Manžel chce rozvod a ja nesúhlasím

luccka155
28. feb 2014

Zdravim mam taky problem s manzelom sme sa zacali hadat kvoli malickostiam potom som zacala chodievat obcas na diskoteky a tam som ho podviedla povedala som mu to a odpustil mi no len potom on zacal si pisavat s kamaaratkou a zacali sa stretavaat a zacal spavat u nej nechcel mik najprv nic povedat ale som si to zistil tak potom mi povedal pravdu a povedal ze ie podat na rozvod ale z druhej strany ja nechcem rozvod lebo ho milujem a on ku mne stale nieco citi uz nespava ani doma spava stale u nej a chodieva za malou ju pozret ako sa ma a vzdy ked pride ku nam domov tak je vsetko v poriadku sa rozpravame v pohode ako keby sme sa anni rozviest neisli ale spava snou a pritom bozkava aj mna a obyma ma.. Ja som mu povedala ze ho stale milujem a ze rozvod nechcem ale stale sa mi stym vyhraza ze uz somnou nechce byt ale zas keby nechcel tak by nerobil toto vsetko a povedal mi ze teraz co je stou babou tak ze to nebere ako chodenie a ze knej nic neciti myslite si ze to mi iba vsetko vracia ze to je iba taky ulet?.uz som zufala stale iba cakam kym sa ku mne vrati mam tomu nechat cas?

stano4000
28. feb 2014

myslis toto vazne alebo si iba nejaky pubertaci robia prcu?

luccka155
autor
28. feb 2014

myslim to vazne

luba28
28. feb 2014

@luccka155 no ja by som nemohla zit takto,...mne sa to hnusi,aby moj este manzel spal u jednej a chodil aj ku mne a ja by som ho mala bozkavat atd,....toto nema s laskou nic spolocneee,...ste si 1:1,....tebe sa toto paci???

eliska31
28. feb 2014

No sa nediv ze ta pustil k vode...dievca teraz plakat nad rozliatim mliekom je neskoro...ja na jeho mieste tiez idem prec. A to ze s tebou rozprava v pohode, sa tes z toho. Co ma hulakat, spravat sa jak hajzel, nestrarat sa o malu? Nahodou, ja si myslim, ze ma velmi dobre nervy, aj ked podla vsetkeho este sam ma chaos vo svojich pocitoch....inak fakt pekne...milujes ho jak hrom a potom sa teperis na diskoteku kde ho podvedies..to je teda manzelska laska jak hrom...

luccka155
autor
28. feb 2014

@luba28 nepaaci sa mi to ale on ked prie domov tak mi to robi naschval pride zamnou a manipuluje somnou a ja som taka ze mu neodolam kedze ho stale milujem je to tazke a pokusala som naho zabudnut ale neda sa to

luba28
28. feb 2014

@luccka155 musis,...ved mas nejaku hrdost,....nedovol mu chodit len tak,....daj mu malu a ty chod von,niekde hocikde,..nebud s nim v jednej miestnosti,..vzdy ked to ide urobit,spomen si,ze pred chvilou bozkaval tu druhu,objimal ju,atd,....

natinecka
28. feb 2014

nič v zlom, ale si mala myslieť na dôsledky ešte pred tým než si "dala" inému...mysli aj na to čo si myslí on...ako by žil stebou....v domienke, že ho zas podvedieš

luccka155
autor
28. feb 2014

@luba28 a kde by som len uz isla ked ani s malou nechce byt len co pride a je snou tak pol hodku ale ked mu poviem ze idem nachvilku von tak uz vsetko prekruti a ani nemam chut sa zabavat

luccka155
autor
28. feb 2014

@natinecka ide oto ze som ani o sebe nevedela ani som pomaly nevedela ako sa volam pretoze mi niekto nieco dal do drinku a ako to mam tak hlupo povedat tak to by som nepovazovala ako za vyspatie ale ako znasilnenie pretoze ja som spala a on ma v spanku.....kamaratka tam bola somnou a potom ma zobrala prec

stano4000
28. feb 2014

@luccka155 ak toto myslis vazne tak sa ta opytam naco si sem prisla? citis sa zle zato ako si sa rozhodla? co si si myslela ze ako to moze dopadnut? predstavila si si v hlave len tak na sucho co vsetko sa stane ked manzela podvedies? ja nechcem poucovat a ani sa hrat na mudreho... ja chcem vediet ake su odpovede na tieto otazky... aby som sa vedel nejako zachovat ked sa dostanem do nejakej situacie, ktora moze byt podobna a aby som vedel zareagovat rozumne...

monika_k
28. feb 2014

Toto je uz co za manzelstvo ....a tie tvoje vyhovorky, ze niekto mi dal nieco do drinku a ze ta potom ten chlap znasilnil..je to smiesne..... kamaratka ta nemohla zobrat este pred aktom? ked tam bola s tebou? ....prepac....ale si ty este niesi vyspela na manzelstvo a tvoj manzel mozno tiez nie.

eliska31
28. feb 2014

aha a to ti mame zhltnut aj s navijakom? Takze najprv je to podvod a potom odrazu uz namiesavanie do drinku nejaka droga a znasilnenie...pocas spanku..a aby nebolo malo este aj kamoska tam bola a ta ta zobrala prec? A odkial vies, ze to bolo takto? Ti to vykreslila do podrobnosti? A potom preco si nesla na policiu?????? Moja zlata, toto ma postupnost...a viem o com pisem, lebo sme take pripady riesili...a keby ze to bolo takto, tak muz reaguje tiez inym sposobom.

luba28
28. feb 2014

@luccka155 tak ho k sebe nepust,...zober malu a stretnite sa vonku trebars,....to nemoze tak pokracovat,....rozvod je najlepsie co sa vam dvom moze stat a potom sa to urcite zmeni ale kedze ty furt odmietas rozvod tak on je na koni a robi si co chce a zneuziva tvoju naivitu,...

natinecka
28. feb 2014

@luccka155 vieš, ak máš dieťa nemáš čo chodiť po diskotékach a mala by si byť zodpovednejšia...ako chceš vychovávať dieťa a vyvarovať ho takých vecí ked ty sama si naivná a detská a nechaš sa takto oblbnúť...ja mám na to svoj názor nech povieš čokolvek...môžeš byť rada, že sa tvoj muž zachoval tak ako sa zachoval

luccka155
autor
28. feb 2014

@monika_k lenze ja som si myslela ze to je kamaratka ale potom som zistila ze to je opak no proste stala sa mi taka to vec ja sama nemozem tomu uverit preco sa to stalo

sissy27
28. feb 2014

@luccka155 ak si bola znásilnená, mala si podať trestné oznámenie... a na vzťah sú potrební dvaja, na rozvod stačí jeden, to si zapamätaj... ty si žiarivý príklad toho, ako to vyzerá, keď sa deti hrajú na dospelých...

trend270
28. feb 2014

Dospelí ľudia by mali niesť dôsledky svojich činov. Prepáčte, ale vydatá žena nemá čo chodiť na žúrky takého typu ako ste popísali a hlavne nie bez manžela. Chybu ste urobila prvá Vy a Váš manžel to pravdepodobne nevie rozdýchať aj keby veľmi chcel. Preto sa ku Vám slušne správa, ale nemýľte si to s láskou. Je to akási zotrvačnosť a výčitky svedomia. Riadny zmätok. Neviem, či je to na rozvod, ale určite na odlúčenie áno. Na Vašom mieste by som sa odsťahovala a prestala sa stretávať s manželom. Dajte si nejaký čas na rozmyslenie. Nech si to v hlave uprace a rozhodne sa. Ak Vás stále ľúbi, určite sa k Vám bude chcieť vrátiť. Ak nevie odísť on, odíďte Vy. S tým, že to môžete skúsiť znovu spolu, ale len keď ten paralelný vzťah ukončí. Hlavne mu dokola neopakujte, ako ho milujete. On to vie a je si istý, čo je možno tiež chyba. Majte svoju hrdosť.

sense
28. feb 2014

@natinecka ako to ze ma dieta ma sediet uz len doma na riti s prepacenim....treba sa aj odreagovat...

avsak nie sposobom vypsim sa s inym, a zrazu je to znasilnenie....

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccka155
autor
28. feb 2014

@natinecka vsak ja to teraz chapem praveze teraz ked uz je neskoro som vsetko zmenila a musela som sa postavit na nohy ale ono mi to tak pripada ako keby mi to vracal pretoze este pred tym mi povedal ze mi to vrati dvojnasobne..lenze na ruhej strane co je stou babou teraz tak onaho nahovara na vsetko zle

natinecka
28. feb 2014

@sense nech si ide von...ale nech sa nespráva ako decko ....asi ludia zo záväzkom sa nebudú správať ako keby boli vypustený z pralesa

sense
28. feb 2014

@luccka155 no a najprv si ho podviedla a potom ta niekto znasilnil....tak to je tiez trochu divne...ak ti dal niekto do drinku a slo o znasilnenie mala si ist na policiu....

a co sa tyka rozvodu myslim ze vo vasom pripade je to najlepsie riesenie a to ze tebe nevadi ze spava s inou a teba bozkava je len tvoja vec, mne by to osobne vadilo ...a reci ze k tej druhej nic neciti su len dobre kaleraby, keby k nej nic neciti tak s nou ani nebyva ani nespava...

a to ze ked pride tak sa rozpravate bud rada kolke zeny by dali po rozvode neviem co za to kebby sa z chlapa nestal totalny hajzel ale zaujimal sa o deti a dalo by sa s nim aj porozpravat....

sense
28. feb 2014

@natinecka to ze niekto ide na diskoteku neznamena ze sa chova ako z pralesa...tiez mam dieta a aj mam trvaly vzttah hoci nie manzelstvo napriek tomu nemam problem ist na diskoteku si zatancovat.....a to podotykam ze s nikym nespim ....ale este sa mi ani nestalo aby mi niekto dal nieco akoze do drinku....

luccka155
autor
28. feb 2014

@trend270 toto som mu aj ja povedala ze necham mu cas viem ze by to bolo dobre keby som sa s malou odstahovala ale zas mi povedal ze malu chce vidievat ze mu nezakazem aby sa snou nestretaval len ja sa bojim toho ze malu bude bravat ke tej babe a ona potom bude cela popletena nikdy nikdo newie co sa moze stat

luba28
28. feb 2014

@natinecka no a teraz,ze ma dieta tak co?? uz je len otrokom??? samozrejme,ze nech ide ved je mlada,ale nie takto ako to urobila ona,..toto neschvalujem a neodpustam,....

natinecka
28. feb 2014

@sense ved práve...tak asi vie aký je svet a co sa deje...preto sa má správať zodpovedne a rozmýšľať do predu...kazdý je strojcom vlastného šťastia

janickacrazy
28. feb 2014

@luccka155 Si ešte mladá a podla toho čo píšeš dost nezrelá na manželstvo, no mala by si si zachovat aspon trochu hrdosti....dohodni sa s manželom ako dalej, nech sa k nej teda odstahuje, nech mu ona perie špinavé ponožky a varí a nech príde len za malou aj to mu ju vychystaj do kočíka a za dve hodiny nech ti ju dovezie. Možno si uvedomí, čo stráca a vráti sa k vám. Milenku mu netoleruj, nech si vyberie sám, bud ty a malá alebo ona. Spravila si chybu a za chyby sa platí, no možno sa to časom utrasie. Ak nie, tak máš aspon poučenie do budúcna.

eliska31
28. feb 2014

takze rekapitulacia: najprv odpusti a potom povedal ze ti to vrati dvojnasobne?
Nahovara na vsetko zle? Ma svoju hlavu vie sa rozhodnut. Ked chce spravy kravinu, ked nie tak ju posle do XXXX po nejakom case. Len z neho nerobme manipulatora a hulvata...

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natinecka
28. feb 2014

@luba28 presne o tom píšem!