Mám 26 rokov a nemám partnera

jarmilla
21. mar 2016

Zdravim vas.
Mam 26r. a moj zivot vyzera tak, ze rano vstanem idem do prace a vecer pridem o 20tej utahana ako kôn.
Nechodim nikde von do spolocnosti, pretoze aj ked mam volno som rada ze doma nieco porobim. A nemusim sa trepat do mesta.
Spolocnost mam v robote cely den s kolegynami.
Ako ste spoznali vy svojich partnerov?

lienkaviva
21. mar 2016

@jarmilla ja som mala 28 keď som spoznala mm a tak nejako ako tvoj vyzeral aj môj život 😉 mne ho dohodila kolegyňa, dala mu moje číslo a už to išlo samé (aj keď som tomu nedavala veľkú šancu) 😁

cincila18
21. mar 2016

hehe, my strasne romanticky 😀 na pohotovosti... ja so slepakom, on so zlomenou rukou... vyzerala som vtedy ako 5 minut pred smrtou, ani som ho velmi nevnimala... zistil si, kde lezim a po operacii mi vravi sestricka, ze prisiel vas pozriet priatel... kukam na nu, ze aky? no a odvtedy sme spolu 😉

@jarmilla takze nezufaj, laska si ta moze najst naozaj hocikde...

timea7
21. mar 2016

@jarmilla určite tí muži neprídu za tebou domov, takže bude to musieť ísť opačne. Pravidelný výskyt - športové, kultúrne podujatia. Neviem, čo to máš za pracovnú dobu, ak prichádzaš domov o 20,00 hodine a ešte uťahaná. Kedy by si sa chcela partnerovi venovať? Možno by som uvažovala o zmene zamestnania. Neviem, čo si mám predstaviť pod slovami -že si rada, keď máš voľno, že si niečo doma porobíš. Ak žiješ sama, tak všetko okolo domácnosti musíš zvládnuť ľavou zadnou. Ak nie, tak je niekde problém, alebo je to o tvojej pohodlnosti. Je ľahšie napísať, že si rada, že sa nemusíš trepať do mesta, ako zdvihnúť zadok a do toho mesta ísť. alebo do prírody, napr. s turistickým oddielom. Ja som svojho partnera spoznala na klzisku. Nakoľko ľadovú plochu doma nemám, tak som sa do toho mesta trepať musela a trepala som sa rada.

misel0806
21. mar 2016

Mna osud zavial priamo k nemu ked sme sa prestahovali z mesta na dedinu bol to moj sused dnes uz manzel. Iskry slahaju dodnes❤❤❤

sardinka335
21. mar 2016

@jarmilla láska si ta ťažko nájde doma a v zenskom kolektíve. Som mala taku kolegynu v školstve tam same zeny okrem ,,vypelichaneho,, školníka...a poviem ti ze uz jej z toho, ze nemá ,,klobásu,, riadne kvapkalo na karbid...Podla mna by si mala chodit medzi ludi lebo šťastiu treba niekedy pomocť. Ja sa poznám s mojim mužom od 17tich...spoznali sme sa v mládežníckom stredisku saleziánov don bosca, tam sa vela mladých ,,popárikovalo,, a dnes su manzelia a maju rodiny.

timea7
21. mar 2016

@jarmilla píšeš o sebe alebo o svojej dcére? Tu udávaš vek 26 rokov a v inej téme si prd pol rokom písala a 25 ročnej dcére, ktorá ide na motorke do Chorvátska, alebo sa mýlim?

siska53
21. mar 2016

@jarmilla zo zaciatku na diskotekach,raz aj na inzerat normalne v casaku a mojho terajsieho na internete (vdaka kamosovi,ktory mi vytvoril profil a stastnej nahode,ze sme v nezvycajnom case boli obaja na pokeci - ja som sice v tom case mala priatela,alr nejak s tymto sme si obcas napisali uz bezny email a ked som sa rozisla s byvalym,tak sme sa aj osobne stretli a po roku dali dokopy). Sance ale boli aj v zamestnani ci na roznych party a chatoviciach,no akosi ma ti ludia az tak nepritahovali,ze by som tuzila ist s nimibdo vztahu. Ale ako kamosi boli fajn.

Urcite ale nesed doma,aj ked stastie mozes skusit aj na nete. No hlavne netlac na pilu. Nechci strasne vztah.
Chod sa zabavat,ale nezavazne. Ono to pride samo,ked to nebudes cakat. 🙂.

kexik218
21. mar 2016

@timea7 mozno maju spolocny profil, setria 😀😀😀

slnecnica174
21. mar 2016

@kexik218 😀 😀 😀

tyelde
21. mar 2016

zbalila som ho na nákupe, on predavač, ja zákazník 😀

mihula
21. mar 2016

@timea7 ty tiez vsetko vysnoris 😀 😀 😀

timea7
21. mar 2016

@mihula no nerada deriem klávesnicu, ak to nemá zmysel, ale tu som sa iba slušne spýtala. 😉

nikuliak
22. mar 2016

@jarmilla Treba chodi medzi ludi urcite. S mojim aktualnym partnerom sme sa spoznali na koncerte, on s kamosom, ja s kamoskou, prisadli sme si k nim, lebo uz nebolo volne miesto. :D ale s ostatnymi byvalymi vacsinou cez kamosky, kamosov, prip. brata.

dotka04
22. mar 2016

@jarmilla vitaj v klube 😀 A ja nie som ani veľmi spoločenský typ, takže aj keď by niekedy čas bol, nie je chuť ísť do baru, na disko alebo niekam na "záťah" 😀

argyro
22. mar 2016

@jarmilla a prečo chodíš z práce domov o 20 hod.? Máš dve zamestnania? tu ani tak nejde o to, že nemáš partnera, ty nemáš ani život. čo máš z toho, že si celý deň v práci??

argyro
22. mar 2016

@timea7 no nazdar 😀

katka1981
22. mar 2016

@kexik218, hahahahaha

micpav
27. mar 2016

ja budem mať 27 a nikdy som ešte nemal vzťah tak čo tu nariekaš? :D

monikaparson
27. mar 2016

@micpav len tebe to tak zjavne vyhovuje, nie každý je taký

micpav
27. mar 2016

@monikaparson Nevyhovuje. Avšak žiadnu nemilujem tak čo mám sa hrnúť na silu do vzťahu ktorý by nemal zmysel?

monikaparson
27. mar 2016

@micpav To som ani nepovedala, len som videla pár tvojich príspevkov, tak som na to reagovala. Príde to, príde. 🙂

micpav
27. mar 2016

Hej príde. Už to prichádza 26 rokov 🙂 a ďalších 26 ešte bude. Čo na to teraz odpovieš? 🙂 Také mi nepíš

monikaparson
27. mar 2016

@micpav Kto chce kam, pomôžme mu tam. Možno hľadáš, čo nemôžeš nájsť a možno si len sám v sebe vytváraš nejaký blok a kto vie, možno ti to len vyhovuje. Možno, možno. 😀 Ja neviem, od 17 rokov som mala vzťahy, to ťažko ti tu budem niečo písať, ale až pred 30tkou som našla, čo som hľadala. Hádam to vydrží. 😀

micpav
27. mar 2016

Tak trochu sa musím priznať, že mi to vyhovuje. Som zvyknutý žiť sám a riadiť si všetko sám Úplne samostatný. Nedokážem si predstaviť, že by mi do toho vošla žena a musel by som sa odrazu prispôsobovať obmedzovať deliť a tak ďalej. Zatial je to tak lepšie... a pohodlné

monikaparson
27. mar 2016

@micpav a sme doma, tak nezúfaj. Príde čas alebo žena, pri ktorej ti nebude vadiť, že sa tie veci dejú. 🙂

micpav
27. mar 2016

Nezúfam, len som komentoval 🙂

monikaparson
27. mar 2016

@micpav a nechytaj za slovíčka :D

micpav
27. mar 2016

@monikaparson No mala si to zoštylizovať inak ;) Nerýpem...

monikaparson
27. mar 2016

@micpav Nabudúce, učím sa na tomto podivnom fóre existovať. 😀

micpav
27. mar 2016

Ja sa tu zase zaujímam o problémy žien. Čomu čelia, čo si myslia, čo prežívajú a riešia. Chcel som ich porovnať s mojimi problémami a zistil som, že vlastne žiadne nemám. Netuším však či zoberú moje reakcie na vedomie, keďže sám nemám rodinu a vlastne ani žiadne prežité partnerské skúsenosti, ale aspoň sa snažím logicky a s rozumným uvažovaním poradiť.