Má milenku 7 rokov

9. júl 2021

Ahojte baby, akurát som čítala na FB na jednej stránke príspevok jeden, že žena zistila až po 7 rokoch že jej partner má milenku, stále tu istú a že sa spoznali keď ona rodila v nemocnici. Ako neviem na koľko % je to pravdivé, ale tak som sa nad tým zamyslela.... čo by ste robili vy? Mne je fakt z mužov už zle, všade len počúvam o neverách zo strany muzov, jasne že aj ženy sú neverné ale chlapy sú podľa mna väčšie %. Ja už mám problém dôverovať vôbec nejakému chlapovi. Ako to máte vy?
Inak mám aj v rodine jednu a tá mala priateľa tiež cca 5 rokov a plánovali dieťa a nikdy by ste na neho nepovedali že by niečo take spravil a udržoval. Až po rozchode sa dozvedela o jeho neverach. Strašne..

kittykat22
18. júl 2021

To musi byt strasne ked partner pride na to, ze je podvadzany. A je jedno ci su to 2 mesiace alebo 7 rokov 🙄 Partner doveruje a podporuje, stara sa a ta druha strana mu veselo za dverami doslova "sere na hlavu". Keby somn prisla na muzovu neveru tak je rozvod za 3, 2, 1 ...

maximilie
18. júl 2021

@desore 😄🤷‍♀️netusim
Rovnako to moze byt opačne. Chlap môže mat prenikavý parfém, nosiť náramky, retiazky a stratiť gombík z košele
Napísala som co si myslím ze je pravdepodobnejsie.

kozova87
30. jan 2022

Áno je a poznám taký prípad,žena karieristka,od rána do noci v práci,intuícia žiadna a možno aj bola,len nemala čas sa tým zaoberať a zostali spolu,vyhovuje im to tak,on doma porobí čo má a potom si ide svoje...

katkati
30. jan 2022

@pininka1 Veď to, že tie ženy každý akoby prehliadal a pritom rovnako skazený charakter ako ten ženatý muž. Ešte horší, lebio ten muž môže mať doma nejaké problémy, ktoré sa mu nedarí riešiť, ale keď žena vie, že milenec je ženatý a užíva si s ním namiesto toho, aby ho poslala tam, kde patrí, tak to je hnus.