Manžel a jeho bývalá veľká láska

fiona83
2. jan 2013

Maminky-žienky chcem sa opýtať na váš názor.Manželovi sa ozvala jeho veľká láska,ako by ste reagovali?Sme spolu 7 rokov a máme 3 ročného syna.Manžel mi tvrdí,že o nič nejde má mňa a nášho syna.Sú v kontakte ako kamaráti,veď aj s inými bývalými sa pozdraví,porozpráva.Ale toto je iné...mne stále chodí po rozume,čo ak sa v ňom ozvú jeho staré city?A bola medzi nimi naozaj veľká láska...Stretnúť sa s ňou nemôže,býva od nás dosť ďaleko,ale mám strach,že k tomu príde...

yidaky
2. mar 2013

Baby, no ja nechapem. A to, ze s Tebou bol 7 r. a mate maleho syna, to je akoze nic? Prepacte, ale musim, debil je to 😠 . No, drz sa. A veru neviem, ci by pomohlo, keby ste cakali aj druhe dieta. Asi by odisiela aj tak. A Tebe by bolo este horsie a tazsie pre Teba a maleho😒. Tak este raz, drzim palce a prajem vela sily.

asasasa
2. mar 2013

@fiona83 Fiona je mi to luto. Asi by bolo vhodne trosku objasnit ako ti to manzel vysvetlil, pretoze fakt tu mozme vsetci stresovat, ze jedneho dna sa manzel zdvihne a odide za byvalkou alebo za nejakou inou zenskou a nezastavi ho ani 7 rocne a manzelstvo a dieta. Tvoja intuicia bola fakt spravna. Teraz musis byt silna pre tvoje dieta a tlacit na manzela aby ti podpisal co najlepsie majetkove vyrovnanie. Chapem ze to je posledna vec ktora ti beha po rozume ale teraz nejde o teba ale o tvoje dieta a jeho buducnost. Preto ho kvoli chybam jeho otca nemozes pripravit o materialne zazemie pokial ho uz jeho otec pripravil o harmonicku rodinu. Takze musis ist tvrdo na manzela nech ti podpise vyhodne majtekove priznanie skor ako ho jeho "byvala" zacne prehovarat na to aby do svojej minulej rodiny neivestoval. Vela stastia.
Rada by som teraz pocula nazor supertolerantych ktore tu tvrdili, ze sa tu riesia veci ktore netreba riesit a ze kontakt s byvalou velkou laskou je v pohode. Dufam, ze uz precitli.
@mahmulienka
@stanislava2
@sue
@anjelicek26

miskakyska
2. mar 2013

@fiona83 hlavu hore 🙂 🙂 určite Ta čaká lepšia budúcnosť s niekým,kto Ti bude lásku aj opätovať a nie len nervy žrať 😉 😉 .............to si nemyslela s tou meškajúcou mrchou vážne,že? 😕 😕 ..myslíš,že by ho osvietilo?????? 🙄 🙄 pochybujem..bola by si ešte vo väčšej kaši,ako si..by si sa len trápila.........držím palce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉

miskakyska
2. mar 2013

@irriss 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 babajaga však jej pričaruj nejakého princa na bielom koni 😉

mahmulienka
2. mar 2013

@fiona83 to ma naozaj mrzi, verila som, ze toto nebude vas pripad... kazdopadne aj v tejto situacii prajem, nech nedopadnete az na to najnizsie dno a ostanete ludia, aby sa to co najmenej dotklo vasho dietata. naozaj vsetko dobre.

@asasasa prepac, ale teraz co cakas? ze napisem nieco v zmysle jejda, prave sa mi oci otvorili a od teeee raz kedykolvek moj muz pride neskor, ako bezne, si budem od nervov nechty hryzt a utrapim sa pri kazdom naznaku ani v podstate neviem coho? to, ze sa nieco take stalo fione (som si vedoma, ze nie len jej), este neznamena, ze za kazdym rohom na uplne kazdeho ciha ten isty - a samozrejme co najnegativnejsi - osud. volaj ma naivnou, je mi to jedno, ja si vsak stale chcem udrzat vieru v ludi, najma tych okolo mna. takze 'supertolerancia' pokracuje nadalej a ja pokracujem vo svojom 'spanku'.

irriss
2. mar 2013

@miskakyska
Soucasni Princove se spolcili se svymi koni...a jsou z nich sedmihlave sane... 😀 😉

macamac
2. mar 2013

@fiona83 a prečo to malo taký rýchly spád?
nejako prirýchlo sa vzdal rodiny 😒

stanislava2
2. mar 2013

@asasasa Nie nemám stým stále problém čo som jej napisala za tým si stojim.Ak by ju miloval nezačal by si z byvalou ani nijakou inou ženou.Nepomohol by jej plač žiarlenie nič.Verim že stretne @fiona83 muža ktorý ju bude mat uprimne rád.Nie je prvá ani posledná ktora sa rozvádza.Ak by sa neozvala byvala bola by sa našla iná.Ja by som nikdy nechcela byt z človekom ktory ma nemiluje radšej by som bola sama.Mám svoju hrdost a o lásku sa nikdy neprosim ani pre svoje deti.

asasasa
2. mar 2013

@stanislava2 No ja mam taky pocit ze dnes odchadzaju z rodin chlapi ktori tvrdia ze svoje manzelky miluju. Az na to ze sa im zrazu zjavi nejaky novy vzrusujuci anjel ( alebo byvaly vzrusujuci anjel ) a oni idu za tym vzrusom ako v tranze. Preto tvrdim ze netreba podcenovat byvalky, kolegyne a kamaratky. Doveruj ale preveruj.

stanislava2
2. mar 2013

@fiona83 Je mi luto čo sa stalo.Určite je to pre teba teraz velmi tažké.V živote sa držim viacerých hesiel tri z nich ktoré sa mi overili :Kolko ide kolečko hore tolko ide aj dolu a Všetko zlé je na niečo dobré a Každému patri to čo si zasluži Ten tvoj si ta nezaslužil ty si zaslužiš človeka ktory ta bude milovat pre ktorého budeš jediná a ktorému sa o lásku nemusiš prosit.

zvolsiinylogin
2. mar 2013

@fiona83 tak ako to dopadlo? bolo v tom nieco, alebo si si iba namyslala nieco hrozne? necitala som predchadzajuce prispevky, takze neviem..

stanislava2
2. mar 2013

@asasasa Som vydatá 20 rokov.V živote som žiarlila raz ked sme spolu chodili a doteraz sa za to hambim ako som sa totálne strapnila.Nikdy viac by som sa neznižila aby som niekoho lustrovala sledovala neverila obvinovala a veci podobne.Ja svojmu manželovi verim a ked by ma podviedol alebo chcel ja tomu nezabranim a žiarlenim už vobec nie.žena a muž si musia verit mne by sa to nepačilo ak by manžel neveril mne preto to nerobim ani ja.Prepáč ale nemám 16 rokov aby som bola taká naivná že by ma mal niekto milovat len preto že si ho varujem sledujem preverujem a neviem čo ešte.Ak by ma moj muž nemiloval a nechcel nech ide kade lahšie sice by som bola z toho neštastná ale nikdy by som sa o nič neprosila.

macamac
2. mar 2013

@zvolsiinylogin tak čítaj 😉
ozvala sa- a idú sa rozvádzať 😒
dosť rýchly koniec

mandragora22
2. mar 2013

@fiona83 hm, tazko je radit vo vztahoch, ja len za seba napisem, ze mne osobne by riadne vadilo, keby moj co i len chatoval, ci inym sposobom kontaktoval sa s nejakymi byvalymi, pokial vo vztahu s byvalou nebolo dieta, tam by som to samozrejme akceptovala, ale inak ja nevidim dovod, preco udrziavat kontakty s byvalymi partnermi. a toboz, "velka laska", ja som clovek, ktory sa uz aj popalil v minulosti a vetu typu: "ved o nic nejde" ja uz davno nepoznam. pisem len a len za seba, ze mne by to strasne vadilo a musel by s tym skoncit. alebo by o nas prisiel... ale ja som ja a ty si ty, ak si tolerantna a on to nikdy nezneuzije, OK, ale pozor, vela tolerantnych zien zle dobacovalo na svoju doveru voci partnerovi, alebo muzov voci partnerke, poznam par takych ☹

mandragora22
2. mar 2013

@fiona83 jaj, to bol dost stary uvodny prispevok, idem citat diskusku, som zvedava, co "mas nove" 😒

macamac
2. mar 2013

@mandragora22 už je koniec 😔

mandragora22
2. mar 2013

@fiona83
@macamac uz som precitala vsetko, ale akosi mi je to divne... tiez ma zaujima, ze co sa vlastne stalo? ci diskusia nejaka zvlastna, ci? 😖

macamac
2. mar 2013

@mandragora22 neviem. tiež som premýšľala, že či ten problém písala čerstvý,alebo trval už dlhšie...
ale každopádne behom 2 mesiacov koniec- je akési veľmi rýchle 😒

mandragora22
2. mar 2013

@macamac hej, smrdi to

ritusuk
2. mar 2013

zeny,ale tu ide o to,ze velakrat sa da nestastiu(nevere)zabranit.vsetci sme len ludia,kazdy z nas zapochybuje,ale ak partner vtedy zatiahne paky a potiahne vztah,usetri sa vela zleho.hrat sa na 'ja neziarlim,ked bude chciet,aj tak ma podvedie' je odveci.samozrejme,su pripady,ked chlapom nepohnes,ale ovela viac je pripadov,kde keby sa zena zahrala so svojou zenskostou ala macka,muz by sa velmi rychlo uvedomil.nie ze ho necham tak,nech si robi co chce a potom sa cudujem...

fiona83
autor
2. mar 2013

ďakujem za povzbudivé slová tým,ktorí sa snažia vcítiť do mojej situácie alebo ma chcú proste len podporiť...ale naozaj je pravda,že človek,ktorí niečo také nezažije,netuší aké to je...a pre
@mandragora22
@macamac ma veľmi mrzí,že vám to smrdí alebo je to pre vás rýchly koniec...Je ťažké o tom písať čo sa deje,dialo v našom manželstve...keď som sem dala môj príspevok,tak som ho dávala vo vedomí,že mi tu niekto poradí,dá svoju skúsenosť zo života...vôbec by ma nenapadlo,že to niekto bude brať aj zo stránky ako vy...

mandragora22
2. mar 2013

@fiona83 prepac, ale ako ty vies, ze ako to ja beriem? veta: "mne to smrdi" v mojom ponati znamenala, ze mi to smrdi tym, ze tvoj manzel s tou zenou uz davno nieco mal, ale citil nejake vycitky, tak ti akoze "oznamil", ze ona ho kontaktovala, pritom uz dlhodobo s nou udrziaval vztah....

ty pises o tom, ze ja som to ponala inak, nuz, az po tvojom prispevku som si uvedomila, ako to myslis, mna by to nenapadlo, ty si ma na to upozornila 😔

mandragora22
2. mar 2013

@fiona83 a este jedna vec, keby si citala, co ti tu ostatne pisu, vratane mna, tak by si si precitala, ze ja som sa uz tiez kedysi popalila, takze v mojom pripade fakt nemozes napisat vetu: "kto nezazil, nepochopi" 🙂

fiona83
autor
2. mar 2013

@mandragora22 to bolo myslené všeobecne...nie k tvojej osobe...asi sme sa nepochopili...

macamac
2. mar 2013

@fiona83 😕
ale ja som nepísala,že mne to smrdí
len je to akýsi veľmi rýchly koniec
to trvalo tak krátko?
alebo keď si to písala, bolo to už dlhšie?
lebo zas, to by bol iný debko ukončiť manželstvo pre starú lásku za 2 mesiace...
či?

macamac
2. mar 2013

@fiona83 no,asi ste sa s
@mandragora22 nepochopili...lebo ona to napísala,že to smrdí-ale vysvetlila, v akom súvise 😉
že jej to smrdí zo strany tvojho muža a nie,že ty si si vymyslela tento príbeh 🙂
a všeobecne to myslieť nemôžeš-lebo veď všetky baby ti tu písali k veci a dobre 🙂
každá svoj pohľad

a ja som si len "povzdychla" , že nejak skoro opustil rodinu.... čo sa mi zdá málo pravdepodobné a prikláňam sa k
@mandragora22
že to ťahal nejakým spôsobom už dlhšie
a možno ani ďaleko nebývala
či? kde ďaleko býva? to ti tvoj muž povedal?
možno bola za rohom 😒 😔

fiona83
autor
2. mar 2013

@macamac to bol nižší príspevok a nepochopila som to... 😖 úplne iný význam mi to dalo...ale to je asi tým,že mám momentálne život na ruby... ☹ trvalo to dlhšie,len som to nerozpisovala...najprv mi tvrdil,že o nič nejde a keďže nebývala blízko verila som tomu...ale zdanie klame...

sirinka
2. mar 2013

@fiona83 drz sa... Pokial je poblazneny, tak teraz ho zrejme nezastavi nic... Ale som presvedcena, ze jeho krute rozhodnutie ho skor ci neskor dobehne....a svoje konanie olutuje... Opustit rodinu, vlastne dieta nie je len tak hocico.
Prajem ti, aby ta tato skusenost posunula dalej, bolest cim skor vystrieda nova sila a chut do zivota....

pimpulienka
2. mar 2013

Velmi na to mrzi a prajem ti vela sil, aby si sa postupom casu dokazala cez to preniest a pomaly vyrovnat. Tvoje dietatko ti v tom určite pomôže a bude tvoj hnaci motor. Vela energie!

viera27
4. mar 2013

@asasasa ale anooo, precila som 😀 . Staci po manzelovi navrieskat, spravit par scen, milenke vytat zaucho a urcite zostane so mnou a s detmi 😀 .
Co blaznis? Su veci ktore nevies ovplyvnit akokolvek sa zachovas. Jednoducho nevies. Akurat sa este strapnis, to je tak vsetko.