Lenivosť - nič ma nebaví

8. júl 2023

Baby, určite to niektoré poznáte. Stav, kedy už vás nič nebaví, nenávidíte každú jednu činnosť ktorú robíte, dokonca aj tie, čo vás pred tým bavili a napĺňali sú utrpenie a jediná vec ktorá vás teší, je spánok, lebo vtedy máte pokoj od vlastnej hlavy. Asi takto sa momentálne cítim. Viem prečo to tak je, ale príčina žiaľ eliminovať nejde a ešte pár rokov nepôjde. Cítim sa ako totálna neschopáčka, ktorá nevie normálne žiť. Ako keby som bola skrz na skrz vadná, keď sa pozriem do zrkadla, je mi zo seba na vracanie. Tento začarovaný kruh už sa točí skoro 6 rokov a ja nie som schopná z neho vyjsť. Už som sa odstrihla aj od toho mala kamarátok čo som mala. Žijem ako polomrtva, len práca a spánok. Keď si idem zašporotvať, len myslím na to, ako si konečne ľahnem a nebudem musieť pohnúť ani prstom. Pred tým som šport milovala, všetky koníčky, ktoré som mala už nerobím. Mám manžela, dieťa ešte nemáme, ale ani si neviem predstaviť, že by som ho mala, aj keď ho veľmi chcem, takú mater si nikto nezasluzi. Ide o to, že keď som sa mu zdôverila ako sa cítim povedal mi, že som len lenivá a že to takto budem mať celý život, pokiaľ ma tá lenivosť neprejde. Ale ja neviem, že ako na to. Ako s tým bojovať, ako to prekonať aby som sa necítila ako troska.

elmivelmi
10. júl 2023

A ked nejdes do prace,tak vladzes alebo mas chut lezat cely den?Este pri filme ,napinavom si neodychnes?
Kolko mas rokov?
V praci to vies vydrzat,nemas stavy kedy by si aj v oravi len lezala?
Nemyslim si ze si leniva,skor sa daj povysetrovat okrem onvidneho aj mozno na specialnejsie odbery,.A okrem tej unavy alebo straty chuti donzivota ta nic netrapi?
A sl by som aj k osychologovi mozno ti bude vediet viacej poradit.

benoite
10. júl 2023

Ja by som ti este poradila gastro, ci nemas helikobaktera a daj si spravit aj SIBO test. Ja ked som mala podobne stavy, tak mne toto zistili.