu z Lidla akože ,,ofuč sa trošku" a večer chystá boom Valentín 😉 . Ale to je pohľad ,,cez ružové okuliare".

iwesska
14. feb 2022

Ja by som ticho nebola. Keby som dostala tu kyticu z Lidla (ja by som sa potesila aj tej),hned by som sa hned splechla,ze "Wau,riadne zdrazeli tieto kytice teda,ze 80€"😂 By mu oci vyleteli a bolo by vymalovane😂 Dufam,ze tato tema nedopadne,ako ten vianocny naramok a sa aj dozvieme,ako to dopadlo.

karolinakr
14. feb 2022

Ja som raz bola v kvetinárstvo na Valentína,chlapi kupovali po 2-3 kytice aj drahé koše kvetov . No ale keď tebe dal tú z Lidla za 2.50 tak asi není šanca,že ti prinesie 40 eurovú a druhu 40 eurovú mame.A ešte šetrí na vlastnej žene,tak toto je trapas na entu..

sima338
14. feb 2022

a prečo mu aj normálne nenapíšeš SMS do roboty, že láska, odkedy tie kytice z Lidlu stoja 80 EUR? alebo normalne narovinu sakra, videla som, že si platil z našej karty 80 EUR, na čo to bolo? veď to sú aj tvoje financie predsa.

simulienka2207
14. feb 2022

Nechápem, prečo si sa ho na to nespýtala hneď..Ja teda by som to konfrontovala okamžite a rovno pri tom obede..

babovka2321
14. feb 2022

@sima338 toto nie, ked napise sms bude mat veeela casu rozmyslat nad nejakou vyhovorkou. Pekne nech sa ho opyta osobne a vidi, ako sa bude tvarit a habkat.

sima338
14. feb 2022

@babovka2321 Tiež pravda, nejak mi to nedošlo, lebo ja som impulzívna a už by som písala aj správy :DDd

franica
14. feb 2022

ja si zo všetkých konšpirácií tu vyberám možnosť, že to kupoval za nejakého kolegu, ktorý to dá svojej žene (alebo skôr novej známosti pri tej cene 😂) a chudák má prúser už aj týmto pádom. Ale ja neviem, či som ja prešpekulovaná, ale keby som chcela svojej bokovke niečo kúpiť, tak to platím cash a isto nie z karty, ktorú vidíme obaja - to si taký, čo má čo skrývať, myslím, že ustráži. Hlavne daj vedieť, autorka, lebo nezaspím 😂

dajana19
14. feb 2022

@lenkadenisa áno áno presne,aj sa vie ako to dopadlo?

zuzanazu85
14. feb 2022

@franica presne toto mi napadlo,že či by bol tak tupý kupovať to z akejkoľvek karty 🤭

yoxinka
14. feb 2022
tehulka2011
14. feb 2022

Vymyslená téma na zvýšenie návštevnosti… keby už bol v kvetinárstve tak rovno kúpi aj tebe kyticu za 5€ a nepôjde kvôli tomu extra do lidla