Mám 22 rokov a chcem sa rozviesť

kvitok14
21. apr 2016

Ahojte baby .. chcela by som sa s niekím poradiť .. a zaroveň virozprávať :( ... takže .. mám 22 rokou a som zobratá už 2 rok teraz v auguste to bude druhý rok ... ale z manželom sme normálne 4 roky ... máme spolu 3 ročnú dcérku ... no a stala sa taká vec že pred pár mesiacmi nás nechal .. odišiel .. to bolo najhoršie obdobie v mojom živote tak isto aj malinkej .. nechcela mi tížden jesť .. spať ... strhávala sa mi zo sna . hladala ho všade .. a ten pocit keť sa muíš pozerať na dieťa ako sa trápi a chýba jej otec :( :( .... líhať si do postele .. stím že už snami nieje :( ... a pred tím sme sa všeci tulili k sebe :( .... strašné obdobie :( .... a potom po tom čase sa vrátil a teraz býva snami .. ale nikdy snami nieje ... chodí preč :( :( ... druhú ženu nemá vôbec :( ... ale behá z kamarátom ...... niesme spolu ešte ako manželia :( .... a toto mi chýba .....nemôžem sa k nemu pritúliť nemôžem ho pobozkať nemôžem nič :( :( .... a ešte k tomu mi včera zahlásil že sa chce zase odcťahovať nechce sa rozprávať o našom naželstve :( :( .... povie k tomu iba tolko že ma má ešte rád ale že to už nieje ako pred tím :( :( ..... moje dieťa .. má už 3 roky a nechce rozprávať a preto lebo vidí čo sa robí medzy niami dvoma .. pred tím sme boli velmi šťasní .. ale neviem čo sa sňím stalo a keť som sa ho opýtala či ho to omrzelo povedal mi na to že nie ... poradte mi čo mám robiť velmi ho milujem a chcem byt sňím viem že asi si poviete vikašli sa na neho príde niečo iné a a lepšie .. ale ja chcem len jeho aj keť je taký aký je ... baby stze moja jediná nádej poradte ako si ho mám zýskať naspeť :( :( .. skúšala som už všetko

dominika6
21. apr 2016

@kvitok14
zbitočne sem davž vase fotki,tvoj manžel sa tak rozhodol,neverym že nema inu ženu,inak bi neodyšiel len tak bez visvetlenia ,potom sa vratil a zas odyšiel...jeho kamarat bude asy ženskeho rodu,len ti mu veris..
venuj sa dcerke,daj jej všetku lasku a ži dalej...ak o teba manžel nestoji a ti si urobyla maximum ,nechaj ho tak...

kvitok14
autor
21. apr 2016

nie nie ozaj nemá druhú ženu furt chodí s tím kamarátom ... chodí po neho .. sem stále .. vidím ich stále spolu ... a dokonca si teraz asi pomyslíš že som husa ale spáva somnou normálne a odišiel ževrakj preto lebo som bola leňivá a zakazovala mu všetko zakazovala preto lebo si nenechal čas na nás dve -- rozprávala sa sňím aj moja mama .... a povedal jej že on už nechce ženu :( .. tak ja neviem

slniecko154
21. apr 2016

@dominika6
@kvitok14 jemine zeny, preco si po sebe poriadne neprecitate co pisete? po par riadkoch som to vzdala, chapem ze gramatika nie je kazdeho silna stranka ale toto je fakt strasne

candii
21. apr 2016

Boze zeny.. viem ze toto nie je gramaticka skupina a ani nic podobne ale na toto sa mi neda kukat ako vazne.. a k prispevku mi ti zial nepomozeme musis komunikovat s manzelom a ked sa neda a chce odist asi nie je cesty spat.. rozhodol sa .. tam uz ziadna rada nepomoze a tiez si myslim ze ma druhu zenu..

kristinka86
21. apr 2016

@kvitok14 Tak keď nechce ženu a chodieva s kamarátom stále, možno je gay. Iné ma nenapadá z Tvojho opisu...

maxiva
21. apr 2016

si krasna zena,kasli na neho 😉 neponizuj sa,co nemas ziadnu hrdost 😠 najprv odisiel,potom sa vratil,nestara sa o vas a zase chce odist 😠 naco ti je taky muz?!len vas ublizuje!co najskor ho vyhod,nech mozete zacat odznova..ak s nim ostanes urobi si z teba handru,toto normalny muz nerobi 😠 ...vaz si samu seba....inak kolko ma tvoj muz rokov?

kvitok14
autor
21. apr 2016

no to ja už tiež neviem ... ja som sa ho už vela krát pýtala máš druhú ženu prosím ťa priznaj sa mi a on že nie .. a bol aj taký tížden keť .. prišiel ku mne bozkával ma .. obímal .. a všetko proste a mali sme aj taký sex ktorý proste nebol nikdy taký ako za tie 4 roky

maxiva
21. apr 2016

@slniecko154 no podla mna to @dominika6 napisala takto naschval 😀

kvitok14
autor
21. apr 2016

@maxiva 25 má rokou ja viem chápem keť ja už neviem ako dalej proste ho milujem ešte stále .. a nedá sa mi nechať ho neviem nepomôžem si .... :(

7certik7
21. apr 2016

Ako vies ze v tom neni ina? Asi ste sa do toho manzelnstva moc urychlil..joj boze no,asi sa zobudil a nevie si zvyknut,ze uz je zenaty,ze uz nema taku volnost..neviem,ale tiez som taka mlada ako ty,a uz sa tu rozmysla nad svadbou,do ktorej sa mi akosi este nechce :D 🙂a alee podme k tebe,ked budes s nim,tak si sadnite a sa ho opytaj,co sa deje? Co si tak zrazu zmenil nazor? Alebo ho proste vyspovedaj,ved toto neni normalne..;/

fuska
21. apr 2016

@slniecko154 Podla mna domynyka trochu pozmenyla svoj pravopys. Any ja normalne nerobym hrubki, ale tu to uplne pasuje. 🙂

dominika6
21. apr 2016

@slniecko154
chiba ty zmisel pre humor

kvitok14
autor
21. apr 2016

@7certik7 keť on sa rozrávať nechce :( ... to je to vieš ani slovo somnou :(

dominika6
21. apr 2016

@fuska 😀 😀 😀

slniecko154
21. apr 2016

tak ten uvodny prispevok je skor na zaplakanie ako na zasmiatie

maxiva
21. apr 2016

@kvitok14 tak mysli na svoje dieta,lebo on ta bude deptat stale.radsej bez takeho muza ako s nim...zena pozbieraj sa 😠 casom to preboli.ved sama vidis,ze tudy cesta nevede 😒 je mi to luto ☹ musiz sa pozbierat.mozno sa tvoj muz spamäta,ked uvidi,ze na neho kasles.ze vies zit bez neho.ale podla mna to neni dobry napad ostavat s nim

kristinka86
21. apr 2016

@kvitok14 Neklame, že nemá ženu! Na chlapa si sa nepýtala, čo? To by aj iný sex vysvetľovalo.
Ako nechcem byť zlá, ale keď si ostala tehu, tak si mala 18, však? A on mal koľko 21? Je nevyžitý, nepripravený na rodinný život, nezodpovedný, správa sa ešte chlapčensky, nie mužsky...
A dokedy ho budeš milovať? Kým nepôjde od Teba 20x preč a 20x sa nevráti? Toto je pre dcérku oveľa horšie, ako keby ste napr. žili oddelene istý čas, kým sa mu to uloží v hlave, že je už otec a manžel...

sue
21. apr 2016

Pffu, dieťatko moje....ty bývaš s mužom, ktorý nestojí o teba a vašu spoločnú dcéru a teba trápi to, že ho "nevieš nechať"?

...žubrienka síce si, ale rozum by si už mohla mať.
1. ak sa jeden z páru rozhodne, že už vzťah nebude hýčkať, nebude sa oň starať, tak ten vzťah je mŕtvy, aj keby sa ten druhý na hlavu postavil. Ak sa tvoj manžel rozhodol, že už o teba nestojí, proste nijak ho nedonútiš, aby ťa ľúbil. Môžeš buď žiť len "naoko" s manželom - robiť mu slúžku, starať sa o neho, poskytovať sexuálne služby, ale vedieť, že proste rodina nie ste... alebo sa rozveď... ak sa rozvediete :
2. nerieš, že ho nevieš "nechať" ale rieš kde budete s dcérou žiť (nepíšeš koho je byt), z čoho budete žiť, kde budeš pracovať (ak nepracuješ) a kto ti bude pomáhať s dieťaťom...
3. ak rozvod, tak si dávaj dokopy papiere (svoje, dcérine, manželské + účtenky a doklady, aby si vedela žiadať výživné na dcéru) + sa snaž odkladať peniaze, aby si mala niečo ušetrené, keď rozdelíte domácnosti...

Nevyplakávaj tu nad svadobnými fotkami, na to bude bohužiaľ ešte času dosť. Teraz buď racionálna a uvažuj v prospech vašej dcéry - t.j. uvažuj o vytvorení domova a priestoru na dobrú výchovu ;)

Držím palce !!!

bonaqa2013
21. apr 2016

škoda taká pekná rodina a on blbec behá ako pes s prebitou nohou. asi je ešte mladý a potrebuje voľnosť - samozrejme to ho to vôbec neospravedňuje...

kvitok14
autor
21. apr 2016

@maxiva keť ja by som chcela aby všetko bolo ako pred tím .. nechápem ako to napraviť .. vieš .... chýba mi každím kúskom tela ... všetkým :( .. za tie 4 roky sme boli šťasní a velmi len nasťahoval sa sem do tohto mesta jeho kamarát od malička .. a už to začalo a trávi čas len sňím :( ....

7certik7
21. apr 2016

Vyser sa na neho.

vespertine
21. apr 2016

Joj zeny ake ste hnusne. Ked neviete poradit, tak budte tradsej ticho. Ano, ma tam hrubky, a co teraz...sa musite velmi nudit. Inak @kvitok14 tiez si myslim, ze tam toho vela nezmenis, bohuzial. Ak on sam nechce, tak ho neprehovoris, a povedala by som skor, ze ak zena na muza tlaci, o to viac chce on odist. Cize nenut ho rozpravat, hlavne sa mu nepros, maj trochu hrdosti. Ak mu za to nestojite, tak ani on za vela nestoji, a ano chapem, ze to boli, aj to este nejaky cas boliet bude...

kvitok14
autor
21. apr 2016

ket ja chcem len kompetnú rodinu dva tíždne do zadu mi povedal že ma ešte stále lúbi :( .. ale že nevie čo sa v ňom zlomilo :( .. ja už nechápem a neviem ... bolí to velmi to bolí :( :( ... ide mi srdce vidrapiť z hrude :( :( ... milujem ich obidvoch a velmi :( .... za nič nemôžem :( @vespertine

maxiva
21. apr 2016

@7certik7 tak ty si to teraz zhrnula 😀

maxiva
21. apr 2016

@kvitok14 mas pravdu!ty za to nemozes,to tvoj muz je pako 😝 daj si povedat s nim ta nic dobre necaka

snubenci08
21. apr 2016

@kvitok14 pre Boha ak máš kúsok hrdosti a zodpovednosti tak ber nohy na ramená a utekaj od takého decka. Áno DECKA. ..lebo on sa správa a myslím že ešte aj je ako dieťa. Ved máš dieťa tak sa vzchop a začni sa starať o to, aby si jej vytvorila podmienky na normálny život aj bez otca.

dominika6
21. apr 2016

@vespertine
netáraj že sme jej neporadili...čítaj to 3x a pochopíš... a čo že s hrubkami? ona môže a ja nie?

miku1
21. apr 2016

@slniecko154 Myslím, že príspevok od @dominika6 si nepochopila 🙂 Myslím tú gramatickú stránku ...

baranka2
21. apr 2016

Mňa tiež ako prvé napadlo, či nie je gay, skus zistiť, odkiaľ vietor fúka.

kvitok14
autor
21. apr 2016

@maxiva len nechápem jednej veci prečo sa tak zmenil ved on bol taký že nás na rukách nosil ... bolo všetko krásne a raz prelom a nič proste a teraz je to tak :(