Mám priateľa, ale milujem jeho brata

minnie89
16. júl 2015

Mám problém..mám "priatela" teda niesme až v takom zvezku žeby to bolo niečo úžasné, možno si poniektore budete mysliet ze som si snim zacala len preto aby som sa dostala blizsie k jeho bratovi to urcite NIE!! Náš vztah nieje taký ako by som chcela, s predchadzajuceho vztahu kde bol alkohol kde peniaze sli len na cigarety palenku psychicke tyranie atd..neviem sa spamatat s toho ešte teraz..on ked videl ze som slobodna stastne rozvedena zavesil sa na mna ako kliest mam 26 rokov on 31 pride mi to tak ako keby si nevedel najst partnerku rovnu sebe..a pritom jeho brat je rovnako stary ako ja ideal mojho zivota tichy skromny chalan s nadychom anjela stale si prezeram jeho fotografie, jednoducho sa mi paci..nepije nefajci nemina peniaze na zbytocnosti, ma rad svoj klud a cistu hlavu presne ako ja...sadneme si vo vsetkom dnes sa mi dokonca o nom snivalo neviem odtrhnut oci od neho prejde kolo mna no nemozem si pomoct tak velmi by som mu to chcela povedat co knemu citim ale nemozem ☹ pritom ho tak potajomky milujem a verim tomu ze ho nikdy nebudem moct mat...spolocne zaujmy aktivity vsetko kazdu sekundu by som chcela stravit snim trapim sa uz vyse mesiaca kvoli tomu je mi fakt nanic.. ten sucasny "priatel" teda jeho brat je divny nechava prespavat u seba svoje byvalky vraj nemaju kam ist ved jasne ked sa ozeru pri kazdej party tak sa ani necudujem stretava sa s byvalymi kavicky a ja keby som chcela ist na kavu tak nema peniaze musi ist tam tam tam prednejsi su mu ini ludia udajni priatelia kamaratky a ja som sa musela vzdat vsetkeho aby on mal hlavu napokoji. Zmenila som to pretoze sa budem venovat aktivitam ktore bavia mna..je to fakt divne s jeho strany

zkad
16. júl 2015

No ved najprv sa rozid a uvidis co pride. Jasne ze nepoutekas hned za bratom.

miku1
16. júl 2015

@minnie89 Ako prepáč, ale si si istá, že sa tvoj priateľ bude rozchodom trápiť? Potom čo píšeš, že vystrája, mi to príde ako zlý vtip napísať, že nechceš aby sa pre teba do budúcna trápil.

minnie89
autor
16. júl 2015

@anatalia77 mozno je to presne ako ked sa ten jeho brat zavesil na mna prilezitos tak nech neutecie lenze ja ho neberiem ako prilezitost su tam strasne silne city k nemu uz je to dlho co tak po nom pokukujem sem tam sa pozdravime usmejeme na seba vtedy mi srdce busi ako nikdy predtym

anatalia77
16. júl 2015

@minnie89 chces mu dat vsetko?
Toto nebude dobre co ty zamyslas. Rob ako uznas za vhodne.
No mala by som ist uz do toho mesta.

minnie89
autor
16. júl 2015

@miku1 on je dost citlivy ale ak mu poviem z mosta doprosta tak ma bude musiet len respektovat niekolko krat som prednim spomenula aj jeho brata ze ho obdivujem ze je s celej rodiny jediny normalny

minnie89
autor
16. júl 2015

@anatalia77 utekaj a potom dojdi

mmoni89
16. júl 2015

@anatalia77 😀 tak už bež do mesta

bonaqa2013
16. júl 2015

Zle celé zle. ten vzťah by som ukončila a po čase by som kontaktovala jeho brata - možno že ešte bude single. Ale nekontaktuj ho skôr ako o pol roka. moja rada, resp. tak by som to ja robila. Ale stým čo si teraz isto nie....

guiseppinka
16. júl 2015

@minnie89 prepac, ale asi mas strasne rada sado-maso, ze si nechas nicit dobrovolne zivot. bud sa rozid s "priatelom" a mozno sa das dokopy s jeho bratom, ked po nom tuzis, ale poskytni "priatelovi" vsetko, lebo lasku este nestretol a potom tu budes vyplakavat na koni ako si mu venovala najkrajsie roky svojho zivota a on si ta nevazi, ako ta tyra - psychicky, fyzicky, ekonomicky a bla bla bla... takych tem tu je kazdy den kopec...

alebo je toto zas len blby vtip a nudne dlhe prazdniny alebo fakt nechapem, ze kde zeny maju rozum pri vybere chlapa...

alaguema
16. júl 2015

@minnie89 "priateľ" asi veľmi vysokú mienku o vašom vzťahu tiež nemá, ak sa chová, ako sa chová. Brat môže mať zábrany keďže chodíš s jeho bratom. Môže ich mať aj po rozchode. Osobne by ich asi mala tiež. Takže opatrne. Predpokladám, že okrem týchto dvoch bratov sú aj nejakí ií muži poblízku. Mimochodom, ak je jediný normály z celej rodiny, tak to tiež nemusí byť skutočne tak, resp. nemusí to byť natrvalo. Neviem v akom zmysle nie je tá rodiny normálna, ale genetiku neoklameš a skôr či neskôr sa aspoň čo-to prejaví aj u tohto "anjela". Mám dojem, že ho máš znače zidealizovaného cez opar zamilovanosti..čo je normálne, ale trochu toho triezveho zmýšľania by nezaškodilo, vzhľadom na to, aká je táto situácia delikátna.

0silvia0
16. júl 2015

@minnie89 rozísť sa s priateľom, vytrhnúť kliešťa, po čase nezáväzne kontaktovať písomne brata... a medzitým trocha dospieť. Tvoj priateľ je divný, ty si hormonálne neustálená, takže sa nehrň do vzťahu. Skús byť aj chvíľu sama a spoznávaj samu seba, je to fakt poučné 😉

minnie89
autor
16. júl 2015

@0silvia0 dakujem aj za pozitivne odpovede konecne uz viem ci si chovam hada na prsiach ☹

irusa
16. júl 2015

ak máš rozum, tak ho začni používať...... 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

katenka858
16. júl 2015

@minnie89 pripomínaš mi mňa, keď som mala 16 🙂 tiež som riešila takéto "hovadiny" medzi dvomi najlepšími kamarátmi....teraz mám raz toľko rokov, vydatá som za niekoho úplne iného a nad minulosťou sa už len pousmejem 🙂 Prázdniny sú dlhé, radšej popracuj na gramatike, lebo je to bieda 😒

minnie89
autor
16. júl 2015

@katenka858 booze neries gramatiku 😀 pisem narychlo lebo som v praci a on sa tu mota popri mojich dverach...mam vyjst? 😒

katenka858
16. júl 2015

@minnie89 hmm...máš odvahu o ňom písať na verejnom fóre (čo si môže prečítať úplne každý) a on je pri tebe??? sa musíte dobre zabávať na tom obidvaja...☹

0silvia0
16. júl 2015

@minnie89 kto on? ON kliešť sa ti motá pri dverách? No to nevyzerá na kliešťa, ale na stopovacieho psa 😕

minnie89
autor
16. júl 2015

@0silvia0 nie kliest ale anjel 😅

minnie89
autor
16. júl 2015

@katenka858 nezabame vobec mojo ☹ je to moje trapenie

0silvia0
16. júl 2015

@minnie89 anjel za tebou chodí do práce? 🙄

minnie89
autor
16. júl 2015

@0silvia0 nie robime v tej istej firme

minnie89
autor
16. júl 2015

@0silvia0 ked ho nemozem vidiet tak aspon spoza dveri ☹

lilla69
16. júl 2015

@minnie89 ahoj.ja ta vôbec neodcudzujem.Ale vôbec nie.Ale v ziadnom pripade nie babetko.Ver mi,ze ri bude ovela ovela komplikovanejsie.Ovela.Aj j sama nie som v lahkej situacii,psichycke tyrnie,ale nastastie stoji teraz pri mne jeden skvely muz.Asi to mam stastie.A predsa to nie je take jednoduche sa len tak rozviest.Ale ak ti jedno smiem poradit,najprv zisti ci naozaj ra ten "brat"miluje,vies moja v zivote mame len jednu pravu lasku.Ked ju raz clovek najde nemal by ju pustit za ziadne peniaze.Samozrejme vo vsetkom je neaky risk,ake bez risku nemas zisk.aj ja som bola uz zamilovana,myslela som zi ze je pravy...Ale teraz ked som spoznala tohto môjho zatial tajneho muza,teraz som prisla nato co je to vlastne laska.Musis moja vela pretrpiet,ale dieta nechci preto,aby si ho viac krat vydela.

minnie89
autor
16. júl 2015

@lilla69 mojko ja nad babom este ani nepremyslam mam dva potraty za sebou takze viem ako to boli ☹ otrepavam sa s rozvodu otrepavam sa so psychickeho a fyzickeho tyrania..ano zistit to musim ale ako ci vlastne stoji o mna mam strach ked on este nemal priatelku a ja som uz bola vydata tak ci ma nebude odsudzovat za to ak ma srdce tak ma pochopi ak nie tak sa nikam neponahlam zivot ide dalej len chcem vediet ci mam unho sancu ☹ bude to boliet a strasne a budem sa bat toho ze sa mu budem musiet vyhybat v praci a urcite aj on mne..po nicom inom netuzim len ist snim niekam len tak sa prejst nemusime sa hned drzat za ruky obijmat on je fakt uzasny vzdy si mame co povedat bavia nas tie iste veci ci motorky ci velke stroje sam mi raz povedal "asi fakt mas na ludi smolu" a v tom som mu napisala "este sa nikto tak pekne somnou a otvorene neporozpraval ako ty" bavime sa o vsetkom i ked len na mobile ci lekari ci zaujmy mam nutkanie ho zavolat niekam von k vode len tak si sadnut

maciatkolulu
16. júl 2015

@minnie89 ty si uz bola 2x tehotna? A to s kym? S tym tyranom????? Preboha. Rozid sa s terajsim priatelov a uvidis co bude. Mne to pripada ako by si isla z blata do kaluze. A ked dotycny anjel je s tebou kazdy den v praci urcite nieco tusi.... vsak uvidis. A prosim ta maj rozum a nezahadzuj sa s dalsim, ktory zjavne nema o laske a citu ponatia.

lilla69
16. júl 2015

@minnie89 pozri naozah viem co prezivas.Som fakt v podobnej situacii,ale jedno ti poviem musis byt uprimna a povedat to na rovinu.Vies cim dalej vudes cakat,rym vuac ta o bude boliet.Ver mi.Vies ako som to urobila ja?otvorene som sa ho nato opytala."ze ci na mna pocka kym sa rozviediem bla bla" a tu odpoved co som dostala som necakala.Miluje ma a uz dost dlho.To ze si mate co povedat je krasne a pekne.Ake nemozes vediet,ci to mysli aj vazne.Jednoducho si ho niekam zavolaj,pozbieraj si vsetky sily a povedz na rovinu co citis.Ak by ta odmietol,alebo ti povie,ze on nevie co chce tak aspon budes vediet,ze zato nestoji.Ak ta miluje bez vahania ta bude chciet.A to ze si rozvedena by mal byt v laske iba detail.Ver mi.Ja mam 2deti,ale ani raz mi nespomenul,ze iba somnou chce buducnost,ale s nami.

minnie89
autor
16. júl 2015

@lilla69 skusim mu dnes napisat ci by v nedelu nezasiel aspon na korcule uz dlho sa chysta k nam na chodnik skusim nejak tam snim porozpravat nechcem aby to bolelo potrebujem len vediet pravdu nic viac a on je uprimny dost a velmi zasadovy a takeho nenajdes len tak hocikde..a hlavne potrebujem vediet ze ci chce byt aj on somnou a ak nie rozidme sa kazdy v svoju stranu ale v kutiku duse budem aspon dufat ze sa ozve a aspon budem mat srdce napokoji ze je to zomna von

lilla69
16. júl 2015

@minnie89 presne.Toto by si spravila spravny krok.Budes mat cisto v hlave.Jasne ze ta to bude boliet,ale aspon budes mat cisto.Nemusis tlacit,staci ked povies citis viac,skusila by si to snim.ale dodaj k tomu ze ak to on nechce nic sa nestalo.Aby nevidel na tebe,ze ta to tak velmi trapi.Ak ta odmietne s usmevom chod dalej.Netreba ukazat bolest.Viem,ze to jednoduche vôbec neni,ale skus to.Zamilovany muz bez vahania spravy vstko pre "vyvolenu"ked uz zavaha nemiluje.Na toto nezabudni.

minnie89
autor
16. júl 2015

@lilla69 dakujem ti mojko pockam kym pride s prace domov neskor poobede mu napisem nebudem ho rozrusovat pri robote este mu nieco spadne na nohu tak bude na mna 😲

jelsi
16. júl 2015

už asi viem o kom je reč... 😖 😖 😖 😖