Má môj vzťah zmysel?

hanka8463
25. jún 2014

Ahojte baby.potrebujem poradit,aj sa trosku vykecat..som slobodna tridsatrocna baba s malou dcerkou(4roky)...nasla som si priatela..pozname sa osem mesiacov,sme vo velmi intenzivnom kontakte,denne vela volame,smskujeme aj sa stretavame prakticky vzdy,ked je to mozne..on ma 37,slobodny,bezdetny.moju dcerku ma velmi rad,a tvrdi,ze aj mna ma rad.predstavil ma kamosom,rodine,rozumieme si,je to fajn.spavame spolu asi dva mesiace,aj tam to klape..ked mu hodinu,doslova fakt hodinu nenapisem aspon smsku,uz mi vola,co je so mnou.tvrdi,ze som perfektna zena,viem,ze ma naoazaj ma rad...ale..len rad.nelubi ma,nieje do mna zamilovany,to mi povedal..netlacim na neho,sam od seba ma volava k nemu,a teda nie len kvoli sexu,ale aj s malou na opekacky a tak..cize nejde mu o sex urcite..poradte mi,ma toto buducnost? Mam cakat,alebo to skoncit?Ja ho mam rada,ale nechcem byt len kamoska,ale ani si neviem predstavit byt bez neho.mame sa stale o com rozpravat,rozumieme si,nechcem ho stratit...ach jaj,ti chlapi..

mima4
25. jún 2014

@hanka8463
v prvom rade prestan davat svoje telo muzovi, pre ktoreho si dobrou kamaratkou so sexualnymi sluzbami... čo spravis ked otehotnies? budes dvojnasobna osamotena mamicka? Zacni sa spravat ako dospela a mudra zena... minimalne kvoli dcerke...

Kamoska s nim mozes byt, ved ked tu frasku ukoncite, neznamena to, ze nemozte byt kamosi..mozete stale chodit na vylety, opekacky..ale proste urcite veci patria len do manzelstva... takze nedavaj sa takto vyuzivat...

On ta ma rad ako kamosku, ber to ako fakt a neviaz sa na neho... a prestan s nim spavat... este viac si doseres zivot...

stefka33
25. jún 2014

@hanka8463 Kašľať na slovíčka. Možno sa vám podarilo nejako preskočiť fázu zamilovanosti. Tak to prosto tak necíti. Nie je každý vzťah nabitý vášňou ako v telenovele. Obaja ste skúsení ľudia, tak ak to inde klape, prečo to ukončovať. Tieto veľké slová si už určite počula (predpokladám), a k čomu to pomohlo? Niekto to hovorí stále a myslí tým niečo ako dobrý deň.

terezka1947
25. jún 2014

@hanka8463 urcite mu nejde iba o sex?
ako to vies?
hm...ty tahas za kratsi koniec-mas dieta...mas ho rada...chces vztah rodinu=mozno si to uvedomuje a aj "vie"...ze nech ti da akukolvek omrvinku-budes mu vdacna
najprv si vaz samu seba....a ak naozaj chces viac ako kamaratsvo....bud este nezahatavaj cestu inym muzom....a maj oci otvorene
alebo mu daj nejako najavo,ze ti ide o nieco viac ako o milovanie,kratke nvastevy,sms....
ono...az ked ta bude"stracat"zisti,ci ta ma rad...a ci lubi....mozno aj lubi....

piacere
25. jún 2014

@stefka33 po ôsmych mesiacoch preskočili fázu zamilovanosti? 😕 Veď z toho čo píše vlastne aj sama priznáva, že u toho chlapa ešte fáza zamilovanosti nenastala.... 😔

mysicka36
25. jún 2014

A kolko chlapov tvrdí ženám ako ich milujú a celé dni sa neozvú, nestarajú sa čo robia ich vlastné deti, neberú ich na výlety, poprípade podvádzajú.... 😎 čo by si brala?

stefka33
25. jún 2014

@piacere Aj by som ti odpovedala, ale neviem čo. 😀

piacere
25. jún 2014

@stefka33 😀

tilda
25. jún 2014

@hanka8463 mozno by ti pomohlo, ak by ste sa porozpravali o buducnosti, nech nestracas cas, ak by to bolo tak ako pise mima4, ze si len kamoska so sexom. niekedy moze byt kvalitnejsi vztah, ktory nezacne obrovskym vzplanutim, laska moze prist aj neskor. tiez nie ste najmladis, nieco mate za sebou ty aj on, tak je logicke, ze do toho ide(te) viac s rozumom. aj ked uplne chapem, ze by si chcela, aby bol do teba paf🙂 ale kedze ako pises, si podla neho perfektna zena, asi je to na dobrej ceste 🙂 podla toho ale co pises, sa k tebe aj k malej sprava krasne, prajem vam to! 🙂

piacere
25. jún 2014

je rozdiel ľúbiť, ale nehovoriť to každý deň (nie každý to vie) a je rozdiel povedať "mám ťa rád, ale nie som zamilovaný" (čo je prípad zakladateľky)....
Môj známy "mal rád" 10 rokov... aj spolu žili, aj im bolo fajn, aj si hypo vzali.... ale nikdy nebol ochotný riešiť spoločnú budúcnosť v zmysle deti, rodina.... Potom prišla taká, ktorú ľúbi... a aj dieťa už majú, aj svadba bude....

mysicka36
25. jún 2014

Každý inak vyznáva lásku. Niekto skutkami, niekto žvástami. Mne to môj muž tiež nehovorí, nikdy to nevedel tak prirodzene vypustiť z úst. Ale z jeho skutkov a ostatných vecí to tak vyplýva a ja viem že to tak je. 😉

terezka1947
25. jún 2014

@piacere veeeeru
ja poznam trosku iny priklad....moja naj kamoska sa zalubila...uhanala ho 5 rokov...stale jej davaj podmienky za ajych ju ochotny zobrat si ju...splnila vsetky 😀 a aj tak prsten neprichadzal....nebol zamilovany-tomu dotycnemu vraj chybala iskra 😉 .......nooonakoniec mu dala ultimatum ona-kedze mu pri nej bolo dobre-aj financne,zobrali sa...vysledok?manzelstvo ako tak ujde...ona si splnila svoj sen-ma muza snov(vyzorovo)...ale inak som ich nikdy nevidela niekde spolu drzat sa za ruky,nejaky prejav lasky...nieco pekne ...co medzi dvoma ludmi nejako autoamticky je...skratka....ziju....ale co budu robit,ked pridu deti..hmmm neviem 😒

hanka8463
autor
25. jún 2014

Viete baby,ale ja uz mam za sebou nejake tie vztahy,viem,ze toto nieje o sexe,ako tu niektore pisete..to su take veci,ako napr.ked idem s dcerkou k lekarovi,aj trikrat mi pise ako sme dopadli,boji sa o nas..berie nas na vylety,fakt sa snazi.dcerke kupil hupacku a bazenik,kupil jej rybky,naucil ju bicyklovat..kazdy den citim,ze je o nieco lepsi,sprava sa ku mne naozaj pekne...

katka2505
25. jún 2014

tiež si myslím, že by bolo pre Vás a hlavne pre teba najlepšie spýtať sa ho, ako to vidí do budúcnosti..netreba sa viazať na niekoho, kto ťa vidí len ako kamarátku..nájde si ďalšiu a čo spravíš potom? ty budeš sklamaná a nešťastná a on sa len posunie k ďalšej..prajem ti, nech všetko dobre dopadne..🙂

saska.t
25. jún 2014

@hanka8463 musis zvazit o co ti vo vasom vztahu ide,zamilovanost casom vzdy prejde a potom pride faza kamaratstva kompromisov a aj slova "mam ta rad" su vyznanie,ak cakas princa na bielom koni chod zo vztahu prec,ak cakas vztah na zaklade porozumenia,vazenia,spolocnych zazitkov si na spravnom mieste.treba si uzivat momentalny cas a ak nahodou pride tvoj princ na bielom koni,vzdy sa mozte v klude a priatelsky rozist a zit svoj vlastny zivot...
@mima4 kazdy kto s niekym spava musi hned otehotniet a byt nezodpovedny? v dnesnej dobe ked sa mozes chranit roznymi sposobmi voci pocatiu? 😕 sex ku vztahu patri a nie je dovod ho vynechavat... 😀

hanka8463
autor
25. jún 2014

A zas ja ho neuhanam,niesom ten typ zeny..on vie,ze ho mam rada,ale netlacim na neho.som financne sebestacna,nepotrebujem chlapa kvoli tomu..proste je mi s nim dobre,len neviem,co si mam o tom mysliet..ci mam dalej cakat,alebo to skoncit...niesom typ,co dava ultimatum,ze bud alebo...

sissy27
25. jún 2014

@hanka8463 ja ti poviem ber to tak ako to je... čo potrebuješ, horúce vyznania lásky ako z mexickej telenovely? tie by časom prestali tak či tak... tak proste nie je ten vášnivý typ, ktorý ti bude brnkať na gitare pri splne mesiaca pod oknom, je to proste praktický chlap... nečakaj nič a ber to, čo je... teda pokiaľ ti je dobre, cítiš sa príjemne, netrpíš.. ani tie najkrajšia slovné vyznania nezaručujú šťastie a lásku na celý život... koľko je takých "spisovateľov", ale keď treba zobrať dieťa k lekárovi alebo s niečím pomôcť, tak "sa nedá" ...
len ma tak napadá - nemá on za sebou nejaké veľké sklamanie, nenaplnenú lásku? 37 slobodný (nerozvedený) bezdetný... hmmm...
@mima4 - s tým dávaním tela mužovi by som to nevidala tak tragicky- nie je to náhodou vzájomné? nedáva aj on svoje telo jej? sex predsa nie je potešením pre muža a na plodenie detí, môže to byť rovnako príjemné aj pre ženu, aspoň teda väčšina z nás má nejaké fyzické potreby v tomto smere a nie je na tom nič zlé... a prečo by mala hneď otehotnievať? takých prípadov, kedy skutočne zlyhá antikoncepcia (a nie ľudský faktor pri jej používaní) je skutočne veľmi mizivé %, ak nie promile... takže pokiaľ ich ten sex baví, nechaj ich, sú to dospelí ľudia, nie je na to nič zlé 🙂

terezka1947
25. jún 2014

@hanka8463 tak potom to..ako tak citam tvoje dalsie prispevky to je na dobrej ceste...ale co mas urobit-neurobit.....to uz musis vediet ty....ono mozno nieco aj vo vnutri citis sama....
ja napr.nie som za ultimata...pretoze ani mne by sa nepacili a je to v podstate donucovanie

mozno rozhovory...aj nepriame o bududcnosti ti vela napovedia
ale fakt je ten,ze vo svojom okoli poznam vela muzov,kt.boli sice myli,starostlivi....ale neboli zalubeni....a ked TA PRAVA iskra prisla-isli za nou ☹

takze naozaj iba ty musis vediet ako to cele je...a vas vztah moze byt(a asi aj je )pekny....ale ta zamilovanost je dost silna vec
nemyslim,ze zamilovanost je vsetko...skor,ze vo vztahu musi byt nieco...neviem ako to nazvat(iskra)neviem....skratka nieco,co vas bude k sebe tahat stale...aj v dobrom aj v zlom

ak toto najde u inej....pojde za nou...
je to len moj nazor...ale bohuzial vela kamaratiek na to odplatilo ☹

prasiatko30
25. jún 2014

Ono moze to fungovat ale ked jemu skrizi cestu jeho laska a zamiluje sa tak ti nepomoze ani mat patorcata s nim a to si musis uvedomit. Suhlasim so @sissy27 zeto mas brat tak ako to je uzivat si prijemnych chvil i ked urcite je to tazsie ak mas dieta a to si zvykne na jeho spolocnost ale zatial by som vaznu buducnost s dotycnym neplanovala. Prijemny spolocnik a kazdy jeden na vlastnom piesocku.

terezka1947
25. jún 2014

@terezka1947 ..mili....boooze moj 😀

mima4
25. jún 2014

@saska.t
Ja ti neber tvoj pohlad na vztah a veci okolo toho... Mam v tomto smere iny nazor a zivoty x ludi v mojom okoli, detto aj tu na konovi mi len moj nazor potvrdzuju...
Neraz tu zeny riesia co maju pri sebe rozličnych exotov rozne zavazne problemy, nefunkcnost vztahu... ale vyber partnera spravili si same... a pravdaze chcu ist "s dobou"..tak aj idu ☹

nemusi otehotniet, ale moze..a čo potom? Su typy zien, co maju mega velku tendenciu si vyberat nespravnych muzov...az do totalneho zatrpknutia ...

janickacrazy
25. jún 2014

@hanka8463 Opytaj sa ho ako si predstavuje buducnost, ci chce mat napr. dieta alebo tak, neviem teda, ci by si ty chcela napr. dalsie dieta alebo ti staci jedno a si spokojna, to musis ty vediet, ci sa uspokojis len s takymto vztahom alebo sa chces vydat a mat este dieta. Ja som to na mojho vybafla asi po tyzdni vztahu a kedze neusiel tak sme sa o par mesiacov vzali a o par dalsich bolo aj dieta. Ja som mala vtedy tiez 30 rokov a nechcelo sa mi chodit s niekym zase dva tri roky kym sa rozhybe, takze som testovala uz na zaciatku, o co mu vlastne ide. 😀 😀 😀 Drzim palce, aby to dobre dopadlo u vas.

0silvia0
25. jún 2014

@hanka8463 z jeho strany je to spávanie s kámoškou, sex vám klape, teda vzájomne si vypĺňate biologické potreby. Možno niekomo takýto vzťah vyhovuje, ale ja by som sa v takomto vzťahu cítila dosť zle 😒 tiež by som nechcela niekomu robiť sexuálnu kámošku hoci by bol milý, pozorný atď.

mima4
25. jún 2014

@sissy27
zena s telom dava aj srdce (emocne zdrava zena), preto ked ju posle kamos do haja...ubudne aj z jej srdca... Kazdy nevydareny vztah (pokial bola tam aj sexualita) ublizuje hlavne zene.
Keby on bol muz, normalny muz, tak urci jasne hranice dobreho kamaratstva a nespava s nou... a nie ju ako pizdu natahovat a vyvolavat v nej predstavy nejakeho buduceho vztahu...
Ona uz raz skoncila s dlhym nosom..preto by mala byt opatrnejsia aj ked zo psycholgoickeho hladiska trpakov si volia obycajne tie iste typy zien... čo si si asi aj ty vsimla aj tu na konovi..

nemusi otehotniet, ale moze... a on jej zamava "bye bye dievča... 50 evri dostanes mesacne" a ona tu uz bude vypisovat love story na fora...

hanka8463
autor
25. jún 2014

Tak baby,beriem hak...k sexu s nim ma nikto nenuti..on nieje taky typ chlapa,co sklada basne a vyznava lasku,ale ked mu zavolam o polnoci tak viem,ze tu bude pre mna..proste je moj najlepsi kamarat.k tomu,ze ma 37,bezdetny,slobodny...jeho byvala ho podviedla,prezil dost velke sklamanie,nechcem to nejak rozoberat,ale obaja sme sa uz v laske sklamali..mozno preto ta opatrnost,je to uz vekom aj skusenostami

miamia3
25. jún 2014

@hanka8463 moj kamoš takto žije s babou, ona má deti z predošlého vzťahu, on slobodný po 30, má ju rád, ale vraj neľúbi, klape im to super už 5 rokov. Nepodvádza ju, na skúšku sa nasťahoval a super im je. Podĺa mňa ju aj ľúbi.
Vzťah začal kamarátstvom aj u mňa a manžela, poznali sme sa dlhšie cca od 14 v jednej partii ale nič moc, ledva sme prehodili vetu, dva roky sme boli potom intenzívny kamoši podobne ako to opisuješ ty s tvojím "kamošom" a dala by som ruku do ohńa že ho neľúbim, a on si to vraj myslel tiež, rovnako sme denne boli spolu, volali si, dokonca som riešila iného chalana a on pri mne ako kamoš sedel. Ale pusy neboli, nič .... Keď odišiel na vojnu, po niekoľkých dńoch som pochopila a on tiež,že je to niečo viac keď sme sa stretli po mesiaci..to bolo teda, zrazu vášeň, úplne iné rozmery to nabralo. Keby nebol odišiel ktovie či by sa to niekedy zmenilo.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanka8463
autor
25. jún 2014

@miamia3 vidis,hroza ti chlapi...vies,aj ja mam niekedy pocit,ze ma lubi,len to nejako nevie,mozno nechce priznat...nemusim to pocuvat denne,len keby viem,ako to vlastne je..

belllinka
25. jún 2014

@hanka8463 Podla mna ta lubi, rozhodne sa tak sprava, akurat sa to asi boji priznat pred tebou, pred sebou. Mozno sa boji, ze ho budes tlacit do svadby, do dietata. Nechaj tomu cas a nechci od neho nejake vyjadrenia, vyznania lasky, to su len slova, na to chlapi niesu, uzivaj si to, ako sa k tebe a k dcerke pekne sprava a kludne s nim aj spavaj, ak to vyhovuje aj tebe. Drzim palce! 🙂

hanka8463
autor
25. jún 2014

@fidka79 deti s nim zatial vobec neplanujem .toto je po troch rokoch moj prvy vztah od rozchodu s ex,a dcera ho berie ako kamarata..

hanka8463
autor
25. jún 2014

@belllinka dakujem za mile slova..v podstate to tak aj citim,nieje ten typ co kvetnato vyznava lasku,a boji sa,to mi aj priznal..