Mám pocit, že ma priateľ už nemiluje

daisyrowe
31. jan 2020

Ahojte, chcela by som sa s vami poradiť, čo mám robiť. S priateľom sme spolu 7 mesiacov. Leto bolo úžasne, spoznávali sme sa, veľmi sme si sadli a mali sme úžasní vzťah. V septembri začal mat priateľ problémy. So všetkým som mu pomáhala dávala mu peniaze starala sa oňho, býval u mna. Až teraz sa dal dokopy v januári. Ja som bola stále pri ňom, 1000x som sa s ním mohla rozísť, mala som na to 1000 dôvodov ale neurobila som to, ani ma to nenapadlo lebo ho milujem. Chápala som že je ku mne hnusný, odmeraný, nemôže mi nič dať, nikde ma zobrať. Ja som mi dala všetko, som študentka a brigadujem, všetky peniaze z brigády som dala jemu. Na meniny som mu dala kopu darčekov, na Vianoce Iqos a mnoho dalších veci a teraz nanarodeniny drahú bundu. Nikdy som nepozerala na ceny, pretože som mu chcela urobiť radosť. Chápala som, že mi nemôže nič kúpiť, ale teraz už ma peniaze. Bol si nakúpiť veci pre seba a tak som čakala že mi niečo da. Mala som meniny, boli Vianoce a on mi nič nedal, jasne že som to chápala a on mi povedal že keď och hneď bude mat pôjde mi niečo kúpiť. Veľmi ma sklamalo, že mi nič nedal. Povedala som mu to aj. On na to, že nevie čo sa mi páči a ja som mu nepovedala v obchode čo chcem. Ale mne je blbe hovoriť niekomu čo chcem, mal by to už vedieť predsa sam a potešilo by ma hocičo, pretože by to bolo od neho. Povedal, že mi pôjde niečo kúpiť keď bude mat voľno. Mal voľno, veľakrát bol v meste a nikdy mi nič nepriniesol. Veľmi som smutná, mám pocit, že preňho nič neznamenam keďže nemôže minút na mna žiadne peniaze. Povedala som mu to aj veľakrát a nič sa nezmenilo. V poslednej dobe je na mna nepríjemný, neprejavuje žiadne city ku mne, len je chladný a nechce so mnou spávať. Pri každej menšej hádke mi hovorí aká som napiču, a rozchádza sa so mnou. Predtým som plakala trápilo ma to nechcela som aby išiel preč. Mávala som ťažké depresie, úzkosti. Ale teraz keď stojí vo dverách zbalený že sa so mnou rozchádza, len sedím a pozerám telku. Už ani nič necítim, neplacem, neprosím ho nech ostane. Predtým mi ta bolesť na hrudi vystreľovala do celého tela pri predstave, že by som mala oňho prísť. Ale teraz už nič necítim. Predtým som si myslela že ma miluje ale teraz neviem či ma vôbec lubi. Veľmi sa trápim, neviem čo som urobila zle, obetovala som preňho všetko, dávala som mu aj nemožné. Strašne som smutná, mám pocit, že preňho neznamenam vôbec nič, že ma už nechce. Mám pocit, že aj ta láska čo k nemu cítim sa zmenila, keď vidím, že mu na mne moc nezáleží a ani tie city nie su opätovane. Dala som mu všetko, všetku lásku, všetok čas, všetky peniaze a mám pocit, že on si to vôbec neváži. Keď všetko obetujete čakáte, že ta druha strana urobí to iste aj pre vás ale on nič. Neviem čo už mám robiť stále sa len trápim, som smutná a čakám, že sa niečo zmení ale pomaly strácam nádej. Dakujem za každú radu.

derdia
1. feb 2020

A proste ked chce nech ide...ved aky ma zmysel,ze by mal byt s tebou na silu???chlap ktory ta bude milovat spravi aj nemozne aby bol pri tebe...a to myslim smrtelne vazne...

kitycat
1. feb 2020

@daisyrowe ked ho tak strasne milujes tak sa nechj urazat aj nadalej, aj mu kupuj nadalej, aj za neho vsetko plat...musis sa este prihlasit na kurz spravnej putky: obnasa to kurz varenia, kurz upratovania a kurz nechania si srat na hlavu

Co take uzasne ma tento chlap, ktory ti nadava a nie je schopny zaplatit vam dvom vecer?

petronelka47
1. feb 2020

Nechápem načo sem píšu ženy ktorým niet rady??

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sfialka
1. feb 2020

Neviem naco chces radu, veď si to v príspevku sama zhodnotila. Vieš,že ťa využíva tak čo viac chces?

arianna25
1. feb 2020

Zaciatky boli pekne lebo ked vtacka lapaju, pekne mu spievaju. Si dobra a pomohla si mu a on ma svoje myslienkove pochody a kto vie o co mu ide. Je to vybabrany sebec, spekulant a vyuzivacny srab. Nema si co k tebe toto dovolivat a ty mu daj jednu cez pysky tote nevymachane a nie este peniaze. Sa nehanbi nechavat sa vydrziavat a on gros nepusti z ruky. Ty sa staraj o seba aby si sa mala dobre, a nie nejaky darmozrac drzy sprosty.