"Krásny" Valentín

14. feb 2022

Už veľa rokov sme Valentín neoslavovali. Dnes som sa potešila ako malá, manžel si asi pomýlil karty a platil tou spoločnou 80€ v kvetinarstve, prišla mi sms. Pred chvíľou prišiel na obed a dostala som kyticu z Lidla, ktorá bola odfotená v letáku. Odišiel naspäť do práce, malá našťastie spí, ja plačem a rozmýšľam co mu poviem keď príde domov...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
14. feb 2022

Chuda moje takto si sa vytrapila. Som rada,ze to dobre dopadlo. Takato verzia by ma teda vobec nenapadla.

kittykat22
14. feb 2022

Baby ake ste vy nad vecou. Som zvedava ktora z Vas by na jej mieste nechytila hysak 😀 Moj muz by len otvoril dvere a ja uz s huronskym revom v chodbe 😅😂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
14. feb 2022

@nyusika malo?? mna pred 2 r stal cca 40eur...

janickacrazy
14. feb 2022

@bambulienka25 u nás sme nedávno kupovali krásne vence za 55 eur, možno v BA by boli aj za 80 alebo 100.

nyusika
14. feb 2022

@bambulienka25 jasné.
Umelé neviem, v akej cenovej relácii sa pohybujú.

lavender273
14. feb 2022

Nedavno tu bol pribeh s naramkom na Vianoce..

jana_eyre_2
14. feb 2022

@nyusika príde mi to normálna cena na smútočný veniec pre kolegu.. veď nemusel byť obrovský, a prezdobeny..

nyusika
14. feb 2022

@jana_eyre_2 naozaj veríte, že je toto reálny príspevok?

jana_eyre_2
14. feb 2022

@nyusika mne to je momentálne úplne jedno aká to je tema, ja sa vyjadrujem k cene o ktorej píšeš že je lacná.. nie je, za veniec je to reálna cena..

nyusika
14. feb 2022

@jana_eyre_2 no...ako kde.
Živé kvety - pod stovku nebudú

terezia323
14. feb 2022

@nyusika prečo by to nemohlo byť reálne?
Inak pred mesiacom som kupovala skutočný veniec zo živých kvetov za 60 eur

yvanielka
14. feb 2022

Mne sa nezdá to, že by si dnes v kvetinárstve neuvedomil že je Valentín 🤔

jana_eyre_2
14. feb 2022

@nyusika bohužiaľ pár mesiacov do zadu som to riešila pri svojom otcovi.. pri BA..

misisika
14. feb 2022

Možno v kvetinárstve nakúpili kytice z Lidla a predávajú ich za drahšie 😁 a muž za nič nemôže...teda len že zbytočne míňa 😊

autor
14. feb 2022

Nechcela som medzi Vami zbytočne rozvinúť debatu o tom, koľko stoja živé vence.. neviem aký veľký bude ale videla som blok tak som spokojná. Naozaj ma ale napadlo všeličo a písala som preto aby som neprestrelila svoju reakciu smerom k nemu.. a Valentína sme nikdy nejako neriešili a naozaj sa o tom bavili a neskôr v práci. Pekný večer vám prajem

laska86
14. feb 2022

@lavender273 a bez konca ako telenovela😁

kikaaa444
14. feb 2022

@nyusika a prečo by nemal byt reálny ?? 😅😅😅 pre preboha moc filmov pozeráte samizda . Každá druha téma podľa niekoho vymyslena . Je úplne jasne že téma je prava , každý inteligenty človek to dokáže pochopiť z obsahu a spôsobu odpisovania že to čo autorka napísala sa dnes naozaj stalo 😉

zuzanazu85
14. feb 2022

Nikdy sa nikomu nič také nestalo,,že by si položil otázku ,,toto ani Rosamunda nevymysli?". Stávajú sa aj viac čudné veci v živote? 😄

katkazuz
14. feb 2022

Ja som rada, že tvoj príbeh ma šťastný koniec.
A vďaka, že si napísala, ako to dopadlo.
Väčšinou sa už autorky neozvu.

marryen
14. feb 2022

Mne sa zas nezdá že veniec nemá a už má blok. Veď platí sa až po nie? Ako môže mať blok, keď ešte nevedia aké kvety použijú, koľko atď....Také veci sa vždy platia až pri prevzatí......asi hlúposť, len som sa tak nad tým pozastavila.

catherinah
14. feb 2022

@marryen prides, vyberies veniec, zaplatis, veniec nechas v praci a blok das do penazenky (budes potrebovat pre kolegov). Co je na tom cudne?

karolinakr
14. feb 2022

Dopredu platil veniec vlastne? My sme platili vždy po prebrati na presny čas, keby chceli zalohu nech sa pači...fu, tak teraz je to ešte zahadnejšie ako predtým

minutka
14. feb 2022

Si moc dovolil, zomriet na valentina 🤭

marryen
14. feb 2022

@catherinah tak písala že bol objednať veniec.... Objednať u mňa znamená, že nezoberieš tovar, len objednáš a dohodneš si termín kedy prídeš pre výrobok. To mi je na tom čudné. Možno sa autorka zle vyjadrila a bol ho rovno kúpiť a nie objednať.

kakawah
14. feb 2022

@nyusika no sa nehnevaj, ale dosť často spochybňuješ príspevky. Aj si si ju už preklapla?

catherinah
14. feb 2022

@marryen aha, prepac, to som prehliadla, ze bol objednat.

sszuzu8
14. feb 2022

Možno to bol len preddavok a to prekvapko príde neskor 🙂 daj vedieť ako. Si. Dopadla

bosorka2302
14. feb 2022

ak je riaditel, sef, mozno kupoval vsetkym kolegyniam ako nas sefko