Mám milenca

1safirka1
3. jan 2014

ahojte baby mam 26r. a priatela s ktorým mam jedno dieta ma rok a pol. nelubim ho už, citim sa zanedbana, nikam nechodime, nevenuje sa mi nerozpravame sa a ked nahodim temu tak vždy ma odbije, nemyslim že ma milenku, ale je zavisli na stavkovanie stale stavkuje nedava mi peniaze, nasla som si milenca s ktorým travim ked sa da svoj cas, je ženaty ale,je mi s nim dobre chcela by som od priatela odist ale kvoli malemu to nedokažem prosim piste len s podobnym problemom ine nazory ma nezaujimaju .dakujem

cecil36
4. jan 2014

@1safirka1 milenca som sice nemala, ale gamblera- stavkovaca ano, treba sa ho rychlo zbavit. Uziva si co davas a dostavas za to velke nic. Zbavila by som sa aj milenca, mozno ti s nim je chvilkovo dobre, ale ten si tiez len uziva co das. Do dalsieho zivota obaja absolutne nepouzitelny.

jahodka8
4. jan 2014

@tanickaskorokubikova Ste len na začiatku vzťahu/ manželstva, ešte prídu situácie rôzne, muži radi od problémov utekajú.

mamavera
4. jan 2014

@cecil36 problémom je to, že je priateľ trošičku ženatý.....v žiadnom prípade nie som za to, aby žena žila v nefunkčnom vzťahu s človekom, ktorému je ukradnutá, veľa krát som to tu na fóre písala. Ale riešiť svoj rozbitý vzťah rozbíjaním ďalšieho....

1safirka1
autor
4. jan 2014

@renka40 hm konečne niekto kto ma nezhadzuje ako ostatne tieto mamicky nemamicky- nepochopili ma a zapojili sa do diskusie ktoru nikdy nezažili a ani by zazit nechceli. ja mam doma gemblera stavkovaca ktorý s prepacenim vsetko predrbe a vsetko taham ja tiež som na pokraji zufalstva že som potrebovala niekoho mat pri sebe kto ma pochopí no nechcem ho za manžela ani nechcem aby sa rozisiel o tom nebola ani rec len nam je proste fajn

zenazaba
4. jan 2014

@1safirka1 chápem potrebu mať v zúfalej situácii "niekoho pri sebe" ......ale je nutné mať zároveň "niekoho v sebe" ? 😅

maminuska
4. jan 2014

@zenazaba úžasná poznámka 😀 😀 😀 😀 😀 .

tanickaskorokubikova
4. jan 2014

@jahodka8 na to si ako prišla že sme na začiatku?? 😀 😀 😀 žijeme spolu osem rokov 😀 😀 😀

zenazaba
4. jan 2014

@tanickaskorokubikova vy spolu žijete od štrnástky? :P

tanickaskorokubikova
4. jan 2014

@zenazaba ja som mala 16 a mm 24

zenazaba
4. jan 2014

@tanickaskorokubikova ach ano, to bude tym, ze zenazaba nevie pocitat 😀 😀 😀 ale aj tak si neviem predstavit ako 16-rocna slecna moze s niekym zit... 😅

tanickaskorokubikova
4. jan 2014

@zenazaba zo začiatku víkendy prázdniny a keď som mala 18 tak už natrvalo 😉

renka40
4. jan 2014

sú saujímavé podpichy ako ,, mať niekoho v sebe" @zenazaba a prepač @maminuska aj tvoj súhlas nie je na mieste ak ste nešli do kláštora a dokonca máte deti , asi aj vy ste mali aj v sebe...
... prosím ženičky, mamičky zdržte sa irónie, tá tu nie je na mieste... je to proste život, ktorý prinesie všetko možné (aj také, na čo by sme radi zabudli, na čo nikdy nebudeme hrdé) a predsa to nejako prišlo a stalo sa...
potom tu naozaj nepíšte tie ktorých sa to netýka, majú svätožiaru nad hlavou a nemajú pre to chápanie...
Ani ja neschvaľujem neveru a stalo sa to aj mne (necielene, nenáročky...)
Keď som pocítila chápanie, oporu, aj bozk k sexu neolo ďaleko, ono to príde samo, a potom si len kradnete niečo pekné do utrápeného života... to ťa nechcem podporovať @1safirka1 v tvojom neverníckom živote!!!!! daj si veci dokopy čím skôr!!! čí skôr! Nemaj na svedomí nešťastné prepuknutie nevery (a tým prekliatie podvedenej ženy) niektorá ti tu písala, že keď nie ste zosobášení, neváhaj! odíď. Nečakajú ťa súdy a on nech si prehráva svoje peniaze a nežil ešte k tomu na tvoj úkor a úkor dieťaťa (aby mal koho vyžierať a mal mu kto poprať... tú výhru ktorú ti občas prinesie domov môžeš osrať! prepač za výraz

renka40
4. jan 2014

joooj. Ta ja som si to tu jak pobabralaaaaa ☹ keď som sa verejne priznala k svojmu poklesu a niektoré ma možno aj obdivovali (???) možno ma ospravedlní len to, že som bola viac bitá ako sýta (preto som sa znížila k takému ohavnému k ukameňovaniu hodnému činu)
ale nie o tom som chcela... koľko takých žien máme vo svojom okolí, vo svojej blízkosti, bavíme sa s nimi (aniž by sme vedeli aké tajomstvá skrývajú) možno by sme im napľuli do tváre keby sme o tom vedeli a mali na to odvahu. to len tu sme také odvážne! Koľké boli na potratoch, koľké majú milencov, koľké žijú dvojaký život,a čo ja viem čo ešte

maria1989
4. jan 2014

@renka40 prečo napľuli do tváre? každý nech si žije ako vie 😉

renka40
4. jan 2014

@maria1989
to som len usúdila z niektorých pohoršených žien z tejto témy... aj keď je to staré ako ľudstvo samé 😅 (a stále to tu bude)

jabadaba
4. jan 2014

@1safirka1 no tusim si vyberas jeden "podarenejsi" exemplar nez druhy. Jeden zavisly na stavkovani, druhy zenaty a len pre spestrenie. Hm...taky trty frty zivotny styl... nuz, kazdy ako chce. Nech sa dari. Do tretice snad siahnes po niecom odchodnejsom. 😀

jabadaba
4. jan 2014

@renka40 prilis si to beries. 😉 Zivotny styl, ktory si zvolila zakladatelka nie je stastny. Ako si isto citala - jedneho partnera, ani nie manzela (chvalabohu) ma stavkovaca. Cize nic perspektivne a zodpovedne do zivota a buducnosti. Riesi to milencom. To by bolo mozno aj OK ak by nebol zenaty. Zas jej casom ostanu len oci pre plac. Pan si, s prominutim, zasunie mimo stereotypny domov, pobavka sa a ak sa mu to prestane hodit, tak milu mamicku posle k sipku. Najhorsie bude ak byt toto "spestrenie" zostalo s nasledkami v podobe dalsieho dietata. Nic vynimocne. Perspektiva potom jak delo. Takze ano, treba chapajuco a utrpne mamicke zakladatelke pohladit vlasky, povedat jej ako skvelo svoju situaciu riesi a ako bude fajn.... A potom este tu o Cervenej Ciapocke, nie? 😨

dejnas
4. jan 2014

@renka40 tu predsa nejde o svätožiary, ani úplné nepochopenie... myslím, že každá prispievateľka reagovala na ľahkovážný postoj, ktorým svoju neveru zakladateľka prezentuje...
isteže, stať sa môže... nikto z nás nie je dokonalý... ale predsa tu nebudem vypisovať - že mám milenca len na spestrenie.... tak tým by som sa rozhodne nechválila
ak by tam boli city, vznikal by vzťah, uvažovala by odchod a následné spolužitie s milencom... budiž... stáva sa....
ale celkovo mi vyjadrenia zakladateľky prídu pomerne nezrelé... žijem v zväzku, máme problém, neriešim, partner stávkuje, tak ja si idem zatr..ť inde, aby mi bolo lepšie 😝
ale na druhej strane nechce od partnera odísť kvôli dieťaťu???
nezáujem o riešenie partnerského problému nepovažujem za ukážkové rodinné prostredie pre rastúce dieťa....
myslím, že ona vôbec nevie, čo chce, ako so svojim životom a vzťahom zaobchádzať....
takýto životný postoj majú skôr slobodní, bezdetní ľudia (isteže nie všetci), a hlavne bez zodpovednosti! takí, ktorí si to ešte ako - tak, môžu dovoliť

moja rada je: ak nechce riešiť problém - nech odíde a nech opustí aj milenca!
nech si dá v prvom rade svoj vlastný život do kopy a potom nech hľadá prípadný - perspektívny - vzťah!

kiki68
4. jan 2014

zenaty sa malokedy rozvedie kvoli milenke, to nakoniec byva pre nich taka dobra zabava a tiez unik od beznej rutiny a okukanej manzelky. Chapem,ze mozno si s nou tiez nema velmi co povedat,ale myslis, ze by Ta vzal pod svoje ochranne kridla aj malym dietatom,keby sa to cele prevali a Tvoj muz Ta vyhodi a pod. ? toto moze byt este pekne rodeo,takze si musis davat pozor co robis a mysliet aj za dieta, hoci chlapa uz nelubis. Nehovorim,ze mas cely zivot ostat pri niekom,koho nelubis,ale milenec sa moze obratit chrbtom,ked pride na lamanie chleba.

kofoluska
4. jan 2014

@1safirka1 Parkrat som prispevok vymazala, mala som na prstoch nie zrovna pochvalne slova, ale potom som si spomenula na svoje milenecke vztahy so zadanymi muzmi (ja som vsak bola vtedy slobodna a bezdetna a ani jeden z nich nebol zenaty a nemal deti, mali "len" frajerky ci snubenice) a naozaj nie som ten, kto by ta mal akokolvek sudit. Nie som a nikdy som v takejto situacii nebola, ale skusim. V prvom rade vsak, aj ked o tie nazory nestojis, musis pochopit aj rozhorcene a moralizujuce reakcie mnohych mamiciek. Ved mozno spavas prave s ich manzelom. A mnohe z nich situaciu s nevernym manzelom riesili, rozbilo im to rodinu, pripadne ju za cenu velkej bolesti a sebazaprenia udrzali a pokusili sa najst vo vztahu este zmysel. A potom tu pride mlada holka, ktora sa verejne prizna k tomu, ze spava so zenacom. Silna kava, no 🙂.

Ale k veci. Moj ujo je gembler, takze viem, o com pises. Stavkovanie je rovnaka zavislost ako ta na cigaretach, drogach ci alkohole. Je to choroba, ktora sa musi liecit, ale liecit sa musi xciet chory sam kvoli sebe. Ak tak nespravi, ak sa lieci z inych dovodov, sam pred sebou nikdy vnutorne neprizna, ze ma problem. A ku svojmu "poklesku" sa po case zase vrati. On sam na tom totiz nic zle nevidi.
Pre choreho cloveka je normalne, ze vidi len stred svojho zaujmu a o nic ine sa nestara (nezaujimas ho ty, nezaujima ho vase spolocne dieta, ucty, starosti, problemy, nema zaujem sa o nicom rozpravat, nema zaujem o sex .... o nic). V tvojom pripade tvoj partner vidi len stavkovanie a na vsetko ostatne kasle. Hlavne ze su peniaze na to, aby stavkovat mohol. Neboj sa, len raz by si priskripla kohutik a nestacila by si sa cudovat, coho vsetkeho je schopny. Ako ti tu uz jedna holka pisala - abstak je zly - a cim vacsia je zavislost, tym horsi (agresivnejsi) je abstak. Ver mi, ze to zazit nexces.
Takze dievca zlate, si mlada, pises, ze uz teraz vsetko tahas sama, takze si aj financne od partnera nezavisla. Odid. A nie ze "kvoli dietatu nedokazem". Prave kvoli tomu dietatu by si si mala zbalit veci a ist prec. Urcite svoje dieta nadovsetko milujes a xces, aby vyrastalo v harmonickej a laskyplnej rodine. Tu so svojim terajsim partnerom nevytvoris, aj keby si sa na hlavu postavila. Niekedy je lepsia len milujuca matka ako obaja rodicia, ktori sa vsak navzajom nemiluju, nejavia o seba zaujem alebo sa neustale dohaduju a hasteria.

1safirka1
autor
4. jan 2014

@kofoluska dakujem za radu....s tou agresivitou mas pravdu, niekedy mam pocit že by ma v amoku aj zabil...

renka40
4. jan 2014

@jabadaba @dejnas súhlasím aj s vami... nehladiť po vlasoch, ani nebrať ako spestrenie ja ja som toho názoru,že ak chce s tým niečo robiť, nech zanechá oboch!!!! toto je jednoznačné riešenie. Keď sa tak zoberie tak aj otec jej dieťaťa je tiež len milenec 😒 keďže nie su zosobášení...
Každá žena, ktorá ma milenca je chudera, je úbohá (nemyslím tým na pohladenie po vlasoch) je nešťastnica. Aj tá čo to urobí v zúfalstve aj tá čo to robí z rozkoše. Obe prípady sú súce k psychiatrovi (alebo sa uvedomia a začnú robiť niečo so svojim životom samé)

nie, neberiem si to osobne, len som to brala všeobecne... zo všetkých strán prečo sa to deje, prečo sa to stáva ... a nikdy sa to ani neprestane stávať kým budú žiť ľudia (a každý je ohrozený či je na jednej strane brehu, alebo na druhej)

blue_eyes
4. jan 2014

@1safirka1 užívaj si kým môžeš 🙂 ale zatiaľ neodchádzaj od priateľa, nechaj tomu voľný priebeh 🙂

hoblinka13
4. jan 2014

@1safirka1 vsetky ti rozumieme a chapeme v tom,ze mas trapenie s takym chlapom.ale hladat utechu v zenatom muzovi je sklamanim.predstav si seba v role jeho manzelky a ver,ze sa ti to vrati.

maminuska
4. jan 2014

@renka40 pri všetkej ucte k tebe , ano mala som v sebe ale toto čo si napísala vypadlo z konceptu témy.
Poznámka to bola uplne trefná a jasne vystihla situáciu . Ak som neštastná tak hľadám priateľa , blizku osobu ale "nemusím s ním hneď spať ", , to sme snaď pochopili všetci nie.
Ja som prežila fakt veľa a veľa zlého ale na toto proste nemám .

ajca123
4. jan 2014

@1safirka1 mam kamošku co bola v takej situácii ako ty... Jej partner nekomunikoval so svoji manželkou a mali jedno dieta.. A jeho manželka sa tiež nudila ako ty a našla si milenca.... Ale ten nebol ženatý ako tvoj...
Láska to bola len u ni a on ju mal iba pre to spestrenie... Narozpraval jej všelijaké bludy.. A chcela muža opustiť a rozviesť sa...
Ale rozsvietilo sa jej v hlavenke prečo ma so svojim mužom dieta a povedala si ze svojho muža zmení... Sadla si s ním a porozprávali sa a bolo aj zopár hadok... Ale podarilo sa jej muža zmeniť,a teraz maju úžasný vzťah a dve krásne deti...
Tak byt tebou začnem bojovať aj kvoli synovi a sebe... A ked sa na to vyseteš,načo sis robila z mužom dieta...

renka40
4. jan 2014

ach nieee maminuška , ja čítam tvoje názory a viem, že si správna žena! Vobec som nechcela uraziť, každá minca má dve strany všetko sa dá osmiať keď sa chce a dotkne sa to niektorej strany. nič nevypadlo z konceptu.
A každá sme iná, máme iné hormóny... niektorá potrebuje sex, niektorá bútľavú vŕbu, iná zasa hľadá lásku a nie a nie ju nájsť , niektorá sa uzavrie do seba, niektorá sa chce pomstiť všetkým chlapom...
Áno nemusí s ním hneď spať, ale keď sa to už stalo?
Ona sa nepýtala či môže s ním spať, ale pravdepodobne už s tým chce niečo urobiť a najmenej čo potrebuje je výsmech alebo odsudzovanie
A ono je to ťažké radiť a nezamotať sa 🙂

kofoluska
5. jan 2014

@1safirka1 Nemas za co. A ked si si vedoma toho, co doma mas - fakt nemas dovod ostavat ani o den dlhsie. 🙂 Financne to zvladnes, takze nie je o com. Este sa ti ulavi, ze financie nepojdu do stavkovania, ale iba na teba a tvoje dietatko. 🙂 A to ti jedneho pekneho dna podakuje, ze si neostala s gemblerom, s ktorym by pekny zivot nemalo (nemyslim ironicky, ale uplne vazne). Drzim palec.

zenazaba
5. jan 2014

@renka40 my nespávame so ženatými....leda tak s vlastnými manželmi 😀 a jasne že som ironická, je mi zle zo žien (aj mužov), ktoré sa pchajú do postele ženatým a potom vyplakávajú......pre mňa nie sú nič viac, len chudery...

renka40
5. jan 2014

@zenazaba veď toto som písala, že sú ubohé chudery, poľutovania hodné vhodné pre psychiatra. ( niektoré sú vychcané, prefíkané kurvičky, tie sú tiež pre psychiatra)Joj aj ja by som vedela byť ironická, ale mne je tých ľudí v podstate ľúto...

Keď som bola s prvým dieťaťom tehotná v 8-9mesiaci a môj bývalý si doviedol domov štetku (priamo z cesty z plzne) samozrejme také rozprávky aké mi naklamal by ste nevymysleli a ja som mu uverila, lebo by som neverila, že je takého niečoho človek schopný!!! bývala u nás!!!! a keď som začala niečo tušiť a prevalilo sa to... ja som sa hanbila ako som naletela!!!! Aj teraz je mi z toho zle! odpustila som mu a porodila ďalšie dve deti a stále mal milenky, len ich nevodil domov a dokonca on žiarlil na mňa a bil a týral rôznymi spôsobmi... aj ja som potom zlá, keď som mala milenca (o ktorom nikto nevedel) dozvedela som sa že je ženatý pár rokov, bezdetný a že sa rozvádzajú, ale mne to bolo v tom momente jedno! Ako sa náš vzťah neplánovane začal, tak sa aj skončil. A vôbec nešlo o sex (doma som bola znásilňovaná kedykoľvek) išlo o cit, nehu ktorá mi vtedy tak chýbala. Chápeš? Vďaka tomu som nabrala silu a pustila sa do boja, do rozvodu, a to som vedela, že mi hrozí aj smrť...

Ja sa tejto tu dotyčnej nejdem zastávať, ale ani vysmievať, ani ponižovať.... aj tak si svoj život musí dať doporiadku ona sama, my to za ňu neurobíme