Výbušný priateľ

17. dec 2020

Ahojte iba sa chcem vyroźravat.
S priatelom sme spolu 5rokov mame spolu jedno dieta.
Vzdy ked sa hadame alebo sa mi nieco nepodari tak ma zacne strasne urazat a podcenovat.
Teraz sme sa hadali a prvy krat za tie roky mi vytkol potrat na ktory som isla ( nechce sa mi to tu rozoberat je to mnoho rokov spat a nebol by den keby som si to nevycitala alebo na to nemyslela) Pravdu som mu povedala hned na zaciatku vztahu nechcela som to tajit. A dnes ako mi to vyhodil na oci uplne ma tym zabil. Vela krat sme sa hadali ale toto nikdy nespomenul.
Som s toho strasne smutna a sklamana.

janinah
17. dec 2020

Má IQ a EQ asi dosť nízke,tak čo my s tým? žiješ s ním dobrovolne,dá sa aj inak,ale to je na tebe....

janci05
17. dec 2020

No, čo na to povedať. Moc dobrý priateľ to nebude, keď ťa pri prvej príležitosti uráža a vyťahuje tvoju citlivú minulosť. Takého k životu nepotrebuješ aj keď chápem, že máte spolu dieťa a to ťa pri ňom asi drží. V každom vzťahu príde aj na hádky, tak ako aj u nás, ale toto si manžel nikdy nedovolil. Partneri sa majú podporovať a nie ponižovať. Taký vzťah nemôže fungovať.☹

deti95060810
17. dec 2020

o pár rokov budeš pri ňom ako zbitý pes... vzťah o ničom...

anita6666
18. dec 2020

Mas si nechať svoje súkromné veci pre seba a nevesat na nos chlapovi. By ma zaujimalo či aj on ti hovorí na koho mysli pri súloží s tebou.

annamarin
18. dec 2020

@anita6666 a tvoj na koho myslí? 🤔😃