Manžel a jeho vozový park

martinkatn111
31. júl 2014

Caute maminy,

som tu nova ale sledujem a beriem rady z tohto fora uz dlhsie.Paci sa mi ,ze tu mame takuto komunitu 🙂 No prejdem k veci...S manzelom sme uz 13rokov spolu z toho 7manzelia a mame dve deti vo veku 8r a 11r. Manzel je vystudovany a naozaj mudry clovek, zaujimaju ho zvlastne veci od pravekych civizacii az po najlepsiu vedu a techniku a mna tiez..Studovali sme obaja techniku. Avsak v poslednej dobe, stale pozera len a len vozidla. Pred 3r sme postavili dom a odvtedy si setri na auta. Samozrejme mne kupil auto a svoje tiez ma. Lenze on chce este jedno alebo dve, vraj o tom snival cely zivot a ze nestudoval a nesnazil sa tolko aby som to len tak zatrhla..Chce samozrejme sportiaky a uz aj vymysla s pristreskom na to...Co s nim mam robit ? nechcem aby minal na toto peniaze a uz duplom nie aby sa v tom rychlo vozil... :(

dionyzka
31. júl 2014

@martinkatn111 ... zastavam nazor tvojho manzela, ak si zaraba peniaze poctivou pracou, vypracoval sa vlastnym usilim, tak preco by si nemohol kupit, co chce, ak na to ma peniaze, nezatuje financne rodinu. Len kvoli tomu, ze Ty si to nezelas - on si mozno nezela, aby si chodila ku kadernicke alebo mala viac ako dvoje topanky - to bol priklad. To, co je pre Teba dolezite, nemusi byt pre neho. A co sa tyka zdravia: zabit sa
da aj na skodovke, ked nerozumne jazdis a hazardujes.

alabama0011
31. júl 2014

@martinkatn111 fiiha.. Aj ja by som chcela mat takyto problem 🙂))

amanda0405
31. júl 2014
Používateľ amanda0405 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od amanda0405.

@natuska87
tak tak...aj ja chcem takého.... 😀 ešte by to chcelo popis aký je skvelý v pelechu....či to mi uniklo?

emma_932
31. júl 2014

@natuska87 letisko ma /nie sukromne 😀 az tak dobre na tom nie sme 😀 / ak teda nepocitam nasu postel 180 x 220 😝
inak na letisku kam chodi, podaktori maju svoje lietadlo, ved aj frflal ten moj, ked som si kupila nove auto, ze lietadlo by stalo menej. len neviem ako by tam montoval detsku sedacku 😀 😠

natuska87
31. júl 2014

@bubelko Nechaj, neries technicky problem, tu ide o zavazne plnenie snov v jednej rodine....

natuska87
31. júl 2014

@dionyzka Zabit sa da, moja, aj na schodoch...

zuzla2
31. júl 2014

@martinkatn111 ty tvoj manzel nie je samotny Boh???? ved on je tak dokonaly,ze to az nie je mozne.... 😀 😀 😀 😀 😀

emma_932
31. júl 2014

kriste, citam to po sebe... nemam ziadne ferrari ani bugatti!!! mam obacajnu opel astru 😀
to lietadlo sa da kupit za dobru cenu

natuska87
31. júl 2014

@martinkatn111 Prvy student na Slovensku?

natuska87
31. júl 2014

@amanda0405 neuniklo....obavam sa, ze to este len pride...!

amanda0405
31. júl 2014
Používateľ amanda0405 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od amanda0405.

@natuska87
myslíš že jej to dôjde?...tu na MK sa objavuje čoraz viac žienok, pri ktorých komentoch sa mi obočie dvíha do tvaru obočia Mr.Beana...

natuska87
31. júl 2014

@amanda0405 netusim, nechce sa mi verit, ze dnes exzistuje niekto tak, povedzme, "laskavo naivny"....naivny ale v tom, ze nas dobehol....

natuska87
31. júl 2014

@natuska87 ja som tak napata, ze bez pointy ani nazaspim....

martinkatn111
autor
31. júl 2014

ale no tak baby tak som to nemyslela....ja som len stastna, ze ho mam to je vsetko...Kazdej by som takeho dopriala 🙂

natuska87
31. júl 2014

@amanda0405 tak som rozrusena, ze som si sama sebe poslala odpoved, prosim, kukni o riadok vyssie, je urcena Tebe, amanda0405

anuska74
31. júl 2014

A tot u načo dávaš tento príspevok, neviem odkial si, zas ani to nechcem vyzdvihovať že BA bežen majú ludia 2 autá a poriadne kúsky, kde je problem 😀 é či o čo vlastne ide.
A ked je tak ako píšeš , že jazdí super tak problém nie je ani športiak ani trabant hlavne nech je zodpovedný, čo sa mi nejak nezdá keď máš strach.

natuska87
31. júl 2014

@amanda0405 tak som rozrusena, ze som si sama sebe poslala odpoved, prosim, kukni o riadok vyssie, je urcena Tebe, amanda0405
@martinkatn111 Som prva v Tvojom poradovniku...!!!

bubelko
31. júl 2014

@natuska87 jaaj, mi uslo 😝 ale tak svk cesty su ako stvorene pre sportove auta - tie maju totiz "suprove" odpruzenie, takze si pan svoj sen 100% uzije 😝 je urcite radost sa v tom viezt po svk dialnici alebo trebars po takej ba 😝

suem
31. júl 2014

Ach tie prázdniny. Zasa sa niekto nudi ...

natuska87
31. júl 2014

Ked ho milujes, nie je co riesit....

natuska87
31. júl 2014

@bubelko
@bubelko ked ho milujes, nie je co riesit...

bubelko
31. júl 2014

@natuska87 nebol to reklamny slogan na budis? ked ju milujes, nie je co riesit... 😀 😀 😀

natuska87
31. júl 2014

@bubelko na kofolku,.....na nu....

bubelko
31. júl 2014

@natuska87 no viem, ze som to videla niekde na plagatoch, ked som bola na svk ... 😀

bombonka
31. júl 2014

Hovorím Vám , že prázdniny sú v plnom prúde. A myslím ,že zakladateľka témy nemá viac ako 15 rokov 😝

iwet7
31. júl 2014

zeny, niektore sa mate asi az prilis dobre, ked taketo veci riesite. bud rada, ze mate vsetko, co potrebujete - dom, asi aj financne zabezpecenie, ked manzel uvazuje o takejto investicii, atd. Ber to ako jeho hobby, nie je na tom nic zle, ved si na ne zarobil, nekupuje ich na leasing predpokladam.

amanda0405
31. júl 2014
Používateľ amanda0405 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od amanda0405.

@martinkatn111
ale veď to je pekné že sa máš dobre, ja na tom nič zlé nevidím, takisto že máš takého múdreho manžela, čo ti všetko kúpi je skvelé....ja sa mám tiež dobre,ale nebudem tu vypisovať že mám dom s bazénom a dva džípy v garáži....mám svoju úroveň a nebudem tu nikoho ohurovať a ukazovať sa...tak ale to som ja a nie ty...

amanda0405
31. júl 2014
Používateľ amanda0405 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od amanda0405.

@natuska87
kukám, kukám mňa už to napätie akosi prešlo....idem radšej sa pozrieť do skrine, či mi netreba nejakú kabelku alebo boty, až nie som pozadu....potom vám tu napíšem, čo mi mm kúpil...a keď tak nad tým uvažujem, ten môj nedávno chcel vrtulník ....čo ty na to? ...mám túto jeho záľubu rešpektovať, alebo ho prehovoriť radšej na helikoptéru? 😀 😀 😀

mircalla
31. júl 2014

@martinkatn111 Dalsie fake tema, nick zalozeny dnes kvoli tomuto super zavaznemu problemu, urcite som na to skocila

zolinka131313
31. júl 2014

Zaujimave, ze dievcatko je novoregistrovane, konkretne jul 2014, to je zaujimave 🙂 Fakt, su prazdniny 🙂 Vo fotoblogu o jej akoze 2 detoch ani slovo... 🙂 Tipujem- cca 12-13 rokov max.