Mám nefungujúce manželstvo a našla som si iného

babulinka29
21. jan 2013

Ani neviem ako začať alebo kde začať aby som to zhrnula tak v skratke....som 13 rokov vydatá z nášho manželstva sú dve deti dvaja chlapci vo veku 13 a 7. naše manželstvo prešlo všeliakými krízami...bolo aj šťastné obdobie aj smutné. Len nejak posledné štyri roky je to už z mojej strany iba zo zvyku. Môj manžel nie je zlý chlap mám pri ňom všetko po materiálnej stránke máme krásny dom autá našim deťom nič nechýba. Ale to je tak všetko......ani neviem ako sa to stalo proste som sa zamilovala do mojej prvej lásky, ktorú som po 15 rokov stretla a jednoducho to prišlo samo a zamilovali sme sa do seba znovu. Snažila som sa to utajiť ale proste to prasklo môj muž sa všetko dozvedel, zo začiatku ma prosil aby som s ním zostala a ja som nevedela čo skorej ťahalo ma to za tým druhým ale na druhej strane tu mám deti všetko tak som zostala s manželom, že sa pokúsim to dať ešte nejako do poriadku. Ale doma sa to iba stupňovalo nakoľko býva s nami moja mama ktorá vždy držala jemu stránku nie mne vždy si jeho zastávala a to iba preto, že sme sa mali po finančnej stránke dobre že nám nič nechýbalo. Stupňovalo sa to hádkami, krikom nadávkami vulgarizmami až to prešlo do toho, že ma pred deťmi trieskal o skrinu kričal zahnal sa na mňa ale nedal mi facku ale viac ma bolí to, ako sa správal ako keby ma bil. Až to vyústilo do toho, že jedného večera si zavolal ku nám domov toho môjho priateľa s tým, že sa mám rozhodnúť buď odídem alebo ostanem a zabudnem na neho a budem žiť v manželstve ako doteraz. Mala som sa v ten večer rozhodnúť, s ktorým chcem zostať rozum mi vravel ostaň a srdce ma ťahalo preč. On dokonca prišiel čo som nečakala povedal, že tak ma ľúbi, že nedovolí aby som trpela toto urážanie ale tiež nechcel aby som odišla od detí. Ale môj muž ani počuť deti mi nedá deti nezoberiem z domu, a nahučal deti, že som k...a a mám iného samozrejme, deti boli na jeho strane hlavne ten starší. Tak som sa zobrala a odišla s tým, že budem za deťmi chodiť a požiadam o rozvod. Za mesiac čo som bola mimo domu som prežívala peklo smsky urážlivé keď som prišla domov tak sa Manžel správal normálne ale starší syn ma odmietal nechcel ma ani vidieť a to ma zabíjalo. tAk som po mesiaci sa vrátila domov s tým, že skúsim nejako s mužom zachrániť čo sa dá. Prijal ma naspäť aj deti ale po troch týždňoch čo som doma je to zase to isté. Proste zákazy príkazy moja mama sa do všetkého stará proste nemôžem ani dýchať podľa seba musí byť upratané ako ona chce musí byť navarené vtedy ak neožehlím v ten deň ako ona povie tak už je zle....a stále sa hádať ma tiež nebaví.
Som rozhodnutá požiadať o rozvod ale mám strach veľký strach. Ako som sa vrátila domov zistila som, ke´d som si len tak behala po počítači proste v dokumentoch mal video natočil ma tajne ani som o tom nevedela, keď som sa sprchovala proste dal kameru do kúpeľky a ani som o tom nevedel, našla som v jeho nočnom stolíku moje nohavičky schované, šaty mi roztrhal len preto, aby som si ich už nikdy neobliekla ak budem s iným. Mám pocit, že je už posadnutý mnou proste stále mi vraví, že on nedokáže žiť s inou ženou akoso mnou, že nechce inú ženu iba mňa lebo ma miluje ale ja mám pocit, že on je tak mnou posadnutý a pripútava si ma viac a viac, ale neuvedomuje si, že mňa si týmto jeho správaním iba odhadzuje od seba. Neľúbim ho mám ho rada svojím spôsobom však sme spolu niečo prežili ale nechcem s ním zostať ....nedokážem už ani v tom dome fungovať držia ma tam iba moje deti nič viac.....som tam ako v base nemôžem ani telefon zodvihnúť aby ma nekontrolovali na počítač ani nechodím sleduje ma na každom kroku....včera mi zase vykričal, že ľutuje, že som sa vrátila že ma zbalí a vyhodí na ulicu a podobné veci. Zatiaľ som to neriešila nijako ale poznám ho aj mamu a modlím sa, aby to nezašlo ešte ďalej. Bojím sa tam byť v tom dome čo sa zase vyhrotí čo zase mu bude vadiť proste viem, že som urobila ja chybu, keď som si našla iného ale nedokážem už byť v tomto vzťahu z mojej strany žiadna láska nie je je to už iba o zvyku, nedokážem mu dať ani pusu ani s ním ísť do postele snažila som sa ale nejde to zo mňa a nasilu to robiť tiež nechcem to by som šla sama proti sebe. Bojím sa, že bude mi robiť peklo ak zostanem v dome ale zase viem, že deti by so mnou neodišli pretože sú zvyknuté žiť v tom dome majú tam svoje pohodlie a sú na neho naviazaný jasné však on zarába viac ako ja aj to som už dostala vytknuté, že všetko platí on že ja zarobím minimum a podobné veci......Chcem sa s ním vkľude dohodnúť aby sme si nerobili naprieky ale on ani počuť nič v kľude nechce riešiť...a ja mám pocit, že som už na konci so silami.......

haslerka27
21. jan 2013

ty si si nasla pocas trvania manzelstva ineho,a netajis sa tym...................toto proti tebe pouzije a daj pozor aby ti neozbral deti kedze ty odchadzas zo polocnej domacnosti za inym.toto by ta malo viac stvat ako jeho dost netypicke spravanie...obmedzuje ta a narusa tvoje pravo na sukromie tym ze nainstaluje kameru do sprchu.ako toto je dobryyy trapas.no neviem,porad sa s nejakym dobrym pravnikom lebo tvoj novy vztah hra do karat jemu

lucia26r
21. jan 2013

Ver mi že ja vôbec nehresim, ale po prečítani si tvojho článku súdim , že byt tvojim mužom , tak ťa dávno pošlem do

baklik
21. jan 2013

hmm, tazky a zlozity pribeh... 😒

anjelicek26
21. jan 2013

@lucia26r - napisala by som to inak, ale suhlasim 😖

@babulinka229 Nezasluzis si ani deti, ani nic po tom, co si vyviedla. Láska ta k druhemu taha, no tak dobre a to az tak, ze su ti deti a ich potreby, tuzby, uplne jedno. Nove vztahy sa zacinaju tak, ze sa predosle ukoncia. Ver mi, ze tvoje deti k tebe nebudu chciet ist, maju v tom veku uz dost rozumu, aby si dali dokopi, kto je na vine rozpadu vztahu. Tym padom si prisla o vsetko, len si to este neuvedomujes. To, ze bolo manzelstvo nefunkcne je typicka vyhovorka chlapov, co podvadzaju zeny. Len tu je to naopak. Ale za to o nic lepsie.

katkanova
21. jan 2013

deti tazko odpustia tomu kto "rozbil rodinu" - mozno, ale naozaj len mozno to pochopia ked budu starsi ale to zalezi na tom co ste im do zivota dali vy, a co sami zaziju - cakat to od nich nemozes. viem sa do nich vcitit a ani ja by som nechcela ist s matkou oc podvadzala mojho otca ist zit k inemu chlapovi, odhliadnuc od financnej situacie, ta s tym ma spolocne velmi malo. takze sa opytaj sama seba ci vies prijat aj tu moznost ze deti zostanu s otcom a mozno ti nikdy neodpustia. ak ano, nevahaj a poziadaj o rozvod. ak nie, nemas inu moznost ako zostat s tvojim muzom podla mna... kazdy mame svoje bremeno - a ty mas na vyber 2, je na tebe ktore sa rozhodnes niest ...

baklik
21. jan 2013

@anjelicek26 zas ono mohlo byt ozaj nefunkcne, len z neho nechcela vycuvat... ci kvoli detom, kvoli sebe alebo z pohodlnosti. taketo veci sa proste stavaju, netvarme sa, ze nie. akurat, ze zeny sa zvyknu vacsmi obetovat. nuz co, pravdepodobne jej riadne poblaznil hlavu a ona sa nechala uniest. ale suhlasim s tebou, ze nove vztahy sa nadvazuju az potom, ked sa stare ukoncia. ale ja predpokladam, ze asi by ho nikdy neukoncila, keby sa jej nebol do cesty priplietol tento clovek... nuz, bohuzial, pos..la si to, tazko teraz radit 😒

bublina83
21. jan 2013

@babulinka29 Kazdy v tomto pribehu vidi to co chce vidiet a niektore situacie si musi clovek len zazit, aby ich pochopil. A zvlast tu vo forach nie kazde napisane slovo je aj spravne pochopene. Na problem vo vztahu su vzdy dvaja ludia, cize nie len ty si ten velky vinnik. To, ze si si nasla milenca bol sice spustac naslednych udalosti, ale nebol to dovod ... a preto ja ta neodsudzujem, aj ked kazda z nas by riesila takuto situaciu inak. Drzim ti palce !

lucia26r
21. jan 2013

@anjelicek26 ja neodcudzujem to že sa zalubila lebo to sa môže stať hociktorej, nikdy nehovor nikdy, odcudzujem ale to, ako sa snaží ešte ociernit toho dobrackeho muža, čo jej odpustil a prijal ju naspäť po tom všetkom, verím tomu že aj potom si stále s milencom vypisovala, preto to uz chudák jej manžel nezvládol a reagoval tak ako reagoval. O deťoch ani nehovorím, čo je to za matku ktorá dokáže takto psychicky ublizovat svojim deťom, môže sa riadiť heslom: ja, ja, ja, jenon ja.

sashabb
21. jan 2013

@lucia26r
@babulinka29

Pokiaľ by to bol "dobrácky" manžel tak by sa nikdy nesprával tak ako sa ukázal. Možno by to prišlo časom a rozvod by bol tak či tak 😒

lucia26r
21. jan 2013

robí tu z neho uchylaka a násilnika a zo seba dobrú matku ktorá nechce opustiť svoje deti aj ked sama od nich načas odišla

lucia26r
21. jan 2013

@sashabb a čo tak si vypočuť aj druhu stranu? Ako by si reagovala ty keby ťa milovaný muž podvadzal? Koncim, uz som sa vyjadrila na môj vkus až moc. Nech si to riešia sami, je to ich vec.

mimka11111
21. jan 2013

nikoho neodsudzujem,je to každého osobná vec...jediné čomu nerozumiem je to, že prečo všetci tvrdia ako je ťažké ukončiť už "zabehané" manželstvo, príp. vzťah, ked sú v ňom deti a pod. ...no na druhej strane je také jednoduché nájsť si popri manželstve nejakú bokovku 😨.....nemalo by to byť v opačnom poradí? najprv ukončím manželstvo,ked už v ňom nie som šťastná a potom začnem nový vzťah... 😒

fallingstars
21. jan 2013

@babulinka29 To, co se stalo, Tvá nevěra, apod., je jedna věc, ale to, jak se k Tobě chová Tvůj manžel, je věc druhá...nemyslím, že s takovým chlapem Tě ještě čeká štěstí, a v takové konstelaci ani Vaše děti. Píšeš, že to není zlý chlap...upřímně, co by musel ještě dělat, aby zlý byl? Neříkám, že s Tebou má zůstat, ale tohle moc o rozumu nesvědčí.

Těžko radit, ale osobně bych to neprodlužovala, i kvůli dětem, požádala o rozvod a vzala si dobrého právníka. Pokud to dobře postavíte, nemyslím si, že by takovému svěřil nějaký soud děti...

anjelicek26
21. jan 2013

@sashabb - zufali ludia robia zufale veci. Predstav si to opacne... prijdes na to, ze ta manzel podvadza s byvalou laskou. Das mu na vyber - ty alebo ona. Ona si vyberie novu lasku, odijde. Ty ho stale milujes a das mu dalsiu sancu, jeho to stale taha k inej, mysli na nu, ked je mimo domu, tak s nou spi, travi vsetok cas... nerobila by si potom zufale veci? Dala by si takemu muzovi tvoje deti? Nie pekne by ostali pri tebe.

Jej manzel zabezpecuje rodinu, miluje ju natolko, ze je ochotny jej aj toto vsetko odpustit. Ze sa jej mama stavia na jeho stranu plnne chapem. Ono nefunkcne manzelstvo bolo evidentne uzky uhol pohladu, ked on robi vsetko, aby to zachranil. Vymenovala tu negativne eskapady, to by vedel kazdy zo zivota... ale tie pozitiva komplet vynechala a nepochybujem, ze je ich tam niekolko... napr. tie tyzdne, co nebola doma sa komplet staral o deti, napriek praci atp. Kontroluje telefon, mail, lebo nechce, aby volala JEMU. A ona by to evidentne robila... proste vsetko zle.

anavila
21. jan 2013

ahoj...prepáč, ale ja sa vobec tvojmu mužovi nečudujem ani deťom...len si predstav, ako by si sa ty citila na jeho mieste...To že ťa deti odmietnu bude asi daň za tvoju Lásku, nemozes mat aj milenca aj deti, uvedom si to, nemozes nakazat vsetkym, ktorí do tvojho života zapadaju, aby sa prisposobili tebe...najradsej by si bola s milencom a s detmi...ale to neide...proste to neide...zmier sa s tým

simca06022011
21. jan 2013

@sashabb a ako zle sa spraval? normalne skratovo-ziarlivo, ked sa mu rozpada rodina.. zeny sa spravaju uplne rovnako ked chlap zacne behat za inymi... hadam by ju nemal pochvalit a plazit sa jej pod nohami? 🙂

@babulinka29 tebe poradim len tolko, bud musis vydrzat, prestat sa stazovat a uznat si chybu.. budes musiet niest nasledy, sklamala si manzela a deti, dovera je krehka vec, bude trvat roky kym sa to nejak spacifikuje a to nehovorm o tom ze pri kazdom probleme ti prave tento tvoj preslap bude pripominani... alebo sa rozved a odid, deti mozes dostat a aj nemusis, casom to ale aj deti pochopia a uvidia ze kazdy ma pravo na svoje stastie a zivot... moze to byt ale az ked budu dospele... vybrat si musis ty...

babulinka29
autor
21. jan 2013

Beriem a rešpektujem všetky názory na celú situáciu.......je pravda, že som povedala, že som bola ja tá ktorá sa zamilovala ale jednoducho sa to vo mne zabilo už dávnejšie ten cit, čo som cítila k manželovi. Snažili sme sa to viackrát nejako vyriešiť proste jeden deň je v pohode a na druhý deň sme zase v sebe.......neodsudzujem nikoho názor každý si urobí svoj..........neopísala som len jeho negatívne stránky .......zatiaľ ma fyzicky nenapadol tak, aby som to riešila inak, aj to beriem, že ako reaguje viem to pochopiť......sú tam aj iné veci len tie nechcem viacej rozpisovať.......proste ďakujem za každý názor

fallingstars
21. jan 2013

@anjelicek26 Takže když jí z lásky zamkne ve sklepě, a odůvodní to navíc tím, že nechce, aby viděla jeho, je to v pořádku? To je trochu úsměvné...ale evidentně se dá odůvodnit cokoliv čímkoliv 😅

Je jasné, že víme jen jednu stranu, ale ničení jejího majetku a šmírování ve sprše je pro mě trochu silná káva...a značně kontraproduktivní, z pohledu toho, co by tím chtěl zřejmě dosáhnout...Neříkám, že nevěra je v pořádku, celá záležitost by se asi dala z obou stran teoreticky řešit líp. Teoreticky, ovšem... 😉

irriss
21. jan 2013

@babulinka29
Ahoj! Tak ja jsem si precetla i Tve prispevky z "davne doby", kdy jsi jeste "premyslela-zminila se" 😉 o holcicce.. 😉 ale zrejme uz to ve Tvem manzelstvi nefungovalo, protoze ze Tvych radek uz tenkrat nesla "zadna radost"..ani pri pomysleni.. 😉

Ja bych to nenazvala jen CHYBOU odejit od deti..ale tim, ze ted se bojis od deti odejit, zrejme doslo ke zkratu...nazala bych to ZKRATEM
Zkrat za ktery budes platit urcite dokonce sveho zivota,vzhledem k veku Tvych deti a okolnosti, za kterych k tomu doslo..
To je dan, ale i za vse krasne se plati DAN....Urcite mas jeste cas vse vykompensovat.. 😎
ted jsi v situaci, ktera mela nastat kdysi..odejit..ale ne kvuli nekomu jinemu, odejit kvuli sobe same.a sama bez nikoho a za nikym...myslim tim muze - ne deti(samozrejme s detmi)

Podle situace,kterou popisujes, pripomina "predehry manzelskych a partnerskych tragedii" 😔 🤐
V kazdem pripade bys mela sepsat jak a cim se ti vyhrozuje a aspon nechat zaarchivovat na policejni stanici.. 😎
Pisu aspon zaarchivovat, protoze policie ma tendenci resit az kdyz je pozde..
Tim Te nestrasim, ale preci jen nekolik podobnych pripadu znam.....a casto podcenenych.. 😒 okolim..
...protoze pro okoli budes vzdy a navzdy uz TA, ktera si to zaslouzi..je tezke nekomu neco dokazovat, kdyz zena odejde od deti,je to Konec... 😔

anjelicek26
21. jan 2013

@fallingstars - poznam zeny, co muzom vyviezli po takejto zalezitosti saty na dvor a podpalili 😀 😀 😀 Ano JE to silna kava. Na druhej strane nemozem povedat, ze jej muzovi nerozumiem. On je ten podvedeny, oklamany.

dari
21. jan 2013

@babulinka29 to sa mi len zda, ale fakt to tak proste v spolocnosti funguje, ze ked chlap zahne je to take mensie zlo ako ked zena...dokonca ste babulinka29 odsudili ako matku a zenu 😖
no neviem, ale celkovo mam pocit, ze by si mala zacat u seba, z toho co si popisala "musis" robit tak ako chce manzel, tvoja matka....ze si len stroj....a robis co sa ocakava.... Vycitky nemaj, zda sa mi ze tvoj manzel ma tiez zvlastny prejav lasky 😖 na vztah su vzdy dvaj....mozno by si si mala dat na nejaky cas pokoj od oboch a fungovat pre seba a deti...

irriss
21. jan 2013

@anjelicek26
Tak jak uz o mne kdekdo tu na MK vi..ja zastavam ten nazor, ze BYT oklamany psychologickym nasilim a dusi je horsi... nez telem... 😉
Verim, ze @babulinka29 jednala ve zkratu..jejim jedinym omylem bylo odejit od deti....verim, ze toho litovala, hned jakmile zavrela za sebou dvere..
verim, ze si myslela do posledni chvile , ze za ni deti pujdou, ze pochopi....ale deti v tomto veku jsou nejen manipulovatelne..ale i snadno lapitelne

fallingstars
21. jan 2013

@anjelicek26 To, že se takové věci dějí, ještě neznamená, že jsou normální, nebo by se za takové měly považovat. Alespoň já to tak neberu a takoví lidé jsou pro mě svým způsobem nemocní...i proto si myslím, že soud by přiřknul opatrovnictví matce. Nevěra je asi (nejen) z právnickéh pohledu mnohem menší prohřešek než zasahování do osobní svobody... ☹

Její muž je sice podvedený, ale kdyby měl všech pět pohromadě, dojde mu, že takto ji zpět nezíská... 😉

maznacik007
21. jan 2013

@babulinka29 ja nechapem na com sa s nim chces v klude dohodnut... ako ze ta nadalej bude financne podporovat a bude ta vitat s horucim kakaom ked sa budes vracat od milenca, obhaji ta pred vasimi detmi a tvojej mame vynada za to ako sa ku tebe sprava, prestane ta sledovat a v pohode privita tvojho milenca vo svojom dome ....

neviem ja osobne by som reagovala omnoho horsie keby sa ku mne choval moj muz ku mne tak ako sa ty chovas k nemu....

zariad sa ako chces ale evidentne nemozes mat vsetko aj manzela a rodinu aj milenca .... a je vobec otazne ci ta tvoja rodina este plnohodnotne prijme spat.... ja by som to neurobila ani z pozicie manzela a ani deti... matka co sa na nich vykasle a ide si k milencovi tak ta si deti nezasluzi

lea641981
21. jan 2013

to je otazka ked aj tvoj manzel vie o milencovi 😲

rozvod

amelie123
21. jan 2013

@babulinka29 môžem ti napísať len to, čo viem sama z vlastnej skúsenosti a bude to ale z pohľadu dieťaťa. Naši spolu žili celkom dobre, ale moja mama chcela stále niečo viac. Sme štyria súrodenci, zdraví, normálni, šikovní... ibaže mama chcela stále nejakého vybájeného princa na bielom koni, ktorý by ju zahŕňal darčekmi, skrátka jej môj otec ako obyčajný chlap nestačil... a tak si našla iného... kašľala na to, čo si o tom myslíme my. Keď otec odišiel do nočnej, šla za frajerom.... ja som z toho mala žalúdočné problémy a trpela som nespavosťou... horšie bolo, keď za frajerom chodila cez deň a a večer som trpla aby prisla skor ako otec.... naši sa začali samozrejme viac hádať a keď som mala 16 skončilo to rozvodom.... prisúdili nás otcovi... mama dovtedy vystriedala niekoľko ďalších milencov.... a dnes? mám s ňou vzťah taký nijaký a strašne rada by som mala iný,.. ale zničila to... zničila našu rodinu predstavami, ktoré chcela naplniť za každú cenu inde.... netvrdím, že tento príbeh a tvoj je ten istý, to určite nie... iba ti dávam môžnosť nahliadnuť na stranu detí.... nesúdim teba ako osobu, nepoznám ťa, iba som mala potrebu toto napísať. Možno ti to pomôže v rozhodovaní.

nanulik
21. jan 2013

@babulinka29 no ja ťa nejdem odsudzovať či si si našla alebo nenašla iného. len nechápem prečo také veci riešiš na veejnom fore, prečo ste sa s mužom nezobrali do poradne? ešte ked boli tie problemy iba v začiatkoch? teraz trpíte všetci a najma deti....

babulinka29
autor
21. jan 2013

@dari skúšala som to fungovať len pre svoje deti ale nedá sa to pokým tam budú oni dvaja proste pri každej príležitosti sa pohádame pochytíme ....uvarím deťom upracem zoberiem ich von a aj to sa jej nepáči toto nie je pre ňu upratané prečo s nimi idem na večer ku kamoške kde majú deti kamarátov to sa nepatrí a podobné veci..........trpela som to 13 rokov stále robiť tak ako oni chcú proste už nevládzem .......viem, že mama je mama ale myslím, že by nás mala nechať aby sme si žili svoj život podľa svojich predstáv a nie podľa nej ako žila ona.......nie som taká povaha ako je ona proste som iná .............nehovorím, že ma môj manžel neľúbi mám pocit, že je to majetnícka láska a nie úprimná ....ale chápem ho a viem, prečo sa správa tak ako sa správa nevyčítam mu to vôbec ......stalo sa čo sa stalo je pravda, že som urobila chybu keď som odišla z domu chcela som byť s deťmi ale sám mi povedal, ak zostanem budem mať peklo

sashabb
21. jan 2013

@lucia26r
@anjelicek26
@simca06022011

toto mi stačí: "Stupňovalo sa to hádkami, krikom nadávkami vulgarizmami až to prešlo do toho, že ma pred deťmi trieskal o skrinu kričal zahnal sa na mňa" takto sa nespráva milujúci muž aj keď je podvádzaný.
Pokiaľ chce zachrániť svoje manželstvo, tak nebude robiť takéto veci aby svoju manželku ešte viac odohnal.
Zrejme je to len o tom, že je zvyknutý na daný život, na určitý štandard a nechce oň prisť.
Podla mňa mu ani nejde o manželku ale o to, že mu dala najavo, že nieje u nej žiadaný, že nieje už ten prvý a nechce ho. Utrpelo jeho ego nič viac.
Aký normálny človek bude poza chrbát natáčať vlastnú manželku? doslova ju špehovať? zakazovať jej určité veci a pod? na toto si odpovedzte.
Aj keď je zakladatelka tá čo "rozbila" rodinu, nikto by si nemal nechať toto robiť. NIKTO

camelinka
21. jan 2013

@babulinka29 ahoj, na rozpad vztahu sou potreba dva, pokud se ti nedostavala od manzela, co si potrebovala a udrzovala manzelstvi jen kvuli detem, tak to asi neskonci jinak nez rozvodem.
Udelala jsi blbost, nechala ses unest, stalo se. Bude to chtit cas, aby ti deti odpustily,ale casem to s vekem pochopi.
Myslim, ze manzelstvi uz zachranit nepujde, vlastne sis sama odpovedela, k manzelovi nic necitis, nevidim duvod v manzelstvi pokracovat,kor kdyz se do toho plete jeste tva mama.
Spis zacni premyslet, jak se postavit na vlastni nohy a cekat na to,az deti prominou, co si provedla.
Nesoudim, nemoralizuju, nic neni cernobily a nikdo nemuze vedet jak to probihalo a co vsechno se stalo ci nestalo....