Mám ho nechať, alebo ešte čakať?

duvi11
1. nov 2014

Dobry vecer poprosim vas o vase rady a nazory .Manželia sme 7rok pred tym sme chodili spolu 2 roky prisli 2 prekne deti,len pred casom sa vsetko zmenilo manzel ochladol nedotyka sa ma,neda mi pusu nemilujeme sa povedal na rovinu ze ho toto cele ubíja tento stereotyp,poprosila som ho nech mi da sancu ze sa pokusim vsetko zmenit ale snaha je len z mojej strany on nic aj dnes som ho objala pobozkala ale on nic povedala som mu ze ho lubim a nic som zufala neviem co mam robit nechcem aby ma opustil navrhla som aj man.poradnu nechce otom ani pocut som na dne nejem poriadne nespim c kuse mi je do placu povie mi ze vidi ze trpim a mrzi ho to ale nic viac uz sme sa vela rozpravali a nic uz nevladzem prosim pomozte co mam urobit povedat ?????nechat ho tak a cakat alebo????

maria1989
2. nov 2014

@kikush1811 niečo podobné som tu včera napísala k inej téme, a kočka mi odpísala, že veď to je normálne 😀

zuzanockamt
2. nov 2014

ked raz laska odisla, tak sa uz nevrati ... moznosti su dve - odist alebo zit vedla seba kvoli detom, okoliu atd a poriesit si popri tom kazdy svoj zivot

nez
2. nov 2014

ja by som to nezavrhla este...nemyslim si, ze ked raz laska odide, ze sa uz nevrati...podla mna je mozne zalubit sa znova do toho isteho cloveka....u nas funguju dve veci....nastavenie zrkadla ( chovas sa identicky ako tvoj partner ) a druha vec, ze ked nieco nefunguje, treba to robit uplne naopak....vsetko 🙂 a este jedna rada, co mi dala moja mama a funguje to...treba raz za cas chlapa poslat von, nech vypusti paru ;) a samozrejme aj naopak...aj ked sa ti zda, ze sa ti nechce...treba ist von...s kamoskami na drink...kino....divadlo...proste hocikam .... bez deti a bez muza ;)

kikush1811
2. nov 2014

@nez presne toto iste si myslim aj ja.... ten chlap asi aj zalubeny stale je, no zena je doma, zavalena povinnostami, detmi... tak ma chlapec istotu v nej .... myslim, ze fakt vztah moze fungovat len vtedy, ked zena ma istotu a chlap nie 😀

nez
2. nov 2014

@kikush1811 hej, stereotyp ubija nielen chlapov, ale aj nas 🙂 preto je podla mna dolezite, mat aj ine konicky ( idealne spolocne), ale aj kazdy osve, okrem starostlivosti o domacnost a deti 🙂 robit veci, co nas spolu bavili ,ked este deti neboli...akoze zalubenost vyprcha, ale mala by ostat laska, dovera, vazenie si jeden druheho pre to, co pre rodinu robi...a samozrejme, poznanie, ze zena sa paci aj inym chlapom nikdy nie je na skodu 🙂 treba byt kocka, nielen pre neho, ale aj pre seba 😉

janka_mamka
2. nov 2014

@kikush1811 suhlasím s tebou a držim ti palce aby si to všetko zvládla . ak ccheš môžeš dakedy napísat poštu. tiež som sama so synčekom , tiež asi preto že som robila maximum a pritom niekedy je najlepšie nerobit nič, nevšímat si tých hclapov a potom s aidu zblaznit čudne ale je to asi tak 🙂

maminuska
2. nov 2014

Ja mám dojem že dnes z 80 %chlapov vyrastajú " egocentrický zmrdkovia " ktorý touto pošahanou dobou sa nudia , ubíja ich stereotyp , nevedia či miluju partnerku alebo ľúbia alebo nevedia nič, ohkaju , hmkaju a očakávaju že partnerka bude behať a behať a nohy si lámat a stále sa zlepšovať a oni budú prijímať a zas nevedia či toto ano či nie.... no dievčatá na toto by som ja nemala nervy. 😀.
Podľa mňa ak som urobila všetko čo som mohla tak je najlepšie už nerobiť nič, nech sa s tým muž sám vysporiada a to už akýmkoľvek smerom .
Ale viest nekonečné a dlhé filozofické rozhovory kde si on sťažuje a narieka ... tak to by mňa evokovalo k tomu fakt zobrať palicu a dobre ho vytĺcť po kešeni .

kubo3111
3. nov 2014

podla mňa sa hrá na dôležitého a chce aby si mu Ty liezla do zadku .Nechaj ho tak a hotovo .Alebo mu povedz to isté čo on tebe a potom to nechaj na ňom, ako on na tebe 🙂

duvi11
autor
4. nov 2014

@kikush1811 Takže v cera som si dupla a povedala som ze staci nezasluzim si toto a ked mam ostat sama s detmi nech je teda tak bol hrdina on uz nechce byvat s nami tak som mu povedala ok akceptujem tvoje rozhodnutie ale ries si situaciu cim skor nemienim s tebou byvat ostal vyvaleny nevedel co sa deje a znervoznel.Dnes prisiel domov a riesil co ma dalej robit povedala som ze co chce vsetko je na nom.Som niekde aj hrda na seba a uvidime co bude dalej .

duvi11
autor
16. nov 2014

Ahojte tak zmena ako taka nenastala skor mam pocit ze moj manzel by potreboval psychologa a uz som mu to aj povedala.Je vlemi naladovy pride z roboty ok ale potom zas akoby ho niekto prepol a koniec.Povedal,ze ma voci mne blok no v sexe nie to je zaujimave a ked mu to poviem nevie sa vyjadrit.Bola som rozhodnuty ze odidem,ale nedokazem deti vytrhnut z domova je mi ich luto.Minule rano mi prisiel z roboty s tym ci mam niekoho ze sa malujem ,chodim do solarka a tak neodpovedala som tak sa s tym cely den trapil a vecer ma posielal za tym niekym 😒 ale ignorovala som ho.Neviem ako budeme dalej,ale nemam s toho dobry pocit niekde som mala pocit ,ze som vyhrala nad niecim ale nie omyl!!!!! ☹ Velmi mi chybaju dotyky pohladenia bozky velmi a uz niekde zacinam mat averziu voci nemu a mrzi ma to a velmi .tak neviem .

majka99999
18. nov 2014

@duvi11 s malovanim a so solarkom neprestavaj, mas pravo citit sa ako zena. Ked sa uz nepacis jemu, tak sa predsa mozes pacit zvysnym 99 % planety, vratane teba.

duvi11
autor
29. nov 2014

Ahojte tak zmena ziadna mozno v tom ze som vsetko povedala svokre nakolko tam manzel stravil 5 dni a nedal si namahu ani sa ozvat poziadal ma aby som ho nechala a uvidíme ok akceptovala som to aj ked to bolo tazke po 4 dnoch napisal "Cau ako sa maju deti" Tak som odpisala dobre a nic viac potom prisiel domov ze chce ten rozvod no nastojila som ze mame dve deti proste to nejde len tak tak ok pokusime sa to dat do poriadku,ale zas len ja som sa snazila a trpela co urobim zle no zas sme tam kde sme boli on proste toto nechce a ked sa spýtam co chce nevie ani sam.Zajtra rano pride z roboty a ide zas domov na 3 dni,ale som aj rada lebo sa s nim mama chce rozpravat neda jej toto cele pokoj a trapi sa kazdy den mi vola ako sa jej syn sprava a tak,Manzelsku poradnu som navrhla a le nechce ist proste ma klapky na ociach a hladi len na to co chce on.Pomaly su tu vianoce a ked poviem dobre by bolo detom uz nieco nakupit a ist stromcek poriesit tak nic nezaujem.Uz ma to nebaví ale neviem ho pustit neviem mam ho rada ale na prvom mieste su deti a tie musi aj on pozerat !!!!! ☹

leona22
29. nov 2014

@kikush1811 klobuk dole, obdivujem, ale nestratila si uctu sama k sebej, velmi drzim prsty aby si nasla v zivote prave stastie lasku.

duvi11
autor
11. apr 2015

Ahojte len info podam prehrala som všetko 21.4 rozvod on podal udajne ma nejaku znamost ☹ to potesi 😢 co uz aspon viem ze som vsetko urobila preto :(

ivivaiveta
11. apr 2015

@duvi11 tak si povedz, ze si urobila vsetko, co bolo v tvojich silach a musis ist dalej...nebudes prva, ani posledna..a mozno mu raz este podakujes, ak stretnes takého, co si ta bude naozaj vazit...pat mesiacov posledynch muselo byt vemi tazkych, prezila si...prezijes aj rozvod...drzim palce..

timea7
11. apr 2015

@duvi11 myslelasom si to od samého začiatku, že má nejakú známosť, vtedy sa muži takto správajú, len si ňou ešte asi nebol istý. Ty môžeš mať svedomie čisté, snažiť o obnovu vzťahu sa musia dvaja. Nebudem ti písať, že to bude teraz úplne úžasné, nebude. Ale nie je to koniec, ale nový začiatok. Držím ti palce, aby si to všetko zvládla aj s deťmi čo najlepšie.

majka99999
11. apr 2015

@duvi11 sno, urobila si vsetko. A on, ked videl, ze uz nenechas sebou manipulobat, tak sa bezsl vyplakat nejakej druhej, ze manzrlka ho nechape. Blbec. Neboj, bude lepsie, nezabudaj, ze teraz budete predovsetkym rodicia.

charity
12. apr 2015

@duvi11 Len poznamka: mne z toho vyplyva, ze jeho mama ho pri nevere kryla. Nebol cely cas u nej ako Ti tvrdili.

Ustraz si vyzivne. Ustraz si nech su v rozsudku tiadne stanovene casy, kedy ma otec cas travit s detmi, nech Ti neprichadza domov kedy si spomenie, ak sa mu vztah rozpadne.

Prisla si o neferoveho partnera. V podstate si vitaz Ty, len to tak este nevidis. Neboj, to pride.

duvi11
autor
12. apr 2015

Bolest velka slzy,smutok,hnev,ide srdce puknut podraz dalsi kolkoo ich este bude???výťaz porazený je to fuk prisla som o vsetko v podstate.uz sa len vyrovnat a zabudnut jedina utecha su deti su vsetko v mojom zivote :(

duvi11
autor
15. jún 2016

Ahojte tak rok za mnou od rozvodu a a musim priznať je mi lepšie bez neho ako s nim aj ked niekedy je to tažke.Bála som sa ako a co bude,ale čas všetko vyriešil.On teda EX už je otcom po 3 krát ma syna narodil sa vo februáry no popritom si uživa ja inde je mi ho niekde lúto ale on to takto chcel.Ja mam tiež priatela a až pri nom som pochopila co je to ak ma niekto naozaj miluje,ak niekto podrží,ak niekto dokáže dat všetko do vzťahu.Takže po roku rozvodu len tolko asi nič lepšie sa mi nemohlo stať. 😉 Dakujem Vám čo ste ma tu podržali,pomohli radami 🙂 🙂 🙂

lienka1701
15. jún 2016

ked ste sa o tom aj rozprávali a nepomáha to zjavne už o to nema záujem a chce niečo ine..spýtaj sa ho na rovinu čo chce teda a na základe toho by som sa rozhodla čo dalej