Manžel a rodina na jednej strane. Dlhoročný milenec na druhej strane

dietazenamatka
18. mar 2017

Ahojte, zaujimali by ma vase osobne skusenosti - len tych zien, ktore danu situaciu prezili: Da sa prezit dlhodoby, niekolkorocny vztah s milencom na jednej strane tak, aby fungovala aj rodina na druhej strane? Je tu nejaka z vas, ktora takto funguje uz vela rokov a ako to vsetko preziva? Dajú sa vidiet aj plusy takehoto vztahu?

pillipilli
18. mar 2017

Skus sa opytat tvojho muza ...

lubkavargova1
18. mar 2017

da sa..povedzme si uprimne...ale len za predpokladu, ze to co doprajem sebe, doprajem aj manzelovy...cize tie otvorene vztahy..ziadne vycitky, klamstva, laska nebeska atd.

ave17
18. mar 2017

@dietazenamatka a na čo?? Veď keď sa chce niekto kurvit,nech sa kurvi,ale načo potom mat manželstvo,veď nech sa rozvedie,nech má na to gule,a nie robiť zo seba stetku a z muža debila,grciam z takýchto ľudí.

petulda333
18. mar 2017

To mi pripomina ,,pribeh,, co som citala minule. Slecna si nasla frajera ale popri nom ma este dalsich lebo ona s jednym nedokaze byt a aj sexu chce viac nez by jej jeden dal. On sa s tym musel zmierit ak ju chce mat. Ale on nesmie mat ziadne ine lebo pre nu je vernost vo vztahu dolezita. Koniec toto. Takych ludi len preplieskat po papuli

janinah
18. mar 2017

To sa ti tu len nejaký "samovrah" s takým niečím "pochváli"....v mojom okolí nikoho takého nepoznám a keby aj,tak s takým "charakterným" človek by som nechcela nič mať,ani sa len zdraviť.

maslenka
18. mar 2017

@dietazenamatka no vyhody su urcite v dostatku sexu a nevyhody v tom, ze mozes mat zrovnanu fasadu, ak sa to manzel dozvie.

sense
18. mar 2017

nezazila som to ale , nerobim to co nechcem aby robili mne, ale ak by ti nevadilo zeby mal muz milneku tak prosim...

emilia25
18. mar 2017

Nuz najdu sa aj taky sprosty ludia co toleruju neveru.len ci tvoj muz patri k tym sprostym alebo ta vykopne cez zatvorene okno do ....ked sa nevera prevali.co sa prevali veru vzdy.tak bud milujem a zijem v stastnom manzelstve kde 3ho nepotrebujem alebo sa proste rozvediem mam ciste svedomie a mozem zacat nieco ine nove.tiez toto nikdy nepochopim.

tiper24
18. mar 2017

@dietazenamatka suseda chodila sexovat k milencovi milencom a doma jej to s muzom "fungovalo"

dietazenamatka
autor
18. mar 2017

Nie je to, chvalabohu, moj pripad, mam usporiadanu rodinu, ale zdoverila sa mi kamaratka, velmi dobra kamaratka a stale nad nou rozmyslam a dumam, ci to takto moze fungovat, kedze s tym nema sily prestat. Ja ju mam rada a hoci robi to, co by nemala, rada ju mat neprestanem. Vdaka za odpovede a "skusenosti", nie posudzovanie.

janinah
18. mar 2017

@dietazenamatka nemá sily prestať? no,nechcela by som byť na tvojom mieste,keď to praskne a bude chodiť k tebe vyplakávať....

dietazenamatka
autor
18. mar 2017

Podla mna to ani nemusi dojst k tomu dlhodobemu mileneckemu vztahu, su spolu par mesiacov, kto vie, ako sa to cele vyvrbi. Ale neplanuje sa ho vzdat, preto mi napadlo, ci existuje niekto s takymto dlhorocnym "bocnym" vztahom.. Isto ano, ale nie je to spravne, no to vie aj ona. Pokusala som sa jej predostriet viacero ciernych zaverov, ale ona ma teraz svoje videnie.. no ved uvidime. Mozno to ani daleko nedospeje, snad sa vcas spamata.

katarinapekna
18. mar 2017

@dietazenamatka to ani nemozno nazvať bocnym vzťahom,nakoľko z manželov sa casom stanú priatelia a rodičia,ostatok sa hlada inde....otázka je načo milenec? Lebo je sexuchtiva? Má veľa voľného času? Alebo čo? Lebo do 2 rokov vášeň z akýmkoľvek milencom vyprcha,zatiaľ čo priateľstvo a rodičovstvo medzi manželmi zotrvá a časom ju omrzi každý nový hoci aj 50-ty milenec....takže ak sa to netýka teba,neries....

simca06022011
18. mar 2017

Určite to nebude fungovať ak sa o tom manžel dozvie. V kľude sa tak fungovať nedá podľa mňa. Musí to byť na nervy pretvarovat sa... Ale poznám prípad spokojná rodina a žena roky miluje iného ( myslím normálne, nie len " milenca má)... Veď to musí byť na nervy :( podľa mňa je to po rokoch dobre akurát na depresiu.

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolet_89
18. mar 2017

toto prosim ta nemoze fungovat ani vo sne, mozno hej par mesiacov mozno aj par rokov, ale raz to praskne, ja osobne by som sa nedokazala pozriet do muzovich oci a uz vobec by som si k nemu nevedela lahnut, ale tak zjavne ma silny zaludok..na mna je to moc

silaviat
18. mar 2017

je to sebeckost .. prepac pozitivum to nema.. ublizis muzovi, milencovi, detom a v neposlednej rade i sebe... muza nemiluje inak by ho nepodviedla a milenca tiez nie inak by nebola s muzom.. takze nech dospeje zbavi sa oboch ak nim aspon ma neaku uctu,necha ich volnych nech si najdu normalnu milujucu zenu a nie taku 0 ako je ona ... a to som slusna este..kazdy ma na svete pravo byt milovany a ona im to pravo nema brat

tinuskamartinuska
18. mar 2017

kamarátka sa ti zdôverila jasné :D::D klasikaaaa..

tak kamoška je potom bezcharakterná štetka bez kúska citov....a fungovať tak,aby o tom nikto nevedel dlhé roky s av žiadnom prípade nedá !🙂 to je už len choré nad tým uvažovať

malabiba
18. mar 2017

@dietazenamatka mam taku znamu, zije v mileneckom vztahu so zenatym, ona vydata...on uz ma dospele deti a je na vysokom poste v meste cca 100 km od rodiny, ona pracuje v tom istom meste a dochadza, ma dospelu dceru...zvykli si na to, ale mne pripada byt nestastna a mam pocit, ze keby ju milenec chcel na trvaly vztah, urcite by sa rozviedla aj ona

nikolet_89
18. mar 2017

aj moja znama nieco podobne zazila, podviedla muza v domneni, ze s tym druhym bude stastna...iste rozviedla sa, vydala sa a teraz je nestastna este viac ako predtym a vsetko lutuje,,,

lauricka
18. mar 2017

@dietazenamatka to je taky bordel v zivote, ze uz len psychicky to uniest musi byt nieco. Na toto ja by som asi zaludok nemala dlhodobo podvadzat inych ludi a zit dva zivoty....aby jej nepreplo z toho casom. Dobre spava v noci s tymto vedomim?

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolet_89
18. mar 2017

@zltyslonik nehovor 😀 mna peniaze nezaujimaju, podrzat som mala moznost vela x, ale naco je to dobre ? Mam svojho manzela s ktorym mam rodinu, lubime sa...preco by som to mala cele kazit niecim podobnym... ano, keby sme spolu neboli stastny tak pojdeme kazdy svojou cestou, no urcite by som to nerobila poza jeho chrbat a to iste ocakavam aj ja od neho...

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vevesh
18. mar 2017

@zltyslonik 😎Nesud podla seba ostatnych.....

terezka1947
18. mar 2017

@zltyslonik no...tak take nieco som tu uz davno necitala....

catherinah
18. mar 2017

Moze to podla mna fungovat aj roky, ale nakoniec sa na to pride.

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolet_89
18. mar 2017

@zltyslonik musia mat velmi komplikovany zivot

dietazenamatka
autor
18. mar 2017

Dakujem vsetkym, aj ked vidim, ze bolo zbytocne zakladat tuto temu. Chcela som len osobnu zivotnu skusenost, nie hadzanie kamenmi a konstatovanim k..evnosti... (tymto dakujem zltemu sloniku). Myslim, ze kamoska si sama uvedomuje situaciu a vnima ju ako nieco, co "by sa nemalo", nie je to ziadna radodajka - kazdu chvilu inemu a ani za peniaze... dosial bola muzovi verna. Ja sama som v zivote prezila uz tolko situacii, pri ktorych som si kedysi povedala, ze to by som urcite neurobila, no urobila... uz to nehovorim. Kym clovek neprezije, nepochopi, aj ked ma zasady, ktore v zivote neplanoval porusit. Ti, ktori zijete prikladne zivoty, gratulujem vam a prajem vam to (moj sice je"prikladny", ale nie vzdy taky, aky som si predstavovala.. Ja ju nesudim, len rozmyslam, co s tym... Ale to je asi zbytocne. Vdaka.