Som v 10. týždni a bolí ma hlava. Aké tabletky môžem?

mimushiatko
17. mar 2013

babule prosiiim pomoc 🙂 strašne ma boli hlava som v praci nemozem ist to vyspat bojim sa dat si ibalgin pomôžte ake lieky mozem ak tak by som poslala kupit 🙂) dakujem za rady 🙂 som v 10tt

michaelamilan
17. mar 2013

@mimushiatko mne dr. povedal že môžem paralen 500......no nepreháňať to s ním......Ak si dáš raz za čas tak sa nič nestane 🙂....Aj ja som si dala keď už som mala neznesiteľné bolesti!!!!

varticek
17. mar 2013

Ideálne žiadne, maximálne Paralen, mňa tiež bolievala hlava, lieky som si nikdy nedala, celkom fajn pomáhal studený obklad na hlavu.

mimushiatko
autor
17. mar 2013

no ved ja sa tiež snazim nejest lieky ale mna ked bolievala hlava a nedala som si tabletku tak to proste neprešlo vobec ani ked som sa vyspala ani oblklad proste nič iba sa to stupnovalo tak ze som uz nemohla ani prejst tak som si hned dala teraz sa drzim a nemam chvalabohu take bolesti no len ked je človek v praci ani oči zatvorit ani obklad nič to je na figu :/ dakujem @michaelamilan

mami.sk
17. mar 2013

@mimushiatko skús sa napiť vody 😉 mňa začne bolieť hlava keď málo pijem 😔 napi sa trochu a po pár minútach zase. keď neprestane tak si môžeš dať Paralen 😉

mimushiatko
autor
17. mar 2013

no ja vypijem kazdy den ten 1,5-2L a viac takze to nieje moj problem 🙂 ale skusim ten paralen dakujem 🙂)

michaela.g
17. mar 2013

@mimushiatko mne pomaha teply obkla na krcnu chrbticu lebo odtial prameni ta bolest....

mrka2
17. mar 2013

ja som si kupila taku cinsku masticku v lekarni, sice to smrdi tak za mentolom,ale zmiernilo mi to bolest 🙂 neviem,ci je to vhodne do prace,lebo z toho smrdi cela miestnost... 😝 😀 ale tak radsej toto ako nejake lieky 😉

lucyvivien
17. mar 2013

paralen a mne pomáha 🙂

romanula
18. mar 2013

@mimushiatko ja mavam migreny, ani cinska masticka nepomaha, ani obklady na hlavu ty to jenom trochu zmirni. doktorka mi povedala 2x paralen 500 hned na zaciatku ale ozaj ked je to nutne a lahnut.... ibalgin vobec, v lekarni mi dali take kapky pre deti na bolest taky sirup sladky, jeste ten mi obcas zabere, vraj co je pre male deti by nemalo uskodit babetku. Tak zkus. Inak som citala aj akupunktura by mala pomoct a aj akupresura co je vlastne taka masaz ze ti tlaci urcite body... zkus aj toto. a vydrz prejde to 🙂

mzz
18. mar 2013

mne pomaha tepla sprcha, panadol, magnezium, dodrziavanie pitneho rezimu a mentolova mast na spanky, pripravky na baze ibuprofenu sa urcite nemozu...

misel711
18. mar 2013

mne pomaha na migrenu paragripe, homeopatikum, 3x denne cmulat 2tbl... jedine toto..ale tiez som prezila par kvalitnych migren. v robote je to najhorsie... skus tie homeopatika...

mimushiatko
autor
18. mar 2013

no takze som bola v lekarni povedali mi ze acylpyrín ze sa to uprednostnuje pred paralenom ale na letaku som čitala ze len v nutnych pripadoch tak som si natrela tou mastou činskou mame ju doma riadne som namastila a išla som si lahnut sice dlho som nemohla zaspat uz mi nevolno bolo ale pretrpela som to lebo som sa bala dat si tu tabletku :/ čo ženy nepretrpia ze 🙂 duufam ze budem dlho bez bolestí 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre