Má na mňa málo času

10. dec 2022

Má cenu vzťah s mužom, s ktorým sa vidíte tak 1-2 max 3 krát za dva týždne? Podľa mňa je to málo.

andrea78
10. dec 2022

@autorka Sama vidis, resp. pripustas, ze chodi kvoli sexu a to Ti nevyhovuje, chces vztah. Zbytocne to natahujete, citovo sa popalis Ty. Jemu to vyhovuje presne takto, vyuziva ponuku, Ty si namotana, mate odlisne ocakavania. Porozpravaj sa s nim, otvorene a podla vysledku sa zariad. Chlap, ktory so zenou rata a chce ju sa sprava inak. Naco zivit umelo nieco, co nesmeruje kam si zelas? Dufat, ze ...? To je hlupost.

autor
10. dec 2022

@viestta Viem a v tomto vidím, že je fakt úžasný otec, malému sa maximálne venuje, neposiela len peniaze bývalej, ale fakt sa mu venuje.

viestta
10. dec 2022

Tak uz len ostava si vyjasnit aku rolu v jeho zivote mas ty, ci vas vztah ma nejaku perspektivu, ci vobec planuje dalsie deti a podla toho sa zariad. Odpovede na vsetko co sa pytas tu dostanes od neho, nas nazor je irelevantny, dolezity je ten jeho a jeho plany.

dilino
10. dec 2022

no za mňa potrebuje iba sex to si myslím. Ved jasné že TI povie že ťa má rád ved ako ináč. Je rozdiel že TI povie že ťa mám rád. Rada môžeš mať čokoľvek. Ak by TI povedal že ťa miluje tak je to iné ale že ťa má rád rád môže mať dobre jedlo, svojho syna. Milovať a mať rád sú dva pojmy.

autor
10. dec 2022

@dilino Zatiaľ mi teda nepovedal, že ma miluje, to je fakt. Chodíme spolu aj von, chce ísť so mnou do divadla atď... Vraj to myslí vážne, počíta so mnou, zatiaľ to berie v rovine spoznávania sa.

dilino
10. dec 2022

neviem mi ked sme s priateľom začínali sme sa videli takmer každý víkend a v km nás delilo 261 km tam a to iste nazad. A ka je vzdialenosť koľko km od seba bývate.

autor
10. dec 2022

@dilino My sme od seba 115 km.

dilino
10. dec 2022

všetko sa dá nechce TY nevieš čo robí ON a opačné môže mať kľudne vo svojom mieste nejakú priateľku. Ja by som to neťahala dalej ani nevieš ako čas zbehne budeš chcieť mať deti a ON povie že deti už nechce alebo že ešte nie. Chlapi TY môžu aj v 50 ale ženy mi mame obmedzení čas. Ja by som to s nim ukončila. A našla si niečo čo ma perspektívu.

autor
10. dec 2022

@dilino Povedal, že so mnou chce dieťa. Ale to sú zatiaľ všetko len reči, neviem či to myslí vážne alebo to hovorí len tak. Vadí mi, že sme spolu málo a že keď je so synom, tak komunikujeme len cez WhatsApp správy.

simca06022011
10. dec 2022

Ešte áno nebyvate spolu a už ťa desia veci okolo dieťaťa spoločného. Pri podmienkach ako mate je to stretávanie také na hrane. Otázne je čo od vzťahu očakáva. Myslím, ze za 5m ešte nič extra záväzné. Chce to čas, a teda je samozrejme ze syna ma na prvom mieste, ďaleko pred tebou. Nič iné ani čakať nemôžes.

kitycat
10. dec 2022

@dilino aj suhlasim, ale nezda sa mi adekvatne porovnavat cestovanie za laskou ked sme mali 20 rokov, mladost a tak s cestovanim 115km muza so zavazkami a pracou ☺️

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
10. dec 2022

@elizabet173 Beriem to tak, že sú to len reči.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
10. dec 2022

@elizabet173 Možno to myslí vážne, ale sme spolu krátko, ešte mi nepovedal, že ma miluje, ale že chce dieťa so mnou mi už povedal. Asi až čas ukáže.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
10. dec 2022

@elizabet173 Myslím, že nie je ten typ, že by toto urobil.

autor
10. dec 2022

@elizabet173 Trvá na ochrane, takže toto vylučujem.

dilino
10. dec 2022

@kitycat no ved iste ale myslím si že 2 krát za 2 týždne sa stretnúť no to asi je ta jeho potreba.

verkaveverka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pauli222
11. dec 2022

Ja by som vôbec neriešila to, či je to 3x za 2t.. Pre mňa fascinujúce je, že ti chlap nepovie, že ťa miluje, ale sľúbi ti dieťa a trvá na ochrane, lebo účel stetnutia je sex.. Neviem preco stale zeny pocuvaju reci muzov a nevidia, ze ciny a skutky neexistuju. Pre mna je dobry otec ten, koho pri výchove vidím a to, aký má k nemu dieťa vzťah.. nie to, čo on o sebe tvrdí.. To, kam ťa zoberie raz..je úplne jedno, keď nič z toho neurobil.. Stopni sex a začni o ňom iba rozprávať a trvaj si na tom spoznávaní a zážitkoch a uvidíš, či to nebude 0 stretnutí za 3t.. Kľudne to môže byť otecko navratilec, ktorý robí opičky na ex a odbehne sa niekde iba zabaviť, kym sa nevie vrátiť..