Láska zo švagrom. Čo na to okolie?

vikiju
28. mar 2008

Prosiiim pomozte,som vydata mam maleho synceka a so svojim svagrom prezivam velku lasku.Som donho uplne zamilovana viem ze on domna tiez no bojim sa co nato okolie.O nasom vstahu takmer nik netusi ,stretavame sa tajne.So svojim terajsim manzelom nezijem a chcem sa cim skor rozviest.No ako to zoberu druhy to ma strasne trapi kedze som s takpovediac nabozenskej rodiny.A moja sestra co asi ona nato povie.Poradte mi ja uz nemozem ani spavat

tana012
3. jan 2009

tuto temu zacala vikiju,ktora sa dala do kopy s bratom jej sestrinho manzela.lenze ona ho nazvala svagor,pricom je to svagor jej sestry a to tu par ludi pomotalo 😉

kocurik16
4. jan 2009

tu nejde o brata mojho manžela,ale z pohľadu toho parohatého manžela to vychádza tak že predstavte si,že váš muž spí s vašou sestrou.Páčilo by sa vám to? Lebo táto téma by mala byť aj o tom,že tá pani má muža a mňa by zaujímalo,ako sa cíti chlap alebo baba ked niekto z neho urobí idiota.

nie som debil pochopila som problém na prvý raz iba si neviem predstaviť pocity ľudí stojacích ny druhej strane,lebo či sa to niekomu páči alebo nie týka sa to aj ich.
Možno som fakt veľmi staromodna,ale miešať hov.. v jednej rodine takýmto štýlom je husté.

Veľká vdaka mojim rodičom za výchovu a že som jedináčik.

geminis
4. jan 2009

kocurik,
pokud to chápeš, tak furt nemotej to, že spí s manželem své sestry!!! Ani jako příklad se to nehodí, vždyť je to úplně jiná situace.
V tom konkrétním dotazu vikiju jen chybí, zda ten bratr manžela sestry je ženatý, zadaný, s dětma...
Pokud ano, pak to samozřejmě neschvaluju, ale pokud je svobodný a bez závazku a nebyl důvodem rozluky a následně rozvodu, tak proč proboha ne? Tady pak nejde o žádné míchání hov... jak píšeš, ne?
A staromódní nejsi, jen jsi stále mimo mísu. Zde nespí každý s každým...
Těžko soudit jen z těchto útržkovitých informací vikiju. My nevíme, jak to je.

alica147
4. jan 2009

geminis presne tak jak píšeš 😉 😀

honzinecka
4. jan 2009

to je chaos nad chaos, ztrácím se v této diskuzi...kdysi jsem chodila se dvěma bratry nejednou....tak mě to zaujalo a musím říct, že když jsem poprvé viděla svého švagra (bratra od manžela), tak se mi líbil víc, jak manžel...moc dobře spolu vycházíme, ale ani nachvíli by mě nenapadlo s ním něco mít...

geminis
4. jan 2009

honzinecka,
no tak to nevím, zda Tě chválit, že jsi to v jednu chvíli tahla s oběma zároveň. To je asi to, co měla na mysli kocurik, každý s každým. Nebo jsem to nepochopila?
Když jsi s nima chodila najednou, tak jak Tě potom nenapadlo mít něco s tím druhým...

matyskova
4. jan 2009

geminis, ja bych rekla, ze kdysi davno to honzinecka tahla s dvema chlapy - bratry. Ted uz ma ale jineho partnera a s jeho bratrem by ji nenapadlo nic mit 😉 Nejedna se o stejnou dvojici bratru 😉

liliandax
4. jan 2009

tak toto je riadne chaos tema 😀

alica147
4. jan 2009

ale zalubiť sa do mužoveho brata tiež nie je z toho isteho cesta ako do švagrovho brata 😖

nika70
4. jan 2009

...tohle téma asi vymyslel Jára Cimrmann..... 😀 😀 😀

alica147
4. jan 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

selu
4. jan 2009

bomba 😀

miroslava33
4. jan 2009

neberte to zle .. ale po dlhšom čase som sa usmievala,
krasne nazvané - cimrmanovské tema dobre namotané... chich

simour1
6. jan 2009

Tak tady je to vážně mazec! 🙂 Opravdu i já nechápu,proč má jít o nějaký problém,když se nejedná a švagra?! Docela by mě zajímalo,zda láska ještě trvá.Pokud se teda zakladatelka navzdory své rodině,jak píše,za přítele postavila a nejednalo se jen o nějaké vzplanutí,jako náhrada za manžela,se kterým údajně nežije.
No,třeba se ještě ozve a všem nám objasní situaci. 🙂

simona55
14. jan 2009

ahojte, trosku aj ja sem zamotam, poznam a byva v nasej dedine jedna baba mlada asi 23r zomrela jej mama tak jej starsia sestra si ju zobrala k sebe byvat, vdedy bola mlatsia neviem asi tak 19 mohla mat no aby nemusela byvat so svojim fotrom ktory velmi pil tak si ju zobrala k sebe. spociatku bolo vsetko okej starala sa jej o deti a pomahala s domacnostou , ta starsia sestra bola velmi dobra baba vosetkom jej vyhovela . ta mlatsia to vyuzila a lahla si s jej manzelom, hned zostala tehu no a potom to to vyslo na javo ona sa vratila domov to dieta si dala zobrat lebo by sa domov nemohla vratit ona ma aj brata ten ju strasne zbyl, no ten romanik pokracoval potajme chuda dievca myslim podvedena sa vratila ties domov k otcovi. co mala chuda robit musela chvilu trpiet .potom prenu prisiel jej druh neboli so sobaseny a prosilju do kola ze uz to nespravy no ona mu odpustila. presli mesiace a zase vysvitlo ze milenka je zase tehu aj to si dala prec lebo byli aj hromi ked sa im otec opil, no a na tretikrat sa im to podarilo auz si to nechala a teras ma maly 7,5 mesiaca a normalne ho navstevuje sestrin druh aj ona obcas zabehne ako by sa nic nestalo a aj na krsteny tam boli vsetci styria spolu . co poviete na take to svinstvo lebo to to sa neda inak nazvat. a viete co ten chlap robi aj dobre zenu ma pre peniaze a druhu ako milenku zije si ako moslim 😀 .

simour1
14. jan 2009

simona55,trošku jsem se v tom Tvém příběhu ze začátku plácala,ale chápu to dobře,že se tady jedná o skutečného švagra?To je teda síla.Já bych to vlastní sestře asi nikdy nedokázala tolerovat,odpustit.No,možný je na světě všechno. 🙂

geminis
14. jan 2009

zase o něčem jiném..tato diskuse není o tom, že by se zakladatelka "spustila" s manželem své sestry.
a k tomu příběhu simony snad jen tohle--komu není radno, tomu není pomoci a kdo chce kam, pomozme mu tam.
Asi to budou jednodušší lidé, jak zaznělo v "S tebou mě baví svět" i "mdlého rozumu". Jinak si to nedovedu představit. Alkohol u nich asi taky hraje roli. Ale do kostela určitě chodí, že.
To dítě si nezaslouží takové rodiče. Co by jiné holky daly za to, kdyby otěhotněly, a tahle seká jeden potrat za druhým a zase otěhotní...drbou se jak mravenci.

simour1
14. jan 2009

geminis,já to vím,že v případě zakladatelky se nejednalo o skutečného švagra-narozdíl od příběhu simony55.Je to teda drsný jak hrom,takový lidi nechápu a snad jich moc po světě nechodí!!!!!!!!!!! 😒

simona55
16. jan 2009

geminis ale ved zakladatelka nazvala temu takto nie .? "laska zo svagrom" ano ide tu o otca ktory si rad vypije , ale deti nepiju !!! pozor aby ste ma zle nerozumeli. ich ocim pije preto lebo je velmi chori ma rakovinu a jemu to asi pomaha . ano genius mas pravdu vovsetkom, ale bohu zial stava sa aj toto. vykastrovat obydvoch.