Má na mňa málo času

10. dec 2022

Má cenu vzťah s mužom, s ktorým sa vidíte tak 1-2 max 3 krát za dva týždne? Podľa mňa je to málo.

jan510
10. dec 2022

a castejsie nechce? Ci preco vlastne sa tak malo vidite?

autor
10. dec 2022

@jan510 Má syna z predošlého vzťahu a trávi s ním veľa času. Čo chápem, ale na mňa akosi čas nezostáva. Rozprávala som sa s ním o tom, povedala som mu, že ma to trápi a že by som s ním bola rada častejšie. Na to mi povedal, že to sa časom poddá.

kacernakokse
10. dec 2022

Ak obaja pracujete a nebývate spolu, tak si myslím že to je v poriadku.

jan510
10. dec 2022

aha no tak zalezi kolko casu na poddanie sa potrebuje dotycny pan ...ved ta nemoze zoznamit so synom aby ste vikendy travili spolu? alebo jeden den nech ma syna a druhy nedelu nech je s tebou + cez tyzden ak nema striedavku

janulicka24
10. dec 2022

Zalezi aj ako funguje, ak chodi do prace, stara sa o dieta a taketo veci, tak je to pochopitelne, uz ma nejake tie navyky, ktore sa tazko kvoli niekomu menia, ale teda ak ta ma rad, tak nejake ustupky, kompromis si myslim, ze by nemal byt problem.

sima338
10. dec 2022

na začiatku možno ok, ak ešte len začínate, nebývate spolu, chodíte do práce a pod., ale potom časom nie.

autor
10. dec 2022

@jan510 Na to čakám, že ma zoznámi so synom, ale chápem, že ešte možno nechce. Dlho spolu nie sme a chápem, že synovi nechce predstavovať každú, aby z toho malý ešte nebol zmätený. Mne to príde, že som niekde ďaleko za jeho synom. Rozumiem, že dieťa je pre neho prvoradé, ale úprimne si neviem predstaviť vzťah s niekým u koho budem vždy druhoradá.

jan510
10. dec 2022

a syn ma kolko rokov? a ako dlho spolu tvorite par?

autor
10. dec 2022

@jan510 Bude mať osem rokov.

autor
10. dec 2022

@jan510 Zatiaľ krátko, 5 mesiacov sme spolu.

kitycat
10. dec 2022

Myslím, ze sa stretávate dost na to, ze ste dospeli, pracujuci a on ma syna

jan510
10. dec 2022

no tak veru tazko povedat, ono ved a travi kazdy den so synom? lebo keby mal prioritu vztah tak by sa to snazil nejako zosuladit syna a teba.Ale ak vztah pre neho je len take spestrenie casu ked sa nudi tak by ma to sklamalo. a ked sa ho opytas tak ti nepovie co je pre neho priorita?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
10. dec 2022

Daj tomu cas. Je pochopitelne a aj spravne, ze syn je pre neho priorita. Casom, ak si vsetci sadnete, mozes sa na uroven syna dotiahnut. Bola som v pozicii matky, ktora musela ratovat dceru po rozpade vztahu, takze viem, ze je zlozite to zosuladit tak, aby boli vsetci spokojni. A dalsim faktom je, ze s takouto vecou proste musis ratat, ked si vyberies chlapa so zavazkom v podobe dietata.

mimi3008
10. dec 2022

3x za 2 tyzdne je zalostne malo

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
10. dec 2022

@elizabet173 Trochu ma teraz zaskočilo čo si napísala v poslednej vete, že by mohol jeho syna uprednostňovať pred prípadným našim spoločným. To ma desí.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fiafia
10. dec 2022

Je to daň za muža zo záväzkami. Je to len začiatok vzťahu pouvazuj čo od toho čakáš a či to tak chces. Nie každá je ochotná sa deliť o pozornosť, pre neho už nič nebude prvý x, s mužom sa už vždy bude spájať ex, finančné záležitosti atď atď...

oli18
10. dec 2022

Ak ti to uz teraz vadi, bude ti vadit cely zivot. Precitaj si diskusie, je ich tu dost, mozno ti to otvori oci.

liljana
10. dec 2022

Preco po 5 mesiacoch neprespavate u seba? Prepac, ale ak muz nema potrebu ta vidiet max 1-3krat za 2 tyzdne, tak mu moc nechybas. Chyba mu sex, nie ty. Posun sa o dom dalej.

andrea78
10. dec 2022

Ja si myslim, ze az taky ,,vazny,, zaujem o Teba nema. To by si cas zadelil inak, zahrnal by to do jeho bezneho zivota. Vyuziva to, co ponukas a to mu staci. Prepac, to si citat nechcela, no takto to vidim ja.

slavomira236
10. dec 2022

@andrea78 tiež si myslim

dilino
10. dec 2022

Nájdi si slobodného bezdetného vždy budeš na druhom mieste. Na prvom vždy bude jeho dieťa ver mi. Takého čo by sa za 14 dní stretol so mnou 3 krát by som nechcela. A ešte napíš že to tri krát bolo za účelom sexu a sme doma .Na začiatku keby bol tak zaľúbený by si mu chýbala chcel by byť s tebou aspoň každý druhý deň ale zjavne to tak nie je. Ved vyskúšaj ho nekontaktovať vôbec ako TY a uvidíš či sa ozve sám ON.

zorienka333
10. dec 2022

Cas je otazkou len a len priorit. Dieta nie je prekazka v tom, viest plnohodnotny vztah. Kolko ludi vychovava aj 2-3 deti a cas si predsa najdu. Tu ide o to, ze jemu to tak vyhovuje, lebo viac ta vidiet nemusi.

autor
10. dec 2022

@dilino No vždy tam bol sex. Ale viem, že ma má rád, mne to ale takto nevyhovuje. Jemu zjavne áno.

autor
10. dec 2022

@andrea78 Aj ja už nad tým premýšľam, možno nechce nič vážne a našiel niekoho koho má rád a ja viem, že rád ma má aj sa cíti so mnou dobre, ale skôr ma berie ako kamarátku s výhodami mám taký dojem.

autor
10. dec 2022

@liljana Prespí občas u mňa, ja u neho len raz som prespala.

viestta
10. dec 2022

vobec nemusi syna uprednostnovat pred vasim, moze ich brat rovnako, ale vzdy pocitaj s tym, ze ma dieta a to bude vzdy riesit. Nastastie pre teba, je to zodpovedny otec, to svedci o jeho charaktere, horsie by bolo ak by sa o syna vobec nezaujimal, to by mi v hlave blikali kontrolky. A ano, aj s nevlastnym dietatom sa da zariadit zivot, ale treba pocitat, ze bude s nim travit cas, budete s nim travit cas vy dvaja, budete s nim travit cas aj ked budete mat vlastne. Aspon tak by to malo byt. A dieta je aj financny zavazok, pre normalneho otca to nekonci poslanim vyzivneho, na to treba byt pripravena.

lady_hurts
10. dec 2022

Mne by to nevyhovovalo a nestačilo. Mám dojem, že váš vzťah je viacmenej založený len na sexe. Začiatky vzťahov vždy bývajú intenzívnejšie. Keby si mu chýbala, bol by s tebou častejšie, všetko sa dá zariadiť keď sa chce. On zrejme nechce, resp chce len keď to jemu vyhovuje.