Lenivý partner

12. jún 2023

Ahojte, musím sa ísť vyžalovat a zároveň poradiť čo s mužom totálnym lenivcom..... ma 29 rokov.
Sme spolu 8 rokov . Mame 2 deti . Mam pocit ze čím dlhšie sme vo vzťahu tým to je horšie a horšie, nemá žiadne záujmy,koníčky, do práce chodí ale väčšinou v žiadnej nevydrží dlho. Čo sa týka tých konickov tak všetko ho baví iba chvíľu žijeme v dome ten vyžaduje chlapa.Mam aj záhradu ale ta baví mňa takže o to ho ani neziadam aby mi tam kopkal burinu. Ale myslela som si ze by to malo fungovať tak ze muž by si mal nájsť sám prácu co treba okolo domu..... on si však sám nenájde nič a ak mu niečo pripomeniem tak chiti normálne nervy a začne hulakat a nájde 100 dôvodov ako sa to nedá.
Co sa týka deti tak všetko riešim sama doktorov,skolu
je pravda ze niekedy ide somnou keď ma možnosť (volno) ale to je tak všetko.
Proste je negatívny, nič pozitívne nepovie na všetko reaguje nervózne....som z toho na nervy aj ja sama .
Vlastne povedala by som ze chodí len do práce a doma len spi bohužiaľ toto súvisí aj z alkoholom ten si neodpusti........
Nakoľko ja nemám ani rodičov ani svokrovcov na deti som sama (nonstop) ja mam vodičak on nie a preto aj čo sa týka cestovania vozenia a vybavovania nakupov všade som prítomná.... o nejakom randeni alebo milom slove ani nemá význam rozprávať......nepáči sa mi aj to ze akoby na mne hľadá rôzne veci a rype do mňa napriklad co sa týka stravy ze ja jem iné ako on aj celkovo je taky ze viac ma zhadzuje ako pochvali čo si už niekoľko krát všimli aj moje kamarátky......ktoré jeho ,,humor" nechapu.........je pre mňa ťažké popri domácnosti dome a deťoch riešiť ešte aj jeho a jeho problémy rozmýšľam nad rozchodom na koľko žijeme v mojom vlastnom dome tak z týchto hľadiska sa nebojim ale predsa len 8 rokov je je pre mňa veľa............zážitky boli aj pozitívne.....ale už nemám síl.

autor
15. jún 2023

@sherynkamalinka ahoj ...veľmi pekne ďakujem za odpoveď v ktorej som sa našla... tiež som snívala o tom mat dom prerabat si ho spoločne záhrada no a proste zveladovat si to tu ved budujeme to tu pre nás a potom pre svoje deti ...😊ale presne ako vravíš všetko je na mne tiež som sa koľkokrát vlacila z ťažkým nabytkom pretože keby ho mam o to poprosit a počúvať tie komentáre okolo toho tak radšej som si spravila sama ...tiež mám pocit že city veľmi ochladli a za mnou chodí tak isto len keď potrebuje sex....

autor
15. jún 2023

Ďakujem za podporu od Vás všetkých ❤️napriek všetkému mu dávam posledný mesiac ,ale do ničoho ho nebudem tlačiť a budem si dobre všímať o co sa stará, o co nie či niečo urobí sám od seba a podobne celkovo jeho správanie.

lujza123
15. jún 2023

Vieš čo je najhoršie? Ze ľudia sú často pokakany zo samoty a bytia sami so sebou, ze radšej roky žijú v úplne nefunkcnych vzťahoch len aby akože niekoho mali.
Pritom su vlastne sami po celý čas, len o tom nevedia. Ten druhy si aj tak žije svoj život, vo svojej vlastnej bubline.

mk22
15. jún 2023

Ja ta obdivujem.. Ze máš silu dat ešte šancu.. Ozvi sa o mesiac..
Ľudia sa výrazne nemenia.. Lenivý nezačne zrazu makať, alkoholik neprestane zrazu piť..
Véd skus ho poslať na mesiac niekde na skúšku, nech sa vzchopi spamätá nech ti dokáže ze mu za to stojíte. Postáv ho pred hotovú vec, neboj sa, moment je to iba príťaž, podľa toho čo si popísala..

sherynkamalinka
15. jún 2023

@lujza123 velmi mudro povedane,tiez som nikdy nebola sama.Od prvého frajera az po manzelstvo som mala stale potrebu mat vztah.az po rozvode som ostala sama.jeden vztah sa mi naskytol.vydrzala som mesiac a uvedomila si,ze naco ved mne samej bolo tak dobre.nebola som odrazu vo vztahu spokojna.teraz som sama a plnim si sny bez nutnosti prihliadania na niekoho ineho.a ozaj nikdy mi nebolo lepsie

autor
16. jún 2023

@lujza123 s týmto môžem len súhlasiť.Moja mama takto žila s mojim otcom ktorý ju tyral mlátil a ona sa bála aj keď mala takisto vlastný dom ,bála sa asi že nás nevychova že nebude mať financie na to a premrhala sním celý svoj život....zažila si pri nom kopec nervov a hadok, predtým ako zomrela mi povedala jednu vec ze keď budem mať pocit ze sa vo vzťahu cítim zle nikdy nikdy sním nemám zostavat a mam si život užiť, nevedela ze zomiera, zomrela náhle.......

sasanka605
16. jún 2023

strasne vela takychto prispevkov tu je. Ani ja sa niekedy necitim najlepsie ked pride hadka ale ak by som na tom bola az takto, tak by som nezachranovala uz nic a proste mu povedala aby odisiel. Aj vcera baba pisala ze ma posmesne poznamky a viac ju dava dole ako jej pomaha. Ja si stale myslim ze nie je co zachranovat v takychto vztahoch lebo ti chlapi to robia vedoma a opakovane. Tak isto, on vie ze je lenivy ale nema snahu nieco robit a alkohol, to je taka bodka na zaver. Aj to tu uz bolo obhajovane - ak cely den maka na slnku fyzicky a da si dve tri, obcas sa da. Ak ale lezi na gauci s pivom kazdy den, je to na hovno. Ty vies co mas robit, problem moze byt ho realne fyzicky odtial dostat. A moze zacat slubovat hory doly ked na to pride.

kittykat22
16. jún 2023

najmi si upratovacku 1-2x do tyzdna ak s nim chces este ostat 👹

ahhola
16. jún 2023

Ten mesiac ma slúžiť k čomu? Mimozemšťania ho precipuju na človeka pracoviteho, vsimaveho, abstinenta? Akurát sa ti za ten mesiac ešte rozgembli a vykasle na robotu.... Poznala si jeho rodinu, akí boli?
Daj taxikárovi pajdu, nech mu do roboty dovezie jeho majetok v 2 kabeliach.
On ešte nejakú zufalku s prístelkou uženie, je mladý. To je tak všetko, co vie pre ženu urobiť...a aj ta potencia ide s každou fľašou do haja🍄

mk22
16. jún 2023

@ahhola musí na to prísť sama.
Aj to, že ten mesiac je zbytočný, nič výrazne sa neudeje..
Ú mňa by chlap ktorý poza môj chrbát pije, je lenivý, neschopný, nulový spolah..išiel kade-tade.

autor
3. júl 2023

No takže oznamujem že nakoniec neprišla žiadna zmena dokonca sa všetko zhoršilo jeho správanie aj pitie.Vyhodila som ho ,on sa nechal vyhodiť z prace na koľko tam 3 dní neprišiel a už týždeň sa utapa v alkohole ,prišiel za deťmi za týždeň na par hodín a bol arogantny ku mne ....na jednej strane rozpráva ze chce niečo zmeniť a príde a ma vypite takže nieje o čom aj keď to isté bude náročnejšie bez neho no rozhodne väčšia pohoda.

sherynkamalinka
3. júl 2023

Vyborne rozhodnutie.Bude ti lepsie uvidis

candii
3. júl 2023

Moja zlatá, pobal tú neschopnú pijavicu čo sa len priživuje a odchod. Máš na lepšie

mk22
3. júl 2023

Počkaj mesiac, dva, tri, ešte budeš na seba nahnevaná, že si to neurobila skôr.. Niet nad pohodu..
Teraz si zober, že by si živila, obskakovala nejakého prizivnika bez práce..
Véd máš 29, mladá baba.. Drz sa 🍀

autor
3. júl 2023

No zeny myslela som si že toto nikdy nedokážem zostať sama atď. Ale teda už po pár dňoch som zistila ze mam neskutočnú pohodu bez neho všetko si stíham a dokonca konečne mám čas na všetky tie veci ktoré som predtým nestíhala a nerobila ...... 🙂

autor
3. júl 2023

@mk22 27🙂

autor
3. júl 2023

Ďakujem aj tak všetkým za povzbudivé slová myslím že aj vďaka tomu som si uvedomila svoju hodnotu 🙂

mk22
3. júl 2023

No nech sa páči, 27r, mladá micka🙋‍♀️

candii
3. júl 2023

Si vo vzťahu, ktory ta nenapĺňa a ani nemáš v ňom základné potreby, ako pomoc, opora, láska. .. prejavy náklonnosti. Si v ňom nešťastná. Iné to nebude len čím ďalej tým horšie. Pozerajú sa na to tvoje deti, môžu to vnímať ako niečo normálne ale nie je to normálne vo vzťahu že žena sa stará o všetko a muž spí celé dni. Okrem iného si z teba robí poskoka a ponižuje ta, všetko to tie deti vnímajú a môže to mať dosah do ich budúcich vzťahov a tiež psychiky ak môžem poviem ti jeden reálny príklad. Kamaratkin muž ju celé roky psychicky týral a bil a jej staršia dcéra mala z toho psychické problémy a začala matke hovoriť že je zlá matka a preto ju otec bil a že si to zaslúžila a atd., začala mať agresívne správanie na ňu, siahala na ňu rukou, hádzala po nej stoličkou. Nevravím že fyzické násilie sa deje u teba ale tie deti sú ako špongia to čo počujú a čo vidia budú brať že je to normálne. Keď ta chlap začne znevažovať a ponižovať budú to brať že to tak má byť. Už len kvôli tomu by som zo vzťahu odišla. Kvôli deťom. Si sebestačná, mladá .. nemá ta čo mrzieť .. stále môžeš nájsť niekoho kto si vie vážiť čo má doma a dá to aj najavo. Veľa šťastia.

autor
3. júl 2023

Jedine čo má mrzí je to že vlastne som toto všetko nevidela skôr dnes prišiel za detmi a začal mi hovoriť ze práčka na ktorej perem je jeho ,že skrinky ktoré ma syn v izbe sú jeho a bla bla že buď mu dám polovicu alebo neviem co .....to bolo pre mňa hotová katastrofa že čóóó to myslíš vážne a s kľudným hlasom mu hovorím ze v poriadku vez keď prídeš s autom kľudne si všetko zober....on zrejme čakal ze budem bojovať o skrinky a hádať sa sním.....nie....už nie síce to vo mne vrelo ale vedela som že ten kľudný hlas ho vytoči ešte viac a vtedy som si uvedomila ze už má nevie vytočit a bol to super pocit ani to neviem opísať.... keď som ho vyhodila tak asi o 2 dní si prišiel zobrať svoju výplatu ta mu chodila na môj účet takže som mu ju vybrala a dala.....schmatol a hotovo.....stačil mi týždeň co bol preč a ja som zistila ze bud je to jeho nová tvár alebo sa ukázala ta pravá.... 🫣🙄🫤

autor
3. júl 2023

Teraz ma ešte kde sklonit hlavu ale bohužiaľ on nevie že ja viem kde je na koľko dotyčnu rodinu poznám a som s nimi v kontakte viem o ňom všetko kedy co robí koľko pije a podobne....

ahhola
4. júl 2023

Jajaj, ten nedopadne dobre.... Keby sa mu slopacky gen zapol o 10...20 rokov neskôr, keď by vychoval deti a prežil prijateľný život, ale rozslopat sa k 30.,vykaslat na robotu, poslednú výplatu zliat dole hrdlom... Keby si aspoň vedel ošéfovať veci, možno nárok na podporu, vyhľadať pomoc, Prednú horu... Alebo aspoň za posledné prachy ísť do Prahy tam zapadnúť medzi rovnakých, nech ho deti nemajú na očiach pri somrani... ▪️

shellmass
Autor odpoveď zmazal
Zobraz