Mám ostať s ním, alebo odísť od neho?

zufala66
27. jan 2013

Zdravím baby,som neskutočne zlej situácii. Neviem ako ďalej,an neviem vlastne ako začať.Som matka jedneho dietatka,mam priatela,skotrým som 6 rokou,lenže stále menej si rozumieme...Casto sa hádame,jasne ze su aj pekne chvilku ale tých je malo,vacsinou hadky vyvolavam ja musim priznať..-:-/ Priatel tvrdi že ma Miluje,no ja asi nie,ja som snim asi zo zviku,a asi aj preto ze nemám moznosť od neho odisť,nemám rodičou nikoho kto by mi bol pomohl,kto by ma prichylil...ALe k meritu veri ,pred 5 mesaicmi som vysadila antikoncepcie,a mám stach že čakám dieta..:-/ a neviem čo mám robiť ak by to bolo skutocne tak..Neviem si to ani na minutu predstaviť....Bud by to nas vztah posilnilo,alebo zabilo uplne.:-/..Rozmyslam nad tým že ked mi na teste vydu dve čiarky asi umrer,Bojím sa sním mať dalšie dieťa..Nemam istotu,ani vo financiach,ako niesme na tom zle,to je pravda,ale mam pocit ze priatel nevie setrit,peniaze máme vzdy,ale nevie si stoho nasetrit,vsetko minie,na nový nabytok a tak..a drahe kofoly,atd,mozo len ja si pripadam taka setrna,ale mne to prekaža..:/ je aj Vaš priael taký???myslim si ze moj nerozmyšla nad tým kolko kde zaplati...a to niesme bohatý aby ste si nemysleli,zijeme s vyplaty do vyplaty...a pracuje iba on..ja som si ese prácu nenašla...1.OáZKA ZNIE co by ste robili vy,keby ste cakali druhe dieta s takýmto priatelom ?..POdotknem,ze on milasku prejavuje vzdy,...ale je nervák..:-/ rychlo sa rozculi,a ja potom este viac...a potom sa len hádame...a vtej chvil ho nenavidím...2 OTAZKA znie,iba ja mam takeho priatela,ktory nevie udrzat korunu v ruke???...Dakuejm...

sabina1975
27. jan 2013

@zufala66 1. ak nechces mat dieta preco si vysadila HAK 2. co je to nevie udrzat korunu v ruke ? ak mina tak vela povedz mu ze ti to vadi, na druhej strane ak zaraba len on tak ta vlastne zivi to ti nevadi ? prepac ale tvoj prispevok je samy protiklad na jednej strane pises ze hadky vyvolavas ty na druhej ze je nervak a rychlo vybuchne 😢

irriss
27. jan 2013

@zufala66
Ahoj! Mohla by ses pokusit nejak shrnout TVUJ roblem?? abychom se z toho vymotaly a pomohly TI..zkus to nejak seradit..dnesni -posledni Tema je dost chaoticke a s predeslymi je to doslova "ouvej".. 😉 ☹

irriss
27. jan 2013

@zufala66

Tvoj prispevok z octobra 2012

zufala66
Dobrý deň som tu nová.Potrebujem všetko dostať zo seba von..už nevládzem..:( Nechcem aby ste ma ľutovali nič podobné,len potrebujem vedieť či som v tejto situácii sama.Môj problém ani neviem ako opísať ,začnem asi tým že žijem byte s priateľom a malým synčekom.Nedávno sme sa do Ba prisťahovali,nemám kamarátky ,známe nikoho som tu sama.A priateľ tu má kamarátov,sme mladý do 25 rokov.Poslednom čase sa stáva to že priateľ chodí von s kamarátmi,napriklad aj včera ráno odišiel do práce a neprišiel do dnes,volala mi jeho kamarát že sú spolu vonku že sa môj,,drahý " opil,a že maju pánsku jazdu.Ja som doma sa s dietatom.Vadi mi to že on ma kam isť ma kamarátou a ja nie..Mám už aj pocit že bol cez nic s inou,ked neprišiel ..On mi dokazuje každy deň že ma miluje že som krásna mi vravi atd...Sex chce mať skoro stále..ale aj tak mam pocit že ma podviedol.A už nevladzem zas čakaž kedy zas pride takata situacia a on nepride znova.Nemám rodinu,rodičou čo by ma vzali k sebe proste nikoho, a mám 100.chuti od neho odísť,len nemám kam,a byť snim v jednom byte nechcem,soms toho zufalá...ste niekto v podobnej situácii ?? ?.Neviem ako sa mám správať ked práde domou,mám byť kludná ?..nemám sa snim rozprávať ?..čo mám vlastne robť?.Bojim sa že sa budem snám baviť,tak to bude robiť stále,lebo bude vedieť že mu to odpustím...Poradťe Baby.ďakujem.
28. okt 2012 o 11:22 • Odpovedz • Páči sa mi to • 2 • •

TVOJ 2.prispevok z 11.januara 2013..

zufala66
Baby neviem čo sa to somnou deje žijeme s praitel spolu už 6 rokou,sme maldy par,máme dieťa,ale uz asi 3 roky ma nepritahuje.Neviem ako opisať,ked je tak frajersky oblečeny je super,ale ako nahle ma prisť na sex,tak to je o ničom,sex snim si neuživam..čakam kedy sa to skonči..:( Orgazmus nehrozí,iba ked ma urobi rukou..bez toho ani nemožme ist na sex...Lebo ja ležim ako drevo.Ale vadilo by mi keby mal inu ženu,vadi mi ked chodi neskor domou..Myslim že ho milujem ako kamarata...Mám predstavy sex s iým mužom že ae by to asi bolo či by som pri inom citila to sexualane vzrušo.. mne ako žene to chyba,nechcem mať v kuse sex o ničom..On sa pri mne urobi vždy a sex stale chce,..Ja zrieda...K čomu toto cele vedie?..Som mu povedala ked sa tak hneva že snim nechcem spavať tak nch si nade inu na sex,u som mala take nervy,,ale vadilo by mi to ..A on že či som sprostá,že prečo by to robil ked Miluje mna..Baby poradťe prosim
11. jan o 20:42 • Odpovedz • Páči sa mi to • •

TVOJ 3.prispevok z dneska - 27.1.2013
zufala66
Zdravím baby,som neskutočne zlej situácii. Neviem ako ďalej,an neviem vlastne ako začať.Som matka jedneho dietatka,mam priatela,skotrým som 6 rokou,lenže stále menej si rozumieme...Casto sa hádame,jasne ze su aj pekne chvilku ale tých je malo,vacsinou hadky vyvolavam ja musim priznať..-:-/ Priatel tvrdi že ma Miluje,no ja asi nie,ja som snim asi zo zviku,a asi aj preto ze nemám moznosť od neho odisť,nemám rodičou nikoho kto by mi bol pomohl,kto by ma prichylil...ALe k meritu veri ,pred 5 mesaicmi som vysadila antikoncepcie,a mám stach že čakám dieta..:-/ a neviem čo mám robiť ak by to bolo skutocne tak..Neviem si to ani na minutu predstaviť....Bud by to nas vztah posilnilo,alebo zabilo uplne.:-/..Rozmyslam nad tým že ked mi na teste vydu dve čiarky asi umrer,Bojím sa sním mať dalšie dieťa..Nemam istotu,ani vo financiach,ako niesme na tom zle,to je pravda,ale mam pocit ze priatel nevie setrit,peniaze máme vzdy,ale nevie si stoho nasetrit,vsetko minie,na nový nabytok a tak..a drahe kofoly,atd,mozo len ja si pripadam taka setrna,ale mne to prekaža..:/ je aj Vaš priael taký???myslim si ze moj nerozmyšla nad tým kolko kde zaplati...a to niesme bohatý aby ste si nemysleli,zijeme s vyplaty do vyplaty...a pracuje iba on..ja som si ese prácu nenašla...1.OáZKA ZNIE co by ste robili vy,keby ste cakali druhe dieta s takýmto priatelom ?..POdotknem,ze on milasku prejavuje vzdy,...ale je nervák..:-/ rychlo sa rozculi,a ja potom este viac...a potom sa len hádame...a vtej chvil ho nenavidím...2 OTAZKA znie,iba ja mam takeho priatela,ktory nevie udrzat korunu v ruke???...Dakuejm...

hruska82
27. jan 2013

@zufala66 1. Ja by som urcite necakala dieta s takym clovekom, s ktorym sama mam problemy. Dietatko nezachrani ziadny vztah! Najprv by si sa mohla rozhodnut, co chces, az potom sa rozhodnut pre mimi - spolocne! Babatko nie je ziadna vec, co len tak odlozis na bok, ked dojde k tomu najhorsiemu (ale to uz asi vies, kedze mas uz jedno). Ak sa uz stalo...ak si uz tehotna, tak sa s priatelom skus porozpravat o tom, ako dalej. Mozno sa iba potrebujete poriadne vyrozpravat 🙂 Niekedy to pomaha.
2. Vsetci sme nejaki. Jeden prilis setri, druhemu peniazky palia vacky a musi sa ich zbavit cim skor. No ja si myslim, ze ked ta priatel lubi a ti to prejavuje, tak mozno by stacilo, keby si si s nim sadla a povedala mu o svojich pochybnostiach a nazoroch. On predsa nemoze tusit, co ta trapi. Dalsia vec, skus sa nehadat! Zivot je aj bez hadok tazky, netreba hladat problemy tam, kde nie su! Mala by si sa trosku vyrovnat sama so sebou, az potom riesit priatela a az potom babatko! Dufam, ze sa ti to podari! A nezabudni: mat vela penazi, nie je vsetko...kym ti kupuje pekny nabytok a veci pre rodinku, je to vzdy lepsie ako keby chodil do krcmy alebo gamblovat! Drzim palceky!

katka116
27. jan 2013

@irriss to je zaujimave, ty si si to pamatala?

irriss
27. jan 2013

@katka116
ne..to mi vyhodil na seznam UJO GOOGEL 😉

p.s. Pamatuju si zufalou..ale jelikoz je tu zufalych mnoho..ujo googel mi to seradil 😉 a toto je vysledek "pro vsechny"..

snazim se pochopit..ale je to cele "zle"..a smutne..

katka116
27. jan 2013

@irriss niekedy ked mam chvilku tak si precitam pribehy zien a poviem si, ved si ty na tom este dobre... nemas idealneho chlapa, ale pozri na tie chudatka nas MK...

ale na druhej strane sa tu vela bab nudi a vymysla si a mnohe baby im uprimne odpovedaju a snazia sa pomoct...

irriss
27. jan 2013

@katka116 😉
..presne tak..timto jsi pochopila proc jsem vyuzila "pomocnika uja Googla" 😉 😎 🤐

trish31
27. jan 2013

Nechapem na co niekto vysadi HAK ked nechce dieta s dotycnym...

irriss
27. jan 2013

@trish31
Tomu bych rozumela, ..uz se nemilovali...zena nemela zadny sexualni zivot..
...ale v tomto pribehu to nesedi 😉

katka116
27. jan 2013

@trish31
@irriss mozno pride 4ty pribeh a z toho nam to bude jasnejsie 🙂

elenka.k
27. jan 2013

Sprav si test, ak naozaj si, tak nič nenarobiš ( keďže finančná sytuácia Ti nedovolí) a ak nie si tehotná, tak rýchlo sa daj na antikoncepciu - keďže ho nemiluješ "celým srdcom" a rázne mu daj najavo, že by bolo dobre, aby začal šetriť, povedz mu, že potrebuješ hlavne istotu... Ak ste spolu už tak dlho, určite si prišla na to, krdy je najlepšia chvíľa mu to tak povedať, aby nedostal nervy. K prvej otázke, ja keby som musela vysadiť antik. tak by som sa určite ináč chránila ( prezervatív, aby nepúšťal do Teba..)
No a pohovor si s ním aj o jeho zmenách nálad, lebo ak sa teraz nevie ovládať .... bude to horšie!!! A keď Ti to teraz vadí.
Ja by som asi na Tvojom mieste ( ak určite vieš, že sa nechce zmeniť a ani to nespraví ak bude otcom) postupne si hľadala druhého, ak nemáš kam ísť ..... a potom ho nechať. Nemáš nijakú rodinu?? aby Ťa uchýlili! Môže sa stať, že si tak skoro nenájdeš nikoho, aby si mala kam ísť. Prvoradé je, aby si Ty a Tvoje dieťa bola v bezpečí, zabezpečená .... K druhej otázke toľko, neviem lepšie, pretože, mn. je práve ten, ktorý drží peniaze po kope a nás zabezpečil aj naše deti..... a ak niečo chcem tak nie je problém. A s tými nervymi, my sme cca: 10 r. čo sme manželia. a tiež sa niekedy hádame, nenavidíme inokedy sa ľúbime .... Ty sa musíš rozhodnúť, ak si s ním len s vypočítavosti ( nič v zlom!!) chcem tým napísať, že ak sa už Tvoja láska k nemu nevracia po hádke a častejšie si uvedomuješ, že Ti na ňom už nezáleží, tak to skončí!

irriss
27. jan 2013

@katka116
tezko povedat..😉..patek uz byl a nedele konci...nechci provokovat ani polemizovat (!!!!)..ale prijdou mi tato Temata "typicke" konikovske na patek vecer a nedeli..
protoze DATUMY i obsah techto TEMAT tomu odpovidaji 😔
28.10..patek
11.1. patek
27.1. nedele 🤐

katka116
27. jan 2013

@irriss a najdu sa tu chudatka baby ktore napriek vsetkemu tak poctivo odpovedaju.. Az mi je ich luto

osemsmerovka
27. jan 2013

@irriss a to nie je všetko 😀 ešte určite tu má pozakladané ine temy pod inym menom 😎 som si istááááááá 😅

irriss
27. jan 2013

🤐

@katka116
Stale se muzeme mylit 😉 ...pred zakonem je kazdy nevinny az do chvile prokazaneho (pre)cinu.. 😉

katka116
27. jan 2013

@osemsmerovka aj na tie niektore chudata baby poctivo odpovedaju..

irriss
27. jan 2013

@osemsmerovka
Pockej, az prijde mistni advokatsky "zastup" a dostaneme pres ritku my..ze ji neverime..ze jsme podezrivave a ze kdyz nechceme, at se nezapojujeme... 😠 ☹

Ale ja osobne..jak tu vetsina lidi uz vi, se rada zapojim, rada zapotim a poradim....ale v posledni dobe bych si nejradeji nafackovala, kdyz po tydnu snazeni a 20ti stran popsanych je nakonec TICHO a spousty UPRIMNYCH konikovskych mamin dalo cas prave temto "zoufalym maminkam"

osemsmerovka
27. jan 2013

@katka116 a najväčšia sranda je,že ked ich na to upozorníš..ešte "dostaneš po frňáku" 😀

irriss
27. jan 2013

@osemsmerovka
ted to zrovna pisu vyssie 😉 ..na ritku dostaneme MY 😀 😉 😎 😕 🤐 😔

mauerka
27. jan 2013

Mne je v prvom rade luto toho dietata, kt. v tomto "vztahu" musi fungovat a rovnako by na tom bolo to, kt. hrozi, ze by sa mohlo narodit tak nezrelym rodicom.
Ukamenujte ma kludne - ale napisem, co sa mozno zle cita - dokaslala si si zivot, zrely clovek by niesol nasledky a choval sa zodpovedne, toho zjavne nie si schopna. Tak sa pozbieraj cim skor, venuj sa dietatu a vytvor mu podmienky na ako-tak stastne detstvo.

katka116
27. jan 2013

@osemsmerovka
@irriss v tomto pripade by som cudovala, ja mnohym pribehom neverim ale neodpovedam.. Ale ked si niekto precita tie 3 pribehy, tak to ani nesedi..

irriss
27. jan 2013

@katka116
prave proto jsem sem ty 3 pribehy dala.. 😎 "na hromadu"
a autorka se nijak neozyva.. 🤐
je mozne,ze to ma sve vysvetleni..... 😉 (myslim souvislosti, ktere zdanlive neni rozumet)

stano4000
27. jan 2013

skoda ze ziadas o radu baby, my chlapi by sme ti vedeli poradit hned!

konecne sa uz zobud z toho sna, ze by ti mal niekto radit, sadni si na rit doma do kuchyne a zacni rozmyslat nad tvojim zivotom, kde si, ako si sa tam dostala a preco si sa tam dostala. potom ked ti to bude trosku jasnejsie, tak si sadni doma do obyvacky na rit a rozmyslaj este dvakrat tak dlho ako si rozmyslala pred casom v kuchyni. no a teraz by si mala mat ovela jasnejsie co si urobila, preco si to urobila a naco si to urobila. no a teraz si sadni v kuchyni znova a porozmyslat trikrat tak dlho ako si rozmyslala v obyvacke. a vtedy ti bude uplne jasne co mas urobit.

p.s: nikto ti tu neporadi, v takychto veciach si mozes akurat tak sama poradit a to najma disciplinou a rozmyslanim nad vecami.

irriss
27. jan 2013

@stano4000
uz jsem se lekla, ze prijdes jako @didi44.. a zacnes radit uplne jinak.. 😉

katka116
27. jan 2013

@irriss kto je didi44, kde si mozem jeho alebo jej rady precitat?

irriss
27. jan 2013

@katka116
klikni na Forum
pak do ramecku"hladaj vo fore" zadej jmeno - didi44 a precti si cokolivTi "ujo Googel" vyhodi.. 😉 .
p.s. podle mne i tento nick je na Foru MK jako "sampon 2 v 1" nebo dokonce: 3 v 1 😉 🤐

macamac
27. jan 2013

@stano4000 najtrefnejšia odpoveď !!! 😀 😀 😀 😉

katka116
27. jan 2013

@irriss tam ze ja som ho este nikde necitala.. To su ine hefty

nrvipka
27. jan 2013

mne z toho pomotaneho vztahu ..ci skor stazovania jednej strany vychadza jedine- pravdepodobne..nezrelost...nizky vek a rychlo pocate dieta..a kedze sa boji dalsieho..ak uz je na ceste ..uz je neskoro lamentovat.. a obcas stereotyp v partnerstve dokaze nemilo prekvapit,co sa po urcitom case dalo ocakavat..no a v citoch musite mat jasno..ak su,upevnit ich,ak nie su ..porozmyslat o vychodisku...nemate pracu, mate maleho synceka..skuste si dat priority.. hlavne sa zacat spravat dospelo..zial aj toto prinasa materstvo..obcas aj nechut na sex...drzim palce