Mám 26 rokov a nemám partnera

jarmilla
21. mar 2016

Zdravim vas.
Mam 26r. a moj zivot vyzera tak, ze rano vstanem idem do prace a vecer pridem o 20tej utahana ako kôn.
Nechodim nikde von do spolocnosti, pretoze aj ked mam volno som rada ze doma nieco porobim. A nemusim sa trepat do mesta.
Spolocnost mam v robote cely den s kolegynami.
Ako ste spoznali vy svojich partnerov?

marusia12
28. mar 2016

Mám 42 a som happy, že som sama.....

marusia12
28. mar 2016

@micpav buď rád, že si nenarazil na žiadnu lopatu z koníka 😀 Tu vlastne len zistíš, že máš happy život... lebo čo tu človek číta niekedy, nestačíš sa čudovať... 😀

micpav
29. mar 2016

@marusia12 tak to sa čudujem aj ja pretože sú tu dospelé ženy. Avšak, keď žena miluje tak hormóny a chemické reakcie v mozgu môžu zmiasť aj tak.

marusia12
30. mar 2016

@micpav Mňa tu tie ich problémy fakt bavia.... zrazu zistíš, že tvoje problémy sú nič oproti tomu, či môže napr. tehotná v 8 mesiaci tankovať.... tieto otázky stoja za to 😀

1tatiana137
30. mar 2016
Používateľ 1tatiana137 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.

@marusia12 niekedy je lepsie ked si sama ako mat cely zivot nejakeho hrozneho chlapa na krku..

tinuska1982
30. mar 2016

Ja som do 28 bola bez chlapa a o nic som neprisla...teraz mam dobreho muza a dvoch drobcov...

marusia12
30. mar 2016

@1tatiana137 ja som nejaký čas sama a skutočne radšej sama, ako mať na krku nejaké blba a potom tu na MK vypisovať problémy :_D

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluff
30. mar 2016

@jarmilla tu je jeden potencialny partner ako na zavolanie. Zoznamte sa, toto je @micpav 😀 😀

micpav
31. mar 2016

@bluff Hééj prečo zrovna ja? 🙂

jana_eyre
31. mar 2016

ja som sice so svojim muzom od 21r, predtym to bol moj dlhorocny kamarat..

ale co chcem napisat je, ze si myslim, ze nejako extra vyhladavat muza netreba - taky riadny vztah pride tak ci tak.. co mam skusenosti, ak som silila zoznamovanie s niekym, tak to dopadlo zvacsa katastrofalne..

/po jednom vztahu som chcela rychlo zabudnut a niekoho si najst.. zoznamovala som sa na internete a zazila kopu rande, bolo to ako hladat ihlu v kope sena 😀 vzdy som sa stretla so senom.. az po case som sa tam zoznamila s muzom, co bol naozaj super, ale vztah bol len volny, bol to kamarat s vyhodami z ktoreho po case aj tak nic nebolo/

znie to ako klise, ale partner sa stretne vzdy vtedy ked /alebo kde/ to clovek najmenej caka.. je to proste zakon schvalnosti.. 😅