Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

evaje
19. okt 2007

Jo aj eště jedna věc, u chlapú z PV jsem dostala pěknej výprask. A to jsem se jich ani na nic neptala. Raději se už před žádným chlapem o tomto problému nebudu zmiňovat.Trochu jsem měla pocit, jako že je to tam tková rodinná debata. A asi jsem se jich nazávěr dotkla, protože jse je přirovnala ke žralokům. Však mě pak jako žraloci napadli. Ti když cítí krev, tak taky jedou po kořisti. Rozčeřila jsem jim vodu a oni mě spláchli ☹ Vyhnali. Neva. Jsou to bambulové a možná, že se tu někdy jejich ženy staví 😉 😉 😉Pro mě z toho plyne ponaučení: MUži jsou dokonalí a na sex mají chuť nonstop. 😝

maruschka
19. okt 2007

evaje,neber si to tak k srdcu 😀 veď prečítaj si to tam celé a pochopíš,že je tam sranda a niekedy sa "sfúkneme" navzájom..ako v normálnej rodine 😉 je to také stretko manželov,manželiek,kamarátov,kamarátiek a ľudí s dobrou náladou a niekedy aj naštvaných-viď mňa občas 😀 😀 veď o tom to celé je 😉

maruschka
19. okt 2007

evaje a občas som sa tu zastavila aj ja,ale náš problém spočíva stále v tom,že nie je čas na nejaké manželské veselosti.Človek aj keď veľmi chce,vždy nám do toho niečo príde,alebo sme totálne decht,alebo decká nechcú spať,alebo je do noci v práci..Takže stále je to o tom istom..takže každý má nejaké problémy a oteckovia z PD tiež nie sú supermani,tak isto ako my ženy,čo sem píšeme..

roasha
19. okt 2007

ahojky,no ako sa sexuje?prisla som o nieco???? 🙂 🙂 🙂

lauri
19. okt 2007

Ellen, Smutko, to je super, ze sa tak krasne podarilo. Aj ste zistovali, nakolko ste sa trafili do plodnych dni? Ja si vediem aj snazilkovsky grafik a tiez si zapisujem frekvenciu keksiku, minuly mesiac to nevyslo, tak skusame dalej. Ale stresujem poriadne, co vam budem hovorit 😅 hlavne tym samozrejme vyrabam tlak na manzela a potom je to este horsie 😕 ved to poznate.. 😒

evaje
20. okt 2007

Lauri, i nám se pokaždé zadařilo hned napoprvé. A bylo to v plodných dnech. Já jsem nikdy nic neměřila a nezkoumala. Prostě jsme si řekli, že jdeme do toho a bylo. Je mi jasné, že na někoho to neleze hned od trenek 😀 , ale uvidíš, že se vám brzy taky zadaří. Hlavně klid. 😉

evaje
20. okt 2007

áááááááááááááá už jsou tady manželky hrdinů 😉
maruschka,nic ve zlém, opravdu tě vítám! 🙂

maruschka
20. okt 2007

evaje ešte raz díky 😎

ellen
autor
21. okt 2007

😀 babenky, mam radost, ked vas citam, ako z vas srsi energia a radost 😵 aj ked nie prave z keksiku 😀 😉
myslim, ze my sme sa do plodnych dni nejak "netriafali", ale vyslo to... a potom test vysiel negativny, dostala som menzes a bolo po "radosti"... ale menzes som maly iny ako po tie predchadzajuce, slabsi, nebolestivy a kratsi... no a bola som strasne unavena, takze navsteva dochtora mi padla vhod. dostala som panadol, otazku, ci som, a ked som povedala, ze nie, dochtor (obvodny) na mna len kukol spod obocia a myslel si svoje.. dnes viem, ze to vedel prv nez ja 🙂))
no a potom som si povedala, ze pockam, ak budeme meskat aspon 2 tyzdne, takze testik vysiel na prvykrat a dalsi som si ani nerobila... ta istota bola zdrvujuca 😉 a radost preukrutna - aj s placom 🙂)) a radost manzela snad dvojnasobna... tolko z nasich "pociatocnych" radosti, ktore coskoro vyvrcholia (teda aspon nieco 😅 😔 )

evaje
23. okt 2007

Ellen-co tu ještě chceš?Hybaj rodit 😀 Aťuž tu radost nosíš na rukách a nemusíš se s ní tahat v bříšku 😉

roasha
23. okt 2007

jeeej ellen,tebe sa to ozaj krati,uz stresujes?

ellen
autor
23. okt 2007

pcha... moja tema!!! 😠
ale nie... ja uz chceeeeeeeeeeeemm, ale malej sa nechce.. a stresovat? z coho? z porodnych bolesti? alebo potom z tych "radostnejsich" udalosti? ale kdee... 😅
to som hrdinka, ked sa mala nepyta, co? ved ja viem, ze ma to prejde... (ako babku ten vlak 😀 😀 😀 ) a nepomozem si. termin mam 27.10., poradnu 26.10. snad poslednykrat, ak sa do nej dostanem, tak ma vyhanajte az potom... este si to uzivam, potom ani sama netusim, ci sa sem vobec dostanem. aspon teda zo zaciatku... no a jasne, na fotky nesmiem zabudnut - pridat 😀 😵

evaje
24. okt 2007

Ahoj Ellen, vypadá to, že se ti blýská na lepší časy 😉 Možná budeš patřit mezi ty šťastnější v naší diskuzi 😅 I když si to asi moc nezžiješ 😉

abebo
25. okt 2007

ahojte baby!mozno som sem zabludil trochu nepravom,ale myslel som si,ze tieto problemy sa tykaju len chlapov.ja som zenaty uz 8 rokov.zienka to odomna zo zaciatku vyzadovala niekolko krat denne! 😝 po prvom porode sa to zrazu zmenilo.teraz mame dve deti a som rad,ked sme spolu 2x do mesiaca.skusal som aj romantikos veceru,vino,kupel pri svieckach.teraz sa uz onic ani nepokusam.aj tak by namna len zvrcala.obcas,ked ma mat svoje dni,tak ma vnoci zobudi,ze aby sa nepovedalo a doslova si odlezi svojich 15min.pre mna je to tiez utrpenie ked vidim,ze z toho nic nema.chcel som ist s nou aj za sexuologom,ale ona sa otom nechce ani rozpravat.ked jej pripomeniem stare casy,tak to odmieta pocuvat.mam 31 rokov a nemienim svoj sexualny zivot uz teraz zavesit na kliniec.tak len gulam ocami,ked citam,ako zvadzate manzelov a oni nic.uprimne im zavidim.tak pekny den a sorry,ze som sa sem priplietol 😎

maruschka
25. okt 2007

abebo a prečo.veď koník nie je len pre mamičky,ženy,manželky.Je aj pre chlapov.A tvoj problém je úplne normálny.Je to určite ťažké pre teba aj pre ňu.Možno je moc zaťažená deťmi a potom už jednoducho nevládze.Možno ju niečo dlhodobo trápi.Možno sa uzatvorila do seba-má nejaký problém a jednoducho ho nevie dostať von a preto sa správa tak,ako opisuješ.Vieš,ak ju niečo trápi,alebo ak jej niečo vadí na vašom manželstve alebo na jej živote,tak ťažko bude ústretová,čo sa týka sexu a sex.radovánok.Mne sa zdá,že v tom bude ten osobný problém.Ak sa nechce rozprávať,tak si myslím,že to jednoducho ťažko zo seba dostáva-je taký introvert.Možno potrebuje dlhší čas,aby nad ním popremýšlala a až potom ti to povie.Ale nevzdávaj sa,buď k nej citlivý,pýtaj sa jej,čo ju trápi,pýtaj sa jej,čo by zmenila na svojom živote a možno tam zistíš,čo ju vnútorne zožiera.
Alebo je tu ešte jedna možnosť,že ten sex jednoducho už nepotrebuje.Aj to sa stáva-hormóny,materstvo,zlá antikoncepcia-znižuje sex.apetít...treba sa len rozprávať. 😉

roasha
25. okt 2007

abebo,nebojkaj sa,my ta vsetky luuuuuubime. 😀 😀 😀

abebo
26. okt 2007

ahoj maruschka!vdaka za vycerpavajucu odpoved.ale v jednom si sa trafila.ona to ozaj nepotrebuje.vpodstate mi to aj povedala.preto som skusal vsetko mozne,aby tu chut dostala.a nic.a ako som pisal,rozoberat to nechce.ona problem nema.iba ja.ja jej v domacnosti pomaham,ako sa len da.sama mi vravela,ze jej kamosky zavidia,ze ako sa doma snazim.ked pridem z prace,berem si hned deti a venujem sa im.ona je este na materskej.ked som doma,nevie,co je to umyvat riad,vysavam len ja.ked treba,nerobi mi problem ani navarit.byvame sami v rodinnom dome.takze nam nik doma nesiaha do sukromia.snazim sa jej splnit pomaly vsetko,co jej vidim na ociach.antikoncepciu neberie a ani nebrala.obe deti sa narodili cisarskim rezom.tak mi povedz,ako sa mohla z dracice stat behom roka zena,ktorej sex uz pomaly nic nehovori?a trpezlivost?5 rokov je pomaly viac nez dost.my si zijeme celkom vpohode,rozumieme si vo vsetkom,az na toto.a u mna to zacina byt cim dalej tym vecsi problem.bojim sa,aby som nevyviedol daku blbost.vies,potom len kazda skonstatuje,ze mal vsetko a zachoval sa ako daky hajzlik.myslim si,ze tazko moze manzelstvo fungovat bez sexu.ja nepotrebujem ziadne orgie.chcem len aspon raz zacas citit,ze moja zena po mne tuzi aj ako po muzovi,nie iba ako manzelovi a otcovi nasich deti.

abebo
26. okt 2007

roasha,vdaka za milu podporu 🙂

lauri
26. okt 2007

Abebo, myslim ze k "nam" urcitym sposobom patris, nemusis sa ospravedlnovat. Len moc necakaj, ze ti dame nejaku radu, ktora vsetko vyriesi, my sa predsa trapime s podobnou vecou a riesenie sme tiez nenasli. Skor sme tu nieco ako vzajomna psychicka podpora...ja tuzim po tom istom, (castejsie) citit, ze moj muz po mne tuzi a nielen na moje naliehanie "suhlasi" 😔 a tiez som uz skusala vselico a mojim vzhladom to nie je..je to najma o psychike a Maruschka, rozpravanie problem neriesi. Ale samozrejme, je dolezite o tom hovorit, ak sa par o tom nedokaze porozpravat, je to este horsie..

maruschka
26. okt 2007

abebo,ja to vidím tak,že jej to musíš povedať narovinu,čo si myslíš a ako to ty cítiš.a povedz jej úprimne o tom,že sa bojíš,aby si niečo nevyviedol.Ak ona na to nemá chuť,tak to je trocha sebectvo.A môže si každý o mne myslieť,čo chce.predsa manželstvo hlavne o láske,porozumení,ale aj o sexe-každý z nás to vedel,keď si bral toho druhého a teraz pred tým zatvárať oči jednoducho nemá význam,lebo to patrí k manželskému životu.možno treba trocha šokovej terapie.možno sa zbadá,ak jej povieš,čoho sa bojíš-to aby si niečo nevyviedol...ak je rozumná,tak pochopí.je jasné,že by si to neurobil,lebo podľa toho čo opisuješ,ju veľmi ľúbiš.ale čo takto nechať deti u starých rodičov,zajednať niekde na dva dni hotel a uniesť ju do "ríše fantázie"?Možno sa len nevie odviazať,keď je stále doma-a vieš,to zrova nie je sexuálne motivujúce prostredie. 😅

lenadka
26. okt 2007

abebo, tak to je mi luto, ale robis toho dost, len ked sa uz nebudes usilovat dalej ani nic nedosiahnes. Ja neviem moj vztah k sexu sa po narodeni malej tiez radikalne zmenil-cize chapem aj tvoju zenu. Ale momentalne je to aj u nas tak, ze aj by sme chceli, ale cakame kym ten druhý zacne 😅 a tiez ma nebavi na to len tak hupnut, ja neviem dievcata, ale ja potrebujem "nazhavit" pred tym, lebo za tych 10 min ked na to vleti mne sa len zacina "chciet" a ked je uz po zostanem podrazdena /horsie ako stara panna!😀/, ze ja nic. Takze vacsinou o sex nemam zaujem ak to ma byt takto.A ked ze si uz manzelika poznam viem kedy to tak bude. Tak ze abebo moze byt aj to dovodom nezaujmu. Aj ked na druhej strane ten moj nikdy romantiku neskusal, ziadna vecera, /kym sme spolu chodili ano/, kupel pri svieckach/hehe neni kde, momentalne mame len sprch. kut/-tak to klobuk dolu, s tym by moj manzel u mna zabodoval 😝
Inak sa musim smiat, lebo ten moj je "vzdy pripraveny", len sposoby uz nema take fajne ako volakedy 😀

abebo
26. okt 2007

ahoj lauri,roasha!v podstate som sa chcel asi hlavne vyrozpravat.ale ste zeny a rozumiete tymto problemom asi viac,ako my chlapi-hlavne ked sa to tyka vas.nemyslim si,ze je to v psychyke.my sa doma o vsetkych problemoch rozpravame.az na jeden.dokonca,ked sa nieco stane napr.v robote a viem,ze by ju to trapilo,tak jej otom radsej ani nepoviem a snazim sa to vyriesit sam.ona vie,ze sa moze o mna kedykolvek opriet a vie,ze sa jej vzdy zastanem.preskakali sme toho spolu uz vela vzdy sme dokazali spolu problemy vyriesit.ale tento jeden nie.mam kamarata,ktory bol natom podobne ako ja.az s tym rozdielom,ze ked sa im narodilo dieta,tak jeho zene to zacalo nenormalne chutit.tak to je asi ten lepsy pripad.myslel som,ze po druhom drobcovi sa to snad napravi.no opak bol pravdou.bohuzial.moje deti su pre mna vsetkym a lubim ich najviac na svete.asi sa budem musiet zmierit s osudom.blbost.to si len navravam.s tym sa zmierit neda ☹

paska
26. okt 2007

abebo hod jej niečo potajomky do čaju 😀 nejaké afrodiziakum možno to zabere a potom už nebude možno treba 😉

abebo
26. okt 2007

lenadka,fakt si ma rozveselila.viem presne,o com hovoris.my mame doma velku rohovu vanu,takze u nas to ide.ale ked som sa vtrepal do nej k zienke,nebola dva krat nadsena.chi chi,ale bola aspon sranda.ja som taky vtipalek.kazdu blbost sa snazim obratit na zart.a maly sa namna vtomto podal.ma len dva roky,ale kazdy den mu ide karta.vcera som mu nechcel precitat uz asi piatu rozpravku.nadal mi,ze som Frantisek a Ildiko dokopy a ze som aj slimak.lebo susedia su jeho oblubeny serial.ale asi mu to zatrhnem,lebo tam obcas aj nadavaju a on to s radostou opakuje.trochu som odbocil.ale nalada sa zlepsila.a ja zienku zhavim ostosest,ale neuspesne.akoze,ja vydrz mam.hodina vkuse nieje pre mna problem.ale z druhej strany nieje zaujem predlzovat nieco,co je onicom 😝

abebo
26. okt 2007

paska,chemiu neuznavam.vela som cital o prirodnych afrodiziakach.take cerstve jahody so slahackou a servirovane priamo na brusku,hm,pekna predstava.cokolada je vraj tiez super. 😅

maruschka
26. okt 2007

abebo,to chce rázne jednanie a hurá efekt..Odporúčam ten hotel alebo chatu,rázne zobrať deti,veď ich hádam niekto postráži na jednu noc,choď si kúpiť nejaké erotické spodné prádlo-hoci aj tangáče pre pánov a jednoducho ju musíš ohúriť šokom/bol by si prekvapený,koľko ľudí chodí do sexshopu a podľa mňa také pekné prádlo je slušné a nie je proti morálke/..a možno ju to prebudí.Možno nemá rada dlhé predohry,možno nemá rada stereotyp,možno to chce trocha fantázie a hlavne vypadnúť z bytu,aby nebola v tom svojom typyckom prostredí..musíš ju tak správne naštartovať. 🙂 😉

abebo
26. okt 2007

maruschka,myslis,ze som to uz neskusil?decka boli u svokry.dali sme si super veceru,zapalil som sviecky a tesil sa na pekny vecer.zienka bola tiez rada.ale ona ztoho pri milovani moc nemala.proste nebola nazhavena,nevzrusovalo ju to.asi by si tiez citila,ze tvoj partner z toho nic nema.a ja to citim a aj viem.tak raz za rok sa stane,ze sa rozkokosi a potom to ozaj stoji zato.ale uz si ani nepametam,kedy to bolo naposledy.mozno ten rok sa blizi prave teraz a ja budem prijemne prekvapkany.ale skor nie.a ma aj svoje dni,takze teraz urcite nie.a stym startovanim:skorej by asi nastartoval traktor bez motora 😀

lenadka
26. okt 2007

paska 😀 😀 😀 musim sa priznat v casoch zaciatkov cca 3 rok chodenia som kupila take kapsule, lebo sa mi zdalo ze uz to nie je take dlhe ako byvalo, proste, ked nebolo 2 x za sebou ani sa neratalo a chybali mi tie noci od desiatej do druhej-stvrtej rana 😀 😀 😀 a dala som ich muzikovi-vtedy priatelovi, ze vitaminy na vlasy!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bo nosil vtedy dlhe a stazoval sa ze ich nema ktovie ake, ale poviem vam, skoro ma odhalil, ze co su zac 😀 😀 😀

lenadka
26. okt 2007

vsetky podstivo dopapal, aj ked ich v podstate nepotreboval 😀 a aj ja som si slahla sem tam 😀 😝 😀

lauri
26. okt 2007

Abebo, nemyslim ze vieme tvoju zienku pochopit...aspon ja nie. Ale stava sa. Nech to otocim - ty si tiez chlap, porad nam, co mame robit, aby sme nazhavili nasich muzikov? 😅