Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Manžel a jeho vozový park

martinkatn111
31. júl 2014

Caute maminy,

som tu nova ale sledujem a beriem rady z tohto fora uz dlhsie.Paci sa mi ,ze tu mame takuto komunitu 🙂 No prejdem k veci...S manzelom sme uz 13rokov spolu z toho 7manzelia a mame dve deti vo veku 8r a 11r. Manzel je vystudovany a naozaj mudry clovek, zaujimaju ho zvlastne veci od pravekych civizacii az po najlepsiu vedu a techniku a mna tiez..Studovali sme obaja techniku. Avsak v poslednej dobe, stale pozera len a len vozidla. Pred 3r sme postavili dom a odvtedy si setri na auta. Samozrejme mne kupil auto a svoje tiez ma. Lenze on chce este jedno alebo dve, vraj o tom snival cely zivot a ze nestudoval a nesnazil sa tolko aby som to len tak zatrhla..Chce samozrejme sportiaky a uz aj vymysla s pristreskom na to...Co s nim mam robit ? nechcem aby minal na toto peniaze a uz duplom nie aby sa v tom rychlo vozil... :(

natuska87
31. júl 2014

Si si ista, ze sa ozaj pytas...???

morning
31. júl 2014

ked uz, tak nech investuje do veteranov 😀

vanda81
31. júl 2014

ja by som si dala podmienku, že jeden športiak bude môj 😀

zabka88
31. júl 2014

@martinkatn111 investícia peňazí do áut, je podľa mňa jedna z tých najhorších.. príliš rýchlo strácajú na hodnote, nedržia hodnotu, môžu byť málo likvidné, majú vysoké náklady na údržbu + poistky, emisné, technické kontroly, starostlivosť o ne je aj žrút času.. takže ako investícia určite nie (teda ak to nebudú tie veterány :-P) .. ako záľuba .. hold, ľudia majú rôzne záľuby, otázka je či to trošku drahá záľuba.. ale to už musíš vedieť ty, aké máte finančné možnosti..

bombonka
31. júl 2014

Ach tieto prázdniny 😀

irusa
31. júl 2014

ak máte tak peňazí nadbytok, čo tak charita ?????? 😉

ukulela
31. júl 2014

@martinkatn111 bol to jeho sen, chce si ho splnit. tak mu to dovol. na oplatku ziadaj aj ty nejake splnenie svojho sna, trebars vylet do australie, bazen na zahrade, safariv afrike ... zivot je o tom, aby nam bolo prijemne, nie aby sme si odtrhali zazitky ... moj si chce sam postavit maybach excelero - ked budeme na to mat peniaze, preco nie? aspon budu mat detiska vzor a radsej, akoby chodil domov spity a mlatil zenu a deti 🙂

nikawero12
31. júl 2014

@martinkatn111 ak máte dostatočne dobrý príjem a nebude kvôli tomu vaša rodina trpieť nedostatkom, tak prečo by si tento svoj sen nemohol nemohol časom splniť? Samozrejme že nie na úkor teba a detí. .... A ty nemáš tiež svoj sen, ktorý by si si chcela splniť? Ak áno, tak ho povedz manželovi, aby si uvedomil, že aj tvoj sen stojí peniaze a aby si uvedomil, že nie všetky spoločné peniaze môžu ísť len na jeho hobby.

stellamaris
31. júl 2014

@martinkatn111 nech si kupi aut,kolko chce,nech ti tiez kupi.Skoda s nim o autach alebo inych diskutovat,poznam z vlastnej skusenosti
.V prvom manzelstve sme mali s manzelom po jednom aute a on si k trom motorkam kupil este stvrtu( dve boli rozmontovane,tretiu nechal u rodicov),ze si potreboval splnit svoj sen.Tak si teda kupil priserne drahu motorku( okolo 9.500eur) a vozil sa na nej.Motorka bola jeden z mnohych dovodov,preco som sa nechala rozviest.Mala som z nej zly pocit a tusila neprijemnosti.Ked sa isiel vozit,cakala som policajtov,ze mi pridu oznamit jeho nehodu.Jazdil rad rychlo.........
Policajti prisli,dva roky po rozvode.Prisli mi oznamit,ze moj byvaly manzel neprezil tragicku havariu na motorke.Motorka obsiahla iba zopar skrabancov................daj precitat manzelovi toto a popros ho,aby peniaze neminal na vozidla,ale aby myslel na rodinu.

slobodnabaculka
31. júl 2014

@martinkatn111 Martinka, však když nemá kde cpát love, tak nech kúpi jedno aj mne. Ráda poskytnem adresu a svoje údaje. Takto se musím pretĺkat do mesta rogalem skokem ze strechy, v krajných prípadech mestsku dopravu, do keré se často ani nevocpem.
Ale povedz manželovi, nech to neni Fiat Tico ani žádne drobátko. Nechci zase aby pode mnu rupol podvazek. Já jsem porádna vazba, víš moja. Nejaký Gazík by bodl, alebo alespoň Touareg, klidne ti nechám aj mobil nech se se mnu dohodne...

martinkatn111
autor
31. júl 2014

Dakujem za reakcie kocky 🙂 Financne sme na tom dobre, manzel si odklada na to uz asi rok a pol. Mne auto kupil , citala som tu niekde aby mi kupil :D Akonahle mu poviem, ze milacik nechces si to rozmysliet ? tak odpovie: ,,preco? kokso ved cely zivot sa ucim, makam, staram sa o vas a nechces mi dovolit ani jedno posrate auto navyse ? Dakujem teda ,, tak ja neviem co snim :(

stano4000
31. júl 2014

@martinkatn111 my chlapi sme deti a potrebujeme hracky, co je to telefon, pc, sprostosti ktore blikaju a skacu a robia veci, ktore ani netusime naco su... auta k tomu patria... ak nezatazuje domaci rozpocet tak naco to riesis? ak sa doteraz nezabil pri rychlej jazde na beznom aute, na sportiaku sa nezabije.

martinkatn111
autor
31. júl 2014

@slobodnabaculka prepac ale moj manzel nestudoval a nemaka na to aby kupoval druhym

martinkatn111
autor
31. júl 2014

@stano4000 nikdy nemal ziadnu nehodu...Iba ked zacinal jazdit tak tusim raz nacuval do niekoho na parkovisku :D Ale inak nic a to jazdieva velmi vela, pracuje v DE 🙂

slobodnabaculka
31. júl 2014

@martinkatn111 Hmmm, mám takého zazobaného manžela, tak mu peču husy, kačky každý den a né robím z teho problém na internete 😀
Jen si ho hýčkaj moja. Uš teďkáj by na ném sedzela obkročmo a delala mu masáž chrbta...
Dúfam, že aj na mne raz oči nechá nejaký vyštafírovaný seladón.

slobodnabaculka
31. júl 2014

@martinkatn111 Však to skús nejak zaonačit. Nech kúpi tebe a akože ho stracíš pri prvé zákrute, ja tam očkám za kríkem a nasednu a futašuju do Vranova, no né? Všetko se dá nejak višpekulovat... 😉

caoli
31. júl 2014

no sak nic s nim. mne ten moj tiez nevycita, ked si domov kazdy mesiac donesiem nove boty… alebo aj dvoje 😀 mam ich tolko, ze by to rota nevynosila, mozno by za to bolo uz na polovicu mensieho auticka 🙂 Pozri, som vydata 29 rokov a po tolkom case uz viem, ze ak chlap nieco velmi chce, tak ho treba nechat. prospieva to manzelstvu. (samozrejme odtal potal, nehovorim o skodlivych veciach, vsak vieme co)

natuska87
31. júl 2014

@irusa brilantne!!!

natuska87
31. júl 2014

@irusa brilantne!!!
@slobodnabaculka
@slobodnabaculka Spravne rozhodnutie...ked auto, tak Ferari, nie Fiat Punto...nedajboh Smart..ked zabrzdis, zacnes sa guľať....

mamulienka30
31. júl 2014

@martinkatn111 - pre chlapa je to proste sen mat sportiak, a co? Ked si ho moze kupit, nech si ho kupi. My si to dovolit nemozeme, ale keby manzel take ma, tak ho ofukuje, lesti, stara sa o neho ako o druhu zenu a chodi v nom pravidelne niekde machrovat 😀 Dopriala by som mu to, chlapi su len velke deti 😉

bubelko
31. júl 2014

@martinkatn111 ja by som sa ho opytala, kde chce s tym sportovym autom s nizkym podvozkom na svk jazdit - lebo ak na dialnici ci mimo nej, tak akurat tak znici auto 😝

inak moj muz sniva o motorke - tak som mu povedala, ze su aj lacnejsie sposoby ako sa zniest zo sveta a ked nie, tak moze peniaze dat mne, ja ho ovalim panvicou po hlave 😝

emma_932
31. júl 2014

boze baby, co ste take, ziadne pochopenie pre zaluby svojich drahych 😀 nech kupi veterana, ich hodnota stale stupa /samozrejme treba mat prehlad/ toto vobec nie je zla investicia...
btw ten moj chce kupit lietadlo 😀

martinkatn111
autor
31. júl 2014

MM nefajci, nepije, nepouziva ziadne navykove latky a ani nepodava loto ci zapasy. Ak ma cas tak nam aj uvari vsetkym, pretoze varit vie fantasticky. No podla rad co som tu dostala tak ho necham tak nech si to teda kupi 🙂 Snad budem za dobru manzelku ! Este raz poviem mne auto kupil nedavno nove. Detom znesie aj modre z neba, niekedy mi to az ide hore krkom ked ho deti zobudia ,,tato tato chceme novu hru,, na ten playtation ci ako sa ti vola a manzel vstane a povie ,,okej decka,oblecte sa , skontrolujeme ci ste si ustlali a upratali a ideme kupit,, :/ Samozrejme aj mne kupuje , minule mi priniesol krasnu kabelku z DE 🙂 Takze dovolim mu to a dakujem za rady 🙂 Snad aj ja tu niekomu pomozem 🙂

liana111
31. júl 2014

Kec na to ma preco by si nemohol kupit? Ako nechapem 😀

natuska87
31. júl 2014

@emma_932 lietadlo??? Trvaj na tom, ze letisko!!!

natuska87
31. júl 2014

@martinkatn111 Uz si nas pobavila....

amanda0405
31. júl 2014
Používateľ amanda0405 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od amanda0405.

@martinkatn111
milá moja a nechceš sa ty tu náhodou ukazovať ako sa máš?...že máš toho pána najdokonalejšieho s plnou peňaženkou je prepekné a určite ti všetky v dobrom závidia...ale tu má mnoho mamičiek úplne iné problémy, napr. za čo kúpim plienky, nemám na lieky atď. ...keď tvoj mm na to má nech si kúpi čo len chce....len časom aby zo záľuby v športiakoch nepresedlal na inú záľubu a to mladšie slečny...tie po takom múdrom chlapovi v peknom aute letia ako muchy na med, tak bacha... 🙂

amanda0405
31. júl 2014
Používateľ amanda0405 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od amanda0405.

@slobodnabaculka
ty nemáš chybu...keď čítam tvoje hefty, tak sa smejem dopopuku....palec hore... 🙂

natuska87
31. júl 2014

@amanda0405 Takeho muža naklonovat a povinne jeden kus do kazdej domacnosti....!

natuska87
31. júl 2014

@martinkatn111 ty si taka naivna ozaj, alebo sa na "naivnu" iba hras?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli