Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

elinka27
29. mar 2008

veru moj mrnus bojkotuje krmenie, kym ho prehovorim tak je pol hodina v keli, potom ma toho plnu pusu co sa mu nechce prehltat,potom sa dalsich 10min na mna skeri,ze co akoze od neho chcem, a na zaver si kychne s plnou pusov a je to vsade 😀 takze potom upratujem kuchynu a prezliekam maleho,ale asi mu kupim prsiplast a bude to.A ked sme uz pri tych prsiplastov tak muz mi hodil pred chvilkou vitazoslavne jednu krabicku na stol a isiel do sprchy 😝 😲 ale ma smolu, pred chvilou dorazila mrska, ale on to este nevie 😀 😀

elinka27
29. mar 2008

ja uz dnes ani pisat neviem, tusim by som mala ist do hajan same preklepy robim 😝

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abetka
30. mar 2008

ten selen skusim aj ja 🙂

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abetka
30. mar 2008

ked ja taky drahy dufam, ze bude aj ucinny 🙂 a dufam, ze bude mat dlhodoby ucinok 😀 😀 😀

elinka27
30. mar 2008

a na co je vlastne dobry ten selen?

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
31. mar 2008

no idem do lekarne 😝

dominica
31. mar 2008

😀 😀 😀

alenik
31. mar 2008

kocky,nebude lepsie,kupit rovno Viagru?Ked uz budete v tej lekarni 😀 😀 😀 .Mne by sa zislo nieco pre zeny,pretoze akosi v poslednej dobe...no nieje to ono 😖 Asi jarna unava.Vy take nieco nepocitujete?

elinka27
31. mar 2008

alenik, veru pocitujem, ale u mna je to skor kvoli malemu dava zabrat a este zaciname aj Vojtovku cvicit a som z toho na nervy,takze nejak ani nemam pomyslenie na sex

alenik
31. mar 2008

juuj,Elinka,nezavidim,ale ked to musi byt(ta Vojtovka)...ja tiex nemyslim na sexik,ale ked ma uz muzicek nastartuje... 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
1. apr 2008

dominica ty mas zivot, teda a ja by som chcela mat cas na povalovanie sa 😀 😝 Dnes sme boli na rehabke prvy krat cvicit, a maly uz 2,5hodiny v kuse spi, aspon na nieco to bude dobre 😝

abetka
1. apr 2008

ajejje zeny a je tu problem. Mna vecer a rano zvadzal mangel a ja , ze som unavena.Som ale strasna 😖 . Ja som bola sama zo seba prekvapena.Asi aj na mna ide ta unava a pojdem si kupit nejake afrodiziakum 🙂 .Snad to zaberie a dufam, ze ta chut manzelovi vydrzi 😉

alenik
1. apr 2008

domi,ty mas asi kludne babo,ked sa len povalujes 😀 .ja v poslednej dobe akosi nemozem vecer zaspat.Muzovi by to aj vyhovovalo,ale ked na sex nemam silu...Elinka,maly sa vystavil na tej rehabke,chudacik ☹

vladkaz1
1. apr 2008

Dominika ahoj nechcem sa vam pliest do debaty ja by som dala muzovi zensen . Ja to idem aplikovat na mojom lebo je hnilý ako voš a nechce sa mu nic....A zensen sposobuje nadmernu chuť na sex.Kupim ho vo forme vitaminou a ani nebude vedieť hihi 😀 .

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenik
1. apr 2008

domi,to,ze je selen drahy vobec neva.Bude dlhsie ako na dva mesiace,ked ho manzel obcas zabudne uzit 😀 .Ale nie,asi ho to tiez serie,ked chce spolupracovat.Ste na dobrej ceste.Teba ten kofein tiez povzbudi. 😉

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
2. apr 2008

baby mne sa nic nechce 😖

alenik
2. apr 2008

ani mne 😲

elinka27
2. apr 2008

alenik tak to sme dve, mali by sme zalozit novu temu 😀

abetka
2. apr 2008

uz sma tri. mne sa vobec nic nechce.ani dychat. 😉

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenik
2. apr 2008

domi,my makame cez den,tak aspon vecer chceme met pokoj 😀 .Zda sa mi,ze si narocna,vcera si si zasexovala,tak dnes nemusis.Kazdy den nemozu byt predsa Vianoce.Ja dnes mam chut,tak idem znasilnit muzicka 😉

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
2. apr 2008

kazdy den budu vraj Vianoce, ticho sepkaju ludia po vonku... 😀 😀