Nevera priateľky. Ako sa vyrovnať s touto situáciou?
Dnes o 14:59
Zdravím , zistil som že mi je priatelka neverná. Cez správy. Stále mám k nej city a aj ona ku mne podla toho čo som čítal. Čo robíť v takom prípade ? srať na to a rozísť sa ?
anonym_84d3e6
•
Dnes o 15:12Aspoň ti to povedala sama???
anonym_006764
•
Dnes o 15:51@tenerifka
Neverna cez spravy? To ako funguje?
@tenerifka tak isto ako u mužov, ktorých tu za to roztrhajú v zuboch.
anonym_e0650c
•
Dnes o 16:47Ano...
anonym_385ce0
•
Dnes o 17:36@anonym_autor Ak k sebe mate city tak, to bol mozno len ulet. Travis s nou viac casu ako ten druhy- tak ho vyuzi, aby ta milovala este viac a zabudni na to 🙂 Alebo sa s nou rozid a najdi si novu. Cesta medzi je podla mna najhorsia.

Málo informácií. Ako dlho ste spolu, prečo bola neverná, bola to jednorázovka alebo dlhší pomer?