Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mám 22 rokov, chcem dieťa a bojím sa reakcie partnera

slecna4041
7. júl 2012

ahojte zeny moje:D tíško vam zavidim ze každá z vas už žažila ake to je nosit pod srdiečkom babo🙂 viem ze to čaka aj mna....svadba, babo, krasny zivot po boku muza ktoreho milujem najviac na svete.....lenze ja už nad babom premyšlam dobry polrok ...a bojim sa o tom rozpravat s mojim snubencom...neviem ako zareaguje:( vzdy ked sa pokusim o rozhovor o detoch tak si myslim ze ho to este dako nezaujima....ma uz pritom 26 ochvilku a roku ubehnu ako voda a ni sa nenazda a bude stary dedo....ja mam 22 pomaly a myslim si ze moj vek je akurat na bambino....myslite si ze je to nanho vela ....?:( ked kazda baba naokolo sa chvali ze caka babo a najme z rodiny ....sa mi tak zda ze velmi plodny rok je🙂 nechcem ho do toho tlacit ,ale uz by mohol dospiet a zacat premyslat nad rodinou....milujem ho najviac na svete aj on mna ale uz sa nemusi spravat ako maly.....

liz_lemon
8. júl 2012

@slecna4041 26 rokov je u muza nieco celkom ine ako keby to bola zena, este je mlady, mozno sa chce venovat zalubam, a nie je pripraveny mat deti, ved deti to je velka zodpovednost, je to na cely zivot
a ked sa mu to bojis povedat, ani ten vztah asi nie je uplne otvoreny medzi vami, podla mna je otazka deti, ta najzasadnejsia, a ak sa na nej dvaja nezhodnu, mali by ist kazdy za svojim stastim niekam inam

kaja73
8. júl 2012

@slecna4041 no chlapi su vacsinou v tomto vekovo o dost za zenami.
Moj otec napr 13 rokov manzelstva o dietati nechcel ani pocut-az v 36 rokoch dozrel na dieta-mna.
Moj muz mal zas prve dieta v 27 rokoch-nasho prvorodneho a nasho druheho syna mal az o 11 rokov neskor-teda v 38 rokoch a sprava sa teraz uplne inak-ozaj az teraz dozrel na take ozajstne tatinkovanie-aj k starsiemu je teraz iny a aj s mladsim si to viac uziva a aj sa mu viac venuje.
Ale aj chlapi su rozni,takze mozno tvoj dozreje skor,ale uponahlat to dozrievanie sa tebe aj tak nepodari-mozno bude suhlasit s babenom,ale ci to bude ozaj jeho vnutorna tuzba je otazne.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli